Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


На всяка манджа мерудия - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


На всяка манджа мерудия - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 На всяка манджа мерудия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:23 #126

лета написа:
Такаааа. Имам един сайт с емотиконки. Взех адреса на една и исках да я сложа тук, но не можах. Пробвах със всичките картинки от горе където са ,но с нито една не стана
по принцип адреса на емото се слага ето между тези тагове
[img][/img] или направо дай адреса на сайта с [url][/url]
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:30 #127

Там където пише затвори таговете ли? И когато го натисна ще ми излезе това [img]На всяка манджа мерудия - Page 6 Fa3d623232ccb7660a5b68d6f4525218[/img]
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:31 #128

лета написа:
Там където пише затвори таговете ли? И когато го натисна ще ми излезе това [img]На всяка манджа мерудия - Page 6 Fa3d623232ccb7660a5b68d6f4525218[/img]

Май вече ти излезе... Намигане
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:31 #129

На всяка манджа мерудия - Page 6 Fa3d623232ccb7660a5b68d6f4525218
ако това си искала да ми сложиш вече го сложи. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:32 #130

Май стана , но не можах да разбера какво направих защото предния път се мъчих на всичките
Това е емотиконка за благодаря. Нали другата не можем да я използваме и съвсем случайно я намерих тази
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:36 #131

лета написа:
Май стана , но не можах да разбера какво направих защото предния път се мъчих на всичките
Това е емотиконка за благодаря. Нали другата не можем да я използваме и съвсем случайно я намерих тази

Лети,ти пък...Сериозно ли.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ша ми докараш мускулна треска от смях бе жена... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:38 #132

лета написа:
Май стана , но не можах да разбера какво направих защото предния път се мъчих на всичките
Това е емотиконка за благодаря. Нали другата не можем да я използваме и съвсем случайно я намерих тази
Лети шегувахме се душицо...можеш да използваш всички.
А аз попаднах на нещо което много ми хареса сега и ще ви го постна.
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:38 #133

Имало едно време трима верни и неразделни другари. Казвали се Любов, Приятелство и Доверие... Когато били тримата заедно, всичко било прекрасно. И така било, докато не се наложило един ден Любовта да замине по работа. Нямало как, дългът я зовял. Но преди да се раздели с приятелите си, тя ги уверила:

- Когато ви домъчнее много за мен, потърсете ме, аз няма да съм чак толкова далече. Там където видите някоя двойка да се гледа с желание и копнеж в очите, знайте, че там ще съм и аз – рекла Любовта и тръгнала...

- Е щом е така, добре ще е и аз да поема към моите задължения – казало след малко Приятелството на Доверието. – Но ти не се притеснявай, когато имаш нужда от мен, лесно ще ме намериш. Там където видиш двама човека, които и в плача, и в смеха си са заедно, знай че с тях съм и аз...

Доверието отворило уста и понечило да каже нещо на сбогуване, но... Приятелството вече си било тръгнало, без да чуе последните думи на другаря си. И заминало надалече...

Тогава Доверието, останало съвсем само, тихичко прошепнало сякаш повече на себе си:
- Мен веднъж загубите ли ме, повече не можете да ме намерите
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:39 #134

Аз знам, че се шегувахте, но тази повече ми харесва Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:40 #135

Zi написа:
Имало едно време трима верни и неразделни другари. Казвали се Любов, Приятелство и Доверие... Когато били тримата заедно, всичко било прекрасно. И така било, докато не се наложило един ден Любовта да замине по работа. Нямало как, дългът я зовял. Но преди да се раздели с приятелите си, тя ги уверила:

- Когато ви домъчнее много за мен, потърсете ме, аз няма да съм чак толкова далече. Там където видите някоя двойка да се гледа с желание и копнеж в очите, знайте, че там ще съм и аз – рекла Любовта и тръгнала...

- Е щом е така, добре ще е и аз да поема към моите задължения – казало след малко Приятелството на Доверието. – Но ти не се притеснявай, когато имаш нужда от мен, лесно ще ме намериш. Там където видиш двама човека, които и в плача, и в смеха си са заедно, знай че с тях съм и аз...

Доверието отворило уста и понечило да каже нещо на сбогуване, но... Приятелството вече си било тръгнало, без да чуе последните думи на другаря си. И заминало надалече...

Тогава Доверието, останало съвсем само, тихичко прошепнало сякаш повече на себе си:
- Мен веднъж загубите ли ме, повече не можете да ме намерите

Зи,от къде ги намираш такива... ОК
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:44 #136

keriduen написа:
Zi написа:
Имало едно време трима верни и неразделни другари. Казвали се Любов, Приятелство и Доверие... Когато били тримата заедно, всичко било прекрасно. И така било, докато не се наложило един ден Любовта да замине по работа. Нямало как, дългът я зовял. Но преди да се раздели с приятелите си, тя ги уверила:

- Когато ви домъчнее много за мен, потърсете ме, аз няма да съм чак толкова далече. Там където видите някоя двойка да се гледа с желание и копнеж в очите, знайте, че там ще съм и аз – рекла Любовта и тръгнала...

- Е щом е така, добре ще е и аз да поема към моите задължения – казало след малко Приятелството на Доверието. – Но ти не се притеснявай, когато имаш нужда от мен, лесно ще ме намериш. Там където видиш двама човека, които и в плача, и в смеха си са заедно, знай че с тях съм и аз...

Доверието отворило уста и понечило да каже нещо на сбогуване, но... Приятелството вече си било тръгнало, без да чуе последните думи на другаря си. И заминало надалече...

Тогава Доверието, останало съвсем само, тихичко прошепнало сякаш повече на себе си:
- Мен веднъж загубите ли ме, повече не можете да ме намерите

Зи,от къде ги намираш такива... ОК
това една дружка ми го изпрати понеже знае че си падам по такива стойностни неща,иначе като се ровя из сайтове...в фейсбук и тн...и без да съм ги търсила ги намирам...а в компа имам много.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 17:44 #137

Zi написа:
Имало едно време трима верни и неразделни другари. Казвали се Любов, Приятелство и Доверие... Когато били тримата заедно, всичко било прекрасно. И така било, докато не се наложило един ден Любовта да замине по работа. Нямало как, дългът я зовял. Но преди да се раздели с приятелите си, тя ги уверила:

- Когато ви домъчнее много за мен, потърсете ме, аз няма да съм чак толкова далече. Там където видите някоя двойка да се гледа с желание и копнеж в очите, знайте, че там ще съм и аз – рекла Любовта и тръгнала...

- Е щом е така, добре ще е и аз да поема към моите задължения – казало след малко Приятелството на Доверието. – Но ти не се притеснявай, когато имаш нужда от мен, лесно ще ме намериш. Там където видиш двама човека, които и в плача, и в смеха си са заедно, знай че с тях съм и аз...

Доверието отворило уста и понечило да каже нещо на сбогуване, но... Приятелството вече си било тръгнало, без да чуе последните думи на другаря си. И заминало надалече...

Тогава Доверието, останало съвсем само, тихичко прошепнало сякаш повече на себе си:
- Мен веднъж загубите ли ме, повече не можете да ме намерите
Вярно е! Един път изгубиш ли доверието на някого после много трудно можеш да го върнеш.
Върнете се в началото Go down
Немезида
Орач
Орач
Немезида

Female

На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: И тук те намерих:)   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13Съб 11 Фев 2012, 06:46 #138

Та , как ли попаднах тук не знам..но веднага намерих къде да драснаУсмивка

Хубав ден Зи и ..горе главата!
Букет
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




На всяка манджа мерудия - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 6 Mini_c13 #139

Върнете се в началото Go down
 

На всяка манджа мерудия

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-