Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексCalendarРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 21:59 #76

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
Усещам,аз ...Почна да става горещо тука... Кикот Кикот Кикот

то за тва ли се умълчаха мъжете Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
определено и не само те. в един миг целия форум замлъкна.пак останахме само ние 3те...

да бе,пак ще ни гледат излагациите на живо Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
сефте....
и пак усещам че не ми пука в момента какви ги плещя и пак ще ви мъча с баша да триете...обаче и ти си тук,така че си ми съучастник,така че ще се смилиш и изтриеш после.
Какво да направя,от няколко дни съм без мъж.Знаете ли какво ми е?

Не знам,ма май почва яко да ти личи... Намигане Мляска Мляска Мляска Мляска
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 22:00 #77

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:

определено и не само те. в един миг целия форум замлъкна.пак останахме само ние 3те...

да бе,пак ще ни гледат излагациите на живо Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
сефте....
и пак усещам че не ми пука в момента какви ги плещя и пак ще ви мъча с баша да триете...обаче и ти си тук,така че си ми съучастник,така че ще се смилиш и изтриеш после.

а да бе,то в това състояние дето съм освен да затрия форума без да искам Смях Смях Смях Смях Смях

нищо няма да пипам.Мирнооо,стройте се пред Баша да са не излагаме Кикотене

Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 22:04 #78

ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:

сефте....

а да бе,то в това състояние дето съм освен да затрия форума без да искам Смях Смях Смях Смях Смях

Щом ти няма да пипаш,той ли ше пипа...Да знаем как и пред кого да се строяваме... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 22:31 #79

keriduen написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:

сефте....

Щом ти няма да пипаш,той ли ше пипа...Да знаем как и пред кого да се строяваме... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

стига ръга дърва в огъня и ти Ругаене

ей голямо си дяволче Кикотене

Плантатор
Плантатор

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 22:32 #80

прочетохте ли го преди да бъде изтрито?
лека сладурки Гушкане
Баш и на теб. Гушкане
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 22:50 #81

zizita1982 написа:
лека сладурки Гушкане
Баш и на теб. Гушкане

Ей,то човек да не отиде до банята .....

Лекинка Зизи... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 22:51 #82

zizita1982 написа:
лека сладурки Гушкане
Баш и на теб. Гушкане

аз не съм Учудване

Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 23:06 #83

ildevaris написа:
zizita1982 написа:
лека сладурки Гушкане
Баш и на теб. Гушкане

аз не съм Учудване

Тва вече е кофти... Учудване
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 23:13 #84

keriduen написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
лека сладурки Гушкане
Баш и на теб. Гушкане

аз не съм Учудване

казаха ми...

Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 23:17 #85

ildevaris написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
лека сладурки Гушкане
Баш и на теб. Гушкане

аз не съм Учудване

казаха ми...

Успокоих се... Усмивка
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 23:20 #86

keriduen написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
лека сладурки Гушкане
Баш и на теб. Гушкане

аз не съм Учудване

казаха ми...

Успокоих се... Усмивка

ма ти мислиш ли,че е вярно това.То се очакваше така да се получи в началото,ама аз не мисля,че ще е постоянно явление. Намигане

Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 23:23 #87

Ми аз и днеска си го казах оттатъка,че сега ни е паднало да се лигавим безнаказано,но there is no place like home... Намигане
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Нед 26 Юни 2011, 23:30 #88

keriduen написа:
Ми аз и днеска си го казах оттатъка,че сега ни е паднало да се лигавим безнаказано,но there is no place like home... Намигане

така си е,и винаги ще си се връщаме,ама сега ни е интересно да си показваме лиготията пред по-голяма публика Кикотене

п.п.ще го говорим това по-сериозно утре,но аз не виждам нищо лошо,все пак сме си заедно и това е важното.

Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 14:32 #89

ildevaris написа:
keriduen написа:

така си е,и винаги ще си се връщаме,ама сега ни е интересно да си показваме лиготията пред по-голяма публика Кикотене

п.п.ще го говорим това по-сериозно утре,но аз не виждам нищо лошо,все пак сме си заедно и това е важното.
вие и сериозно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях и пак ли самички ,хммм почвате д аме самнявате Изплезване
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 15:39 #90

rucan1 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:

вие и сериозно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях и пак ли самички ,хммм почвате д аме самнявате Изплезване

Ми то вие с Гошко откакто тея вазелини почнахте да размятате ,ние кво да правим... Плезене Плезене Плезене
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 15:53 #91

keriduen написа:
rucan1 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:

Ми то вие с Гошко откакто тея вазелини почнахте да размятате ,ние кво да правим... Плезене Плезене Плезене
ОПА ,СТОИ ; Насаме Насаме Нани-на Нани-на Нани-на Тихо! Тихо! Тихо! Биберон Биберон
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 16:18 #92

rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:

ОПА ,СТОИ ; Насаме Насаме Нани-на Нани-на Нани-на Тихо! Тихо! Тихо! Биберон Биберон

добре,тиха съм... Бъркане в носа
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 16:22 #93

keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
Ми аз и днеска си го казах оттатъка,че сега ни е паднало да се лигавим безнаказано,но there is no place like home...

така си е,и винаги ще си се връщаме,ама сега ни е интересно да си показваме лиготията пред по-голяма публика

вие и сериозно и пак ли самички ,хммм почвате д аме самнявате

Ми то вие с Гошко откакто тея вазелини почнахте да размятате ,ние кво да правим...
ОПА ,СТОИ ;

добре,тиха съм...
а така ,тиха те искам
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 16:23 #94

rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
Ми аз и днеска си го казах оттатъка,че сега ни е паднало да се лигавим безнаказано,но there is no place like home...

така си е,и винаги ще си се връщаме,ама сега ни е интересно да си показваме лиготията пред по-голяма публика

Ми то вие с Гошко откакто тея вазелини почнахте да размятате ,ние кво да правим...
ОПА ,СТОИ ;

добре,тиха съм...
а така ,тиха те искам

тоа па Ругаене

я да слизаш долу Ядосване

Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 16:24 #95

rucan1 написа:

а така ,тиха те искам

и от кога...
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 16:25 #96

ildevaris написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:

ОПА ,СТОИ ;

добре,тиха съм...
а така ,тиха те искам

тоа па Ругаене

я да слизаш долу Ядосване

А,такааааа....Шефката дойде и Тошко ще си го отнесе... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Пон 27 Юни 2011, 16:29 #97

ооо тука лие ,да сизимам кофичката с лопатката,качвам се на камиончето-багер и в пясака аколи не с ГОШКО СМЕ НА .......
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Вто 28 Юни 2011, 19:48 #98

Zi
Плантатор
Плантатор

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Вто 28 Юни 2011, 19:53 #99

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
тоше лъсни лъсни камиончето то пилетоще го хареса....
Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................   Вто 28 Юни 2011, 19:58 #100

zizita1982 написа:

тоше лъсни лъсни камиончето то пилетоще го хареса....

чеки сега да се подмажа малко де,а иначе как мислиш:автомивка,салон,пастиране-все пак пилето че се качва у него а не у каросерията
ПП:пипи-ти нали нема да ми разваляш реномето пред нея
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Аз...................................    #101

Аз...................................

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-