Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


"замразена" ферма Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


"замразена" ферма Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 "замразена" ферма

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


"замразена" ферма Empty
ПисанеЗаглавие: "замразена" ферма   "замразена" ферма Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 09:23 #1

искам да попитам какво трябва да се направи за да се вземат ЛГ след един месец невлизане в даден акаунт и по какво се разбира, че са ги начислили - пращат ли е-мейл. защото имам няколко такива а там ЛГ не се събират."замразена" ферма 3684740496

благодаря предварително на всички включили се в темата.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

"замразена" ферма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "замразена" ферма   "замразена" ферма Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 09:51 #2

roberti4ka написа:
искам да попитам какво трябва да се направи за да се вземат ЛГ след един месец невлизане в даден акаунт и по какво се разбира, че са ги начислили - пращат ли е-мейл. защото имам няколко такива а там ЛГ не се събират."замразена" ферма 3684740496

благодаря предварително на всички включили се в темата.
Здравей, Робертичке!
не съм аз точно човека, но ще се опитам от личен опит да ти обясня .
Първо искам да ти кажа, че трябва да получиш е-мейл по бг.пощата , че си станала премиум, но не винаги става, аз изгорях така, защото чаках 40 дни и загубих съседи и арката си. Не ме направиха премиум и сега съм без лалогулдени, без пенита и един месец назад.
Хондата е писал за това в темата за хитринките, прочети края и. Тай казва, че не получиш ли известие на 14-я ден от затварянето да се почне от начало. След като получиш известието тогава да се изчака още 14 за да получиш второто , че си станала премиум
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


"замразена" ферма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "замразена" ферма   "замразена" ферма Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 09:59 #3

аз нямам нови е-мейли от замразените ферми макар че не съм влизала повече от 2 седмици. лисиле ми каза че май трябва да се потвърди е-мейла, аз не съм го потвърдила. сега при подаръците пак ще влезна във фермите и ще видим тогава какво е станало.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

"замразена" ферма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "замразена" ферма   "замразена" ферма Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 10:10 #4

roberti4ka написа:
аз нямам нови е-мейли от замразените ферми макар че не съм влизала повече от 2 седмици. лисиле ми каза че май трябва да се потвърди е-мейла, аз не съм го потвърдила. сега при подаръците пак ще влезна във фермите и ще видим тогава какво е станало.
След първото известие не трябва да влизаш, чак на второто , тогава, иначе нищо няма да стане
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


"замразена" ферма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "замразена" ферма   "замразена" ферма Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 21:26 #5

roberti4ka написа:
аз нямам нови е-мейли от замразените ферми макар че не съм влизала повече от 2 седмици. лисиле ми каза че май трябва да се потвърди е-мейла, аз не съм го потвърдила. сега при подаръците пак ще влезна във фермите и ще видим тогава какво е станало.
възможно е да трябва потвърждение на мейла , но при последните ми тестове няколко профила станаха премиум и без да се потвърди мейла .Особеното е че получаваш мейл с линк през който трябва да се логнеш в дадената ферма за да се начисли бонуса . Ако влезнеш в същата по нормалния начин , нищо няма да получиш Намръщка . Линка в писмото е с давност 5-6 дена ,след това е неактивен . Направиха много гадна промяна и вече е много трудно да се стане премиум , преди беше елементарно и се вземаше премиум за 2 месеца и 75 лалота допълнителни
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


"замразена" ферма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "замразена" ферма   "замразена" ферма Mini_c13Нед 19 Фев 2012, 22:06 #6

благодаря, хонда. проблема е че пе получавам нов е-мейл, нито за пенита както каза лета, нито за нещо друго. но аз не съм потвърдила е-мейла от линка който са ми пратили при регистрация. а има ли значение колко е цъкано в акаунта. т.е. ако е на ниско ниво тогава пращат ли?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




"замразена" ферма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "замразена" ферма   "замразена" ферма Mini_c13 #7

Върнете се в началото Go down
 

"замразена" ферма

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Наглеждане на ферма.

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Общи въпроси-