Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:45 #51

Ниика, метнах ти подаръче, ама е без панделка.
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:47 #52

todorsh написа:
Ниика, метнах ти подаръче, ама е без панделка.
aaaaaaa бива ли сега такова нещо Учудване Учудване Учудване как без панделка Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене я веднага марш наказан в ъгъла Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:49 #53

todorsh написа:
Ниика, метнах ти подаръче, ама е без панделка.


bez pandelka ne go priemam, vrushtam go... Рев

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:51 #54

niika123 написа:
annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе!


Liubima moq az predlagam nqkoe drygo dryvche , no nikoi ne iska ot men , edva li shte se syglasqt i ot teb da vzemat Бъркане в носа


Lele izpih 1 lityr bira i pisha nesvurzano Гушкане

слънце, моите са по-хубави Кикотене надявам се някой да си хареса нещо от даренията ми, ако ли не ще си останат мои Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:51 #55

annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе!
Ани, нямам кестен ако още не си го харизала ще те помоля за него

ще ти пиша на лични
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:53 #56

лета написа:
annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе!
Ани, нямам кестен ако още не си го харизала ще те помоля за него

ще ти пиша на лични

аз току що писах, никой не ми го е искал още, твой е Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:53 #57

лета написа:
annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе!
Ани, нямам кестен ако още не си го харизала ще те помоля за него

ще ти пиша на лични


Letke hodi da miesh kucheto, az shte pazq kestena na Ancheto Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:53 #58

[quote="annaag1"]Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе! [/quote Ще ме зарадваш много ако ми пратиш един кестен.Ника в играта ми е-BUTTERFLAYS
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:54 #59

annaag1 написа:
лета написа:
annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе!
Ани, нямам кестен ако още не си го харизала ще те помоля за него

ще ти пиша на лични

аз току що писах, никой не ми го е искал още, твой е Гушкане
Благодаря ти много Мляска
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:55 #60

ФармеманияБГ написа:
todorsh написа:
Ниика, метнах ти подаръче, ама е без панделка.
aaaaaaa бива ли сега такова нещо Учудване Учудване Учудване как без панделка Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене я веднага марш наказан в ъгъла Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Ще се разкайвам къдрейки конопени влакна за голямата фльонга. Хилене

niika123 написа:
todorsh написа:
Ниика, метнах ти подаръче, ама е без панделка.

bez pandelka ne go priemam, vrushtam go... Рев

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Фръцла, много пък си важна. Другия подарък и опакован няма да е дори. Дявол


Я, да подложа звуково... Ниика, наздраве на бирата с червено... вино де. Усмивка

https://www.youtube.com/watch?v=kIC0aQ56ASE
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:59 #61

[quote="BUTTERFLAIS"]
annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе! [/quote Ще ме зарадваш много ако ми пратиш един кестен.Ника в играта ми е-BUTTERFLAYS

съжалявам изпревариха те с кестена, ако мога с друго да помогна
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:03 #62

[quote="annaag1"]
BUTTERFLAIS написа:
annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе! [/quote Ще ме зарадваш много ако ми пратиш един кестен.Ника в играта ми е-BUTTERFLAYS

съжалявам изпревариха те с кестена, ако мога с друго да помогна
Да ,е нищо не ми трябва благодаря ти.Утре ще пробвам да разменя едно ухаещо за кестен,щото за днес свърших лицензите.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:04 #63

todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:06 #64

niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!
Много ти отива титлата Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:06 #65

niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:09 #66

[quote="BUTTERFLAIS"]
annaag1 написа:
BUTTERFLAIS написа:
annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе! [/quote Ще ме зарадваш много ако ми пратиш един кестен.Ника в играта ми е-BUTTERFLAYS

съжалявам изпревариха те с кестена, ако мога с друго да помогна
Да ,е нищо не ми трябва благодаря ти.Утре ще пробвам да разменя едно ухаещо за кестен,щото за днес свърших лицензите.

съжалявам, че не можах да помогна дано да се снабдиш с кестен
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:09 #67

niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!

Той подаръка е голям и влиза трудно. Ще стане, но по-бавно. Като жена трябва да разбереш... Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:12 #68

todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!

Той подаръка е голям и влиза трудно. Ще стане, но по-бавно. Като жена трябва да разбереш... Подсвиркване
Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив чак се изчервих
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:13 #69

todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!

Той подаръка е голям и влиза трудно. Ще стане, но по-бавно. Като жена трябва да разбереш... Подсвиркване


trydno vliza kogato ne znaesh kak da go butnesh... ti kato muj trqbva da go znaesh .... Наздравица i ne vinagi bavnoto vlizane e za predpochitane...trqbva poveche staranie Плезене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:15 #70

лета написа:
niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!
Много ти отива титлата Смях Смях Смях Смях Смях


imam si specialna titla i mnogo blagodarq na syzdatelite i ... pravena sym za neq ili tq za men, oshte ne moga da opredelq Бъркане в носа Бъркане в носа

Q kaji sega kakvo mu e tolkova specialno na tova dyrvo kestena? Az imam li ?
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:17 #71

хахахаха лафа стана интересен Смях Смях Смях Смях Наздравица Наздравица Наздравица

Подарък & Търговия  - Page 3 2633800e
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:20 #72

niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!

Той подаръка е голям и влиза трудно. Ще стане, но по-бавно. Като жена трябва да разбереш... Подсвиркване


trydno vliza kogato ne znaesh kak da go butnesh... ti kato muj trqbva da go znaesh .... Наздравица i ne vinagi bavnoto vlizane e za predpochitane...trqbva poveche staranie Плезене

Проявата на майсторлък идва и от провокацията. Не може да си троха под вестник горе и един хвърлей да е голема долната мярка и да претендираш за изпитани върховни прийоми. Нъл ни ми са сърдиш. Цун! Плезене Хилене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:26 #73

todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!

Той подаръка е голям и влиза трудно. Ще стане, но по-бавно. Като жена трябва да разбереш... Подсвиркване


trydno vliza kogato ne znaesh kak da go butnesh... ti kato muj trqbva da go znaesh .... Наздравица i ne vinagi bavnoto vlizane e za predpochitane...trqbva poveche staranie Плезене

Проявата на майсторлък идва и от провокацията. Не може да си троха под вестник горе и един хвърлей да е голема долната мярка и да претендираш за изпитани върховни прийоми. Нъл ни ми са сърдиш. Цун! Плезене Хилене

majstorluka ne trqbva da idva samo ot provokaciqta, dobriqt majstor go pravi i bez da ima takava. Pitaj me men m az gi razbiram tezi neshta Наздравица
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:33 #74

niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - qvno ne si mi go podaril ot syrce, zashoto me izhvurli ot igrata i sega ne me puska da vlqza...
durja te otgovoren Та, какво викаш?!

Той подаръка е голям и влиза трудно. Ще стане, но по-бавно. Като жена трябва да разбереш... Подсвиркване


trydno vliza kogato ne znaesh kak da go butnesh... ti kato muj trqbva da go znaesh .... Наздравица i ne vinagi bavnoto vlizane e za predpochitane...trqbva poveche staranie Плезене

Проявата на майсторлък идва и от провокацията. Не може да си троха под вестник горе и един хвърлей да е голема долната мярка и да претендираш за изпитани върховни прийоми. Нъл ни ми са сърдиш. Цун! Плезене Хилене

majstorluka ne trqbva da idva samo ot provokaciqta, dobriqt majstor go pravi i bez da ima takava. Pitaj me men m az gi razbiram tezi neshta Наздравица

На кой литър бира си каза? Наздравица Хилене Че споменах, че майсторлъкът идва И от провокацията, не единствено. Не мож ме убеди и в твойто. Майсорът, за да даде всичко от себе си, трябва нещо да го е накарало, за което говорим. Освен ако или либидото му е много голямо, или промискуитет го гони. Кикотене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 19:37 #75

todorsh - az sym majstorka v mnogo neshta, ... osobeno v nqkoj Плезене Кикотене
vuprosa e, che prosto sym si takava, imam umeniqta i se staraq da gi pokazvam... i vse pak ne sym na mnenie, che trqbva provokaciq za da vliza lesno i ne trqbva da e bavno za da stane po-lesno ...
Tuk e momenta da zadam vuprosa dali govorim za edno i sushto neshto ili vseki si misli za drygo Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Подарък & Търговия  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък, търговия и размяяна

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-