Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 15:45 #1

Здравейте на всички! Аз съм от Видин и само на 39 г. Усмивка Започнах да играя фармерама случайно.. като наглеждах фермичката на дъщеря ми. Та така от февруари си имам и аз ферма. Едва на 53 ниво съм. Много чета, дори и тук във форума, но рядко пиша. Затова и чак сега се представям. Виждам, че сте страхотни хора. Ако имате въпроси - питайте.. Букет
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 15:53 #2

valja написа:
Здравейте на всички! Аз съм от Видин и само на 39 г. Усмивка Започнах да играя фармерама случайно.. като наглеждах фермичката на дъщеря ми. Та така от февруари си имам и аз ферма. Едва на 53 ниво съм. Много чета, дори и тук във форума, но рядко пиша. Затова и чак сега се представям. Виждам, че сте страхотни хора. Ако имате въпроси - питайте.. Букет
е нее истина ,да мерна и аз некое комшииско чедо Изплезване Изплезване здр валя ,приятно ми е ,да се запознаем ,и да те видя вав форума. Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! Ко-ко-ко! и защо само 39 ,аз сам си все на 17 Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:01 #3

Има още мнооого след тези 39, затова. А и аз се чувствам като на 15, ама това е вече друга тема за разговор. Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:28 #4

valja написа:
Има още мнооого след тези 39, затова. А и аз се чувствам като на 15, ама това е вече друга тема за разговор. Заливане от смях
е не стига че сме от един град ами и набори ,кажи- речи Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:35 #5

valja написа:
Здравейте на всички! Аз съм от Видин и само на 39 г. Усмивка Започнах да играя фармерама случайно.. като наглеждах фермичката на дъщеря ми. Та така от февруари си имам и аз ферма. Едва на 53 ниво съм. Много чета, дори и тук във форума, но рядко пиша. Затова и чак сега се представям. Виждам, че сте страхотни хора. Ако имате въпроси - питайте.. Букет

хахахахах и аз така Вале се запалих....Ей,развали ха нъ децата на дърти години... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:38 #6

keriduen написа:
valja написа:
Здравейте на всички! Аз съм от Видин и само на 39 г. Усмивка Започнах да играя фармерама случайно.. като наглеждах фермичката на дъщеря ми. Та така от февруари си имам и аз ферма. Едва на 53 ниво съм. Много чета, дори и тук във форума, но рядко пиша. Затова и чак сега се представям. Виждам, че сте страхотни хора. Ако имате въпроси - питайте.. Букет

хахахахах и аз така Вале се запалих....Ей,развали ха нъ децата на дърти години... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
дърти - Гроб съм Гроб съм Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:46 #7

rucan1 написа:
keriduen написа:
valja написа:
Здравейте на всички! Аз съм от Видин и само на 39 г. Усмивка Започнах да играя фармерама случайно.. като наглеждах фермичката на дъщеря ми. Та така от февруари си имам и аз ферма. Едва на 53 ниво съм. Много чета, дори и тук във форума, но рядко пиша. Затова и чак сега се представям. Виждам, че сте страхотни хора. Ако имате въпроси - питайте.. Букет

хахахахах и аз така Вале се запалих....Ей,развали ха нъ децата на дърти години... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
дърти - Гроб съм Гроб съм Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Дърта съм я,бастуна ми е зад вратата подпрян... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 17:29 #8

Така е щото за нас едно време нямаше компютрииии.... И сега децата ни развалили, ама и в къщи е една караница за лаптопа, добре че малката често върши бели и я наказвам без компютър Заливане от смях Заливане от смях пък големия си е извоювал свой и не го дава на никой.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 17:35 #9

valja написа:
Така е щото за нас едно време нямаше компютрииии.... И сега децата ни развалили, ама и в къщи е една караница за лаптопа, добре че малката често върши бели и я наказвам без компютър Заливане от смях Заливане от смях пък големия си е извоювал свой и не го дава на никой.

Аааааааа,признай си ,че само си търсиш повод да докопаш компа... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 17:43 #10

Здравей и от мен! Букет

Права си за компютрите. Сега четири годишни се справят като някои виртуози , а аз съм като някакъв първолак, който тепърва се учи да пиши и да чете. И добре, че моята дъщеря си купи
лаптоп та се сдобих със стария и компютър, Иначе още нямаше да знам кое копче да натисна за да го включа Ха-ха-ха!

А сега да се забавляваме заедно Денсене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 17:51 #11

Аз винаги се докопвам до компа Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях

И сега да се позабавляваме на дърти години, че това ежедневие ни скапва отвсякъде.
Специално за Лета : три години подред ходя на море се в Равда, ама тая май ще пропусна.
По едно от мен Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 18:18 #12

Значи знаеш къде е Равда и ако съвсем случайно решиш да наминеш, аз през лятото съм си в къщи и никъде не ходя(нали тогава при нас е сезона) та ще се радвам ако ми се обадиш и да се почерпим не само виртуално Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 19:04 #13

Ами май тази година ще ми се размине морето, ама знам ли, докато не свърши лятото нищо не се знае. А Равда си я знам като Видин Денсене та засега ще се черпим виртуално Кьор кютук... Айляк Айляк
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 19:10 #14

Здрасти и от мен Валя и веднага да си минем на думата - Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!

по- малко да наказваш детето без комп, че като станеш баба и каже на децата си, да не ти ритат бастунката Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 19:18 #15

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ще го мисля като стигна до бастунчето ... То сега добре, че има ваканция и са на вън ...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 01:10 #16

е добре си де, сега ваканция, после ще ги натиснеш с домашните и си окупирала компаа Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 05:26 #17

valja написа:
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ще го мисля като стигна до бастунчето ... То сега добре, че има ваканция и са на вън ...
Здравей Валя , много ми е драго и аз съм от Видин , брей , че много Видинчани вече срещам тука Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 05:28 #18

rucan1 написа:
valja написа:
Има още мнооого след тези 39, затова. А и аз се чувствам като на 15, ама това е вече друга тема за разговор. Заливане от смях
е не стига че сме от един град ами и набори ,кажи- речи Сладолед Сладолед Сладолед
Руцане , чедо , ние и комшии ще се изкараме Мляска Мляска Мляска
Може и на пейката пред блока , така Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:54 #19

хахахахаххаха то кво стана всички с него са плели Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:17 #20

БашФермер написа:
хахахахаххаха то кво стана всички с него са плели Смях
То в нашия малък град накъдето и да се обърнеш все познати еййй, та не знам за плетки, ама в пясъка може и да сме ровили ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:19 #21

valja написа:
БашФермер написа:
хахахахаххаха то кво стана всички с него са плели Смях
То в нашия малък град накъдето и да се обърнеш все познати еййй, та не знам за плетки, ама в пясъка може и да сме ровили ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ххаххаха тук го заби без да искаш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях кой квото прави той все е у пясъчника.....все е 9та глуха Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:20 #22

rosi1963 написа:
valja написа:
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ще го мисля като стигна до бастунчето ... То сега добре, че има ваканция и са на вън ...
Здравей Валя , много ми е драго и аз съм от Видин , брей , че много Видинчани вече срещам тука Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Здравей Росе, много се радвам, че и ти си от нашия малък град. Ще мина да се разпиша и при теб Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:27 #23

БашФермер написа:
valja написа:
БашФермер написа:
хахахахаххаха то кво стана всички с него са плели Смях
То в нашия малък град накъдето и да се обърнеш все познати еййй, та не знам за плетки, ама в пясъка може и да сме ровили ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ххаххаха тук го заби без да искаш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях кой квото прави той все е у пясъчника.....все е 9та глуха Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Знам ли, то повечето неща все без да искаме стават... Заливане от смях Заливане от смях
А за децата, няма сега да ги мисля, те са големи... а и аз лаптопчето съм си го приватизирала вече .... Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 15:59 #24

БашФермер написа:
valja написа:
БашФермер написа:
хахахахаххаха то кво стана всички с него са плели Смях
То в нашия малък град накъдето и да се обърнеш все познати еййй, та не знам за плетки, ама в пясъка може и да сме ровили ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ххаххаха тук го заби без да искаш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях кой квото прави той все е у пясъчника.....все е 9та глуха Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
еити що издаваш ,че сам си все в него Изплезване Изплезване 9-та ама с рибица и Айляк Хлъц! В джаза
ех ,ако помниш едно човече,дет се си правеше замаци ,и таман да стана ги буташе . за да седи повече в него....е значи се познаваме Слушай шефа! а
еи баш-то нали знаеш ,че плетенето си миидва така отръки ,отвътре Дявол Дявол Дявол
и не се чуди ,ами отваряи един онлаин магазин;ПЛЕТКИ И БРОДЕРИ Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Връткане на стол
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 20:40 #25

Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Гроб съм Гроб съм Гроб съм
я стига с тия плетки, купон да има малко Суперско Връткане Оу, йе! Оу, йе!
и по няколко Кьор кютук... Присмех Присмех Присмех
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 19Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-