Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Идеи за развитие на форума - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Идеи за развитие на форума - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Идеи за развитие на форума

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 13:06 #26

poipoi4777 написа:
П.п А аз ще остана вярна на себе си и няма да разочаровам Тодор - ще продължа да казвам какво не ми харесва и да искам и още, и още Пъклен план Ехх...

Казвай, че да се изпипа всичко. Наздравица

Питах в помощния форум, но там никакъв конкретен отговор. Тц-тц! Учудване
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 08:47 #27

Айдеее, по темата - хайде да се направи раздел "Кръчма" и там се трепим, да пийм и да се трепим с разговори. Ругаене <----- Това е първото правило - ТРЯБВА да се псува! Смях Смях
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 22:29 #28

Идеи за развитие на форума - Page 2 1179876037Форумът е светнал. todorsh Идеи за развитие на форума - Page 2 954336888
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 15:57 #29

Maxtor написа:
Айдеее, по темата - хайде да се направи раздел "Кръчма" и там се трепим, да пийм и да се трепим с разговори. Ругаене <----- Това е първото правило - ТРЯБВА да се псува! Смях Смях

Кикот Кикот Кикот Кикот Това преди не беше ли темата "Спам,спам и пак спам...",поне аз такива спомени имам,ама то беше отдавна,па и годинките ми станаха повече,таааааааа.... Баровец
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 16:07 #30

keriduen написа:
Maxtor написа:
Айдеее, по темата - хайде да се направи раздел "Кръчма" и там се трепим, да пийм и да се трепим с разговори. Ругаене <----- Това е първото правило - ТРЯБВА да се псува! Смях Смях

Кикот Кикот Кикот Кикот Това преди не беше ли темата "Спам,спам и пак спам...",поне аз такива спомени имам,ама то беше отдавна,па и годинките ми станаха повече,таааааааа.... Баровец

Таа, па... Заливане от смях И онази тема си я има и кръчма и има пък. Плезене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 16:12 #31

todorsh написа:


Таа, па... Заливане от смях И онази тема си я има и кръчма и има пък. Плезене

Тоа пъ... Плезене Плезене Плезене От толкова места за пиене ще се алкохолизирам бре...И без това вече ме обвиниха в прекомерна употреба на спиртни напитки... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 15:25 #32

абе то убаво станало ,ама за старци кат мене тепърва трябва да се ориентирам кое каде беше Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях и добре ,че е няма оная табелка зад петела Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 15:31 #33

rucan1 написа:
абе то убаво станало ,ама за старци кат мене тепърва трябва да се ориентирам кое каде беше Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях и добре ,че е няма оная табелка зад петела Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Изплезване Изплезване Изплезване

Абе, то всичко си е където е било, ама ти го каза за годините... Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 15:40 #34

Насаме Насаме Насаме Насаме Насаме Насаме Насаме Насаме
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 16:00 #35

todorsh написа:


Абе, то всичко си е където е било, ама ти го каза за годините... Заливане от смях

Смях Смях Смях Смях Смях Смях затова ли трудно се ориентирах когато влязох за пръв път след обновяването Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Пет 13 Яну 2012, 16:06 #36

лета написа:
todorsh написа:


Абе, то всичко си е където е било, ама ти го каза за годините... Заливане от смях

Смях Смях Смях Смях Смях Смях затова ли трудно се ориентирах когато влязох за пръв път след обновяването Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Е, то винаги е така... Сега ако върна стария облик ще е същото... Изплезване
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 07:48 #37

todorsh написа:


Е, то винаги е така... Сега ако върна стария облик ще е същото... Идеи за развитие на форума - Page 2 851642533

Значи точно така е. Всяко ново в първия момент е объркващо. Но да ти кажа честно и на мен не ми харесва. Такава шарения е, че разноглед ставаш Идеи за развитие на форума - Page 2 3684740496
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 08:18 #38

е на мен ми харесва,поне е шаренко ,жълтичко ......то на шашав човек това му требва Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ама с тия отговории цитати ,ееееее явно требва да мина през начално даскало ,губи ми се половината стар пост Ругаене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 08:37 #39

poipoi4777 написа:


Значи точно така е. Всяко ново в първия момент е объркващо. Но да ти кажа честно и на мен не ми харесва. Такава шарения е, че разноглед ставаш Идеи за развитие на форума - Page 2 3684740496

Аз не казвам, че не ми харесва, напротив , много ми харесва.
В началото когато влязох помислих, че съм объркала страниците Кикотене Кикотене Кикотене
Излязох и пак влязох. Трябваха ми 10-тина минути докато се ориентирам Сладолед Сладолед Сладолед
Преди когато имах съобщение разбирах чак след 2-3 дена, а сега на мига още щом вляза
Харесва ми ОК ОК ОК
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 06:37 #40

Букет Малко се пообърках ден-два-но с новото е така. Допада ми светлата страна на нещата. Геймър Целене със сняг
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:07 #41

Днес активирах бутонът за Мулти-цитат. С него могат да се цитират публикации които са разделени една от друга или на различни страници. Маркират се постовете които ще бъдат цитирани и когато се натисне бутонът Отговарям там се намират маркираните цитати и остава само да напишем своето мнение. Така се спестяват копирания на постове, отваряния в различни страници и редактирането на вече пусната публикация с един цитат за добавянето на втори.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:21 #42

todorsh написа:
Днес активирах бутонът за Мулти-цитат. С него могат да се цитират публикации които са разделени една от друга или на различни страници. Маркират се постовете които ще бъдат цитирани и когато се натисне бутонът Отговарям там се намират маркираните цитати и остава само да напишем своето мнение. Така се спестяват копирания на постове, отваряния в различни страници и редактирането на вече пусната публикация с един цитат за добавянето на втори.
а като за начинаещи снимки няма ли Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:23 #43

rucan1 написа:
а като за начинаещи снимки няма ли Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Изучил си се и ти със снимки да овладяваш. Плезене Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:29 #44

todorsh написа:


Изучил си се и ти със снимки да овладяваш. Плезене Кикотене
Рев Рев Рев Рев Рев Рев Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:41 #45

todorsh написа:
Днес активирах бутонът за Мулти-цитат. С него могат да се цитират публикации които са разделени една от друга или на различни страници. Маркират се постовете които ще бъдат цитирани и когато се натисне бутонът Отговарям там се намират маркираните цитати и остава само да напишем своето мнение. Така се спестяват копирания на постове, отваряния в различни страници и редактирането на вече пусната публикация с един цитат за добавянето на втори.

rucan1 написа:

а като за начинаещи снимки няма ли Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

пробвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Ехеее, то това е много лесно, да го предложите и оттатък
Браво , Тоше! ОК ОК ОК


Последната промяна е направена от лета на Чет 19 Яну 2012, 17:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:43 #46

лета написа:
пробвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив

И, как е? Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:44 #47

todorsh написа:


И, как е? Кикотене
Перфектно! ОК
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 19:07 #48

лета написа:




пробвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Ехеее, то това е много лесно, да го предложите и оттатък
Браво , Тоше! ОК ОК ОК

лета написа:

Перфектно! ОК
И аз мисля че е перфектно! ОК
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Нед 29 Яну 2012, 17:26 #49

лета написа:




пробвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Ехеее, то това е много лесно, да го предложите и оттатък Мажоретки Суперско Суперско Суперско
ОК ОК ОК
Браво , Тоше! ОК ОК ОК

todorsh написа:


И, как е? Кикотене

лета написа:

Перфектно! ОК
само проба, да видя дали се справям
ОК ОК ОК ОК
Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13Вто 31 Яну 2012, 07:03 #50

Имам една идея за емотиконите... Да се направи търсачка при тях. Като напишем например усмивка да излиза това: Усмивка Или ако търсим смях да излиза това: Заливане от смях Смях Хилене Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! и така... Идеята ми с цел по-малко време пред тея емотикони, че за да намеря някоя... 300 зора...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Идеи за развитие на форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идеи за развитие на форума   Идеи за развитие на форума - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Идеи за развитие на форума

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!
» Google Chrome приложения за фен сайта и форума
» Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Идеи-