Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 11:58 #151

Taisita написа:
Само заради бирата така се напъвам,признавам си Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ти верно Нети, така се напъна, че скоро ще излезеш, а аз ще се вмириша сама там.... няма кой и трупа да ми намери Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:01 #152

valja написа:
Taisita написа:
Само да се измъкна до довечера и ще има Мажоретки Мажоретки Мажоретки Каубой

Айде наела съм цяла банкетна зала за довечера с многоооо Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Блазе ви , а аз довечера ще се събирам с родата. И моя пак ще почне да се оплаква от мен Объркване Объркване Объркване и ще има едноо Шамар зад врата , а на мен хич не ми Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:03 #153

niika123 написа:
Taisita написа:
Само заради бирата така се напъвам,признавам си Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ти верно Нети, така се напъна, че скоро ще излезеш, а аз ще се вмириша сама там.... няма кой и трупа да ми намери Рев Рев Рев Рев
Споко Ника, отиди в темата за игрите. 5 пъти мини през всички и си готова Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:03 #154

лета написа:
valja написа:
Taisita написа:
Само да се измъкна до довечера и ще има Мажоретки Мажоретки Мажоретки Каубой

Айде наела съм цяла банкетна зала за довечера с многоооо Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Блазе ви , а аз довечера ще се събирам с родата. И моя пак ще почне да се оплаква от мен Объркване Объркване Объркване и ще има едноо Шамар зад врата , а на мен хич не ми Подсвиркване


Е поне купон ще има, а и ти можеш да го надприказваш оплаквайки се от него Срамержлив
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:07 #155

niika123 написа:
лета написа:
valja написа:
Taisita написа:
Само да се измъкна до довечера и ще има Мажоретки Мажоретки Мажоретки Каубой

Айде наела съм цяла банкетна зала за довечера с многоооо Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Блазе ви , а аз довечера ще се събирам с родата. И моя пак ще почне да се оплаква от мен Объркване Объркване Объркване и ще има едноо Шамар зад врата , а на мен хич не ми Подсвиркване


Е поне купон ще има, а и ти можеш да го надприказваш оплаквайки се от него Срамержлив
На него просто не може да му се вземе думата. Даже понякога му правя забележка да спре за да може и другия да се изкаже, защото горкия само отваря уста и я затваря като някоя риба на сухо. И като гледаш от страни е много смешно, затова се налага да го сръчквам от време на време
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:11 #156

niika123 написа:
Taisita написа:
Само заради бирата така се напъвам,признавам си Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ти верно Нети, така се напъна, че скоро ще излезеш, а аз ще се вмириша сама там.... няма кой и трупа да ми намери Рев Рев Рев Рев

А никакви такива напъвай се и ти,тамън сме се набутали в игрите,давай малко остана и сме вън Голяма работа
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:12 #157

лета написа:
niika123 написа:
лета написа:
valja написа:
Taisita написа:
Само да се измъкна до довечера и ще има Мажоретки Мажоретки Мажоретки Каубой

Айде наела съм цяла банкетна зала за довечера с многоооо Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Блазе ви , а аз довечера ще се събирам с родата. И моя пак ще почне да се оплаква от мен Объркване Объркване Объркване и ще има едноо Шамар зад врата , а на мен хич не ми Подсвиркване


Е поне купон ще има, а и ти можеш да го надприказваш оплаквайки се от него Срамержлив
На него просто не може да му се вземе думата. Даже понякога му правя забележка да спре за да може и другия да се изкаже, защото горкия само отваря уста и я затваря като някоя риба на сухо. И като гледаш от страни е много смешно, затова се налага да го сръчквам от време на време


Еми човека явно е много контактен, то няма лошо в това. А моят приятел понякога едвам му вадя думите с ченгел от устата Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:14 #158

лета написа:
niika123 написа:
лета написа:
valja написа:
Taisita написа:
Само да се измъкна до довечера и ще има Мажоретки Мажоретки Мажоретки Каубой

Айде наела съм цяла банкетна зала за довечера с многоооо Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Блазе ви , а аз довечера ще се събирам с родата. И моя пак ще почне да се оплаква от мен Объркване Объркване Объркване и ще има едноо Шамар зад врата , а на мен хич не ми Подсвиркване


Е поне купон ще има, а и ти можеш да го надприказваш оплаквайки се от него Срамержлив
На него просто не може да му се вземе думата. Даже понякога му правя забележка да спре за да може и другия да се изкаже, защото горкия само отваря уста и я затваря като някоя риба на сухо. И като гледаш от страни е много смешно, затова се налага да го сръчквам от време на време

Добре, че поне ти дава да го сръчкваш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:17 #159

Taisita написа:
niika123 написа:
Taisita написа:
Само заради бирата така се напъвам,признавам си Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ти верно Нети, така се напъна, че скоро ще излезеш, а аз ще се вмириша сама там.... няма кой и трупа да ми намери Рев Рев Рев Рев

А никакви такива напъвай се и ти,тамън сме се набутали в игрите,давай малко остана и сме вън Голяма работа


при теб вече ти носят рокличката и чехлите с токчетата ... вижда му се края Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:19 #160

niika123 написа:
Taisita написа:
niika123 написа:
Taisita написа:
Само заради бирата така се напъвам,признавам си Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ти верно Нети, така се напъна, че скоро ще излезеш, а аз ще се вмириша сама там.... няма кой и трупа да ми намери Рев Рев Рев Рев

А никакви такива напъвай се и ти,тамън сме се набутали в игрите,давай малко остана и сме вън Голяма работа


при теб вече ти носят рокличката и чехлите с токчетата ... вижда му се края Букет

Я се стягай и хуквай набързо из темичките и си готова Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:22 #161

Тя Валето и на двете носи нови дрехи,ще се накиприм,ще се изтупаме кой като нас...и в нослетата заедно ще бъркаме,не една на друга де Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:48 #162

Taisita написа:
Тя Валето и на двете носи нови дрехи,ще се накиприм,ще се изтупаме кой като нас...и в нослетата заедно ще бъркаме,не една на друга де Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа



хахахаха, благодаря за дообяснението хахахах иначе би било страшно вечело Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:51 #163

Чак комично би било Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 12:57 #164

Нати, а ти сега като направиш нужната бройка и спреш да пишеш, с чия помощ ще изляза от затвора? Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:22 #165

До 5 съм на работа давай да те вадим,какво са 40 мнения нищо работа Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:26 #166

само до 5, имам още 24 мин да пишем заедно, иначе ще остане за утре Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:28 #167

опа, някой е излязал от затвораааа Наздравица
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:31 #168

Аз ,аз в цялото си великолепие Плетене Плетене Плетене Плетене

Сега трбва да измъкнем Ния Изнервена
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:33 #169

Нати знаеш ли какво мисля, че тази последната иконка, която използва е супер яка..... и най-много ти тича Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:40 #170

Тая дето умно се почесва по главата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях гледай каква е истерична Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:42 #171

А на мене коя иконка ми тича? Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:48 #172

Пружина ей тая дето сама си я избра е много хубава

аз си харесвам тази Суперско
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:50 #173

трябва да ни се направят иконките на титли ... Бъркане в носа Бъркане в носа аз съм рус гений
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:51 #174

niika123 написа:
трябва да ни се направят иконките на титли ... Бъркане в носа Бъркане в носа аз съм рус гений

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 13:51 #175

И ти трябват само 20 мнения и си вън Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 7 Mini_c13 #176

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-