Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 10 Дек 2011, 01:53 #1

Тук е мястото за всякакви коментари и въпроси около конкурса.


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Kalendar

Подарък Подарък Подарък Подарък Подарък
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
selest
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: ?   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пон 12 Дек 2011, 13:50 #2

Извинете,
не разбрах само къде се изпращат произведенията. Танцуване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пон 12 Дек 2011, 15:49 #3

selest написа:
Извинете,
не разбрах само къде се изпращат произведенията. Танцуване
в темата КОНКУРС - Зимна приказка във Фармерама
ето тук https://farmemaniq.bulgarianforum.net/t136-topic
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
The_girl
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Сря 14 Дек 2011, 21:27 #4

Според мен това е много хубав конкурс,аз очаствах.Моля,помогнете,опитах се да се регистрирам в този хубав форум,пиша всичките данни но-пак не става.Но както и да е,мога да я карам като гост Усмивка
Върнете се в началото Go down
cvetina6666
Орач
Орач
cvetina6666


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: ПОМОЩ   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 16 Дек 2011, 17:56 #5

не ме пуска да си поставя картинката защото съм гост и не е позволено да се поставя линк а сега като се регистрирах не ми позволява понеже не са минали 7 дни откакто съм се регистрирала как да покажа картината която съм направила за да се вижда...? моля помогнете ми.... Намръщка Рев Фермер
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 16 Дек 2011, 18:19 #6

cvetina6666 написа:
не ме пуска да си поставя картинката защото съм гост и не е позволено да се поставя линк а сега като се регистрирах не ми позволява понеже не са минали 7 дни откакто съм се регистрирала как да покажа картината която съм направила за да се вижда...? моля помогнете ми.... Намръщка Рев Фермер
хмммм, пробвах и без проблем ми дава като гост да поствам картинки Учудване сигурна ли си, че правиш всичко както е показано на картинката?
пробвай пак, ако не стане сложи само линка, аз ще коригирам поста и ще я покажа.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
cvetina6666
Орач
Орач
cvetina6666


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 16 Дек 2011, 18:43 #7

ФармеманияБГ написа:
cvetina6666 написа:
не ме пуска да си поставя картинката защото съм гост и не е позволено да се поставя линк а сега като се регистрирах не ми позволява понеже не са минали 7 дни откакто съм се регистрирала как да покажа картината която съм направила за да се вижда...? моля помогнете ми.... Намръщка Рев Фермер
хмммм, пробвах и без проблем ми дава като гост да поствам картинки Учудване сигурна ли си, че правиш всичко както е показано на картинката?
пробвай пак, ако не стане сложи само линка, аз ще коригирам поста и ще я покажа.
ето какво ми показва, не знам защо е така:
"New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information."
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 16 Дек 2011, 19:00 #8

казах ти какво да направиш. сложи си линка към снимката в темата за конкурса.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пон 19 Дек 2011, 08:37 #9

Чудно ми е само едно! Брадясал

Защо не използвате снимки на собствените си ферми? Имате толкова цветове в растенията и дървета,имате и Коледната рамка в основното поле.Малко фантазия и може да се получат много красиви неща,най-вече-нещо лично ваше.Ако се пипне и с програма,може да се превърне в бижу..Имам чувството,че точно такива неща ще спечелят,но всеки си избира...Успех.
Върнете се в началото Go down
Rusi_99
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Чет 22 Дек 2011, 15:02 #10

Може ли да покажем повече свои творби? А за гост като мен, как мога да редактирам поста с мнението си? Звънче
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Чет 22 Дек 2011, 15:18 #11

Rusi_99 написа:
Може ли да покажем повече свои творби? А за гост като мен, как мога да редактирам поста с мнението си? Звънче
трябва да пуснеш ново. не само гостите, никой не може /и регистрираните/ да правят промени в този раздел. направено е с цел, че когато има конкурс или викторина най-вече да не могат да се подменят постовете.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
I-_-I
Орач
Орач
I-_-I

Male

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 23 Дек 2011, 19:04 #12

Искам само да уточна,че аз гласувах за играчите с по-малко вотове и така ги изравних.Моля и другите играчи да ми видят снимката и да гласуват за мен или другия моето ID: 26823499
Благодаря!!!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 23 Дек 2011, 19:15 #13

I-_-I написа:
Искам само да уточна,че аз гласувах за играчите с по-малко вотове и така ги изравних.Моля и другите играчи да ми видят снимката и да гласуват за мен или другия моето ID: 26823499
Благодаря!!!
Не можах да разбера
За повече от един кандидат ли можем да гласуваме? Учудване
Върнете се в началото Go down
I-_-I
Орач
Орач
I-_-I

Male

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 23 Дек 2011, 19:22 #14

лета написа:

Не можах да разбера
За повече от един кандидат ли можем да гласуваме? Учудване

Да можеш да гласуваш по 1 път от всяка колона.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 23 Дек 2011, 19:27 #15

I-_-I написа:


Да можеш да гласуваш по 1 път от всяка колона.

Ооо, тогава ще отида да зарадвам и други кандидати. Настроена съм Коледно и ще подаря гласа си на повече играчи Аааа! Аааа! Аааа!
Върнете се в началото Go down
I-_-I
Орач
Орач
I-_-I

Male

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Пет 23 Дек 2011, 19:46 #16

Моля ви помогнете ми като гласувате за мен ID: 26823499 Рев
Върнете се в началото Go down
??????
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: грешното айди   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:22 #17

видях че айдито ми е грешно,моля ви,искам наградата ми да е начислена,ето правилното ИД: Рев 17051377
моля,вижте,и предайте че поправих грешното ид.
Върнете се в началото Go down
Klaudia
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: ...   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:25 #18

ако не ми повярвате?къде да се свържа? Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
lolita
Пазител на градината 4
Пазител на градината 4
lolita

Female

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:33 #19

Klaudia написа:
ако не ми повярвате?къде да се свържа? Рев Рев Рев Рев

Не се притеснявай, ще направят проверка и ако всичко е наред, наградата ще бъде начислена. още нищо не е свършило Усмивка
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:35 #20

Klaudia написа:
ако не ми повярвате?къде да се свържа? Рев Рев Рев Рев
опс, грешката е моя..... завършва на 377, а съм написа аз 337.
сега ще проверя дали има някой на линия, който може да я начисли, ако няма, защо е празник все пак ще я имаш късно вечерта или утре.
Тук е мястото да се извиня!


Последната промяна е направена от ФармеманияБГ на Съб 24 Дек 2011, 14:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Klaudia
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: ...   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:35 #21

току-що проверих,вашето е грешно,аз съм го написала правилно,а вие сте сгрешили:
ето:
ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Pizap.com10.69895764905959371323975932939
а вие сте написали на галсуването 17051337

Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
Klaudia
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: ...   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:37 #22

вие сте написали 7051337,а то е 7051377!!!
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:38 #23

да съжалявам..... Намръщка
сега ще проверя има ли кой да я начисли на момента ли малко по -късно, но наградата си е твоя!!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Klaudia
Гост
Anonymous


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: ...   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:39 #24

Благодария!Понякога стават грешки! Усмивка малко се стреснах,но нищо Усмивка
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 14:45 #25

Klaudia написа:
Благодария!Понякога стават грешки! Усмивка малко се стреснах,но нищо Усмивка
аз не съм каза, че ням да има награда, кзах да се обади чоека и щях да изчакам до края на празниците.
грешката е моя, но е празник къщата ми е пълна с народ и съм се разсеел, без да искам съм сбъркал 7 с 3 Намръщка
съжалявам пак, в момента няма никой на линия, но най късно до утре ще ти е даде гарванчето!
весели празници!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама   ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Зимна приказка във Фармерама!
» КОНКУРС - Зимна приказка във Фармерама!
» Дискусия - Викторина
» Дискусия - Литературен конкурс
» Дискусия - "България през вековете"

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: До всички :: Конкурси и викторини :: Отминали-