Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 18 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 18 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:08 #426

zizita1982 написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
Страшна титла имаш Ил... Дупене Дупене Дупене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
мн твоята по ме кефи Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Заради чашките признай си... Сладолед Сладолед Сладолед

Зиз...
Коя е най, ама НАЙ-ГОЯМАТА ти излагация пред човек от другия пол?Бъркане в носа
уф ми не помня да съм се излагала... аз по принцип съм много спъната и много често се спъвам и падам.Веднъж се изсипах точно пред един човек,,,направо си паднах в краката му.друго не помня. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Само да кажа една история...Значи на квартира съм в Хасково,в гимназията...Отивам в магазина да си купя тоалетна хартия от ония дето са по една ролка...Отивам към блока и виждам 3 момчета от съседния клас,за да не видят с тоалетната хартия тичам по стълбите пред входа,на последната се спъвам,пльосвам се като мокри гащи и изтървам рулото,което се разстила по стълбите и тупва в краката им...Срам,срам,срам... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:09 #427

много спамите ил и няма да мога да смогна да си начертая чертежите.
питайте по същество моля. Гушкане Изплезване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:10 #428

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:10 #429

zizita1982 написа:
много спамите ил и няма да мога да смогна да си начертая чертежите.
питайте по същество моля. Гушкане Изплезване
аз питах ако ереш че се сменят разб и за ученето несамо за мъжете, една учи по едно другата по друго, ще има ли конски
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:11 #430

БашФермер написа:
ил айде и ти да седнеш тре че тая рмантикам е изяде да те питам

а ко рече? Учудване
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:11 #431

Кой е на стола бре? Тука май всички искат да ме дразнят с преживелици Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:13 #432

keriduen написа:
zizita1982 написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
Страшна титла имаш Ил... Дупене Дупене Дупене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
мн твоята по ме кефи Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Заради чашките признай си... Сладолед Сладолед Сладолед

Зиз...
Коя е най, ама НАЙ-ГОЯМАТА ти излагация пред човек от другия пол?Бъркане в носа
уф ми не помня да съм се излагала... аз по принцип съм много спъната и много често се спъвам и падам.Веднъж се изсипах точно пред един човек,,,направо си паднах в краката му.друго не помня. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Само да кажа една история...Значи на квартира съм в Хасково,в гимназията...Отивам в магазина да си купя тоалетна хартия от ония дето са по една ролка...Отивам към блока и виждам 3 момчета от съседния клас,за да не видят с тоалетната хартия тичам по стълбите пред входа,на последната се спъвам,пльосвам се като мокри гащи и изтървам рулото,което се разстила по стълбите и тупва в краката им...Срам,срам,срам... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане


Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:13 #433

БашФермер написа:
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

На кво се смейш,бе? Сладолед Сладолед Сладолед

Зиз...
Отнемала ли си гадже на приятелка?
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:13 #434

БашФермер написа:
zizita1982 написа:
много спамите ил и няма да мога да смогна да си начертая чертежите.
питайте по същество моля. Гушкане Изплезване
аз питах ако ереш че се сменят разб и за ученето несамо за мъжете, една учи по едно другата по друго, ще има ли конски

Ъ????
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:13 #435

ildevaris написа:
а Кери виж как ме подсети да питам друго Кикотене

Коя е най-странната свалка,която са ти правили? Кикотене
И коя те е изненадала най-много по полижителен начин?
Един ден майка ми ми донесе кутия с зайче.Дал и го един който много ме харесвал...като я отворих на заека беше вързана панделка и на нея пишеше много те харесвам и те искам.
Та тая свалка хем ми беше много смешна и странан хем много ме изкефи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:14 #436

хахо написа:
Кой е на стола бре? Тука май всички искат да ме дразнят с преживелици Смях Смях Смях

тамперто тъкмо свършихме със Зизи и щяхме да идваме да те търсим,ти си наред Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:14 #437

хахо написа:
Кой е на стола бре? Тука май всички искат да ме дразнят с преживелици Смях Смях Смях

Ти ков питаш...Тебе кога ше ти го слагаме...стола под дупето... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:15 #438

хахахахахахахх баце не ги слушай ил е на ред Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:15 #439

БашФермер написа:
zizita1982 написа:
много спамите ил и няма да мога да смогна да си начертая чертежите.
питайте по същество моля. Гушкане Изплезване
аз питах ако ереш че се сменят разб и за ученето несамо за мъжете, една учи по едно другата по друго, ще има ли конски
аз ти отговорих още одеве че аз и сега ги карам да се сменят. Заливане от смях Заливане от смях вили е перфектна по математика,дани по четене и български.карам ги да се сменят за да си помагат.
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:15 #440

ildevaris написа:
хахо написа:
Кой е на стола бре? Тука май всички искат да ме дразнят с преживелици Смях Смях Смях

тамперто тъкмо свършихме със Зизи и щяхме да идваме да те търсим,ти си наред Кикотене

ъъъъ, с най голямо задоволствие, ама имам малко работа Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:16 #441

keriduen написа:
БашФермер написа:
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

На кво се смейш,бе? Сладолед Сладолед Сладолед

Зиз...
Отнемала ли си гадже на приятелка?

той се смее,щото май му липсват няколко копчета от клавиатурата-глей кви ги плещи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:16 #442

БашФермер написа:
хахахахахахахх баце не ги слушай ил е на ред Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Уфф , то тая работа не била спешна
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:17 #443

хахо написа:
ildevaris написа:
хахо написа:
Кой е на стола бре? Тука май всички искат да ме дразнят с преживелици Смях Смях Смях

тамперто тъкмо свършихме със Зизи и щяхме да идваме да те търсим,ти си наред Кикотене

ъъъъ, с най голямо задоволствие, ама имам малко работа Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
слушай кво ти хротувам сега ил е на ред Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:17 #444

БашФермер написа:
хахахахахахахх баце не ги слушай ил е на ред Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

стига лъга,нали ич не можехме да те уплашим сега ил била

аааа ша са фръцна пак Смях Смях Смях Смях Смях
Ни хао!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:17 #445

Никога кери.Няма и да го направя... Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:17 #446

zizita1982 написа:
БашФермер написа:
zizita1982 написа:
много спамите ил и няма да мога да смогна да си начертая чертежите.
питайте по същество моля. Гушкане Изплезване
аз питах ако ереш че се сменят разб и за ученето несамо за мъжете, една учи по едно другата по друго, ще има ли конски
аз ти отговорих още одеве че аз и сега ги карам да се сменят. Заливане от смях Заливане от смях вили е перфектна по математика,дани по четене и български.карам ги да се сменят за да си помагат.

Тц-тц-тц на лошо ги учиш дезата още от сега... Плезене Плезене Плезене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:19 #447

keriduen написа:
zizita1982 написа:
БашФермер написа:
zizita1982 написа:
много спамите ил и няма да мога да смогна да си начертая чертежите.
питайте по същество моля. Гушкане Изплезване
аз питах ако ереш че се сменят разб и за ученето несамо за мъжете, една учи по едно другата по друго, ще има ли конски
аз ти отговорих още одеве че аз и сега ги карам да се сменят. Заливане от смях Заливане от смях вили е перфектна по математика,дани по четене и български.карам ги да се сменят за да си помагат.

Тц-тц-тц на лошо ги учиш дезата още от сега... Плезене Плезене Плезене Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ми аз съм лоша
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:20 #448

хахо написа:
БашФермер написа:
хахахахахахахх баце не ги слушай ил е на ред Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Уфф , то тая работа не била спешна

а така,сядай...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:21 #449

Питайте бре,че от алкохолните изпарения на Баша,почнах да се натаральонквам и аз и само глупости ми из тиквата... Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 00:23 #450

keriduen написа:
Питайте бре,че от алкохолните изпарения на Баша,почнах да се натаральонквам и аз и само глупости ми из тиквата... Наздравица Наздравица Наздравица

Добре де.. Баша на какво разстояние е от теб, та се опиваш? Говори ми в сантиметри.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 18 Mini_c13 #451

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 18 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-