Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Турбо мелницата... Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Турбо мелницата... Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Турбо мелницата...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Турбо мелницата... Empty
ПисанеЗаглавие: Турбо мелницата...   Турбо мелницата... Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 16:29 #1

Тази турбо мелница работи само за новостартирано мелене по време на събитието или и за вече стартирано?


Последната промяна е направена от todorsh на Вто 10 Яну 2012, 17:46; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Турбо мелницата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Турбо мелницата...   Турбо мелницата... Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 16:34 #2

да, само за ново. ако работи мелницата в 11ч като почне събитието я спирате и пак я пускате на ново.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Турбо мелницата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Турбо мелницата...   Турбо мелницата... Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 18:27 #3

БашФермер написа:
да, само за ново. ако работи мелницата в 11ч като почне събитието я спирате и пак я пускате на ново.

и когато мине времето , мелницата коригира времето с нормалното на останалата бройка която сте били пуснали да мелите(от личен опит)
бях пуснала да меля храна няколко часа преди да изтече времето, но не стана моята работа Срамержлив
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Турбо мелницата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Турбо мелницата...   Турбо мелницата... Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 18:34 #4

лета написа:
и когато мине времето , мелницата коригира времето с нормалното на останалата бройка която сте били пуснали да мелите(от личен опит)
бях пуснала да меля храна няколко часа преди да изтече времето, но не стана моята работа Срамержлив

По тази логика, както съм пуснал сега 1000 храна. Тази която ще се мели по време на Турбо мелницата ще се мели ли по-кратко и после останалото на обикновеното време?
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Турбо мелницата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Турбо мелницата...   Турбо мелницата... Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 19:34 #5

todorsh написа:


По тази логика, както съм пуснал сега 1000 храна. Тази която ще се мели по време на Турбо мелницата ще се мели ли по-кратко и после останалото на обикновеното време?
Не знам Тц-тц! , но нищо не губиш ако прекратиш и пуснеш отново оставащите бройки в 11:00
знам само, че изтече ли времето на бонуса, времето се коригира,
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Турбо мелницата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Турбо мелницата...   Турбо мелницата... Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 19:39 #6

лета написа:
todorsh написа:


По тази логика, както съм пуснал сега 1000 храна. Тази която ще се мели по време на Турбо мелницата ще се мели ли по-кратко и после останалото на обикновеното време?
Не знам Тц-тц! , но нищо не губиш ако прекратиш и пуснеш отново оставащите бройки в 11:00
знам само, че изтече ли времето на бонуса, времето се коригира,

Ще видя... То голям кяр тоя бонус, нямам думи. Храна бол. Може изобщо да не прекъсвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Турбо мелницата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Турбо мелницата...   Турбо мелницата... Mini_c13 #7

Върнете се в началото Go down
 

Турбо мелницата...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Турбо мелница
» Турбо мелница
» Турбо мелница
» Турбо мелница
» Турбо мелница за месец

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Общи въпроси-