Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 5 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 5 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:07 #101

niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - a za cvetencata ot magnoliq kakvo shte kajesh, bi li q zamenil za ginkovata pruchka?

Само ако са на пъпка още, за да разцъфтят в ръцете ми.

tova ne beshe redno, znachi da razcyfnat v tvoite ryce, a za men klonkata ot ginko? tova djentylmensko li e?

Не бъди алчна. Нали спорехме? Кога започнахме и да делим?!

ama otkoga zapochnahme da sporim, az maj prospah momenta, zakanihme se edin na dryg, ama ne sme zapochvali Рев i nali beshe liubezen i djentylmen, shte delim ako se nalaga Ядосване

Това беше докато разопаковаше подаръците и си наливаше бира. Такъв съм, ами. Аз дадох своето... Амиии...
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:10 #102

Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:11 #103

todorsh - az gi prieh i bez pandelki, namestih gi, nabodoh gi v gradinata ... pratih blagodarnosti, sega ako si muj na mqsto, shte si podelish cvetchetata ot magnoliq s men predi da uvqhnat v rycete ti Ех, мечти predizvikan si Изплезване
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:13 #104

lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!


Az sym nujdaeshta se, nqmam svetulki, eleni i katerici, no kakvo iskash ti v zamqna, che veche mi e neudobno da vzimam na horata oborite bez nishto Бъркане в носа Няма пък! Букет
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:16 #105

lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!

Всичко е за усмивката, нали тя била важна. Усмивка Имам по едничко от тези, иначе бих ти пратил.

niika123 написа:
todorsh - az gi prieh i bez pandelki, namestih gi, nabodoh gi v gradinata ... pratih blagodarnosti, sega ako si muj na mqsto, shte si podelish cvetchetata ot magnoliq s men predi da uvqhnat v rycete ti Ех, мечти predizvikan si Изплезване

Ти си си виновна като ме допусна да обера цветовете. Дървото е твое, но цветовете и мои. И да се цупиш, и да тъжиш - няма смисъл. Кърпичка ще ти дам - да го духаш... носа де, ако потече...
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:18 #106

lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!

Нямам катерички, но не мога да ти върна, че и аз нямам светулки и елени
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:19 #107

todorsh - kak ne ti beshe grqh da me obvinish i naranish taka, sega kak shte zaspq ? az sym tolkova emocionalna , a ti narani chuvstvata mi ... ako iskash shte ti vurna magnoliqta, a az shte si ostavq ginkoto da se shibam s nego Рев
Върнете се в началото Go down
luv40
Орач
Орач
luv40


Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:20 #108

и аз търся от редките животни без кенгуру и лос
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:23 #109

todorsh написа:


Всичко е за усмивката, нали тя била важна. Усмивка Имам по едничко от тези, иначе бих ти пратил.

Благодаря за желанието, все пак! Слънце
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:24 #110

niika123 написа:
todorsh - kak ne ti beshe grqh da me obvinish i naranish taka, sega kak shte zaspq ? az sym tolkova emocionalna , a ti narani chuvstvata mi ... ako iskash shte ti vurna magnoliqta, a az shte si ostavq ginkoto da se shibam s nego Рев

Емоционална или първосигнална?! Тя е подарък, твоя е. И к'во сега? Пито - платено?
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:25 #111

valja написа:
lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!

Нямам катерички, но не мога да ти върна, че и аз нямам светулки и елени

Това не ти е ника в играта - пиши ми, но кажи, че си valja
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:31 #112

todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - kak ne ti beshe grqh da me obvinish i naranish taka, sega kak shte zaspq ? az sym tolkova emocionalna , a ti narani chuvstvata mi ... ako iskash shte ti vurna magnoliqta, a az shte si ostavq ginkoto da se shibam s nego Рев

Емоционална или първосигнална?! Тя е подарък, твоя е. И к'во сега? Пито - платено?

tova mi zvuchi kato razdqla? veche ne se i usmihvash, interesa otmina li veche? Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
ТянкаКалпазанка
Орач
Орач
ТянкаКалпазанка


Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:33 #113

lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!
имам нужда от елени,мога да ти дам прилепи
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:34 #114

niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - kak ne ti beshe grqh da me obvinish i naranish taka, sega kak shte zaspq ? az sym tolkova emocionalna , a ti narani chuvstvata mi ... ako iskash shte ti vurna magnoliqta, a az shte si ostavq ginkoto da se shibam s nego Рев

Емоционална или първосигнална?! Тя е подарък, твоя е. И к'во сега? Пито - платено?

tova mi zvuchi kato razdqla? veche ne se i usmihvash, interesa otmina li veche? Тц-тц!

Или ти се яде сладко, или ще идва нещо, а може и двете. Кикотене Пак взе да мрънкаш, вместо да спорим - за интересите си. Плезене Кикотене Усмивка
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:37 #115

ТянкаКалпазанка написа:
lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!
имам нужда от елени,мога да ти дам прилепи

Съжалявам, точно елени ми трябват и на мен, защото нямам нито един, имам само ъпгрейд за елени ХL=
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:38 #116

todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - kak ne ti beshe grqh da me obvinish i naranish taka, sega kak shte zaspq ? az sym tolkova emocionalna , a ti narani chuvstvata mi ... ako iskash shte ti vurna magnoliqta, a az shte si ostavq ginkoto da se shibam s nego Рев

Емоционална или първосигнална?! Тя е подарък, твоя е. И к'во сега? Пито - платено?

tova mi zvuchi kato razdqla? veche ne se i usmihvash, interesa otmina li veche? Тц-тц!

Или ти се яде сладко, или ще идва нещо, а може и двете. Кикотене Пак взе да мрънкаш, вместо да спорим - за интересите си. Плезене Кикотене Усмивка


A ti otide u drygiqt forum i me zarqza da si piq sama birata ... doide i zapochna da mi obqsnqwash che mrunkam, a nali tova mi e rabotata. Няма пък! Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:39 #117

BUTTERFLAIS написа:
Чуйте всички,току що Невена ми върна пещерата за прилепи,която ми отмъкна с измама.Кобрелия се намеси,застана на моя стана и тя се уплаши за фермата си.Благодаря на всички които взеха отношение по въпроса и застанаха зад честната игра.Още веднъж Благодаря. Бравооо! Бравооо! Бравооо!

Радвам се за теб Наздраве! ,ама може ли да те питам стар играч си а се предоверяваш Главоблъскане Ядосване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:42 #118

lucille_1412 написа:
valja написа:
lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!

Нямам катерички, но не мога да ти върна, че и аз нямам светулки и елени

Това не ти е ника в играта - пиши ми, но кажи, че си valja

пратих ти сова от фермата, иначе ника ми е valja.v
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:57 #119

valja написа:
lucille_1412 написа:
valja написа:
lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!

Нямам катерички, но не мога да ти върна, че и аз нямам светулки и елени

Това не ти е ника в играта - пиши ми, но кажи, че си valja

пратих ти сова от фермата, иначе ника ми е valja.v

Получи ли си катерицата вече?
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:58 #120

Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк но утре сутрин - днес опуках лицензите- пратете катеричката на акаунт pigitoto - тя не знае- искам да й е изненада . Напишете ми тук като й пратите и веднага пращам по избор. Наздраве! Наздравица Наздравица Наздравица Барбекю


Последната промяна е направена от nitzi на Съб 12 Ное 2011, 22:10; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 21:59 #121

nitzi написа:
Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк

Sorry, раздадох ги вече! Ако пак спечеля в някоя от фермите, ще ти пратя следващия път.
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:04 #122

nitzi написа:
BUTTERFLAIS написа:
Чуйте всички,току що Невена ми върна пещерата за прилепи,която ми отмъкна с измама.Кобрелия се намеси,застана на моя стана и тя се уплаши за фермата си.Благодаря на всички които взеха отношение по въпроса и застанаха зад честната игра.Още веднъж Благодаря. Бравооо! Бравооо! Бравооо!

Радвам се за теб Наздраве! ,ама може ли да те питам стар играч си а се предоверяваш Главоблъскане Ядосване
Това събитие се играе на доверие какво трябваше да направя според теб?Все пак това е игра и да загубя нещо,няма кой знае какво значение в живота ми,виж измамата не я понасям,писах за нея за да предотвратя злото да се вихри из форума а не за едната пещера.Не съжалявам че се доверих на хората,точно нов играч ми изпрати най-рядкото дърво в играта яйченото.Предпочитам да гледам на хората като невинни до доказване на противното.
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:07 #123

Някой да дава елени ?
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:09 #124

lucille_1412 написа:
nitzi написа:
Катеричка ,ако има някой - мога да дам ХХЛ маймуни или папагал. Кой като мен... Айляк

Sorry, раздадох ги вече! Ако пак спечеля в някоя от фермите, ще ти пратя следващия път.
Свърших лицензите за днес но до един час трябва да получа безплатния лиценз и ще ти пратя катерици.Не искам нищо в замяна дай ми само ника ти в играта.
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 22:12 #125

lucille_1412 написа:
valja написа:
lucille_1412 написа:
valja написа:
lucille_1412 написа:
Много ви се радвам на "дискусията" - оправи ми настроението, развалено от Невенка.

Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце Слънце

Да се върнем за малко на темата, става ли? Разменям катерици, кенгуру за светулки или елени, или подарявам безвъзмездно на нуждаещи се!

Нямам катерички, но не мога да ти върна, че и аз нямам светулки и елени

Това не ти е ника в играта - пиши ми, но кажи, че си valja

пратих ти сова от фермата, иначе ника ми е valja.v

Получи ли си катерицата вече?
Получих ги и ти благодаря, но като нямам светулки и елени какво да ти дам в замяна Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Подарък & Търговия  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 5 Mini_c13 #126

Върнете се в началото Go down
 

Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък, търговия и размяяна

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-