Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Да не остана по-назад... Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Да не остана по-назад... Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Да не остана по-назад...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:55 #1

Ами здравейте ! То какво да се представям , като си се знаем всичките , ама то да не остана по -назад , та хайде и от мен една темичка туканка.

Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Ха наздраве за който дошъл !
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:58 #2

то това му е якото,защото си се знаем и можем да си се веселим без да ни заплашват и да ни слагат банове даже за едно елементарно двупостие.

сега като седнем всички на една маса и купоооон

айде наздраве Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:30 #3

Наздраве и от мен Росе Наздраве! !
Радвам се да те видя и тука Ех, мечти
Ако случайно ми е скучно ще имам къде да се отбивам на гости Гушкане
Добре дошла и приятно забавление Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:32 #4

ildevaris написа:
то това му е якото,защото си се знаем и можем да си се веселим без да ни заплашват и да ни слагат банове даже за едно елементарно двупостие.

сега като седнем всички на една маса и купоооон

айде наздраве Наздраве!
стига да можем да го постигнем ще е супер..... защото на място без ограничения, забрани и накзание всеки може да намери своите приятели и своето място

здр и на теб роси, добре си ни дошла Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:09 #5

А мерси ви на всички ,да взема да сложа нещичко по- така , че то много постно
Да не остана по-назад... Arx1308589479d
Да не остана по-назад... Opt1308589516k
тука няма ограничения за алкохол /то виното почти не се брои/
а и за писането да не се притеснявам , че оттатък много синички , а и деца , а и мойто там , та все забележки получавам
Намръщка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:43 #6

Роси тук няма ограниченията от другия форум, целта на форума е да ни е приятно на всички регистрирани , да се уважаваме едни други и да се забавляваме.Да си помагаме с играта и както каза Баша всеки да намери приятели тук,защото в другия форум с всички тези забрани вече дори това трудно се постига.

така,че наздраве и ти пожелавам много весели и приятни минути прекарани тук.
А и има доста хора,които търсейки,ровейки по другите форуми ще се грижат винаги да сме една крачка напред с информацията за фермата.

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:06 #7

ildevaris написа:
Роси тук няма ограниченията от другия форум, целта на форума е да ни е приятно на всички регистрирани , да се уважаваме едни други и да се забавляваме.Да си помагаме с играта и както каза Баша всеки да намери приятели тук,защото в другия форум с всички тези забрани вече дори това трудно се постига.

така,че наздраве и ти пожелавам много весели и приятни минути прекарани тук.
А и има доста хора,които търсейки,ровейки по другите форуми ще се грижат винаги да сме една крачка напред с информацията за фермата.

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Мерси Илде ,и на теб същото!
Като гледам, май сме се изнесли поголовно от там ,там актуалните теми са само за игрички Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 18:09 #8

и още хора ще дойдат Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 06:57 #9

rosi1963 написа:
А мерси ви на всички ,да взема да сложа нещичко по- така , че то много постно
Да не остана по-назад... Arx1308589479d
Да не остана по-назад... Opt1308589516k
тука няма ограничения за алкохол /то виното почти не се брои/
а и за писането да не се притеснявам , че оттатък много синички , а и деца , а и мойто там , та все забележки получавам
Намръщка
Те щот децата алкохол не са виждали милите.Интересно за кои ли деца говоря- няма да са европейските ми се струва.
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 13:32 #10

Да не остана по-назад... 851642533 Да не остана по-назад... 851642533 ее то хубаво и баница и вино ама аз нищо не разбрах от представянето..само научих и то от ника че те викат Роси...ми кажи нещо повече де..от де си, що си.мъж, дяца...ми така де кой то туй само едно Роси,то не за друго ми да не земем да излезем роднини че тогаз глей сеир.. Да не остана по-назад... 364988687 Да не остана по-назад... 364988687 Да не остана по-назад... 364988687 Да не остана по-назад... 364988687
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 13:39 #11

Роси ,здравей,добер си дошла тука... Букет

Ние с тебе, май си имахме едно пререкание във форума на фармерама... Намигане Минало...
Тука обаче е друго нещо,нема се караме и биеме,само Денсене без лоши чувства... :70: :70: :70: Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:51 #12

keriduen написа:
Роси ,здравей,добер си дошла тука... Букет

Ние с тебе, май си имахме едно пререкание във форума на фармерама... Намигане Минало...
Тука обаче е друго нещо,нема се караме и биеме,само Денсене без лоши чувства... :70: :70: :70: Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
това значи ли че си прибрала тоягите Който не слуша... Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:56 #13

rucan1 написа:
keriduen написа:
Роси ,здравей,добер си дошла тука... Букет

Ние с тебе, май си имахме едно пререкание във форума на фармерама... Намигане Минало...
Тука обаче е друго нещо,нема се караме и биеме,само Денсене без лоши чувства... :70: :70: :70: Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
това значи ли че си прибрала тоягите Който не слуша... Който не слуша...

А ,зад вратата само,да са ми под ръка при нужда... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:46 #14

keriduen написа:
Роси ,здравей,добер си дошла тука... Букет

Ние с тебе, май си имахме едно пререкание във форума на фармерама... Намигане Минало...
Тука обаче е друго нещо,нема се караме и биеме,само Денсене без лоши чувства... :70: :70: :70: Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Да знаеш , че с който съм имала пререкания и повече , после сме ставали най-добри приятели Кикотене Кикотене Кикотене Плезене
А ще пиша повече вероятно в петък или събота вечер , че НЯМА ВРЕМЕ Заливане от смях
Нали затова съм навън , за парички, а игрите са ми за убиване на свободното време , ако има такова.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:57 #15

е както каза мамчето и на мен ще ми е интересно повече инфо, за теб знам само че си роси и живееш в италия Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 05:32 #16

БашФермер написа:
е както каза мамчето и на мен ще ми е интересно повече инфо, за теб знам само че си роси и живееш в италия Сладолед
Само време да има , че заради вас тази сутрин ще си изпусна автобуса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Дано тази вечер да имам малко повече време, и с Руцана да си похортуваме , че се оказахме и от един град , та като си дойда в БГ наесен , ще си седнем пред блока и... Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 10:21 #17

от написаното разбирам, че през целия ден си заета и затова много-много не те виждам из форумите.

Аз също съм забелязала, че с който съм се скарала в началото след това ставаме много добри приятели и после се смеем на това как сме се запознали.
Явно по този начин разбираш човека който е пред теб още в началото и след това няма изненади- знаеш как ще реагира.

Значи тази вечер може и да се засечем Денсене
Да поговорим и да Плетене Плетене Плетене Плетене
Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 10:52 #18

само да ми остане време , че след работа трябва и да видя за вечеря и душ да взема и времето отлетяло .ама и за малко да е , ще си похортуваме Мляска Мляска Мляска Плетене Плетене Плетене И плетките ще вземем
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:01 #19

rosi1963 написа:
keriduen написа:
Роси ,здравей,добер си дошла тука... Букет

Ние с тебе, май си имахме едно пререкание във форума на фармерама... Намигане Минало...
Тука обаче е друго нещо,нема се караме и биеме,само Денсене без лоши чувства... :70: :70: :70: Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Да знаеш , че с който съм имала пререкания и повече , после сме ставали най-добри приятели Кикотене Кикотене Кикотене Плезене
А ще пиша повече вероятно в петък или събота вечер , че НЯМА ВРЕМЕ Заливане от смях
Нали затова съм навън , за парички, а игрите са ми за убиване на свободното време , ако има такова.

Така е права си,то първо да си покажем рогите,пък после, като сме видели най-лошото оценяваме повече хубавото... Връткане
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:06 #20

rosi1963 написа:
БашФермер написа:
е както каза мамчето и на мен ще ми е интересно повече инфо, за теб знам само че си роси и живееш в италия Сладолед
Само време да има , че заради вас тази сутрин ще си изпусна автобуса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Дано тази вечер да имам малко повече време, и с Руцана да си похортуваме , че се оказахме и от един град , та като си дойда в БГ наесен , ще си седнем пред блока и... Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене
и от кои град ???
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:08 #21

Бре ти не четеш ли , бре! ВИДИН!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:10 #22

rosi1963 написа:
Бре ти не четеш ли , бре! ВИДИН!

А той си е така,първо стреля после пита... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:17 #23

keriduen написа:
rosi1963 написа:
Бре ти не четеш ли , бре! ВИДИН!

А той си е така,първо стреля после пита... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Виждам , виждам , той така навсякъде , къде разбрал , къде -не , обаче да се разпише , ама после забравя къде какво писал Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:22 #24

rosi1963 написа:
keriduen написа:
rosi1963 написа:
Бре ти не четеш ли , бре! ВИДИН!

А той си е така,първо стреля после пита... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Виждам , виждам , той така навсякъде , къде разбрал , къде -не , обаче да се разпише , ама после забравя къде какво писал Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Голем лигльо е нали.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:24 #25

еи ,не ме караите да се връщам от 1 страница-никакъв видин ,незнам -ше ви дам аз едно стрелбище......па и не помня да сам казал от де сам , Сладолед Сладолед Сладолед това жена да не види ,че си се помаитапил с некои на градцка Изплезване Изплезване и веднага
пак и що да гледам ,аз си питам ,...малките деца ,винаги питат Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Да не остана по-назад... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Да не остана по-назад...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-