Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 7 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 7 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
АвторСъобщение
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 19:32 #151

Като сме се хванали на хорото, ще си го тропкаме, ще си плащаме и ще веем кърпичките. Може и балончета да пукаме, ако има останали нейде Голяма работа Кикот Мажоретки
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 19:41 #152

сигурна съм, че го четох някъде из официалните, но сега не мога да го намеря - цитирам по спомен: при спирането на играта за промените на острова, поръчките ще бъдат изтрити, офертие на пазара и те, а засятото ще бъде прибрано в плевнята като продукция Усмивка това означава ли, че ако в 4.55 ч. засея ямс картофи, като възстановят играта ще мога наново да сея?
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 20:23 #153

titi166768 написа:
сигурна съм, че го четох някъде из официалните, но сега не мога да го намеря - цитирам по спомен: при спирането на играта за промените на острова, поръчките ще бъдат изтрити, офертие на пазара и те, а засятото ще бъде прибрано в плевнята като продукция Усмивка това означава ли, че ако в 4.55 ч. засея ямс картофи, като възстановят играта ще мога наново да сея?

И аз го прочетох това и го разбирам, че те ще ни приберат реколтата и сутринта когато станем ще ни бъде празно полето готово за сеене. Поне аз така го разбрах
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 20:39 #154

titi166768 написа:
сигурна съм, че го четох някъде из официалните, но сега не мога да го намеря - цитирам по спомен: при спирането на играта за промените на острова, поръчките ще бъдат изтрити, офертие на пазара и те, а засятото ще бъде прибрано в плевнята като продукция Усмивка това означава ли, че ако в 4.55 ч. засея ямс картофи, като възстановят играта ще мога наново да сея?
Ммм... Ммм... Ммм...

прецени си какво да сееш, за да не те е яд за пропиляното време- да ти готово преди събитието. Пружина Пружина Пружина Пружина
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 02:11 #155

Дам, сега си правя експеримента, обрах реколтата в 4,30 ч., изпълних една новопристигнала поръчка и засях ямс картофи, че са ми най-последната култура Усмивка В момента овцете бутат количката по екрана - ще видя резултата, като възстановят играта Усмивка

Хм, то станаха вече 3 часа, след малко ямс-а ще си стане от само себе си, да имат късмет обаче да не са ми го начислили, това тяхното тегло няма да го има никъде Усмивка

А овцете бутат ли, бутат количката Плезене
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 04:48 #156

titi166768 написа:
Дам, сега си правя експеримента, обрах реколтата в 4,30 ч., изпълних една новопристигнала поръчка и засях ямс картофи, че са ми най-последната култура Усмивка В момента овцете бутат количката по екрана - ще видя резултата, като възстановят играта Усмивка

Хм, то станаха вече 3 часа, след малко ямс-а ще си стане от само себе си, да имат късмет обаче да не са ми го начислили, това тяхното тегло няма да го има никъде Усмивка

А овцете бутат ли, бутат количката Плезене

Още я бутат, малоумниците! Поне да не ме е яд, че се успах, обаче тотално ми нарушиха графика на брането!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 05:32 #157

земеделските производители станаха милионери и за секунда изчезнаха всички селектирани животни на пазара Усмивка
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 05:42 #158

titi166768 написа:
земеделските производители станаха милионери и за секунда изчезнаха всички селектирани животни на пазара Усмивка
очакваше се, сега ще има мултимилионери Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 05:47 #159

а всъщност май основната причина е, че всички поръчки са изтрити от пазара, аз си мислех, че само на екзотичните стоки

мЪ то казва ли ти някой и смееш ли да питаш Метене
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:54 #160

annaag1 написа:
titi166768 написа:
земеделските производители станаха милионери и за секунда изчезнаха всички селектирани животни на пазара Усмивка
очакваше се, сега ще има мултимилионери Кикотене Кикотене

Продавам ленивци на макс!Чаках,чаках,но им дойде времето! Каубой
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:49 #161

Как ни прекараха с торта на Мими, за вдигнато 74 ниво (май беше) получих 20 тор на Мими и най-важното 1 поздрав със самолет.Направо се чудя досега как играех без този поздрав.Не е за вярване. Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:51 #162

crusader написа:
annaag1 написа:
titi166768 написа:
земеделските производители станаха милионери и за секунда изчезнаха всички селектирани животни на пазара Усмивка
очакваше се, сега ще има мултимилионери Кикотене Кикотене

Продавам ленивци на макс!Чаках,чаках,но им дойде времето! Каубой
супер,чудя се кви са тия будали дето купуват ,но за наша радост ги има много.За 10 мин . продадох 100 000 грозде и спечелих малко над 500 хиляди
Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:51 #163

.Lina72. написа:
Как ни прекараха с торта на Мими, за вдигнато 74 ниво (май беше) получих 20 тор на Мими и най-важното 1 поздрав със самолет.Направо се чудя досега как играех без този поздрав.Не е за вярване. Ядосване Ядосване
наистина ли. моята сметка излезе крива Ядосване
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:55 #164

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Как ни прекараха с торта на Мими, за вдигнато 74 ниво (май беше) получих 20 тор на Мими и най-важното 1 поздрав със самолет.Направо се чудя досега как играех без този поздрав.Не е за вярване. Ядосване Ядосване
наистина ли. моята сметка излезе крива Ядосване
Писах аз няколко пъти във официалният форум да ти секна радостта, но Звездичка ме три непрекъснато и ни прати в дискусии,а там темата преместена в същата тази тема,която тя затвори.А ако отвориш нова тема ще ти кажат, че не можеш да отваряш същата такава тема,която е вече затворена Учудване
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:57 #165

.Lina72. написа:
хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Как ни прекараха с торта на Мими, за вдигнато 74 ниво (май беше) получих 20 тор на Мими и най-важното 1 поздрав със самолет.Направо се чудя досега как играех без този поздрав.Не е за вярване. Ядосване Ядосване
наистина ли. моята сметка излезе крива Ядосване
Писах аз няколко пъти във официалният форум да ти секна радостта, но Звездичка ме три непрекъснато и ни прати в дискусии,а там темата преместена в същата тази тема,която тя затвори.А ако отвориш нова тема ще ти кажат, че не можеш да отваряш същата такава тема,която е вече затворена Учудване
ужассссссссссс Ругаене ква я тая глупост , дори и да са намалени на 3 трябва да се вземе за 74 ниво около 25 броя , а те 20 и шибания поздрав
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:05 #166

Имам съмнения че всички нива ще получават по еднакъв брой тор както е с лалотата
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:07 #167

.Lina72. написа:
Имам съмнения че всички нива ще получават по еднакъв брой тор както е с лалотата
стига де Учудване върни си думите назад Намръщка
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:11 #168

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Имам съмнения че всички нива ще получават по еднакъв брой тор както е с лалотата
стига де Учудване върни си думите назад Намръщка
Всичко е точно Хонда, преди 1 поздрав беше 15 точки делено на 3- 5 точки сегашни.ето ти ги другите 5 от торта в поздрав.И що не направиха всички в поздрав,ами аз имам 23 съседа.не мислят за всички.Как да избера сега кого да поздравя.Искам да е някой от създателите на играта- ще му пратя пожелания за целият му род. Ядосване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:12 #169

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Имам съмнения че всички нива ще получават по еднакъв брой тор както е с лалотата
стига де Учудване върни си думите назад Намръщка

Аз качих 60-то ниво и получих също 20 тор на мими и 1 поздрав
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:14 #170

.Lina72. написа:
хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Имам съмнения че всички нива ще получават по еднакъв брой тор както е с лалотата
стига де Учудване върни си думите назад Намръщка
Всичко е точно Хонда, преди 1 поздрав беше 15 точки делено на 3- 5 точки сегашни.ето ти ги другите 5 от торта в поздрав.И що не направиха всички в поздрав,ами аз имам 23 съседа.не мислят за всички.Как да избера сега кого да поздравя.Искам да е някой от създателите на играта- ще му пратя пожелания за целият му род. Ядосване
мамка му Главоблъскане и на мен ми прати едно поздравче ,много ще му се радвам Усмивка .Не се ядосвай ,голяма работа пак ще мъ намерим цаката Наздравица
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:15 #171

valja написа:
хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Имам съмнения че всички нива ще получават по еднакъв брой тор както е с лалотата
стига де Учудване върни си думите назад Намръщка

Аз качих 60-то ниво и получих също 20 тор на мими и 1 поздрав

Познах значи Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:15 #172

valja написа:
хонда80 написа:
.Lina72. написа:
Имам съмнения че всички нива ще получават по еднакъв брой тор както е с лалотата
стига де Учудване върни си думите назад Намръщка

Аз качих 60-то ниво и получих също 20 тор на мими и 1 поздрав
значе при всички нива ще е еднакво ,голяма тъпотия
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:17 #173

На кой ник да ти пратя - на Хонда80 ?
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:19 #174

.Lina72. написа:
На кой ник да ти пратя - на Хонда80 ?
шегувах се ,недей да ми пращаш Голяма работа
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:20 #175

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
На кой ник да ти пратя - на Хонда80 ?
шегувах се ,недей да ми пращаш Голяма работа
И за какво да го пазя?! Учудване

защо не ми подариха например пейка или плашило с хвърчило?! Пак толкова щях да му се зарадвам Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Сподели информация - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 7 Mini_c13 #176

Върнете се в началото Go down
 

Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 23Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Официална и неофициална информация-