Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елфи
Орач
Орач
Елфи


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Чет 15 Дек 2011, 18:58 #1

Тъй като в официалния форум темата беше затворена от -StarKate- http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=62702
предлагам да продължим тук дискусията
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Пет 16 Дек 2011, 15:20 #2

Елфи написа:
Тъй като в официалния форум темата беше затворена от -StarKate- http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=62702
предлагам да продължим тук дискусията

Много се съмнявам, че така ще си и остане темата - празна и постепенно ще мине в забвение. Въпреки голямото недоволство, което кипи в официалния форум и хитлеровските похвати спрямо такива теми много малко хора влизат да пишат тук. А и като че ли се уморихме да пишем, почнахме да се повтаряме, а ефектът си е точно никакъв от месеци наред. А и как да повярвам, че въпросният господин би взел под внимание нашето евентуално писмо и то би имало макар и минимален ефект. Аз ще кажа в прав текст какво мисля пък Баш-а ако реши, че написаното по някакъв начин е вредно за някого нека го изтрие. Пиша като човек - професионалист в сферата на управлението. Нито един ръководител на проспериращо предприятие, в която и да е сфера на дейност не би търпял краен продукт с качества на заготовка да се появи на пазара. Основен ресурс в планирането на дейността е човешкият ресурс. От една страна той непрекъснато бива обучаван и развиван от фирмата, а от друга - подлежи на периодична атестация за това, което показва и постига в дейността си. Хайде да сме откровени - какъв атестат може да издържи Миксо? Какви качества на ръководител показва? С какво допринася за развитието и популяризирането на продукта от нивото на заеманата позиция. Снощната реакция на Стар Кейт пък изобщо няма смисъл да коментирам - това е чиста проба цензура и то от най-долнокачествен вид. Това са хората на най-високо ниво във фирмата за България. Хайде да кажем, че България е малка страна, не е структуроопределяща като пазарен дял и е останала на по-заден план в търсенето на качествени служители. Това в никакъв случай обаче не може да е подход на сериозна фирма, добре управлявана при това. А програмистите, които един куест без проблеми не успяха да пуснат. Ама нито един - те какъв атестат биха издържали? А дизайнерите и стратезите - тези които непрекъснато правят промени коя от коя по-калпави и нелогични. А коледния календар? Кой добър мениджър би допуснал такава гавра с клиентите си? А как ви се струва "горната" инстанция да е същата като "долната". Ако имаш проблем - пиши на съпорт. А кой е в съпорт? Кой е господин Михаил Касабов /може да бъркам фамилията, но първото име е това/. Ами ако този господин Михаил...е този, който аз си мисля че е, то това е човекът, който е на последно място в списъка ми за тези, от които бих поискала помощ. Стана голям ферман, много мога да пиша, но ще завърша с едно изречение. Писането до човек, управляващ по такъв начин е безсмислено начинание. Или представа няма за това, което се случва с играта и разчита, че хората, работещи за него му предават всичко - и позитивното и негативното като реакция, или това, което се случва е с негово знание и съгласие и под негово ръководство и за него това е правилният път на развитие. В първия случай докато играта държи първите места в различни класации каквото и да мислим ние не сме фактор, с който би се съобразил. Във втория - каквото и да напишем също не е от значение щом всичко става с негово знание и негова благословия. Аз така виждам нещата. Ще се радвам да прочета и други мнения по въпроса и темата да не остане празна и да мине в забвение.
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Пет 16 Дек 2011, 18:37 #3

Според мен господин Директорът знае всичко, което става в играта.Представям си го пред компа как по цял ден си джитка от поле на поле със самодоволна усмивка мислейки се за най-големия стратег.Сигурно сега е на 80 ниво и си пуска нови растения за стимул,а развитието на играта е отражение на собственото му в главата. Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение 394502519
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 14:23 #4

poipoi4777, според мене идеята е следната - под предлог фрее игра, първо се пуска на бегом, целта е да трудно да се правят нещата , за да се плащат реални пари за ЛГ и други екстри. Сега тече втора фаза - много популярна игра - давайте рекламодатели - плащайте за реклами. Мисля, че има отделна фирма - клонинг, която се занимава с рекламите. Това всички го знаем.
Сега за ИД - мисля, че не им пука, нито на него, нито на другите- нали играта е фрее и народа кудкудяка, но продължава да играе. Просто защото ни е жал да зарежем фермите, а и сме свикнали с тях. Затова не им пука колко калпав продукт предлагат. И понеже официално е безплатен, не можем и претенции да имаме. "За грош петел, за грош пее" - тази максима е с пълна сила.
За съпорта - ами те са същите админи. И това си е публична тайна. Но си измиват ръцете, че се намесват, защото са получили там писмо, а то остава в системата. Мисля, че Катя точно затова затвори темата - че ако напишем писмо и предизвикаме проверка, тя да си измие ръцете, че е спряла нещата и е взела бързи мерки. Всъщност тя е единственият служител на заплата от Бигпойнт. Останалите са на доброволен труд за някакви мижави екстри в играта.
И според мене Хейко въобще няма идея какво става по форумите. Докладва се по трасето, че всичко е ок, докладва се какви проблеми са забелязани - но всички тези доклади, мисля, че въобще не стигат до него. Те си вървят по веригата от отдели. Има проблем , отстранява се. Надали му е известно, че правилата за различните форуми са различни. Даден им е картбланш и да се оправят. Затова им плащат.

В този ред на мисли, едно писмо на неговия мейл, който не е обявен официално и трудно се намира, в който да се намекне , че е най-лесно да се напише по разни други форуми, че играта просто не става (което би накарало рекламодателите да се поразмислят), може и да има някакъв ефект. Самият факт, че някой си е направил труда да стигне до него , за да сведе до знанието му колко са недоволни хората и как започват да мислят за отказване от играта, може да има някакъв малък ефект.

Не отписвам лесно идеята за такъв имейл.
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 15:19 #5

Реално погледнато 600 човека е една много солидна бройка. Но наблюдавайки как играта е в постоянна дупка напоследък започвам да си мисля, че нито е добре структурирана фирмата, нито отделите си вършат качествено работа. Дори нищо от това, което се говори по форумите да не стига до хер Хуберт, то самият той ако е заинтересован собственик и добър мениджър би трябвало да има пряко наблюдение върху самата игра. Сривовете са постоянни. Не са дребни, временни бъгчета, които да минат мимоходом и да останат незабелязани. На мен и друго ми прави впечатление. Играта в този си вид много трудно би задържала нови играче - обслужването й е тежко и досадно, логваш се с триста зора, браузери, настройки пипаш, неща, които един нов потребител няма да изтърпи. Куестовете в последно време са трудно изпълними за големите нива, та какво остава за малките - значи и този елемент - на разнообразие не работи в полза на новите потребители. Разоряват фермите, доникъде не стигат на задачите и просто ги зарязват. Преди беше съвсем обратното - куестовете бяха за ниските нива, а високите роптаеха, че е скучно. Идеалният вариант беше да се търси златната среда. Но на фона на всичко изписано за професионализма на работещите в БП за идеални варианти няма да говорим. Но някой все пак се усети, че играта се крепи от старите играчи, не от новите. Ако се направи едно анонимно проучване аз съм убедена, че ще се окаже, че на 10 броя ферми ще има 1 реален играч. Не искам да съм крайна, но за себе си съм убедена, че цифрата е чувствително по-висока. Това автоматично прави 30-те милиона потребители не повече от 3/три/ милиона. Пак казвам - аз самата смятам, че са и по-малко. И това се знае - не напразно беше въведен деня за "Подарък и търговия" - това е жест основно към играчите на високи нива и негласно разрешен пушинг. Аз самата също имам от така наречените "сателитки". При тях имам практика още на второ ниво да си каня съседи от темата във форума. Избирам ги да са на нива под 10, знаейки, че няма да играя сериозно, няма да пращам подаръци, няма да вдигам нива, общо взето няма да съм съсед-мечта. И имам поглед точно върху тези, новите регове - ами те съществуват средно по 2-3 седмици до месец. И отпадат. Не изключвам възможността и те да са сателитки и собствениците им да губят интерес към регистрацията поради изчерпалия се в нея първоначален ресурс или да са умишлено замръзени за ВИП, което води към същия краен резултат /отпадане на фермата/, но с по продължителен път натам. А ии политиката месеци наред да не се изтриват дори неактивни регистрации е насочена точно към целта да се задържи и увеличава бройката 30 и кусур милиона. Като резултат от всичко изписано ще кажа, че това е "развитие" на самотек, по инерция. Дори и големите нива регистрирайки ен на брой ферми в един момент просто им писва от постоянните неуредици, бъгове и трудно обслужване на играта. А една такава кампания като коледния календар, която в пряк текст говори какво е мнението за потребителите на продукта в един момент започва да дразни и най-запалените поддръжници и почитатели на играта. Аз имам една гарга във фермата, само една. И като я активирам няма да обяснявам как се обслужва горската поляна, където са оборите. Ужас някакъв. За 15 мин само там и цветната градина с триста зора, хиляда мъки и милион благословии едвам оправям. Ами ако си пусна 5 гарги, 5 сови и 5 дракона...дали изобщо ще тръгне играта не смея да гадая...
И в заключение - продължавам да си мисля, че мнението на потребителя за хер Хуберт не е особено важно. Дори факта, че възможността да се свържеш с него е почти засекретена. Това със сигурност е с негово знание и бих казала по негово желание...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 17:46 #6

когато почнах преди една година играта, онлайт играчите бяха над 600 000
сега не могат да достигнат и 500 000 в пиковете моменти , може би това е много голям показател за намаляване на играещите фармерама .
Във фен сайта на немците също са много разочаровани от таз годишния календар, даже са сложили наградите от миналата година паралелно със сегашния и коментарите не са много ласкави и също споменават за комерсиализирането на играта
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 17:47 #7

Написах го във форума на играта,ще го напиша и тук.

Тази игра,вече не е за Вас! Прекалено мислите,прекалено с високи претенции сте! Не е за Вас,не хабете времето и нервите си в опити да я направите,като Вас!Няма смисъл,няма да стане. Вече не става въпрос за положителни промени в играта,а за оцеляването и.Ще последва примера на другите игри с подобна тематика,които тя прекопира.Няма да стане веднага,ще има подеми и сривове,но пътя е ясен....признаците също.Катето бе много нервна и с абсолютно неадекватна реакция вчера.Така не се държи човек, преди Коледни празници и Коледни премии... Заливане от смях Последният и пост в темата и е много показателен,казва почти всичко....накъде и как. Няма ме.

Пой,3 милиона играчи,ти си голям романтик! Милион,милион и половина,най-много,но се съмнявам! Брадясал Аз повече от 300-380 хил. не съм виждал!/онлайн/
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 17:51 #8

crusader написа:
Написах го във форума на играта,ще го напиша и тук.

Тази игра,вече не е за Вас! Прекалено мислите,прекалено с високи претенции сте! Не е за Вас,не хабете времето и нервите си в опити да я направите,като Вас!Няма смисъл,няма да стане. Вече не става въпрос за положителни промени в играта,а за оцеляването и.Ще последва примера на другите игри с подобна тематика,които тя прекопира.Няма да стане веднага,ще има подеми и сривове,но пътя е ясен....признаците също.Катето бе много нервна и с абсолютно неадекватна реакция вчера.Така не се държи човек, преди Коледни празници и Коледни премии... Заливане от смях Последният и пост в темата и е много показателен,казва почти всичко....накъде и как. Няма ме.

Пой,3 милиона играчи,ти си голям романтик! Милион,милион и половина,най-много,но се съмнявам! Брадясал Аз повече от 300-380 хил. не съм виждал!/онлайн/

Крус, аз рядко пъти не съм съгласна с теб Усмивка И аз мисля, че са около 600-700 хил. Но не исках да съм крайна в сметките си. Нека им покажа най-добрия вариант. А дори и той никак не е за харесване.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 17:57 #9

Ние сме най-дискриминираната държава във Фармерама и то в няколко неща.
Първо - когато играта преди месец и нещо започна да прави ужасно много проблеми и тотално вече всички вдигнаха ръце админи и модератори от чуждите форуми просто обявиха бойкот. Дори един от админите/не помня на коя държава беше/ лично отвори тема със заглавие "Да подарим инструменти на БП, за да си оправят играта". Темата бе изцяло усмиване на това, което се случва. Екипите им бяха отказали да пишат във форумите докато не се направи нещо и играта да се стабилизира. Няма наказания, няма триене, затваряне на теми и криене на мръсното бельо под дюшека. Тук ситуацията беше на другия бряг. Хората изнервени /макар вече да сме доста по мили и го караме на ирония, то друго не ни остава/, всеки се ядосва вика, защото не може да играе, недоволства, ИЗКАЗВА МНЕНИЕ /което тук е табу/, но нашите не разбраха, че не са велики и продължиха със замаскирането, наказанията и табутата. Ще го кажа в прав текст, за което мога да покажа и линкове от архива,с които да подплатя думите си! Различията във форумите или поне в нашия от останалите започнаха с посиняването на Даскалов. И преди имаше бъгове /даже повече/, имаше нерви, но имаше и уважение. Псувал съм ги всички в началото като хамалин и такъв терор нямаше като сега за 2 поста спам. Преди ако постна линкоове тук ще видите, че сините бяха равни с нас, наравно с всички ни се веселяха и усмихваха. Появи се Даскалов и се почна....първо му пречиха картинките, после спама, после не знам си какво и като осра положението на макс и надъха всички вече се скри доволен Намигане Допълненията в нашите правила са изцяло негова заслуга.
Колкото до играта да оставим настрана бъговете и нестабилността, те са за всички държави. ОБАЧЕ аз съм минал през всички на различни езици с съответното IP на страната е такава банка като нашата няма. Като отвориш раздела кеш фор екшън хората имат десетки, някои стотици, оферти. Това всичко идва от Бг екипа в Германия, който трябва да се погрижи за това. Когато поставих въпроса пред хората, които там си вадят реално хляба отговора беше такъв - България е малък пазар! Ок, съгласен съм, обаче не могат да ме убедят, че това е зависи от тях. Аз как се регнах в играта - преди година и 7-8 месеца рових из сайтове, търсих някаква информация където и да влезнех рекламата на фермата изкачаше първо. Толкова нагла и досадна, че чак кликнах на нея, та дано се спре. Просто бълваше от всякъде. Тогава и офертите бяха повече в банката, което логично води до извода, че или бг екипа в централата не си върши работата, или всички тези, които са я рекламирали и вече са разбрали за какво тава въпрос и са се оказали, ама така, че чак не могат да си намерят нови. Това достатъчно говори каква е политиката на БП. И понеже явно и рекламата не им идва отръки се стигна до картички през ден, сами да ги рекламираме.
Колкото до подаръци и търговия на някой да му направи впечатление, че се появи броени дни преди да цъфне линка за гласуване за фермата, пак за нови награди? Имат нужда от брой регистрации. Миналата година ако са взели награда с 25 милиона, то за тази им трябват 35 или повече. Прекалено наясно са какво ще се случи на този ден, но точно това се цели.
И последно. Колкото и да ми обесняват, че като не ни оттърва може и без нас да си гледат работата, защото и фермата ще е до време. Тази година 3 игри на БП са спрени нацяло, на няколко пък са премахнати някои от езиците на, които са преведени. Всичко това идва от намаляване на хората. Щом след толкова загуби за година не са се стегнали, явно няма надежда.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 18:36 #10

Баш,Крус(благодаря зя комплимента),играта ще оцелее-за всеки влак си има пътници.Няма да оцелее само в сърцата ни.За мен фармерама има сантиментална стойност и е свързана с няколко обичани и незабравими събития в живота ми и ще се боря до край като за скъп приятел а спомените от нея ще запазя за винаги.
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 20:01 #11

Те парите вече са ги прибрали, сега могат и в други дейности да ги вложат ... и сигурно точно това правят. Аз бях чела, че с фармерама са постигнали по-голям ефект, отколкото са очаквали и, че с много малко средства са го направили.

Цитат :
From an investment perspective, Farmerama is also one of the least expensive games we’ve built. It continues to perform very well; growing its community of users, and monetizing better than our initial estimates predicted. The game’s fresh approach to the classic harvesting-style game has kept players engaged.

http://www.igda.org/newsletter/2010/07/11/social-games-the-ladder-for-casual-games/ това е линк към анализа им от юли 2010.


ПС Даскалов не беше ли психолог ? Върти ми се в главата , че някъде го беше писал и , че си прави социални експерименти.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 20:12 #12

Елфи написа:
Те парите вече са ги прибрали, сега могат и в други дейности да ги вложат ... и сигурно точно това правят. Аз бях чела, че с фармерама са постигнали по-голям ефект, отколкото са очаквали и, че с много малко средства са го направили.

Цитат :
From an investment perspective, Farmerama is also one of the least expensive games we’ve built. It continues to perform very well; growing its community of users, and monetizing better than our initial estimates predicted. The game’s fresh approach to the classic harvesting-style game has kept players engaged.

http://www.igda.org/newsletter/2010/07/11/social-games-the-ladder-for-casual-games/ това е линк към анализа им от юли 2010.


ПС Даскалов не беше ли психолог ? Върти ми се в главата , че някъде го беше писал и , че си прави социални експерименти.
ахамммм и каза, че аз съм мечта за всеки такъв.....с един такъв случай като моя хората ставали професори....демек зле е работата Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Елфи
Орач
Орач
Елфи


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 20:19 #13

БашФермер написа:
Елфи написа:


ПС Даскалов не беше ли психолог ? Върти ми се в главата , че някъде го беше писал и , че си прави социални експерименти.

ахамммм и каза, че аз съм мечта за всеки такъв.....с един такъв случай като моя хората ставали професори....демек зле е работата Смях

Ми аз имам под ръка двама мнооого добри и известни - единият е криминален, но другият е терапевт, може и да успее да помогне. Според мене да се натискаш за безплатен труд си е патология, а нерегламентираните експерименти са наказуеми.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Съб 17 Дек 2011, 20:20 #14

Елфи написа:
БашФермер написа:
Елфи написа:


ПС Даскалов не беше ли психолог ? Върти ми се в главата , че някъде го беше писал и , че си прави социални експерименти.

ахамммм и каза, че аз съм мечта за всеки такъв.....с един такъв случай като моя хората ставали професори....демек зле е работата Смях

Ми аз имам под ръка двама мнооого добри и известни - единият е криминален, но другият е терапевт, може и да успее да помогне. Според мене да се натискаш за безплатен труд си е патология, а нерегламентираните експерименти са наказуеми.
точно се засякохме с него в момента Намигане от нищо изкочи и пак на мен се лепна в ония форум Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 05:51 #15

Пой, сега видях какво си писала отново и съм абсолютно зад теб, както и зад всички останали писали. Права си, че е излишно. Аз пък ще категоризирам. Не смятам, че един некадърен самодоволен имбецил би разбрал какво му се говори.
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 14:38 #16

todorsh написа:
Пой, сега видях какво си писала отново и съм абсолютно зад теб, както и зад всички останали писали. Права си, че е излишно. Аз пък ще категоризирам. Не смятам, че един некадърен самодоволен имбецил би разбрал какво му се говори.

Днес Лина подхвърли интересно предположение - че тук не, но ако се пише до немския съпорт можело и да има ефект. От една страна ми идва да махна с ръка и да кажа - да се оправят, от друга се дразня на арогантността и на Катя, и на Миксо. И вече започвам да си мисля, че проблемът не е само в немско. Но пък и друго си мисля. Че ако Катя и Миксо имат някаква вина за неща, свързани с представянето на играта и с форума, то те едва ли имат вина за безбройните бъгове. Много ми е интересно дали можеше да се играе панаира в другите държави с пускането още...И дали всичките негативи покрай вечните проблеми с играта, които берем ние, ги берат и потребителите в другите държави? Закъсненията еднакви ли са за всички, промяната в информацията в движение - също. Аз бях писала, че ако прекръстят и официалните на "Слухове и догадки" много ще им отива...
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 14:39 #17

хахахах аз имам бан за 10 дни и 50 картона до 21,10,2012г. до тогава дефакто едно картонче да ми се сложи някъде зза нещо, все съм бан Смях Смях Смях миксо откачи тотално
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 15:39 #18

ФармеманияБГ написа:
хахахах аз имам бан за 10 дни и 50 картона до 21,10,2012г. до тогава дефакто едно картонче да ми се сложи някъде зза нещо, все съм бан Смях Смях Смях миксо откачи тотално

Ти ме разби, и защо, имаш ли обяснение за всеки картон? Изписана причина. Щеше да е смешно ако не беше толкова жалко. Но аз ако съм на теб това няма да го оставя без последствия. Не може да няма централен съпорт на играта. Пиши им. Защото да пишеш до нашия и да ти отговаря наказалия те е гавра. Напиши писмото и ми го прати. Ще ти осигуря превод. А мисля, че и на английски ще стане - Ани не веднъж е казвала, че комуникацията им е на английски. С превод на английски пък нямаш никакъв проблем. Само ми го прати написано.
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:18 #19

poipoi4777 написа:
ФармеманияБГ написа:
хахахах аз имам бан за 10 дни и 50 картона до 21,10,2012г. до тогава дефакто едно картонче да ми се сложи някъде зза нещо, все съм бан Смях Смях Смях миксо откачи тотално

Ти ме разби, и защо, имаш ли обяснение за всеки картон? Изписана причина. Щеше да е смешно ако не беше толкова жалко. Но аз ако съм на теб това няма да го оставя без последствия. Не може да няма централен съпорт на играта. Пиши им. Защото да пишеш до нашия и да ти отговаря наказалия те е гавра. Напиши писмото и ми го прати. Ще ти осигуря превод. А мисля, че и на английски ще стане - Ани не веднъж е казвала, че комуникацията им е на английски. С превод на английски пък нямаш никакъв проблем. Само ми го прати написано.
Пой,няма смисъл от писане,никакво-абсолютно!!!
При положение,че толкова хора писаха,посочваха,казваха все очевадни неща,какъв е резултата?! Уникален!!!Дадоха на най-голямото недоразумение в този форум да се саморазправя.Бях там,когато Гуньо изтри Баш,Тошко и Лина..и след това се появи Г-жа. Беззвездната,да изръси поредното клише.

Баш,Тодор,съжалявам за наказанията Ви! Абсолютна проява на безсилие и некомпетентност!Жалкото е,че имах някакви надежди в червеничкото.Уви,както каза Тошко,какъвто стопанина,такова и кучето.Бих добавил още само едно нещо,но е много гадно,а идват празници!
Весели празници на всички!Много радост,щастие и усмивки!Аз минавам във форума на режим "стелт",няма да пиша,но ще съм там!Винаги може да разчитате на мен,когато стане напечено! Заливане от смях Каубой
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:25 #20

Пой, за кво да искам обяснения. Както каза Крус, мисията невъзможна.
плюс това никой от нас не обсъждаше, а просто пишеше факти. кво да го обсъждам миксо, ми то всички си го знаем, просто припомних някои неща, с които не съм казал, че не съм съгласен/не че съм де/ ама ако бях изразил несъгласие тогава можеше и да го броя за обсъждане.
http://prikachi.com/images/452/4169452W.jpg
имам причина, ето я.
дразни ме само това, че в 5 поста се написа от тях, че правилата за всеки форум са едни и същи, а тошко постна вече правилата на англичаните, които незнайно защо ние нямаме във ФАК. те са си изтипосали какви са наказанията, а нашите са както се прецени. така, че и да ми обесняват не искам. не се чувствам малоумник да ми набиват нещо в главата на сила да се съглася, като с очите си виждам, че не е така.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:28 #21

crusader написа:
poipoi4777 написа:
ФармеманияБГ написа:
хахахах аз имам бан за 10 дни и 50 картона до 21,10,2012г. до тогава дефакто едно картонче да ми се сложи някъде зза нещо, все съм бан Смях Смях Смях миксо откачи тотално

Ти ме разби, и защо, имаш ли обяснение за всеки картон? Изписана причина. Щеше да е смешно ако не беше толкова жалко. Но аз ако съм на теб това няма да го оставя без последствия. Не може да няма централен съпорт на играта. Пиши им. Защото да пишеш до нашия и да ти отговаря наказалия те е гавра. Напиши писмото и ми го прати. Ще ти осигуря превод. А мисля, че и на английски ще стане - Ани не веднъж е казвала, че комуникацията им е на английски. С превод на английски пък нямаш никакъв проблем. Само ми го прати написано.
Пой,няма смисъл от писане,никакво-абсолютно!!!
При положение,че толкова хора писаха,посочваха,казваха все очевадни неща,какъв е резултата?! Уникален!!!Дадоха на най-голямото недоразумение в този форум да се саморазправя.Бях там,когато Гуньо изтри Баш,Тошко и Лина..и след това се появи Г-жа. Беззвездната,да изръси поредното клише.

Баш,Тодор,съжалявам за наказанията Ви! Абсолютна проява на безсилие и некомпетентност!Жалкото е,че имах някакви надежди в червеничкото.Уви,както каза Тошко,какъвто стопанина,такова и кучето.Бих добавил още само едно нещо,но е много гадно,а идват празници!
Весели празници на всички!Много радост,щастие и усмивки!Аз минавам във форума на режим "стелт",няма да пиша,но ще съм там!Винаги може да разчитате на мен,когато стане напечено! Заливане от смях Каубой

Крус, може и да си прав. Но това е такава крещяща несправедливост, че не искам да се примиря, че сме толкова безпомощни... Няма начин да няма начин...
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:33 #22

ФармеманияБГ написа:
Пой, за кво да искам обяснения. Както каза Крус, мисията невъзможна.
плюс това никой от нас не обсъждаше, а просто пишеше факти. кво да го обсъждам миксо, ми то всички си го знаем, просто припомних някои неща, с които не съм казал, че не съм съгласен/не че съм де/ ама ако бях изразил несъгласие тогава можеше и да го броя за обсъждане.
http://prikachi.com/images/452/4169452W.jpg
имам причина, ето я.
дразни ме само това, че в 5 поста се написа от тях, че правилата за всеки форум са едни и същи, а тошко постна вече правилата на англичаните, които незнайно защо ние нямаме във ФАК. те са си изтипосали какви са наказанията, а нашите са както се прецени. така, че и да ми обесняват не искам. не се чувствам малоумник да ми набиват нещо в главата на сила да се съглася, като с очите си виждам, че не е така.

Ето това е най-тъжното и срамното в ситуацията-че причина за такава реакция от негова страна няма...
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:33 #23

poipoi4777 написа:
ФармеманияБГ написа:
Пой, за кво да искам обяснения. Както каза Крус, мисията невъзможна.
плюс това никой от нас не обсъждаше, а просто пишеше факти. кво да го обсъждам миксо, ми то всички си го знаем, просто припомних някои неща, с които не съм казал, че не съм съгласен/не че съм де/ ама ако бях изразил несъгласие тогава можеше и да го броя за обсъждане.
http://prikachi.com/images/452/4169452W.jpg
имам причина, ето я.
дразни ме само това, че в 5 поста се написа от тях, че правилата за всеки форум са едни и същи, а тошко постна вече правилата на англичаните, които незнайно защо ние нямаме във ФАК. те са си изтипосали какви са наказанията, а нашите са както се прецени. така, че и да ми обесняват не искам. не се чувствам малоумник да ми набиват нещо в главата на сила да се съглася, като с очите си виждам, че не е така.

Ето това е най-тъжното и срамното в ситуацията-че причина за такава реакция от негова страна няма...
има пой, много е лошо да си озлобен от това, че си неоценен в реалността и да не можеш да избягаш от комплексите си.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:38 #24

но за да бъде някой оценен, трябва да има и някакви качества. не го познавам лично може и да има такива, но тук определено няма!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:44 #25

но и ние сме кофти племе. сега в офиц. форум се допуска обсъждането на доста неща, преди когато не можеше инфо и стратегии и се наказваше за това, и се триеше дадох много от себе си и от личното си време да намерим мястото където хем да си побъбрим, хем да споделяме стратегии, хем да постваме намерено инфо без да гледаме долу на дувара кой е и какъв ще е резултата от написаното.
ако се бяхме дръпнали опитните и стари играчи, които сме повече от 50% от форума им, можеше и нещо да се случи. ако пак останеха слепци, поне ние щяхме да имаме свободата си. не успях....факт!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Какво ядох/ям/ще ям?
» КАКВО ЛИ ЩЕ Е ТОВА?
» какво доживях хахахахаха
» Кога, какво ще получа
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-