Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 9 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 9 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
АвторСъобщение
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 19:59 #201

стига пипа ,че само местиш постовете-стаха разноглед Ругаене Ругаене Ругаене Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:04 #202

rucan1 написа:
стига пипа ,че само местиш постовете-стаха разноглед Ругаене Ругаене Ругаене Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
а такаааа скарай й се Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:05 #203

много сме червенички ?
Амиии... Наздраве! Кикот
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:07 #204

пиле??6-??
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:07 #205

zizita1982 написа:
много сме червенички ?
Амиии... Наздраве! Кикот
зизи ,то след миксо такива ставаме Сладолед Сладолед Сладолед Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:12 #206

чакай да видя какво не сте я питали Керито та да питам и аз.
Пък после може и мен да питате,аз нали знаете че нямам задръжки и табута. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:12 #207

ildevaris написа:
6.Какви са твоите идеали?

да поясня,какви са моралните норми,които не би престъпила и от които е изграден характера ти?

п.п.Рукане изв. се за закъснението,обаче тука много трудно се оправям и ровех да се улесня

Главоблъскане

Не лъжа,не мога ,не ми се отдава,пък и да казваш истината е много по-лесно...Много пъти съм се нахендряла яко с проблеми,точно щото отказвам да си усложнявам живота с лъжи..Пък и съм голема забравана и ако излъжа рискувам после да забравя кви съм ги мазала и да се объркам...
Не причинявам умишлено зло,освен ако не ме принудят и нямам друг избор...
Казах и предния път,че никога не предавам себе си...
Никога не оставям недовършени неща,защото това ме яде от вътре и ми трови живота...
Никога не оголвам корем пред хората,не желая да ме мислят за слаба,защото не съм и не приемам хора,които използват слабостта си ,за да извлекат облаги...
Не прощавам,защото не забравям злото...
Старая се винаги да уважавам гледната точка на другите и да не бъда кон с капаци,когато някой обосновано и спокойно ми докаже правотата си,винаги мога да приема и се съобразя с мнението му...
И по-принцип съм абсолютно крайна,за мен нещата са или черни или бели,средно положение няма...Сивотата убива духа...


Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:15 #208

БашФермер написа:
rucan1 написа:
стига пипа ,че само местиш постовете-стаха разноглед Ругаене Ругаене Ругаене Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
а такаааа скарай й се Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

ти млъкни,щото и ти ровеше вътре пък нищо не разбираш Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:16 #209

Ма аз съм от Левски,бе ....Кви са тия червени работи тука... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:17 #210

keriduen написа:
ildevaris написа:
6.Какви са твоите идеали?

да поясня,какви са моралните норми,които не би престъпила и от които е изграден характера ти?

п.п.Рукане изв. се за закъснението,обаче тука много трудно се оправям и ровех да се улесня

Главоблъскане

Не лъжа,не мога ,не ми се отдава,пък и да казваш истината е много по-лесно...Много пъти съм се нахендряла яко с проблеми,точно щото отказвам да си усложнявам живота с лъжи..Пък и съм голема забравана и ако излъжа рискувам после да забравя кви съм ги мазала и да се объркам...
Не причинявам умишлено зло,освен ако не ме принудят и нямам друг избор...
Казах и предния път,че никога не предавам себе си...
Никога не оставям недовършени неща,защото това ме яде от вътре и ми трови живота...
Никога не оголвам корем пред хората,не желая да ме мислят за слаба,защото не съм и не приемам хора,които използват слабостта си ,за да извлекат облаги...
Не прощавам,защото не забравям злото...
Старая се винаги да уважавам гледната точка на другите и да не бъда кон с капаци,когато някой обосновано и спокойно ми докаже правотата си,винаги мога да приема и се съобразя с мнението му...
И по-принцип съм абсолютно крайна,за мен нещата са или черни или бели,средно положение няма...Сивотата убива духа...


ЛЕЛЕЕЕ ,КОЛКО МНОГО И КАК ХУБАВО ПИСАЛО ,ПИЛЕТО, Сладолед Сладолед де да можех и аз така ,ама с тез моите кебашчета,мамс само ми се кара ,че слага транслатора да ме разбере
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:19 #211

keriduen написа:
Ма аз съм от Левски,бе ....Кви са тия червени работи тука... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
леле кери -бичам те за това
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:20 #212

баш??? 7 си е твои ,ти влезна в час Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:27 #213

rucan1 написа:
keriduen написа:
Ма аз съм от Левски,бе ....Кви са тия червени работи тука... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
леле кери -бичам те за това

хахахаа,сега обаче ше има поне 20 дето ше ме намразят... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:29 #214

АЗ СЪМ ПО ТЕМАТА.
1Какво наистина би искала да промениш у себе си?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:30 #215

Зизи къде от 1 почна бе Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:33 #216

ildevaris написа:
Зизи къде от 1 почна бе Смях Смях Смях Смях Смях Смях
е илде за нея си е : ше си ги кара до 20
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:39 #217

zizita1982 написа:
АЗ СЪМ ПО ТЕМАТА.
7.Какво наистина би искала да промениш у себе си?

Физически естествено има още много какво да се желае...примерно винаги ми е било гадно от това,че имам голям бюст,ти остави тва ,че мъжете никога не те гледат в очите като говорят с теб Смях Смях Смях Смях Смях ами е и адски неудобно...Доста дрехи примерно,дето на други жени им стоят нормална,върху мен изглеждат супер пошло,все едно съм фолк-певица... Изнервена
Та иска ми се да си напрвая операзия и да я коригирам тая подробност...Но ще видим...
А в характера ми...Ми не се сещам за такова нещо...Работя с материала ,дето ми е даден по рождение и се уча да се харесвам и така...Поодялквам го оттук от там,но естествено същността си остава...Но пък иначе няма да съм си аз...Както казваше за мен баба Велика,лека й пръст....Вари го,печи го,то пак си на говна мирише... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:42 #218

8-на кого би искала да прилича ,снахата Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване на теб или половинката по характер
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:47 #219

ildevaris написа:
Зизи къде от 1 почна бе Смях Смях Смях Смях Смях Смях
обърках се...не ми се смей,чая ми е доста тази вечер....че имах гости и за да ги накарам да си тръгнат трябваше и аз като валя да ги напивам,ама тия ми гледат в чашата и ми доливат.ама те се напиха и си заминаха,мъжо легна и аз цопнах.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:49 #220

9. съжалявала ли си някога за избора си на мъж до себе си ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:53 #221

rucan1 написа:
8-на кого би искала да прилича ,снахата Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване на теб или половинката по характер
Ми тя и на двамата прилича,демек събрала ни е проклетията ... Веднъж чух една приказка...Баби и дядовци,обичайте внучетата си,защото те ще отмъстят на вашите деца...
Смях Смях Смях Смях Смях Е,та нея много я бива в това...
Сега сериозно...Искам да прилича на себе си...Всеки човек е различен и ценен по свое му и не трябва да се стреми да прилича на никой друг...Трябва да прави това ,което му идва отвътре,дори и да прави грешки,без това не може,така се гради характер...
Това искам за нея,да има характер и да знае да отстоява себе си...
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:57 #222

ааа какъв въпрос ми хрумна.
До сега май никой не го е задавал ма смятъм на всеки да го задавам вече.
10 Кери какво мислиш за мен,искренно и лично?
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 20:58 #223

БашФермер написа:
9. съжалявала ли си някога за избора си на мъж до себе си ?
Не...От мига в който се събудих една сутрин и осъзнах,че го обичам,знаех че той ще е човека,единствения за мен...Опознах го много добре преди да се омъжа за него,приех го такъв какъвто е ,с добрите и лошите му черти...Това си беше моя избор,на сърцето,душата и разума ми...Така,че няма за какво да съжалявам...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:07 #224

zizita1982 написа:
ааа какъв въпрос ми хрумна.
До сега май никой не го е задавал ма смятъм на всеки да го задавам вече.
10 Кери какво мислиш за мен,искренно и лично?
Щом задаваш въпроса Зиз,значи трябва да си готова за отговора...
Когато се регнах в началото оттатък,теб харесах най-малко,реших ,че има нещо фалшиво в теб,че прекалено много търсиш внимание...Но постепенно започнах да те опознавам и да те харесвам все повече...Разбрах,че си вярна на хората ,които смяташ за приятели,което е адски важно за мен...Хареса ми как не ти пукаше какви ги плещиш предните два дена тука в тая тема,защото ми показа,че си директен човек...Има нещо странно и противоречиво в теб,което обаче ме привлича,защото харесвам необикновеното...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 21:10 #225

11. до къде би стигнала в действията си огромна сума пари, стигащи за подсигуряването и на внуците ти ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 9 Mini_c13 #226

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-