Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


лимит в разсадника Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


лимит в разсадника Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 лимит в разсадника

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 13:26 #1

Преди малко в официални е пуснато:
ето и някои промени, които ще са в сила от вторник, 21 юни (вероятно от около обед):
•ще се въведе лимит при купуване от разсадника - до 100 бр. семена на ден. Надяваме се така да се прекрати купуването на семена от разсадника и продаването им на пазара. Целта е да се стимулира отглеждането на растенията във фермите.
•ще има и промяна във втората половина от задачите на куеста "Бракула", тъй като куестът беше направен малко по-труден първоначално. Таблица с промяната ще бъде публикувана в раздел F.A.Q. във вторник след обновяването.
Рев няма какво да коментирам..
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:00 #2

точно тази тема идвах да правя Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

това е меко казано абсурдно!!! като искат да ограничат спекулата да бяха вдигнали малко цените в разсадника и всичко се оправя. с това ограничение сме яко прецани. ще дам пример с ягодовия куест на пазара нямаше ягоди, а и да се появят бяха на 21мп, но трябва да дебнеш с часове за да купиш, а количеството беше много голямо. когато те притиска времето и не можеш да ги произведеш или купиш от пазара отиваш в разсадника и ги вземаш по 27мп парчето!!!! спекула има само с марули, овес, сено, пшеница, моркови...... като искаха да я спрат да бяха дигнали цената им с 1мп!!! аз например меля само храна за пуйки и я продавам. купувама си овеса от разсадника на 5мп и марулите също от там на 1мп, всичко ми излиза за зареждането на 1000бр - 5000мп. сега трябва да се купуват от пазара. нне че няма да ида да ги купя на малко по скъпо, но тези неща ще изчезнат на цяло от пазара. никой не ги сее, всички предложения там са от спекуланти, в момента в който влезе в сила това ограничени тези продукти ще изчезнат от пазара и няма да има предлагане, а 100бр на ден е прекалено малко количество. значи ако искам да си заредя мелницата с 1000бр и не мога да сея тези култури трябва 10 дни под ред да си купувам по 100бр овес и 20 дни марули.....а тя се смиля за 4-5 дни Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене това е абсолютен абруст. дори и да има ограничение след като не искат да вдигат цените да е поне 1000, така ни вързват за пореден път ръцете!!!

и още нещо 100бр от култура с тези три полета не стигат дори за едно засяване. значи ако някой днес минава ниво и му дава примерно овес като нова култура и изчезне от паза/липсва там/ той и да си го купи от пазара няма да му стигне за едно засяване. но овеса иде- дойде той става за 35мин, а ако са лилии или лешници?!?!?!?


Последната промяна е направена от БашФермер на Пон 20 Юни 2011, 14:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:01 #3

а тия, които гледат животни на острова Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
по една бройка храна на ден ли ще мелят Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:58 #4

Пита се в задачата кой ги е светнал тъпите германци за този номер. Аман от гадни натегачи!

Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:01 #5

lucille_1412 написа:
Пита се в задачата кой ги е светнал тъпите германци за този номер. Аман от гадни натегачи!

Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
не по тъпото е че всичко идва от управата/ без значение на коя нация/ а още по тъпото че никой няма да си направи труда да драсне два реда за негативната реакция Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:03 #6

И каква е тази засилена активност на MiKSo, досега не съм го забелязала този Велик Бял Вожд сериозно да участва във форума?


Последната промяна е направена от lucille_1412 на Пон 20 Юни 2011, 15:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:04 #7

lucille_1412 написа:
И каква е тази засилена активност на MiKSo, досега не съм го забелязала сериозно да участва във форума?
решил е да ни строява, не го ли видя в събота ?!?!?! само, че по скоро се погаври
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:07 #8

Дай на глупака власт и му гледай сеира!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:10 #9

lucille_1412 написа:
Дай на глупака власт и му гледай сеира!
те там много станаха.....чакаме сега завръщането на даскала. ще е като апокалипсис Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:21 #10

Даскала беше в събота там и гледаше отстрани безучастен.
А относно разсадника също съм възмутена. Специално влязох в пазара и там само 5-6 човека се личеше, че препродават.
Сега си издухах всички пенита и се презаредих до овеса Пъклен план
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:35 #11

Аз просто онемях, след като прочетох това за разсадника, нямам думи.
Вече написах в официалния форум какво мисля:
Спекулата ще продължава да я има и сега ще е още по-зле. Цените на пазара ще се вдигнат на макс. Прекупвачи ще има. Те ще дебнат за по- ниски цени и после ще се пускат на по-високи. Стоките ще станат дефицитни и скъпи, особено най-търсените и когато има временен куест ще е невъзможно да се изпълни. Това е, искат да купуваме с реални пари или да се откажем. Е, аз няма да съм от първите. Досега ми беше забавно в играта, но май това свърши.
Не знам дали е обмислено това действие на програмистите и какъв е замисъла. Но по-лошото е, че нашето мислене няма да стигне до тях.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:41 #12

valja написа:
Аз просто онемях, след като прочетох това за разсадника, нямам думи.
Вече написах в официалния форум какво мисля:
Спекулата ще продължава да я има и сега ще е още по-зле. Цените на пазара ще се вдигнат на макс. Прекупвачи ще има. Те ще дебнат за по- ниски цени и после ще се пускат на по-високи. Стоките ще станат дефицитни и скъпи, особено най-търсените и когато има временен куест ще е невъзможно да се изпълни. Това е, искат да купуваме с реални пари или да се откажем. Е, аз няма да съм от първите. Досега ми беше забавно в играта, но май това свърши.
Не знам дали е обмислено това действие на програмистите и какъв е замисъла. Но по-лошото е, че нашето мислене няма да стигне до тях.
те и храните ще изчезнат и ще ударят таван
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:39 #13

Вместо да губя време и да пиша , изтичах до разсадника да напазарувам , докато не са ударили мандалото.То сега и марули ако трябва да садя , няма вече сън за мен , ще съм си вечно вързана за компа. Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:47 #14

Росе и аз това направих и сега съм само с 27 мп. Намръщка
дано утре имам хубави поръчки до обяд, че не ми се продават продукти
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:57 #15

То все ще свършат по някое време , няма да са вечни , ама колкото да преживеем шока от нововъведенията.
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:08 #16

квото и да измислят ще се справим с всичко и ще ни амбицират повече.За всеки проблем има решение ,без паника само.Някой разбрали нещо конкретно за опасния сайт ,че искам да го разгледам по отблизо,просто им нямам вяра на немците Усмивка
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:31 #17

хонда80 написа:
квото и да измислят ще се справим с всичко и ще ни амбицират повече.За всеки проблем има решение ,без паника само.

в една друга игра (не знам дали да я назова) така ме "амбицираха" преди две години, че още не ща да чуя за нея. въпреки, че сега и реални парични награди дават в нея
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:36 #18

lane99 написа:
хонда80 написа:
квото и да измислят ще се справим с всичко и ще ни амбицират повече.За всеки проблем има решение ,без паника само.

в една друга игра (не знам дали да я назова) така ме "амбицираха" преди две години, че още не ща да чуя за нея. въпреки, че сега и реални парични награди дават в нея
на бигпойнт ли ? Я разкажи малко ако е тяхна да знам кво да очаквам
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:39 #19

хановете
Бигпойнт не съм чула да дават награди в брой
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:43 #20

lane99 написа:
хановете
Бигпойнт не съм чула да дават награди в брой
хановете тяхна ли е ? чувал съм я и доста лоши неща за нея, някви схеми правели,ще разпитам утре подробно
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:44 #21

хонда80 написа:
квото и да измислят ще се справим с всичко и ще ни амбицират повече.За всеки проблем има решение ,без паника само.Някой разбрали нещо конкретно за опасния сайт ,че искам да го разгледам по отблизо,просто им нямам вяра на немците Усмивка

Напълно е възможно това да е номер от тяхна страна, за да ни сплашат и да не я ползваме. Аз още преди 4-5 месецае попаднах на сайт, който предлагаше подобна програма за Фармерама - нещо, на което можеш да задаваш какво да сее и прибира автоматично и разни други благинки, но не помня дали се казваше точно така.
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:48 #22

хонда80 написа:

хановете тяхна ли е ? чувал съм я и доста лоши неща за нея, някви схеми правели,ще разпитам утре подробно

не е на бигпойнт
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:58 #23

lucille_1412 написа:
хонда80 написа:
квото и да измислят ще се справим с всичко и ще ни амбицират повече.За всеки проблем има решение ,без паника само.Някой разбрали нещо конкретно за опасния сайт ,че искам да го разгледам по отблизо,просто им нямам вяра на немците Усмивка

Напълно е възможно това да е номер от тяхна страна, за да ни сплашат и да не я ползваме. Аз още преди 4-5 месецае попаднах на сайт, който предлагаше подобна програма за Фармерама - нещо, на което можеш да задаваш какво да сее и прибира автоматично и разни други благинки, но не помня дали се казваше точно така.
ако се сетиш коя е или попаднеш пак на нея да ми пишеш.Аз съм срещал доста из нета,но всички които са действали , бяха блокирани от бигпойнт и сега ми е интересно това тяхно предупреждение .Има нещо съмнително и са го пляснали във всички форуми на играта
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:28 #24

Хонда, виж си линковете в лични!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:31 #25

lucille_1412 написа:
Хонда, виж си линковете в лични!
само да кажа, че тук и да слагате линкове на други игри няма проблем, хем и ние ще видим Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




лимит в разсадника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: лимит в разсадника   лимит в разсадника Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

лимит в разсадника

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-