Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 37 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 37 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:22 #901

кикимора написа:
Кръстосан разпит - Page 37 2432435605 Кръстосан разпит - Page 37 2432435605 то онова пловдивското се е спотаило в кюшето с Кръстосан разпит - Page 37 3892000003 Кръстосан разпит - Page 37 3892000003 и а сме мръднали от културката а на е гръмнало...ма аз ша рискувам и ша бягам на зиг-заг и прибежки белким не ма уцели Кръстосан разпит - Page 37 394502519 Кръстосан разпит - Page 37 394502519

8.харесва ли ти поза 69 Кръстосан разпит - Page 37 3704449417 Кръстосан разпит - Page 37 3704449417 Кръстосан разпит - Page 37 3704449417

Кръстосан разпит - Page 37 269081923 Кръстосан разпит - Page 37 269081923 Кръстосан разпит - Page 37 269081923 Кръстосан разпит - Page 37 269081923 Кръстосан разпит - Page 37 269081923 паля метлата

хахаха ми може и нещо да ми има ама ми е старшно дискомфортна, но не съм я отписала за разнообразие

Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:22 #902

БашФермер написа:
ildevaris написа:
на кой номер сме Учудване Учудване Учудване
сега ще отговаря на 8, на мамчето за 69ката, после 9 ще се задава Намигане

оки,да изкачам значи с черпака след малко Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:24 #903

9.Ще го вземеш ли Баша? Кикотене

за другото вземане де ,става въпрос... Срамержлив
айде да не съм брутална Кикотене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:25 #904

11 щото на Илдето е 10.
Правила ли си секс на открито?
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:28 #905

zizita1982 написа:
мамчето зададе 8.
аз задавам 9.
Флейм изневерявала ли си?

хммм според мен не, защото първо приключвам с една връзка и тогава продължавам нататък, обаче има някои дето не виждат точката, колкото и да е голяма. Та те сигурно биха били на друго менине по въпроса Кикотене , нооо какво да се прави
Та по кратко: не
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:28 #906

ildevaris написа:
9.Ще го вземеш ли Баша? Кикотене

за другото вземане де ,става въпрос... Срамержлив
айде да не съм брутална Кикотене

хаха за кое друго вземане Ил, аз за едно се сещам Кикотене
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:31 #907

zizita1982 написа:
11 щото на Илдето е 10.
Правила ли си секс на открито?
Мдаааа, изядоха ме комарите Намръщка , само мен естествено, да ми е гадно след това.

п.п. е само до 11 ли сме, аааааа


Последната промяна е направена от flame-4e на Пон 20 Юни 2011, 22:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:31 #908

flame-4e написа:
ildevaris написа:
9.Ще го вземеш ли Баша? Кикотене

за другото вземане де ,става въпрос... Срамержлив
айде да не съм брутална Кикотене

хаха за кое друго вземане Ил, аз за едно се сещам Кикотене

ми то и аз за едно,ама нали знаеш Баша,че е като малко дете и все си мисли дали ще го вземеш да си играете заедно на пързалката,та за другото вземане питам Кикотене

п.п.не че не знам отговора де ама ... Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:33 #909

аз си ям пуканки, все едно че няма Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:33 #910

ildevaris написа:
flame-4e написа:
ildevaris написа:
9.Ще го вземеш ли Баша? Кикотене

за другото вземане де ,става въпрос... Срамержлив
айде да не съм брутална Кикотене

хаха за кое друго вземане Ил, аз за едно се сещам Кикотене

ми то и аз за едно,ама нали знаеш Баша,че е като малко дете и все си мисли дали ще го вземеш да си играете заедно на пързалката,та за другото вземане питам Кикотене

п.п.не че не знам отговора де ама ... Подсвиркване
уф ама аз съм малко от тия дето не вдяват...много ви моля уточнете се...
ще го взима в леглото или ще го взима пред олтара или ще става админка...
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:37 #911

ildevaris написа:
flame-4e написа:
ildevaris написа:
9.Ще го вземеш ли Баша? Кикотене

за другото вземане де ,става въпрос... Срамержлив
айде да не съм брутална Кикотене

хаха за кое друго вземане Ил, аз за едно се сещам Кикотене

ми то и аз за едно,ама нали знаеш Баша,че е като малко дете и все си мисли дали ще го вземеш да си играете заедно на пързалката,та за другото вземане питам Кикотене

п.п.не че не знам отговора де ама ... Подсвиркване

не защото не правя салати с усмивка и не си трая много Смях Смях Смях Смях Смях

п.п. Смях Смях Смях ааа не, искам админка , вече съм за Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:38 #912

какъв олтар ви гони бе Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Флейм ще спиш ли с Баша?Имаш ли сексуални фантазии с Баша?/опа май 2 неща питах/

айде да мирясате вече всички,че съм питала директно и ако утре ме няма да прегледате на Баша обувкките дали има следи от пръст по тях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:39 #913

а така Гушкане Гушкане Гушкане сега да допълня и аз за незабралите никога не бих си позволил никакви волности, прекалено много я уважавам. Намигане заради тъпи чат свалки и разни такива дивотии нереални не бих рискувал приятелство Намигане

както и не съм го нааправил до сега тук с никоя, няма и да го направя. ама особено за три броя тук.....и през ум не би ми минало
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:45 #914

БашФермер написа:
а така Гушкане Гушкане Гушкане сега да допълня и аз за незабралите никога не бих си позволил никакви волности, прекалено много я уважавам. Намигане заради тъпи чат свалки и разни такива дивотии нереални не бих рискувал приятелство Намигане

както и не съм го нааправил до сега тук с никоя, няма и да го направя. ама особено за три броя тук.....и през ум не би ми минало
а така...коя е третата? Учудване Учудване Учудване Учудване Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:46 #915

ти не се заричай и не ни предизвиквай, че ако ни срещнеш и трите едновременно .... Срамержлив
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:47 #916

flame-4e написа:
ти не се заричай и не ни предизвиквай, че ако ни срещнеш и трите едновременно .... Срамержлив
ша са напием и ще плаатя сметката Смях ааааа забравих и ще ви купя по 1кг шоколад за из път Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

а така сега, коя е третата Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:49 #917

БашФермер написа:
а така Гушкане Гушкане Гушкане сега да допълня и аз за незабралите никога не бих си позволил никакви волности, прекалено много я уважавам. Намигане заради тъпи чат свалки и разни такива дивотии нереални не бих рискувал приятелство Намигане

както и не съм го нааправил до сега тук с никоя, няма и да го направя. ама особено за три броя тук.....и през ум не би ми минало

браво бе,ние като те питахме не беше толкова многословен Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

да те качим пак на стола,гледам имаш мерак да се обясняваш Смях Смях Смях Смях Смях Смях


п.п.леле тая вечер вече ще си го отнеса,нямам спиране ,ей тая уста моята Присмех
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:50 #918

БашФермер написа:
flame-4e написа:
ти не се заричай и не ни предизвиквай, че ако ни срещнеш и трите едновременно .... Срамержлив
ша са напием и ще плаатя сметката Смях ааааа забравих и ще ви купя по 1кг шоколад за из път Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

а така сега, коя е третата Сладолед Сладолед Сладолед

острилката Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях


Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:51 #919

ildevaris написа:
БашФермер написа:
а така Гушкане Гушкане Гушкане сега да допълня и аз за незабралите никога не бих си позволил никакви волности, прекалено много я уважавам. Намигане заради тъпи чат свалки и разни такива дивотии нереални не бих рискувал приятелство Намигане

както и не съм го нааправил до сега тук с никоя, няма и да го направя. ама особено за три броя тук.....и през ум не би ми минало

браво бе,ние като те питахме не беше толкова многословен Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

да те качим пак на стола,гледам имаш мерак да се обясняваш Смях Смях Смях Смях Смях Смях


п.п.леле тая вечер вече ще си го отнеса,нямам спиране ,ей тая уста моята Присмех
аммм набарахте ме сънен и раздразнителен с главоболие там ви беше грешката Намигане а не на 4-5 уискита Смях

сега аз ще питам
11. Какво искаш да постигнеш като майка ?


Последната промяна е направена от БашФермер на Пон 20 Юни 2011, 22:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:51 #920

ildevaris написа:
БашФермер написа:
flame-4e написа:
ти не се заричай и не ни предизвиквай, че ако ни срещнеш и трите едновременно .... Срамержлив
ша са напием и ще плаатя сметката Смях ааааа забравих и ще ви купя по 1кг шоколад за из път Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

а така сега, коя е третата Сладолед Сладолед Сладолед

острилката Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях


ооос нея имам сексуални фантазии, да я вържа по корем на голо и с един бич да удрям, удрям а тя да ми се моли Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:52 #921

абе ей спамаджии такива забравихме да разпитваме Флейм.

12.Страхуваш ли се от дълбокото?
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:53 #922

ildevaris написа:

острилката Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях


аааа ей тука ме загубихте за 4-ката
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:53 #923

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
а така Гушкане Гушкане Гушкане сега да допълня и аз за незабралите никога не бих си позволил никакви волности, прекалено много я уважавам. Намигане заради тъпи чат свалки и разни такива дивотии нереални не бих рискувал приятелство Намигане

както и не съм го нааправил до сега тук с никоя, няма и да го направя. ама особено за три броя тук.....и през ум не би ми минало

браво бе,ние като те питахме не беше толкова многословен Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

да те качим пак на стола,гледам имаш мерак да се обясняваш Смях Смях Смях Смях Смях Смях


п.п.леле тая вечер вече ще си го отнеса,нямам спиране ,ей тая уста моята Присмех
аммм набарахте ме сънен и раздразнителен с главоболие там ви беше грешката Намигане а не на 4-5 уискита Смях

сега аз ще питам
11. Какво искаш да постигнеш като майка ?

сега на колко уискита си?
то не е късно пак да те сложим на столчето Изплезване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:54 #924

на 4 Намигане Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 22:55 #925

ildevaris написа:
абе ей спамаджии такива забравихме да разпитваме Флейм.

12.Страхуваш ли се от дълбокото?

Преди изпадах направо в ужас, ако го нямаше дъното под краката ми, но успях и сега не ми пука дали има или не, то се плува по същия начин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 37 Mini_c13 #926

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 37 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-