Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 17 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 17 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
АвторСъобщение
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 16:03 #401

titi166768 написа:
"предметите на шон от магазина на фермера, днес ще бъдат преместени в банката. от там ще могат да се закупят с реални пари, а не с вече спечелени от вас лалолугдени.
това е направено по желание на партньора, носещ запазените права на анимационния герой."

те скоро и тортите ще преместят в банката Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


мдааа Айляк Кой като мен...

- от руският фенсайт
Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче
Хей фермер!

Днес, закупуване на торта за Шърли ще бъдат преместени от павилион, "Прах в очите" на плащане (Банка). За съжаление такива притежатели желание да овен Шон.

Вашият екип Farmeramy. 16/08/2011


Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва Цепене на дърва
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Вто 16 Авг 2011, 16:04 #402

Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...


Последната промяна е направена от nitzi на Сря 17 Авг 2011, 18:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 10:16 #403

Учудване на мен на стената във фейса са ми сложили извинение за бъговете и неприятностите и ето това ,ку му вдявате нещо пишете щото аз ма бъкел не му разбирам...ама рекох да го постна тука чи ако има нещо да казвате ей Намигане цъкни тук Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 17:27 #404

кикимора написа:
Учудване на мен на стената във фейса са ми сложили извинение за бъговете и неприятностите и ето това ,ку му вдявате нещо пишете щото аз ма бъкел не му разбирам...ама рекох да го постна тука чи ако има нещо да казвате ей Намигане цъкни тук Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Предлагат ти да се радваш много за появата на овцата Шон във Фармерама, да влезеш във форуми на почитателите на овцата, да си купиш някакви серии с овцата, да участваш в състезание, като нарисуваш нещо с въпросната овца и им го изпратиш и други подобни глупости.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 19:07 #405

кикимора написа:
Учудване на мен на стената във фейса са ми сложили извинение за бъговете и неприятностите и ето това ,ку му вдявате нещо пишете щото аз ма бъкел не му разбирам...ама рекох да го постна тука чи ако има нещо да казвате ей Намигане цъкни тук Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

и ти предлагат минисерии - кликни на кафявата стрелка под киноекранчето дето пише с бели букви WATCH MORE - има серии -кликни по избор и после произволно на снимка от простора и ще гледаш видео с овцата.

Кой като мен... Айляк
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Чет 18 Авг 2011, 09:01 #406

Аз напоследък забелязвам,че играта не се развива,всички тези нововъведения са прах в очите.Играта става все по-трудна за играене заради непрестанните бъгове.Всички тези нови куестове са за лапане на пари и нищо не се прави по отношение на проблемите.Редовния отговор е “проблемът е във вашият телевизор/компютър...“
Явно година и нещо след старта вече приходите не са същите или алчността чука все по-упорито по рамото на създателите.

Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Чет 18 Авг 2011, 10:24 #407

lucille_1412 написа:
кикимора написа:
Учудване на мен на стената във фейса са ми сложили извинение за бъговете и неприятностите и ето това ,ку му вдявате нещо пишете щото аз ма бъкел не му разбирам...ама рекох да го постна тука чи ако има нещо да казвате ей Намигане цъкни тук Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Предлагат ти да се радваш много за появата на овцата Шон във Фармерама, да влезеш във форуми на почитателите на овцата, да си купиш някакви серии с овцата, да участваш в състезание, като нарисуваш нещо с въпросната овца и им го изпратиш и други подобни глупости.

Кикот Кикот Кикот Благодаря ти много...да си гледат работата..то тук не мога да сколасам та камо ли да щъкам и на друго място..пък и с тия езици хич ма няма... Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Чет 18 Авг 2011, 10:26 #408

ildevaris написа:
Аз напоследък забелязвам,че играта не се развива,всички тези нововъведения са прах в очите.Играта става все по-трудна за играене заради непрестанните бъгове.Всички тези нови куестове са за лапане на пари и нищо не се прави по отношение на проблемите.Редовния отговор е “проблемът е във вашият телевизор/компютър...“
Явно година и нещо след старта вече приходите не са същите или алчността чука все по-упорито по рамото на създателите.


ОК ОК ОК уцели право в десятката... ОК ОК ОК ОК ОК
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Чет 18 Авг 2011, 15:02 #409

кикимора написа:
ildevaris написа:
Аз напоследък забелязвам,че играта не се развива,всички тези нововъведения са прах в очите.Играта става все по-трудна за играене заради непрестанните бъгове.Всички тези нови куестове са за лапане на пари и нищо не се прави по отношение на проблемите.Редовния отговор е “проблемът е във вашият телевизор/компютър...“
Явно година и нещо след старта вече приходите не са същите или алчността чука все по-упорито по рамото на създателите.


ОК ОК ОК уцели право в десятката... ОК ОК ОК ОК ОК

то си е очевадно вече Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Съб 20 Авг 2011, 10:29 #410

Кой като мен... Айляк
ако има октоберфест като миналата година/ 21.09.2010г/ ето линк за ориентир
http://www.farmeramania.de/category/events/oktoberfest/

Ще видиш ти!
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 07:32 #411

nitzi написа:
Кой като мен... Айляк
ако има октоберфест като миналата година/ 21.09.2010г/ ето линк за ориентир
http://www.farmeramania.de/category/events/oktoberfest/

Ще видиш ти!

Полезна информация! Благодаря! Слънце Слънце Слънце Дано само количествата са приблизително същите, защото като гледам напоследък тенденцията е за огромни количества. И ако не са получили достатъчно пари от последните евенти и куестове ...
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 08:35 #412

дори и количествата да не са същите е добре да се запасим с хмел и пшеница и така по лесно ще го минем.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 09:55 #413

roberti4ka написа:
дори и количествата да не са същите е добре да се запасим с хмел и пшеница и така по лесно ще го минем.

Добре де - не сте ли се запасили с нерентабилните за сеене откъм ТО и пазар картофи, ревен,хмел/при високите нива/,целина , краставици -при всяка възможност купувах и имам 12 000 хмел и съм приключила в читалището с него само от купуване. Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 16:28 #414

уаууууу, на моя пазар няма ни едно предложение за тор Куку
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 18:37 #415

titi166768 написа:
уаууууу, на моя пазар няма ни едно предложение за тор Куку
а сега трябва крави да се гледат -като са си напускали комбайните - оттатък е пустош :70: - направо си е пред закриване. ми с кавги и сеч и с пози народа се отврати май- да не си Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Изнервена Изнервена Изнервена Куку Куку Объркване
Наздраве за този форум отново Кьор кютук... Денсене Хлъц!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 18:53 #416

nitzi написа:
titi166768 написа:
уаууууу, на моя пазар няма ни едно предложение за тор Куку
а сега трябва крави да се гледат -като са си напускали комбайните - оттатък е пустош :70: - направо си е пред закриване. ми с кавги и сеч и с пози народа се отврати май- да не си Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Изнервена Изнервена Изнервена Куку Куку Объркване
Наздраве за този форум отново Кьор кютук... Денсене Хлъц!

Ма ние сме като Стоглавата Ламя Спаска,на мястото на всяка отсечена глава ни пораства нова... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 19:24 #417

keriduen написа:
nitzi написа:
titi166768 написа:
уаууууу, на моя пазар няма ни едно предложение за тор Куку
а сега трябва крави да се гледат -като са си напускали комбайните - оттатък е пустош :70: - направо си е пред закриване. ми с кавги и сеч и с пози народа се отврати май- да не си Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Изнервена Изнервена Изнервена Куку Куку Объркване
Наздраве за този форум отново Кьор кютук... Денсене Хлъц!

Ма ние сме като Стоглавата Ламя Спаска,на мястото на всяка отсечена глава ни пораства нова... Кикотене Кикотене Кикотене

Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 21:58 #418

Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 10:58 #419

някой нещо да каже за новия пазар, че аз не схващам за какви пари ще ме накарат да си продавам яйцата, при условие, че имам 17 производства и не ми стигат Усмивка
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 11:51 #420

titi166768 написа:
някой нещо да каже за новия пазар, че аз не схващам за какви пари ще ме накарат да си продавам яйцата, при условие, че имам 17 производства и не ми стигат Усмивка
Аз също не разбрах нищо
нали е дефицит повече ще е търсенето отколкото предлагането и сега тези стоки се предлагат с 50-75%
нищо не можах да схвана Учудване Учудване Учудване Само дано не е с ЛГ.(пепел ми на устата)
Върнете се в началото Go down
go4o
Орач
Орач
go4o


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 16:18 #421

Яйцето е 300пари базова цена. С максималната надценка става 525.При сделки и търсене на тази цена, би следвало да се вдига базовата цена нагоре или надценката, тоест да може да се продава по-скъпо.Това означава динамичен пазар. А какво ще сътворят на практика ....
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Вто 23 Авг 2011, 16:46 #422

go4o написа:
Яйцето е 300пари базова цена. С максималната надценка става 525.При сделки и търсене на тази цена, би следвало да се вдига базовата цена нагоре или надценката, тоест да може да се продава по-скъпо.Това означава динамичен пазар. А какво ще сътворят на практика ....
дипломната работа на някой ентусиаст - хиперинфл.и валутен борд и друг пазар- нали искат да съживят измишльотините на селекцията и производствата Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Кой като мен... Айляк
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Чет 25 Авг 2011, 11:41 #423

Добре дошли
графика днес пусна два нови култури (Cassava , Bromelia ), която най-вероятно да влезе в игра.
За повече информация, не са просто като нещо, за да знаем със сигурност ще ви информираме.
Сподели информация - Page 17 Maniok

Сподели информация - Page 17 Bromelia

Сподели информация - Page 17 Cd2b84c8bb1ecdab8f3a119911c73f071343
Сподели информация - Page 17 Ee86486d3cfb722b235e70ab63e42ed110877 маниока е едното - другото

и Скоро да бъде възможността за нови играчи по покана Facebook

Сподели информация - Page 17 B7279e3d54dbf82c45243e1994e3df9b7228
Се подготвят промяна в индустриална зона

ето какво намерих за бромелията - явно е за острова
Фамилия: Bromeliaceae
Размер: Височина: 10 фута до 15 фута
Ширина: 2 фута до 10 фута
Завод Категория: bromeliads,
Завод Характеристики: разпространение,
Листа Характеристики: вечнозелени,
Листа Цвят: тъмно зелено, зелено, червено бордо, пъстра,
Цвете Характеристики: дълготраен ефект,
Баграта на цвета: розово, бяло,
Допуски: топлина и влажност,
Изисквания
Bloomtime Обхват: Началото на лятото до края на лятото
Издръжливост зона на USDA: От 10 до 11
AHS Heat Zone: Не са определени за това растение
Светлинния диапазон: Слънцето до пълно слънце
рН: 04.05-06.05
Почва Обхват: Предимно Sand да глинеста почва
Водна Обхват: Нормално на мокро




Последната промяна е направена от nitzi на Чет 25 Авг 2011, 14:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Чет 25 Авг 2011, 12:06 #424

http://www.farmeramania.de/kuchen-nach-dem-shaun-event-setzlings-sale-tag-und-mega-ep-tag/

ето и от немците

Шон идва скоро, събитие към своя край и някои може да се чудят какво ще се случи с останалите торта.
Останалата част от тортата, след събитието, се превръща в ЕП. На торта получите 100 ЕП!

В допълнение, за уикенда са планирани две събития:
В събота, 27.08. Той е от 10:00 часовник един мега-EP-дневен пропуск.
В същото време е нов разсад продажба дни проведе,
където имате възможност да посетите някой от другите два нови големи дървета.
Край на мега-EP-ден ще бъде в неделя в 11:00 часа часовник от пътя.
Setzlingstag Краищата понеделник в 11 часовника.

Сподели информация - Page 17 A1a2c0d56cea06ab6fdb77544414d61c4e561763Сподели информация - Page 17 D76212a0ab0e65e89c84bb8fa2ada4354e561761


Последната промяна е направена от nitzi на Чет 25 Авг 2011, 14:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13Чет 25 Авг 2011, 12:43 #425

nitzi това за ТО го прочетох в официални(то не ме интересува защото няма да поръчвам ЛГ.).
За дърветата не можах да разбера.
Ще ги пуснат на пазара или ще бъдат като загадъчните стръкчета.

Ох сега го прочетох до края, а ма ти си го простряла все едно има още един монитор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Сподели информация - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 17 Mini_c13 #426

Върнете се в началото Go down
 

Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 17 от 23Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Официална и неофициална информация-