Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Добро утро!!! - Page 14 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Добро утро!!! - Page 14 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Добро утро!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 05:47 #326

Taisita написа:
Така ми се спи,а ти раздвижване още в 8 и 30 искаш... Спане Спане Спане

Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки

дано се събудя...

ами че то за разсънване бре
аз пък днес се събудих в 5 Учудване Учудване Учудване
със схванат мускул на крака Рев и сега покуцвам ужассс и кошмар Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 05:52 #327

Ужас не е било приятно събуждане...

Аз едва си отворих очите в 7 Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 05:59 #328

Taisita написа:
Ужас не е било приятно събуждане...

Аз едва си отворих очите в 7 Срамержлив Срамержлив Срамержлив

да не мислиш, че исках да се събудя в 5 Учудване та снощи съм си легнала в 1

а и събуждане ли беше... Ядосване ама пък не ми се спи Заливане от смях така съм се разсънила, че и представа си нямаш.. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 06:27 #329

и тук добро утроооооооо , много целувки Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 06:30 #330

niika123 написа:
и тук добро утроооооооо , много целувки Гушкане

оооо Ния, слънце ти вече си тууууук Букет
Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 06:44 #331

niika123 написа:
и тук добро утроооооооо , много целувки Гушкане

Любимата ни сополивка е тук Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Букет Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 06:48 #332

Да, тук съм вече, ама много ме намързява да работя ... защо така тези четвъртъци ми е трудно Рев Вие как сте мили дами Букет Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 06:49 #333

niika123 написа:
Да, тук съм вече, ама много ме намързява да работя ... защо така тези четвъртъци ми е трудно Рев Вие как сте мили дами Букет Гушкане

Аз вече се ожалих как станах в 5 Изнервена Изнервена Изнервена
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 06:51 #334

niika123 написа:
Да, тук съм вече, ама много ме намързява да работя ... защо така тези четвъртъци ми е трудно Рев Вие как сте мили дами Букет Гушкане

мене ми се спи не мога да се събудя днес,а си легнах преди полунощ Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 06:58 #335

аз си легнах в 23часа, и станах в 8, не ми се спи за момента, но така ме мързи, че искам да се прибера и да си чета книжката, да си цъкам фермата и да да си гледам филмчета. Рядко не ми се работи, но днес е върха Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 07:10 #336

Какво четеш,Ния?
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 07:30 #337

Taisita написа:
Какво четеш,Ния?

На втората книга на Академия за вампири съм. Много сполучлива излезе тази поредица. Аз всички съм ги изчела тези вампирски и къде каквото излезе все купувам Кикотене Нати не знам по какви книги си падаш, но дали си чела Скитница, от авторката на Здрач /не я помня вече как се казваше/?
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 07:35 #338

Стефани Майер Усмивка Моя мъж ми подари 4 книги на "Здрач" твърди корици.Скитница не съм я чела.Иначе чета много и почти всчко.Фантастика не чета,но фентъзи не питай - Колелото на времето,книгите на Реймънд Фийст,Мечът на истината - цялата поредица.Вчера си взех от библиотеката първите две книги от поредицата за Хари Потър и ми хареса.Чела съм почти всичко на Виктор Юго,Александър Дюма и другите класици.Харесвам и книги за серийни убийци. Като автори поредиците на Джон Конъли,Вал Макдърмид...за тези се сещам сега.

А тия вампирските дето ги четеш на кой автор са?И колко книги?
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 07:50 #339

Taisita написа:
Стефани Майер Усмивка Моя мъж ми подари 4 книги на "Здрач" твърди корици.Скитница не съм я чела.Иначе чета много и почти всчко.Фантастика не чета,но фентъзи не питай - Колелото на времето,книгите на Реймънд Фийст,Мечът на истината - цялата поредица.Вчера си взех от библиотеката първите две книги от поредицата за Хари Потър и ми хареса.Чела съм почти всичко на Виктор Юго,Александър Дюма и другите класици.Харесвам и книги за серийни убийци. Като автори поредиците на Джон Конъли,Вал Макдърмид...за тези се сещам сега.

А тия вампирските дето ги четеш на кой автор са?И колко книги?


Сега да ти кажа, Скитница няма нищо общо със Здрач и поредиците за вампири. Прочети я, дори си я купи задължително. Убедена съм, че ще умреш от кеф. Книгата има дълбока замисъл....невероятна е. Аз обикновено харесвам книги като жанр Стивън Кинг, Питър Строб, но най-най-любимият ми е Дийн Кунц. Късно го преоткрих, но са толкова страшни книгите му, че настръхвам докато чета, а после не мога да заспя Кикотене Харесвам Удхаус, Тери Пратчет, Селинджър, както и много книги дет не им помня авторите /колкото и дда ме е впечетлила книгата, не помня никога авторите/. Акадения за вампири е на Ришел Мийд, общо са 6 книги. Другата любима поредица ми е Училище за вампири, Нощен свят не ми харесва и 3те книги как са написани, първата книга на Паднали Ангели, също не ми хареса. Добра е книгата "Аз вещицата" , сега очаквам продължение Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 08:15 #340

Стивън Кинг много го харесвам "Дългата разкодка" е една от любимите ми книги. "Скитница" за какво се разказва? Туй "Училище за вампири" май ще го потърся. А "Дневниците на вампирите" стават ли?Дийн Кунц не съм чела Срамержлив Аз освен последната книга на Колелото на времето,чакам и последната книга от поредицата за Ерагон на Кристофър Паолини...
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 08:26 #341

Taisita написа:
Стивън Кинг много го харесвам "Дългата разкодка" е една от любимите ми книги. "Скитница" за какво се разказва? Туй "Училище за вампири" май ще го потърся. А "Дневниците на вампирите" стават ли?Дийн Кунц не съм чела Срамержлив Аз освен последната книга на Колелото на времето,чакам и последната книга от поредицата за Ерагон на Кристофър Паолини...


На мен на Стивън Кинг ми харесва много Талисманът и продължението му Черният дом. По точно и книгите са на Питър Строб и Стивън Кинг. Затова всчки става още по-хубаво Кикотене "Скитница" е разказ за душите, как ги имплатират в хората. Няма да ти я разказвам, въпреки, че си любопитка, ще си я прочетеш. Струва си паричките. Дневниците на вампира също е хубава поредица, сега излезе поредната мисля, че 7ма книга или 8ма. Аз лично не съм гледала сериала, предпочитам да си чета книжките. Но ако си гледала сериала, нито случките, нито героите имат много общо с книгите като цяло, така, че ще осттанеш може би разочарована от филма после - за загубеното време Кикотене Дийн Кунц е страховит автор, особено Лошо място, или Древният враг, аз се изприщих докато ги свърша хаха Срамержлив Сега ти ми кажи любима книжка? Ако може да не е дълга поредица, че много ми станаха да ги следя Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 08:35 #342

Ерагон на Кристофър Паолини Усмивка Последната 4 книга ще излезе в САЩ на 8 ноември,така че се очаква в началото на другата година на бг език.Книгите са много по - интерсни от филма "Ерагон"

Харесвам и Джеймс Клавел - "Цар Плъх" е страхотна книга,челя съм я най-малко 5 пъти Усмивка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 08:43 #343

Taisita написа:
Ерагон на Кристофър Паолини Усмивка Последната 4 книга ще излезе в САЩ на 8 ноември,така че се очаква в началото на другата година на бг език.Книгите са много по - интерсни от филма "Ерагон"

Харесвам и Джеймс Клавел - "Цар Плъх" е страхотна книга,челя съм я най-малко 5 пъти Усмивка


Да много хубава книга, оцених я въпреки, че съм я чела само веднъж. Странно, но преди да направя 20 години, не бях прочела една книга, само Хамлет и Железният светилник /че беше срамно/. За тези 8 години, когато започнах да чета, не съм оставала и 1 ден без да чета .... от юношеските романчета, до сериозни книги като " Сто години самота", "Дървото на Юда", "Замъкът на шапкаря" и т.н. Ще послушам съвета ти за Ерагон, но моля те ми сподели малко за какво се разказва? Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 08:43 #344

какви ги вършите тука бре Учудване Учудване Учудване Учудване
направо оспамихте яко темата Плезене Плезене Плезене
поне от време на време пускайте по чаша кафе... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
кафе с книга в ръка много върви Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 08:47 #345

Ние май ще се изместим в друга тема

Отивам на обяд като се върна ще пиша пак Усмивка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 08:49 #346

valja написа:
какви ги вършите тука бре Учудване Учудване Учудване Учудване
направо оспамихте яко темата Плезене Плезене Плезене
поне от време на време пускайте по чаша кафе... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
кафе с книга в ръка много върви Заливане от смях Заливане от смях


Леле сега обърнах внимание, че сме в "Добро утро", а какви неща написахмееееее Срамержлив Ти къде ходиш Валенце, къде се покри или работеше Срамержлив

Нати бон апети Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 09:03 #347

niika123 написа:
valja написа:
какви ги вършите тука бре Учудване Учудване Учудване Учудване
направо оспамихте яко темата Плезене Плезене Плезене
поне от време на време пускайте по чаша кафе... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
кафе с книга в ръка много върви Заливане от смях Заливане от смях


Леле сега обърнах внимание, че сме в "Добро утро", а какви неща написахмееееее Срамержлив Ти къде ходиш Валенце, къде се покри или работеше Срамержлив

Нати бон апети Гушкане

рова се навсякъде Кикотене Кикотене и работя и така Кафенце Кафенце
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 09:22 #348

лелееееееееееееееееее тук сте се поуляли малко, ще ви раздадат бананчета Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 09:24 #349

annaag1 написа:
лелееееееееееееееееее тук сте се поуляли малко, ще ви раздадат бананчета Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


хахаха, ще търкаме само да се доразберем за кой какво ще чете Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 09:26 #350

Ния отивай в моята тема там писах...
Леле Кери като дойде ще ни намери BAN?
Ще ни накажат Хлипане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Добро утро!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добро утро!!!   Добро утро!!! - Page 14 Mini_c13 #351

Върнете се в началото Go down
 

Добро утро!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Конкурс - "Направи добро дело и спечели!"
» Конкурс - "Направи добро дело и спечели!"

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-