Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексCalendarРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:27 #226

rucan1 написа:
annaag1 написа:
какво е Щ+Щ
аидеее ,ИЗГОРЯ

Ани,мила да не беше питала... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пиле аз ли да й кажа или ти... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:28 #227

ми то любопитството убило котката. хайде казвайте поне да знам Намръщка Намръщка Намръщка
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:28 #228

keriduen написа:
rucan1 написа:
annaag1 написа:
какво е Щ+Щ
аидеее ,ИЗГОРЯ

Ани,мила да не беше питала...
Пиле аз ли да й кажа или ти...
az az az az
искам аззззз
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:29 #229

annaag1 написа:
ми то любопитството убило котката. хайде казвайте поне да знам
тогава го прочети ,бавно и на глас .няколко пъти
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:32 #230

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
добре че си го казах на ум, дребния е в стаята при мен Уааа! Уааа! Уааа! Уааа!

Последната промяна е направена от annaag1 на Чет 14 Юли 2011, 17:33; мнението е било променяно общо 1 път
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:33 #231

annaag1 написа:
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:34 #232

annaag1 написа:

Ани на туй му се викало...любовен СМС... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:35 #233

уж малък, уж срамижлив а я гледай какви неща знае Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:38 #234

annaag1 написа:
уж малък, уж срамижлив а я гледай какви неща знае
а аз съм слушал ,каките такива ми пращат
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:39 #235

keriduen написа:
annaag1 написа:

Ани на туй му се викало...любовен СМС... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

леле колко съм била задръстена ОМГ! ОМГ! ОМГ! ОМГ! ОМГ!
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:41 #236

rucan1 написа:
annaag1 написа:
уж малък, уж срамижлив а я гледай какви неща знае
а аз съм слушал ,каките такива ми пращат

Ау кви лоши каки има...Не като мене добрички и благоприлични... Лакомница
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:42 #237

annaag1 написа:
keriduen написа:
annaag1 написа:

леле колко съм била задръстена ОМГ! ОМГ! ОМГ! ОМГ! ОМГ!

то човек се учи докът е жив... Кикотене Кикотене Кикотене
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:44 #238

малееее, тука ли се преместил купоня, яяя кви неща си разказвате Учудване Учудване Учудване
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:45 #239

valja написа:
малееее, тука ли се преместил купоня, яяя кви неща си разказвате Учудване Учудване Учудване
вале добре, че ни си любопитко като мен
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:48 #240

МИ ПАК ЛИСЕ СЪБРАХТЕ 4 КАКИ БРЕ,АМА НЕМА ЛЮБОПИТНИ ,МИ ЛОШИ КАКИ СЕ .ох кери хвалете ме уста,ти и добрина ,ох ктои глътнах цигарата наобратно
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:50 #241

rucan1 написа:
МИ ПАК ЛИСЕ СЪБРАХТЕ 4 КАКИ БРЕ,АМА НЕМА ЛЮБОПИТНИ ,МИ ЛОШИ КАКИ СЕ .ох кери хвалете ме уста,ти и добрина ,ох ктои глътнах цигарата наобратно

Ееее,кога не съм била добра бе... Плезене Плезене Плезене Плезене
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:51 #242

keriduen написа:
rucan1 написа:

Ееее,кога не съм била добра бе...
ми добрите не се , да не казвам и какво друго ...не си говорят койкаде да се държи
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:54 #243

annaag1 написа:
valja написа:
вале добре, че ни си любопитко като мен

Що какво изпуснах? Учудване Учудване Учудване Рев Рев Рев Рев
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:54 #244

rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:

ми добрите не се , да не казвам и какво друго ...не си говорят койкаде да се държи

Ма това беше просто история от реалния живот...Споделям житейски опит...Кво лошо има? Учудване
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 17:59 #245

keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:

Ма това беше просто история от реалния живот...Споделям житейски опит...Кво лошо има?
нали ,а аз кат кажа къде искам тогава за мен бой ,а за другите каки нема -сърдит сам ,мамооо ,БАУ
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Чет 14 Юли 2011, 18:01 #246

rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:

Ма това беше просто история от реалния живот...Споделям житейски опит...Кво лошо има?
нали ,а аз кат кажа къде искам тогава за мен бой ,а за другите каки нема -сърдит сам ,мамооо ,БАУ

Мяу...Не се сърди пиленце... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Титито
Плантатор
Плантатор

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Вто 26 Юли 2011, 22:24 #247

Кери не съм руса, научих се - поздравче

keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Сря 27 Юли 2011, 11:20 #248

titi166768 написа:

Тити,ма как ме уцели право с сърцето... Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп
niika123
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Сря 27 Юли 2011, 11:27 #249

keriduen написа:
titi166768 написа:

Тити,ма как ме уцели право с сърцето... Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп

Ей Кери, никаква няма да ми пишеш... 2 седмици ме нямаше и едно гуш не получих,,,,,, с други се обясняваш в любов, изневеряваш Рев Рев Рев Рев Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Сря 27 Юли 2011, 11:31 #250

niika123 написа:
keriduen написа:
titi166768 написа:

Ей Кери, никаква няма да ми пишеш... 2 седмици ме нямаше и едно гуш не получих,,,,,, с други се обясняваш в любов, изневеряваш Рев Рев Рев Рев Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

Не е вярно,виж в добро утрото как пищях и те гушках... Гушкане Гушкане Гушкане Букет Букет Букет Букет Букет
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................    #251

Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-