Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:34 #51

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Не,от онези 10 заради бонусите,вие всички забравихте за тях,а аз съм още на първата.А тази първата дето се поканих, да е жива и здрава булката,че да я копа Усмивка
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:36 #52

KPATYHA написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

С моята са 10, щото аз съм редовната младоженка и спя до обяд! Изплезване
не са 10 с твоята- по-малко са като че ли,а ако направя и другите заради бонуса и не трябва да мигвам
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:38 #53

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Не,от онези 10 заради бонусите,вие всички забравихте за тях,а аз съм още на първата.А тази първата дето се поканих, да е жива и здрава булката,че да я копа Усмивка

Не сме ги забравили! Чакам да оправиш твоите и ти ги дарявам за зестра! Всичките 30! Барабар с мотиките!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:40 #54

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Не,от онези 10 заради бонусите,вие всички забравихте за тях,а аз съм още на първата.А тази първата дето се поканих, да е жива и здрава булката,че да я копа Усмивка
виж ся.....зора е да ги изкараш на трето ниво. влизаш и пускаш комайна.... и почваш яко марули подред и за 1ч са на трето ниво. продаваш марулите и купуваш малко пшеница сено...изпълняваш поръчките в къщата и отиваш на 4то, там се отваря читалището купуваш 20 обик. заека хакаш в куеста за зайци и си на 7мо ниво Намигане за час и половина се правят и 10те ника
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:45 #55

KPATYHA написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Не,от онези 10 заради бонусите,вие всички забравихте за тях,а аз съм още на първата.А тази първата дето се поканих, да е жива и здрава булката,че да я копа Усмивка

Не сме ги забравили! Чакам да оправиш твоите и ти ги дарявам за зестра! Всичките 30! Барабар с мотиките!
Благодаря ти за щедростта,но смятам да откъртвам възглавницата, така че скъпа булко лека ти нощ, а ако ти е скучно можеш да прекопаш нивите ако съм пропуснала някоя.
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:46 #56

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Не,от онези 10 заради бонусите,вие всички забравихте за тях,а аз съм още на първата.А тази първата дето се поканих, да е жива и здрава булката,че да я копа Усмивка
виж ся.....зора е да ги изкараш на трето ниво. влизаш и пускаш комайна.... и почваш яко марули подред и за 1ч са на трето ниво. продаваш марулите и купуваш малко пшеница сено...изпълняваш поръчките в къщата и отиваш на 4то, там се отваря читалището купуваш 20 обик. заека хакаш в куеста за зайци и си на 7мо ниво Намигане за час и половина се правят и 10те ника

Късно е вече! Аз 3 дни бъхтих, да ги докарам на 8 ниво! Че зора беше да ги накарам и инструменти да пускат!
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:47 #57

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Не,от онези 10 заради бонусите,вие всички забравихте за тях,а аз съм още на първата.А тази първата дето се поканих, да е жива и здрава булката,че да я копа Усмивка
виж ся.....зора е да ги изкараш на трето ниво. влизаш и пускаш комайна.... и почваш яко марули подред и за 1ч са на трето ниво. продаваш марулите и купуваш малко пшеница сено...изпълняваш поръчките в къщата и отиваш на 4то, там се отваря читалището купуваш 20 обик. заека хакаш в куеста за зайци и си на 7мо ниво Намигане за час и половина се правят и 10те ника
първо Баш трябва да разкарам другите ферми,че ми иде много нанагорнище и тогава ще правя и останалите.лека нощ
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:48 #58

.Lina72. написа:
KPATYHA написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
мен ме чакат още 9 ферми,които даже не съм поканила.една по една ще ги мятам,ама кога ли ще стане... дотогава ще си свиркам и Бъркане в носа
кви 9 ферми мЪ...дан е гледаш 9 Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване

Не,от онези 10 заради бонусите,вие всички забравихте за тях,а аз съм още на първата.А тази първата дето се поканих, да е жива и здрава булката,че да я копа Усмивка

Не сме ги забравили! Чакам да оправиш твоите и ти ги дарявам за зестра! Всичките 30! Барабар с мотиките!
Благодаря ти за щедростта,но смятам да откъртвам възглавницата, така че скъпа булко лека ти нощ, а ако ти е скучно можеш да прекопаш нивите ако съм пропуснала някоя.

ОК! Лека нощ! Утре по икиндия ще се чуем!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 20:48 #59

лека нощ, лина. само казах, че докато има една засята царевица примерно 10 ника се правят на 7мо ниво без проблем Намигане
сладки сънища Гушкане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 03:50 #60

БашФермер написа:
лека нощ, лина. само казах, че докато има една засята царевица примерно 10 ника се правят на 7мо ниво без проблем Намигане
сладки сънища Гушкане
Ама ние с булката ги цедим докато качват бързо нива и тогава ги зарязваме.С предната ферма(не от поканените,това да се самопоканиш 10 пъти го въведоха по-късно) за 1 ден вдигнах 4 нива- твоят рекорд не мога да го направя,но и моето си е постижение.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:54 #61

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
лека нощ, лина. само казах, че докато има една засята царевица примерно 10 ника се правят на 7мо ниво без проблем Намигане
сладки сънища Гушкане
Ама ние с булката ги цедим докато качват бързо нива и тогава ги зарязваме.С предната ферма(не от поканените,това да се самопоканиш 10 пъти го въведоха по-късно) за 1 ден вдигнах 4 нива- твоят рекорд не мога да го направя,но и моето си е постижение.
аз му набарах цаката, ся ако почна нова ферма ще го подобра......ама нали съм прост тогава не се сетих Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 05:43 #62

БашФермер написа:
аз му набарах цаката, ся ако почна нова ферма ще го подобра......ама нали съм прост тогава не се сетих Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед [/quote]
Дай Боже повече прости като теб, но за съжаление повечето са умници.Поне те се смятат за такива.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 12:35 #63

аммммм казаха ти го на теб....друго си е да имааш по 1500 килограма от всичко Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 13:31 #64

БашФермер написа:
аммммм казаха ти го на теб....друго си е да имааш по 1500 килограма от всичко Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед
Казаха ми го Намръщка . И аз ще работя по въпроса, а той ще си щрака с пръсти аз докато се мъча .Имам животни които наближават 3000,само чакам подходящо време да ги шитна, а иначе повечето ми са по около 1000.Пак не са кой знае колко, а умника се хвали че имал 1500 рози и мамули. Хилене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 13:33 #65

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
аммммм казаха ти го на теб....друго си е да имааш по 1500 килограма от всичко Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед
Казаха ми го Намръщка . И аз ще работя по въпроса, а той ще си щрака с пръсти аз докато се мъча .Имам животни които наближават 3000,само чакам подходящо време да ги шитна, а иначе повечето ми са по около 1000.Пак не са кой знае колко, а умника се хвали че имал 1500 рози и мамули. Хилене
лина, аз от 1 седмица кретам с по 2000 пенита за вода и тор само. всичко обръщам в животни /най вече прасета и магарета, че са най изгодни/ и растения, с този евент дето се очаква всичко ще удари таван
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 14:41 #66

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
аммммм казаха ти го на теб....друго си е да имааш по 1500 килограма от всичко Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед
Казаха ми го Намръщка . И аз ще работя по въпроса, а той ще си щрака с пръсти аз докато се мъча .Имам животни които наближават 3000,само чакам подходящо време да ги шитна, а иначе повечето ми са по около 1000.Пак не са кой знае колко, а умника се хвали че имал 1500 рози и мамули. Хилене
лина, аз от 1 седмица кретам с по 2000 пенита за вода и тор само. всичко обръщам в животни /най вече прасета и магарета, че са най изгодни/ и растения, с този евент дето се очаква всичко ще удари таван
Ама и аз съм така,вчера по едно време бях стигнала до 400мп,продавам храна ,кестени и ако хвана нещо на базова цена до +50% горница от липсващите , 90% продавам , а 10% задържам,че не ми се сее пшеница или нещо подобно.Видях се сутринта (от продажби по сред нощите) с над 30хил. и при животните отидоха всички.Каквото изкарам от продажби,всичко там набутвам.Само да дойде правилният куест, да не се искат 5-10 бройки от животно,че я закъсах здраво тогава.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 14:52 #67

футболното първенство ще е на същия принцип както миналата година, поне така пишат руснаците и поляците, а тяхното инфо винаги на края излиза правилно, което значи че ще трябват около 500 000 в животни и 600 000 в растения.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:00 #68

БашФермер написа:
футболното първенство ще е на същия принцип както миналата година, поне така пишат руснаците и поляците, а тяхното инфо винаги на края излиза правилно, което значи че ще трябват около 500 000 в животни и 600 000 в растения.
не могат ме съборят с тези цифри,ама за растенията се надявам да може и дървета че от марули ще ми е доста трудно- че само от тях имам 1500 Рев Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:03 #69

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
футболното първенство ще е на същия принцип както миналата година, поне така пишат руснаците и поляците, а тяхното инфо винаги на края излиза правилно, което значи че ще трябват около 500 000 в животни и 600 000 в растения.
не могат ме съборят с тези цифри,ама за растенията се надявам да може и дървета че от марули ще ми е доста трудно- че само от тях имам 1500 Рев Бъркане в носа
е много ясно, че и плодовете, то ако е само растения....сега пазара е празен или има по 50 предложения от нещо, а товага ще настъпи трайна криза, макар че имам бая рози и не могат да ме съборят, но смятам да направя доста тлъста пачка и като обърнат кинтите от острова....... ще се опарича на макс, но не за дълго пак всичко ще се вложи, аз кеш не държа предпочитам всичко да е в плевнята - хем съм подготвен за всичко, хем множа пенитата.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:18 #70

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
футболното първенство ще е на същия принцип както миналата година, поне така пишат руснаците и поляците, а тяхното инфо винаги на края излиза правилно, което значи че ще трябват около 500 000 в животни и 600 000 в растения.
не могат ме съборят с тези цифри,ама за растенията се надявам да може и дървета че от марули ще ми е доста трудно- че само от тях имам 1500 Рев Бъркане в носа
е много ясно, че и плодовете, то ако е само растения....сега пазара е празен или има по 50 предложения от нещо, а товага ще настъпи трайна криза, макар че имам бая рози и не могат да ме съборят, но смятам да направя доста тлъста пачка и като обърнат кинтите от острова....... ще се опарича на макс, но не за дълго пак всичко ще се вложи, аз кеш не държа предпочитам всичко да е в плевнята - хем съм подготвен за всичко, хем множа пенитата.
Далавера в розите няма, само за теб самият да ги набуташ в куеста.Имат ги само тези от високите нива.Далаверата е да продаваш нещо което и малките нива го имат на пазарите.По- ще се харчи орехът например от розата, щот всички прескочили 70 ниво плевнята им пълна с рози,за какво да си купят от теб, а другите пък от ниските нива плевните им още не са се напълнили като хората,ама те рози не могат да си купят.Същото е и с бадемите.Кой ще ти ги купи? Няма да са много тези които ги нямат по много , а са стигнали до това ниво.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:28 #71

аз рози не купувам Намигане купувам плодове на ниски нива. казвам, че и да не влязат плодовете в евента, не могат да ме притеснят щото имам много рози и си го изкарвам без проблем Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:37 #72

Аз вчера купих на малката ферма 2000 орехи ли бяха сливи ли бях по 3мп.Още има бунаци дето продават на такива цени.И после спекула било.Трябва да ги продам обратно и аз за 3 мп,че да не спекулирам Слушай шефа!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:52 #73

.Lina72. написа:
Аз вчера купих на малката ферма 2000 орехи ли бяха сливи ли бях по 3мп.Още има бунаци дето продават на такива цени.И после спекула било.Трябва да ги продам обратно и аз за 3 мп,че да не спекулирам Слушай шефа!
е как на 3.....максимум на 2,55 Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:31 #74

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Аз вчера купих на малката ферма 2000 орехи ли бяха сливи ли бях по 3мп.Още има бунаци дето продават на такива цени.И после спекула било.Трябва да ги продам обратно и аз за 3 мп,че да не спекулирам Слушай шефа!
е как на 3.....максимум на 2,55 Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Като си платя таксата,пак толкова горе-долу ще взема.Ами така де, не съм ги сяла,от къф зор ще печеля?!Всичко на минус да ми дойде акъла в главата дали ще купувам пак от пазара или ще ползвам само лично производство.Направо да вземат и пазара да затворят,че то така или иначе скоро никой няма да продава.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 16:32 #75

за затварянето не си права! аз имам друга идея, да я предложим където й е мястото на пазара да се направи секция - подари или дари....и направо там Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Обяваaaaaa :13: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-