Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


гарвана .... - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


гарвана .... - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 гарвана ....

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
АвторСъобщение
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 19:59 #26

ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
тва са ми любимите обувки,ама още не мога да навия моя да си ги взема гарвана .... - Page 2 3627544422

е защо?супер яки са и доста тежки ми се струва.

щото не са много евтини пък и сега като не работя обувки ще ядем после гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687
гарвана .... - Page 2 900648124
е нищо де,така като ги гледам за бая време ще ви стигнат....
това за майтапа а иначе като почнеш работа съм сигурна че ще си направиш удоволствието и и дано е скоро и после да ми се фръцнеш да те видя. гарвана .... - Page 2 3747228543

гарвана .... - Page 2 3627544422 гарвана .... - Page 2 3627544422 леле тва чудо на краката ти ..ку ритнеш някого директно го утрепваш бе илде,чи ку съм на твоя на мястото няма да смея да гъкна.. гарвана .... - Page 2 1277410838 гарвана .... - Page 2 1277410838 гарвана .... - Page 2 1277410838

ааа задължително като почна работа ще си ги вкарам в къщи гарвана .... - Page 2 3627544422
ще се похваля гарвана .... - Page 2 1170487347
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 20:01 #27

гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 айде и тук зех да са натрисам у цитатите...ей не мога се оправя с тия копчета гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687търси ми поста някъде у цитата по горе гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687 гарвана .... - Page 2 364988687
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:33 #28

хахаххахаха Кикиморке моя и сега не смее да гъкне Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:34 #29

вървете ще се прежал на стола да кротнете, че се навирате зорлен между шамарите Намръщка
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:34 #30

keriduen написа:
Кубинки-мубинки,ма баткото от предния аватар къде е...Да ми дадеш телефона му,че искам да си поприказваме...за музика естествено... Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Баткото не разбира от музика Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

реша го в момента Хилене Хилене Хилене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:35 #31

БашФермер написа:
вървете ще се прежал на стола да кротнете, че се навирате зорлен между шамарите Намръщка

айде отиваме на стола тогава Срамержлив
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:37 #32

ildevaris написа:
БашФермер написа:
вървете ще се прежал на стола да кротнете, че се навирате зорлен между шамарите Намръщка

айде отиваме на стола тогава Срамержлив
викай и другите
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:38 #33

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
вървете ще се прежал на стола да кротнете, че се навирате зорлен между шамарите Намръщка

айде отиваме на стола тогава Срамержлив
викай и другите

ТИЧААААМ Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:43 #34

Илди не знам дали видя но жижито е постнал линка на фен сайта в една от дискусионните теми и там гледам седи още от 17.30 ако не се лъжа. Не мога да повярвам, че не са го махнали, а Миксо в момента пак вилнее и затваря теми.
Дано повече хора да успеят да го видят докато не е стигнал да него
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 21:45 #35

лета написа:
Илди не знам дали видя но жижито е постнал линка на фен сайта в една от дискусионните теми и там гледам седи още от 17.30 ако не се лъжа. Не мога да повярвам, че не са го махнали, а Миксо в момента пак вилнее и затваря теми.
Дано повече хора да успеят да го видят докато не е стигнал да него
айде марш с нас на разпит, мен ще режат Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:25 #36

ildevaris написа:
keriduen написа:
Кубинки-мубинки,ма баткото от предния аватар къде е...Да ми дадеш телефона му,че искам да си поприказваме...за музика естествено... Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Баткото не разбира от музика Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

реша го в момента Хилене Хилене Хилене

Хубу де ,среши го ,напарфюмирай го и после ще си поговориме с него...за от квото там разбира...се ше намерим допирни точки... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:40 #37

и след употреба да го подмиете Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:45 #38

БашФермер написа:
и след употреба да го подмиете Кикотене Кикотене Кикотене

Е,как...задължително...сапуна му е майката... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:52 #39

keriduen написа:
БашФермер написа:
и след употреба да го подмиете Кикотене Кикотене Кикотене

Е,как...задължително...сапуна му е майката... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

ама да приготвим по 3-4 сапуна,че ще е за многократна употреба и често ще се наложи да го подмиваме Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:55 #40

ildevaris написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
и след употреба да го подмиете Кикотене Кикотене Кикотене

Е,как...задължително...сапуна му е майката... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

ама да приготвим по 3-4 сапуна,че ще е за многократна употреба и често ще се наложи да го подмиваме Смях Смях Смях Смях Смях
направо му вземете дин интимен гел душ, не го мъчете с тия хлъзгави сапуни Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:55 #41

лета написа:
Илди не знам дали видя но жижито е постнал линка на фен сайта в една от дискусионните теми и там гледам седи още от 17.30 ако не се лъжа. Не мога да повярвам, че не са го махнали, а Миксо в момента пак вилнее и затваря теми.
Дано повече хора да успеят да го видят докато не е стигнал да него

Лета,и аз тия дни ще гледам да разпространя там линка и да дойдат повече хора.
Дано да го подмине Миксо,че наред раздава банове и жижи ще пострада.
не бях го видяла,че го е сложил,щях да го предупредя че може да го накажат за това.
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:56 #42

БашФермер написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
и след употреба да го подмиете Кикотене Кикотене Кикотене

Е,как...задължително...сапуна му е майката... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

ама да приготвим по 3-4 сапуна,че ще е за многократна употреба и често ще се наложи да го подмиваме Смях Смях Смях Смях Смях
направо му вземете дин интимен гел душ, не го мъчете с тия хлъзгави сапуни Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

ти тоя сладолед не го ли изяде бре,откога си го зализал Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:57 #43

БашФермер написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
и след употреба да го подмиете Кикотене Кикотене Кикотене

Е,как...задължително...сапуна му е майката... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

ама да приготвим по 3-4 сапуна,че ще е за многократна употреба и често ще се наложи да го подмиваме Смях Смях Смях Смях Смях
направо му вземете дин интимен гел душ, не го мъчете с тия хлъзгави сапуни Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Бе като гледам мое и крем за подсичане да вземем,че ше го претъркаме от толкоз миене... Голяма работа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:58 #44

ти са хилиш ама точно тва си мислих,че ми се преяде от толкова иконки....сега ше смачкам един Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:02 #45

БашФермер написа:
ти са хилиш ама точно тва си мислих,че ми се преяде от толкова иконки....сега ше смачкам един Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Въй крем за подсичане ли ядеш вече...недей ша са натровиш...кажи ти пратя по куриер от на мойто мъж крем-карамела,голем е майстор да знаеш... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:06 #46

всичко ям аз....глада е по силен от тока Сладолед Сладолед Сладолед

ама тоя батко почвам да го съжалявам Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:21 #47

keriduen написа:
БашФермер написа:
ти са хилиш ама точно тва си мислих,че ми се преяде от толкова иконки....сега ше смачкам един Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Въй крем за подсичане ли ядеш вече...

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:24 #48

БашФермер написа:
всичко ям аз....глада е по силен от тока Сладолед Сладолед Сладолед

ама тоя батко почвам да го съжалявам Учудване Учудване Учудване

Стига де,на Илдето мъжа съжаляваш,ся и моя...Хубу че си ти ,че инак неоплакани шси останат двамцата... Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:25 #49

keriduen написа:
БашФермер написа:
всичко ям аз....глада е по силен от тока Сладолед Сладолед Сладолед

ама тоя батко почвам да го съжалявам Учудване Учудване Учудване

Стига де,на Илдето мъжа съжаляваш,ся и моя...Хубу че си ти ,че инак неоплакани шси останат двамцата... Смях Смях Смях Смях Смях Смях
амммммммм мъжка солидарност, ние да не сме кат вас Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 00:31 #50

БашФермер написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
всичко ям аз....глада е по силен от тока Сладолед Сладолед Сладолед

ама тоя батко почвам да го съжалявам Учудване Учудване Учудване

Стига де,на Илдето мъжа съжаляваш,ся и моя...Хубу че си ти ,че инак неоплакани шси останат двамцата... Смях Смях Смях Смях Смях Смях
амммммммм мъжка солидарност, ние да не сме кат вас Сладолед Сладолед Сладолед

И женска солидарност има Баш,когат требе на некой мъж да му се такова майката... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




гарвана .... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

гарвана ....

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-