Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 8 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 8 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:58 #176

niika123 написа:
Лети точно мина на 17то ниво,,,, и взех цели 219 точкици Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене

Наздраве! да чукнем чашки по съседски
Ами аз не успях да я добавя та в едната ми ферма сложих робертичка а лети исках в другата но ми изписва и там че този съсед одавна мързелува и ..... бля, бля Няма пък! Няма пък! и сега чакам ако тя ме добави
Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 13:15 #177

valja написа:
niika123 написа:
Лети точно мина на 17то ниво,,,, и взех цели 219 точкици Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене

Наздраве! да чукнем чашки по съседски
Ами аз не успях да я добавя та в едната ми ферма сложих робертичка а лети исках в другата но ми изписва и там че този съсед одавна мързелува и ..... бля, бля Няма пък! Няма пък! и сега чакам ако тя ме добави
Наздравица


При мен Вале, няма мързелици, а има скръндзи Усмивка Заливане от смях Заливане от смях
На теб всъщноят коя ти е официалната фермичка, аз тотално се побърках покрай твоите никове в играта Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 13:26 #178

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
Лети точно мина на 17то ниво,,,, и взех цели 219 точкици Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене

Наздраве! да чукнем чашки по съседски
Ами аз не успях да я добавя та в едната ми ферма сложих робертичка а лети исках в другата но ми изписва и там че този съсед одавна мързелува и ..... бля, бля Няма пък! Няма пък! и сега чакам ако тя ме добави
Наздравица


При мен Вале, няма мързелици, а има скръндзи Усмивка Заливане от смях Заливане от смях
На теб всъщноят коя ти е официалната фермичка, аз тотално се побърках покрай твоите никове в играта Срамержлив Срамержлив

ей тази дето в нея си ми съсед Изплезване Изплезване другата е на щерката, то тя ме запали да играя, а сега вече не ще и аз движа двете ферми, те са почти на еднакви нива, а другите са те така Изплезване Изплезване Изплезване той баш фермера нещо ме подпали за да си взема онези подаръци, когато поканиш 10 играча , та така се сдобих с бол ферми и ги ползвам само за подаръчета... Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 13:43 #179

Вале , как не забравяш юсернайми и пароли и емайли и etc. Аз щях да се развикам от главоблъсканица Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 13:48 #180

niika123 написа:
Вале , как не забравяш юсернайми и пароли и емайли и etc. Аз щях да се развикам от главоблъсканица Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аааа той компютъра помни ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях да не мислиш, че аз се затормозявам акъла Кикотене Кикотене Кикотене Наздраве!

До довечера ще кача 52 ро ниво на ani4ka.82 ако ма иска некой да праща покана Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 13:56 #181

valja написа:
niika123 написа:
Вале , как не забравяш юсернайми и пароли и емайли и etc. Аз щях да се развикам от главоблъсканица Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аааа той компютъра помни ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях да не мислиш, че аз се затормозявам акъла Кикотене Кикотене Кикотене Наздраве!

До довечера ще кача 52 ро ниво на ani4ka.82 ако ма иска некой да праща покана Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване


Аз те искам ама вече те имам, ще ти дойда в повече Заливане от смях Заливане от смях Срамержлив Срамержлив Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:04 #182

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
Вале , как не забравяш юсернайми и пароли и емайли и etc. Аз щях да се развикам от главоблъсканица Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аааа той компютъра помни ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях да не мислиш, че аз се затормозявам акъла Кикотене Кикотене Кикотене Наздраве!

До довечера ще кача 52 ро ниво на ani4ka.82 ако ма иска некой да праща покана Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване


Аз те искам ама вече те имам, ще ти дойда в повече Заливане от смях Заливане от смях Срамержлив Срамержлив Наздравица

ако ма искаш и на другата ферма прати покана Наздраве!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:05 #183

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
Вале , как не забравяш юсернайми и пароли и емайли и etc. Аз щях да се развикам от главоблъсканица Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аааа той компютъра помни ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях да не мислиш, че аз се затормозявам акъла Кикотене Кикотене Кикотене Наздраве!

До довечера ще кача 52 ро ниво на ani4ka.82 ако ма иска некой да праща покана Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване


Аз те искам ама вече те имам, ще ти дойда в повече Заливане от смях Заливане от смях Срамержлив Срамержлив Наздравица

ако ма искаш и на другата ферма прати покана Наздраве!


Довечера като се прибера ще разчистя и ще те изненадам с поканка Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:12 #184

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
Вале , как не забравяш юсернайми и пароли и емайли и etc. Аз щях да се развикам от главоблъсканица Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аааа той компютъра помни ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях да не мислиш, че аз се затормозявам акъла Кикотене Кикотене Кикотене Наздраве!

До довечера ще кача 52 ро ниво на ani4ka.82 ако ма иска некой да праща покана Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване


Аз те искам ама вече те имам, ще ти дойда в повече Заливане от смях Заливане от смях Срамержлив Срамержлив Наздравица

ако ма искаш и на другата ферма прати покана Наздраве!


Довечера като се прибера ще разчистя и ще те изненадам с поканка Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив


ама първо прати една сова, щото да те не изпревари некой, не отговарям ... кой превари, той завари Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Окъсня вече си имам съсед, но по натам нищо се не знае Изплезване Изплезване Изплезване


Последната промяна е направена от valja на Вто 05 Юли 2011, 14:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:14 #185

ааааааааа превари ама боййййййй Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
шегичкаааааа.... важното е да те имам веднъж, въпреки, че ти толкова ще ме харесаш като съседче, че ще ме обичкааааааш вечно Гушкане Гушкане Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:18 #186

niika123 написа:
ааааааааа превари ама боййййййй Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
шегичкаааааа.... важното е да те имам веднъж, въпреки, че ти толкова ще ме харесаш като съседче, че ще ме обичкааааааш вечно Гушкане Гушкане Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Споко, имам още един за разкарване, ама прати първо една сова.... ОК
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 14:25 #187

valja написа:
niika123 написа:
ааааааааа превари ама боййййййй Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
шегичкаааааа.... важното е да те имам веднъж, въпреки, че ти толкова ще ме харесаш като съседче, че ще ме обичкааааааш вечно Гушкане Гушкане Букет Букет Букет Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Споко, имам още един за разкарване, ама прати първо една сова.... ОК


утре като дойдааааа на работа веднага ще ти я пратя совата. Край разбрахме се, все ено среща имаме, ще бъда отговорна Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 15:33 #188

Едно съсед си търся Присмех
Играч: Diiдo0
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 09:40 #189

ох, и аз си търся съседи, 6 на брой, който мъ иска моля дъ мъ взима. Малко съм старичка на 77 ама съвсем скоро ставам на 78, ще има бонуси.

п.п. пиша се без единицата
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 12:42 #190

ако стана на някого съсед какво ще получаааааааа в замяна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 13:09 #191

niika123 написа:
ако стана на някого съсед какво ще получаааааааа в замяна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене


ще получиш някой друг бонус и право да копаш до припадак Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 13:21 #192

annaag1 написа:
niika123 написа:
ако стана на някого съсед какво ще получаааааааа в замяна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене


ще получиш някой друг бонус и право да копаш до припадак Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


Копането ме плаши, нежна съм...давай да чуя за бонуса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:04 #193

niika123 написа:
annaag1 написа:
niika123 написа:
ако стана на някого съсед какво ще получаааааааа в замяна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене


ще получиш някой друг бонус и право да копаш до припадак Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


Копането ме плаши, нежна съм...давай да чуя за бонуса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица
Ами смятай де от 77 на 78 според мен е доста добър, ако имаш и дубъл....
Ти какво даваш /обърнах ме го на пазар/?
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:09 #194

annaag1 написа:
niika123 написа:
annaag1 написа:
niika123 написа:
ако стана на някого съсед какво ще получаааааааа в замяна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене


ще получиш някой друг бонус и право да копаш до припадак Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


Копането ме плаши, нежна съм...давай да чуя за бонуса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица
Ами смятай де от 77 на 78 според мен е доста добър, ако имаш и дубъл....
Ти какво даваш /обърнахме го на пазар/?
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:18 #195

Аз давам спокоен сън нощно време, не правя купони, не слушам силно музика и всяка неделя почивам от 2 до 4 часа Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях идеално съседка съм. Давам и подаръци според сутрешната доза кафе Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:27 #196

Подаръци и аз давам на който каквото иска. шъ ти съ дам зимаш ли мъ Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:32 #197

annaag1 написа:
Подаръци и аз давам на който каквото иска. шъ ти съ дам зимаш ли мъ Букет Букет Букет


вече си вземана от менннннннннни Сладолед Сладолед Сладолед Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Букет
Честито Усмивка
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:45 #198

Благодаря, честито и на теб, този сезон раздавам топки, да се представя подобаващо, предполагам няма да ме обидиш с отказ ОК
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:50 #199

annaag1 написа:
Благодаря, честито и на теб, този сезон раздавам топки, да се представя подобаващо, предполагам няма да ме обидиш с отказ ОК

Моля дори, без представяне какво съседство ще правим... Сладолед Сладолед
Този сезон топките обаче си ги спести да си имаш ти, аз само инструменти събирам...не че нещо ще ти върна ако ми пратиш..Нали е на аванта Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 15:15 #200

niika123 написа:
annaag1 написа:
Благодаря, честито и на теб, този сезон раздавам топки, да се представя подобаващо, предполагам няма да ме обидиш с отказ ОК

Моля дори, без представяне какво съседство ще правим... Сладолед Сладолед
Този сезон топките обаче си ги спести да си имаш ти, аз само инструменти събирам...не че нещо ще ти върна ако ми пратиш..Нали е на аванта Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

ок. Намигане Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Търся си съседи       - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 8 Mini_c13 #201

Върнете се в началото Go down
 

Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Съседи и бъди листа

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-