Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Тема за пазара Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Тема за пазара Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Тема за пазара

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Нед 11 Дек 2011, 13:55 #1

Изтрих старата тема за пазарите, защото линка към нея беше даден в офиц. форум. Такива неща в играта са абсолютно забранени. Във фен страници и форума могат да се коментират ама там да се хакне тва нещо си е живо самоубийство на фермата. Такива неща не ги казвайте там, казвам го от опит две ферми на 77 ниво имам спрени за такива неща от немците и няма да бъдат пуснати никога. Не се говори в офиц. за такива неща, не се знае кой как е спал, кво е сънувал и дали не го сърби нещо. Щото както Ани даде ония за проверка, така може да се даде всеки и не само от бг админите. Ако някой чужденец засече вас на пазара с оферти за стотинки като прехвърляте продукция или нещо подобно така и вие може да се озовете при проверяваните. Затова за тия неща се мълчи там, а размените се правят на пазара или много късно вечер или много рано сутрин.
Още веднъж сори за темата, че я тръкнах ама имаше прекалено много компромати за да й стои линка в офиц. форум.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Нед 11 Дек 2011, 15:45 #2

И как все пак Гроб съм има такава оферта за тор по 600 и 900 броя накуп?
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Нед 11 Дек 2011, 15:52 #3

ФармеманияБГ написа:
Изтрих старата тема за пазарите, защото линка към нея беше даден в офиц. форум. Такива неща в играта са абсолютно забранени. Във фен страници и форума могат да се коментират ама там да се хакне тва нещо си е живо самоубийство на фермата. Такива неща не ги казвайте там, казвам го от опит две ферми на 77 ниво имам спрени за такива неща от немците и няма да бъдат пуснати никога. Не се говори в офиц. за такива неща, не се знае кой как е спал, кво е сънувал и дали не го сърби нещо. Щото както Ани даде ония за проверка, така може да се даде всеки и не само от бг админите. Ако някой чужденец засече вас на пазара с оферти за стотинки като прехвърляте продукция или нещо подобно така и вие може да се озовете при проверяваните. Затова за тия неща се мълчи там, а размените се правят на пазара или много късно вечер или много рано сутрин.
Още веднъж сори за темата, че я тръкнах ама имаше прекалено много компромати за да й стои линка в офиц. форум.

аз искам само да кажа, БЛАГОДАРЯ
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Нед 11 Дек 2011, 18:51 #4

nitzi написа:
И как все пак Гроб съм има такава оферта за тор по 600 и 900 броя накуп?
и на мен ми е много интересно как е станало така. теоритично няма обяснение, освен ако не е ползвана програма, но темата отиде много в страни и реагирах така.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Нед 11 Дек 2011, 19:18 #5

Аз лично много се изненадвам как смело на няколко пъти Хондата обяснява как се регват 10 ферми и т.н. Не го упреквам, че го казва, но някак си все ме жегва, че такива неща на всеослушание в официален форум не се казват. Хора разни има там, включително и като всеобщия ни любимец с неизяснено национално самосъзнание. Всяка игра си има тънкости и вратички, тази даже е прекалено либерална откъм правила. Аз си го обяснявам с това, че гонят бройка и в името на 30-те милиона "потребители" са готови да си затворят очите, че това всъщност са 10 милиона с по 3 регистрации. Дори според мен цифрата на милионите потребители е доста по-малка. Но са го приели негласно, без да парадираме с него. Негласно се появи и "подарък и търговия". За всички е ясно, че с тази концепция за безкрайност на играта и с милионите точки за качване на ниво интересът изчезва и играта почва да боксува. Тогава се явяват на помощ сателитките. Та сигурна съм, че много неща са им ясни, но ми се струва, че няма да допуснат да се говори открито за тях. А и старите хора са казали, че покритото мляко котките не го лочат. Колкото по-малко се говори за това, толкова по-добре.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Нед 11 Дек 2011, 19:28 #6

poipoi4777 написа:
Аз лично много се изненадвам как смело на няколко пъти Хондата обяснява как се регват 10 ферми и т.н. Не го упреквам, че го казва, но някак си все ме жегва, че такива неща на всеослушание в официален форум не се казват. Хора разни има там, включително и като всеобщия ни любимец с неизяснено национално самосъзнание. Всяка игра си има тънкости и вратички, тази даже е прекалено либерална откъм правила. Аз си го обяснявам с това, че гонят бройка и в името на 30-те милиона "потребители" са готови да си затворят очите, че това всъщност са 10 милиона с по 3 регистрации. Дори според мен цифрата на милионите потребители е доста по-малка. Но са го приели негласно, без да парадираме с него. Негласно се появи и "подарък и търговия". За всички е ясно, че с тази концепция за безкрайност на играта и с милионите точки за качване на ниво интересът изчезва и играта почва да боксува. Тогава се явяват на помощ сателитките. Та сигурна съм, че много неща са им ясни, но ми се струва, че няма да допуснат да се говори открито за тях. А и старите хора са казали, че покритото мляко котките не го лочат. Колкото по-малко се говори за това, толкова по-добре.
и за него си права....фермата му си е негова да прави каквото иска. казах му ама.....той си знае.
аз такива неща там гледам да не пиша, патил съм вече.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Нед 11 Дек 2011, 20:19 #7

annaag1 написа:
ФармеманияБГ написа:
Изтрих старата тема за пазарите, защото линка към нея беше даден в офиц. форум. Такива неща в играта са абсолютно забранени. Във фен страници и форума могат да се коментират ама там да се хакне тва нещо си е живо самоубийство на фермата. Такива неща не ги казвайте там, казвам го от опит две ферми на 77 ниво имам спрени за такива неща от немците и няма да бъдат пуснати никога. Не се говори в офиц. за такива неща, не се знае кой как е спал, кво е сънувал и дали не го сърби нещо. Щото както Ани даде ония за проверка, така може да се даде всеки и не само от бг админите. Ако някой чужденец засече вас на пазара с оферти за стотинки като прехвърляте продукция или нещо подобно така и вие може да се озовете при проверяваните. Затова за тия неща се мълчи там, а размените се правят на пазара или много късно вечер или много рано сутрин.
Още веднъж сори за темата, че я тръкнах ама имаше прекалено много компромати за да й стои линка в офиц. форум.

аз искам само да кажа, БЛАГОДАРЯ

Аз също искам да ти благодаря, защото когато прочетох какво може да ни се случи направо изтръпнах и първата работа беше да дойда и да видя дали наистина си махнал темата . И когато видях, че всичко е наред се успокоих, даже не се сетих да ти благодаря още тогава за което се извинявам, защото бях написала не само никовете на основните ми ферми, но и на сателитките.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ! Букет
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Пон 12 Дек 2011, 15:51 #8

сега спокойно може да си пишете тук и да си се търсите, прост не давайте такива линкове в онзи форум.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Пон 12 Дек 2011, 15:58 #9

Съжалявам , че притесних толкова хора, единственото ми оправдание е че съм мноооого руса.... Намръщка От сега нататък..... Гроб съм А най-добре - доживотен бан BAN? BAN? BAN? за този форум, така няма да сгафя пак.
И след като Баша ми замаза поразиите..... Елха Весели празнициии!!!!!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Пон 12 Дек 2011, 16:15 #10

rosi1963 написа:
Съжалявам , че притесних толкова хора, единственото ми оправдание е че съм мноооого руса.... Намръщка От сега нататък..... Гроб съм А най-добре - доживотен бан BAN? BAN? BAN? за този форум, така няма да сгафя пак.
И след като Баша ми замаза поразиите..... Елха Весели празнициии!!!!!
стига дееееееее Ругаене Ругаене Ругаене не така!
просто реагирах аз малко остро на момента, щото съм патил. стига го приема така!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Пон 12 Дек 2011, 18:13 #11

БашФермер написа:
nitzi написа:
И как все пак Гроб съм има такава оферта за тор по 600 и 900 броя накуп?
и на мен ми е много интересно как е станало така. теоритично няма обяснение, освен ако не е ползвана програма, но темата отиде много в страни и реагирах така.

Реакцията ти беше наложителна и адекватна! Пързаляне Кой като мен... Айляк

Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Пон 12 Дек 2011, 18:14 #12

rosi1963 написа:
Съжалявам , че притесних толкова хора, единственото ми оправдание е че съм мноооого руса.... Намръщка От сега нататък..... Гроб съм А най-добре - доживотен бан BAN? BAN? BAN? за този форум, така няма да сгафя пак.
И след като Баша ми замаза поразиите..... Елха Весели празнициии!!!!!

Весели и на теб и не се стягай-просто сме патили доста-Наздраве Наздравица
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Вто 13 Дек 2011, 21:22 #13

Благодаря,че ми спаси виртуалния живот.Аз едва ли имам сили да започна всичко от начало като теб. Тема за пазара 2364157709 По принцип съм ЗА споделянето на тънкостите в играта ,но всяко нещо си има граници.За някои неща е по- добре да не се говори,защото ако стане масово няма как германците да си затварят очите.Може да измислят някое въртене на пазарите всеки месец и тогава сбогом луни и сателити.Няколко думи могат да вземат наистина много жертви,затова си го отчитам като грешка, която няма да се повтори.
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Вто 13 Дек 2011, 21:32 #14

rosi1963 написа:
Съжалявам , че притесних толкова хора, единственото ми оправдание е че съм мноооого руса.... Тема за пазара 1371890812 От сега нататък..... Тема за пазара 1277410838 А най-добре - доживотен бан Тема за пазара 1429770071 Тема за пазара 1429770071 Тема за пазара 1429770071 за този форум, така няма да сгафя пак.
И след като Баша ми замаза поразиите..... Тема за пазара 2782092572 Весели празнициии!!!!!
Роси,убедена съм,че нямаше умисъл в действията ти и че всичко стана заради незнанието ти на някои неща.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И НА ТЕБ Тема за пазара 1156414870
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Сря 14 Дек 2011, 10:34 #15

rosi1963 написа:
Съжалявам , че притесних толкова хора, единственото ми оправдание е че съм мноооого руса.... Намръщка От сега нататък..... Гроб съм А най-добре - доживотен бан BAN? BAN? BAN? за този форум, така няма да сгафя пак.
И след като Баша ми замаза поразиите..... Елха Весели празнициии!!!!!

ти пък, нали знаеш, че си те обичаме Мляска
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Сря 14 Дек 2011, 13:03 #16

annaag1 написа:
rosi1963 написа:
Съжалявам , че притесних толкова хора, единственото ми оправдание е че съм мноооого руса.... Намръщка От сега нататък..... Гроб съм А най-добре - доживотен бан BAN? BAN? BAN? за този форум, така няма да сгафя пак.
И след като Баша ми замаза поразиите..... Елха Весели празнициии!!!!!

ти пък, нали знаеш, че си те обичаме Мляска

Опа! Опа! Опа! Опа!
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Сря 14 Дек 2011, 14:56 #17

rosi1963 написа:
annaag1 написа:
rosi1963 написа:
Съжалявам , че притесних толкова хора, единственото ми оправдание е че съм мноооого руса.... Намръщка От сега нататък..... Гроб съм А най-добре - доживотен бан BAN? BAN? BAN? за този форум, така няма да сгафя пак.
И след като Баша ми замаза поразиите..... Елха Весели празнициии!!!!!

ти пък, нали знаеш, че си те обичаме Мляска

Опа! Опа! Опа! Опа!
стига си се притеснявала, че ще те сурвакам Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Сря 14 Дек 2011, 22:02 #18

Виж къде се заврях от срам

Тема за пазара 7d130abd77e4a1dfcc94a71385dc619d
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Сря 14 Дек 2011, 22:11 #19

rosi1963 написа:
Виж къде се заврях от срам

Тема за пазара 7d130abd77e4a1dfcc94a71385dc619d

Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Снежна топка Снежна топка Снежна топка
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Сря 14 Дек 2011, 23:00 #20

лета написа:
rosi1963 написа:
Виж къде се заврях от срам

Тема за пазара 7d130abd77e4a1dfcc94a71385dc619d

Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Снежна топка Снежна топка Снежна топка
Пързаляне Пързаляне Пързаляне Пързаляне Пързаляне Хо-хо-хо! Хо-хо-хо! Хо-хо-хо! Хо-хо-хо!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Пет 16 Дек 2011, 19:25 #21

rosi1963 написа:
Виж къде се заврях от срам

Тема за пазара 7d130abd77e4a1dfcc94a71385dc619d

Събери си ногите че топки ще се разпукат ако се приземи там някой елен или сърна Юпиии! Юпиии! Юпиии! Юпиии! Юпиии! Снежна топка Снежна топка Снежна топка Снежна топка
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13Пет 20 Яну 2012, 23:26 #22

Аз пък искам да благодаря, че все пак разбрах на кой пазар съм....за мое разочарование, но това е друга тема Усмивка
Наистина е много важно на официално място човек да знае за кои неща да си затваря чофката. Например терминът допълнителна ферма, в която пробвам дали даденият куест сработва, или има бъгове, с цел да не си хабя ресурсите в основната ферма, на мен ми се струва доста удобен Усмивка
Но ако се вгледате внимателно в ОУП , ще откриете , че забраната за мултиакаунтинг е доста завоалирана и пише в игрите , в които е забранено.... значи има игри, в които е разрешен мултиакаунтинг, но без право на подпомагане. Друг е въпросът какво означава това и хич не ми се иска да даваме повод на Великия Майстор Миксо да го тълкува Заливане от смях
Та според мене във фармерама си е разрешен мултиакаунтинг, въпреки, че не е казано изрично. И наистина точно така трупат повече броя играчи, като симулират пред рекламодателите голам интерес. А истината е, че който плаща реални пари за една ферма , ще плаща и за 20...
Във фармерама с минимални съвсем дребни изключения е невъзможно подпомагане между две ферми. Не е като Травиан да речем. Който я е играл, знае какво значи подпомагане. Там ми бяха блокирали акаунта защото не съм изравнила с точност до 12 броя продажби през пазара с ферма, която ситвах (влизаш в чужда ферма да се грижиш за нея). А бях правила доста прехвърляния на хиляди бройки продукти и не бях изчислила вярно с 12 броя! Та това е възможности за подпомагане. А не както е тук. Фармерама е бутафория в това отношение и само вдигат врява. Но това не означава, че не трябва да бъдете внимателни да не ви забършат някои наши любимци. И не ме разбирайте погрешно - не почвайте да играете травиан, защото тази игра наистина изяжда времето ви , съня ви и всичко. Добре , че ме блокираха за месец, та усетих свободата и спрях да играя там. Та преди това блокиране се наложи да обяснявам защо от един ІР адрес има два регистрирани акаунта и трябваше да обяснявам, че в една къща е възможно да играят двама души например и това обяснява двата акаунта. Разказах ви тези неща, за да прецените кога и защо са забранени повече акаунти в някои игри. Фармерама не е такава игра. Напротив , Точката иска да имаме колкото може повече акаунти, но това не се казва гласно и не се пише в официалния форум директно! Иначе ще ни оМиксят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Тема за пазара Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за пазара   Тема за пазара Mini_c13 #23

Върнете се в началото Go down
 

Тема за пазара

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Парти с тема

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-