Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 21:15 #226

лета написа:
Днес отворих руната за +6 съседа така, че си търся сериозни съседи за основната ми ферма violeta081962. Който има желание да ми изпрати покана или да пише тука аз ще му изпратя.
Не искам да давам обява в официалния форум защото не знам на кой ще попадна

Насам народе не се бутайте един по един Кикот Кикот Кикот

Муци, задръж ми местенце. Следващото, което ще отворя е за 6+ съседа в основната ми ферма. Искам те за съсед Усмивка А за другата ти ферма имам още 10 по-малки, но съвсем не малки, а добре разработени. В тях ще намеря колкото места ти трябват Усмивка От средата на другата седмица излизам в отпуск и ще оправим нещата. Сега ми е много натоварено и нямам време да се огледам къде съм и защо съм там Учудване Ако решиш, оставям скайп да доуточним сделка или не Заливане от смях Та, взимай молива, плюнчи и пиши: emi.pm Хилене

Апропо, имам приятелка 77 ниво, която търси съседи. Понеже си бъркаме по паничките, поканих те от нейния акаунт, а малката ти ферма, поканих от един от общите ни акаунти Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 08:54 #227

Еми, ти забрави ли , че ти имам скайпа и ти имаш моя. Само,че аз не го пускам много,много защото ми натоварва компа
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:57 #228

лета написа:
Еми, ти забрави ли , че ти имам скайпа и ти имаш моя. Само,че аз не го пускам много,много защото ми натоварва компа
Вили, забравям слънце, от жегите ли от ЕГН-то ли не знам, но е добре, че ми припомняш Букет Важното е, че вече имаш съседи Мляска Слънце
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 12:02 #229


Здравейте, търся нов съсед/съседка за да сменя един мързеливец.
Който ме иска за комшийка да пише и веднага освобождавам мястото.

Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 10:43 #230

lane99 написа:

Здравейте, търся нов съсед/съседка за да сменя един мързеливец.
Който ме иска за комшийка да пише и веднага освобождавам мястото.


и аз си търся съседи. смятам да направя малка чистка сред моите "мързеливци".
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 12:15 #231

Току що разкарах един съсед който от като съм го взела не е влизал
Ако искате една от двете , а може и друг нека ми пишат на -лета10- или направо да ми прати покана. Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Вто 19 Юли 2011, 03:57 #232

токущо разкарах един съсед от основната си ферма, която е на 73 ниво, ако някой ме иска за съсед нека ми пусне покана titi166768
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Сря 20 Юли 2011, 18:16 #233

titi166768 написа:
токущо разкарах един съсед от основната си ферма, която е на 73 ниво, ако някой ме иска за съсед нека ми пусне покана titi166768

свободно ли е още местото за съсед?
аз ще се разделям с още двама от моите.
ако някой ме иска за съседка нека пише. в играта ника е Lane99.
Върнете се в началото Go down
jimarata
Орач
Орач
jimarata

Male

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Сря 20 Юли 2011, 18:39 #234

с удоволствие Усмивка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Чет 21 Юли 2011, 19:15 #235

lane99 написа:
titi166768 написа:
токущо разкарах един съсед от основната си ферма, която е на 73 ниво, ако някой ме иска за съсед нека ми пусне покана titi166768

свободно ли е още местото за съсед?
аз ще се разделям с още двама от моите.
ако някой ме иска за съседка нека пише. в играта ника е Lane99.

освободих си едно място Усмивка
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 17:44 #236

titi166768 написа:

освободих си едно място Усмивка

чак сега те прочетох и за съжаление някой ме е изпреварил. Главоблъскане Главоблъскане

Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 14:08 #237

днес отворих руната 6+, така че имам доста свободни места за съседи Усмивка
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 03:22 #238

Добро утро на всички! Днес си освободих едно място за съсед - ако има желаещи. Вероятно днес ще качвам и ниво, така че ще позадържа брането на реколтата няколко часа, ако се появи кандидат.
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 06:19 #239

Добро утро на всички.. имам едно свободно място за съсед
ник: valja.v Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 06:35 #240

valja написа:
Добро утро на всички.. имам едно свободно място за съсед
ник: valja.v Букет


Нали няма да ме сменяш любов Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 06:48 #241

niika123 написа:
valja написа:
Добро утро на всички.. имам едно свободно място за съсед
ник: valja.v Букет


Нали няма да ме сменяш любов Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

еее няма де Изплезване да не би да искаш Учудване
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
един съсед днес си замина от мързел, та затова ми трябва ново работливо съседче Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 07:00 #242

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
Добро утро на всички.. имам едно свободно място за съсед
ник: valja.v Букет


Нали няма да ме сменяш любов Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

еее няма де Изплезване да не би да искаш Учудване
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
един съсед днес си замина от мързел, та затова ми трябва ново работливо съседче Сладолед Сладолед

ей такова като мен, симпатично, трудолюбиво, дет да пие биричка и да те обича силно ... е няма такова , аз съм единствена и неповторима Кикотене Кикотене Кикотене Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Букет Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 07:09 #243

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
Добро утро на всички.. имам едно свободно място за съсед
ник: valja.v Букет


Нали няма да ме сменяш любов Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

еее няма де Изплезване да не би да искаш Учудване
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
един съсед днес си замина от мързел, та затова ми трябва ново работливо съседче Сладолед Сладолед

ей такова като мен, симпатично, трудолюбиво, дет да пие биричка и да те обича силно ... е няма такова , аз съм единствена и неповторима Кикотене Кикотене Кикотене Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Букет Гушкане

знам си аз Гушкане че по-добричко и работничко от тебе няма..

Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 09:09 #244

ауууууууууууууууууу каква либоф цари тука Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 09:09 #245

ауууууууууууууууууу каква либоф цари тука Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 09:55 #246

annaag1 написа:
ауууууууууууууууууу каква либоф цари тука Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

то верно либоф, ама кви са тия двупостия дето пущаш Учудване Учудване
сега и да иска някой да си потърси добро съседче като мене, как ше разбере... вие с Ния оспамихте и таз тема Плезене Плезене Плезене
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 09:57 #247

valja написа:
annaag1 написа:
ауууууууууууууууууу каква либоф цари тука Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

то верно либоф, ама кви са тия двупостия дето пущаш Учудване Учудване
сега и да иска някой да си потърси добро съседче като мене, как ше разбере... вие с Ния оспамихте и таз тема Плезене Плезене Плезене
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


това е с цел да те стигна и размина даже Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях като имаш мен други за какво са ти, само ще ти правят навалица Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 10:08 #248

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
ауууууууууууууууууу каква либоф цари тука Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

то верно либоф, ама кви са тия двупостия дето пущаш Учудване Учудване
сега и да иска някой да си потърси добро съседче като мене, как ше разбере... вие с Ния оспамихте и таз тема Плезене Плезене Плезене
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


това е с цел да те стигна и размина даже Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях като имаш мен други за какво са ти, само ще ти правят навалица Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
знаех си аз че това е с умисъл Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 10:11 #249

valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
ауууууууууууууууууу каква либоф цари тука Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

то верно либоф, ама кви са тия двупостия дето пущаш Учудване Учудване
сега и да иска някой да си потърси добро съседче като мене, как ше разбере... вие с Ния оспамихте и таз тема Плезене Плезене Плезене
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


това е с цел да те стигна и размина даже Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях като имаш мен други за какво са ти, само ще ти правят навалица Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
знаех си аз че това е с умисъл Та, какво викаш?!

надявах се да не разбереш Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13Нед 14 Авг 2011, 05:38 #250

леле момичета помагайте, тази сутрин ми зачезнали от мързел таман 4 съседи и един свети в червено. Ще ми отиде градинката Рев Рев Рев Рев
фермичката ми е на 70 ниво , и подаръци неща, ника ми е ROSI19631.
ЧАКАААААМ ПОМОООООЩ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Търся си съседи       - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 10 Mini_c13 #251

Върнете се в началото Go down
 

Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Съседи и бъди листа

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-