Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
АвторСъобщение
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:36 #51

12.Има ли нещо,което искаш да постигнеш,но все още не си успял?Какво е?
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:37 #52

Кръстосан разпит - Page 3 851642533 добър вечер аз съммиглена ангелова...ко сте се сдървили бре...айде да питам и аз че да си лягам и без туй заради тамперто изтървах влака ..сега ша му гледам само задницата...

13.кви цици обичаш-големи или малки Кръстосан разпит - Page 3 3704449417 Кръстосан разпит - Page 3 3704449417 Кръстосан разпит - Page 3 3704449417

айде лека и от мене и умната Кръстосан разпит - Page 3 3747228543 Кръстосан разпит - Page 3 3747228543 Кръстосан разпит - Page 3 3747228543


Последната промяна е направена от кикимора на Вто 21 Юни 2011, 22:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:37 #53

vantalina написа:
11. Когато прощаваш грешките на човека, който обичаш, най-важното е първо да простиш на себе си! Ти можеш ли да го направиш наистина, как прощаваш на себе си компромиса и как живееш с него?

пп. айде да не питате повече за Миглена Ангелова да не ги откарам до 20 такива Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
много ми е трудно да правя компромиси съм себе си, признавам. аз отдеве казах като се наложи да прощавам.... уж съм простил, аа не съм забравил...натяквам и част от доверието ми се изпарява.трябва ми много време да превъзмогна дадено нещо, да го забравя и да върна доверието към даден човек.....абе зор ми е трябва ми много време за да направя компромис със себе си.обаче имам и цака, ако ме хвана в момент на разнежване.....квото каже и иска се съгласявам, после може да си бия главата в стената ама като съм казал вече веднъж, връщане назад няма.
та или ми намират слабото място и се възползват от него или тръгват с рога и трудно правя крачка назад.
а компромиси с живота.....там съм безсилен, научих се да се пречупвам пред някои неща, но е моментно, не се отказвам може да е след време, но пак постигам това което съм искал. инат съм.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:38 #54

кикимора написа:
Кръстосан разпит - Page 3 851642533 добър вечер аз съммиглена ангелова...ко сте се сдървили бре...айде да питам и аз че да си лягам и без туй заради тамперто изтървах влака ..сега ша му гледам само задницата...

13.кви цици обичаш-големи или малки Кръстосан разпит - Page 3 3704449417 Кръстосан разпит - Page 3 3704449417 Кръстосан разпит - Page 3 3704449417

айде лека и от мене и умната Кръстосан разпит - Page 3 3747228543 Кръстосан разпит - Page 3 3747228543 Кръстосан разпит - Page 3 3747228543

Мигленче пак ни удари в земята Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

лекинка мамче Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:39 #55

ildevaris написа:
12.Има ли нещо,което искаш да постигнеш,но все още не си успял?Какво е?
ами колкото и банално да звучи...... нещото, което не съм постигнал все още, а ми се иска е семейство. но няма да го направя преди да срещна точния човек. за мен семейството е нещо свято и искам да съм сигурен в избора си /поне когато вземам решението да нямам колебания за после никой не ти дава гаранции/ , защото аз съм от семейство с разведени родители и знам какъв шок е за децата да минат през това. не искам моите деца да изпитат тези неща и емоции.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:40 #56

ildevaris написа:


ами като седнеш на стола ще докараме Ники Кънчев да задава въпросите Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

това може, след дълго убеждение на лс от твоя страна
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:40 #57

кикимора написа:
Кръстосан разпит - Page 3 851642533 добър вечер аз съммиглена ангелова...ко сте се сдървили бре...айде да питам и аз че да си лягам и без туй заради тамперто изтървах влака ..сега ша му гледам само задницата...

13.кви цици обичаш-големи или малки Кръстосан разпит - Page 3 3704449417 Кръстосан разпит - Page 3 3704449417 Кръстосан разпит - Page 3 3704449417

айде лека и от мене и умната Кръстосан разпит - Page 3 3747228543 Кръстосан разпит - Page 3 3747228543 Кръстосан разпит - Page 3 3747228543
ами средни мамче, но не са и определяш фактор те. човека да ми хареса, за тях после ще мислим Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:42 #58

vantalina написа:
ildevaris написа:


ами като седнеш на стола ще докараме Ники Кънчев да задава въпросите Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

това може, след дълго убеждение на лс от твоя страна

то тебе ще те убедя,ама с Ники Кънчев ще видя зор Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:44 #59

ildevaris написа:
vantalina написа:
ildevaris написа:


ами като седнеш на стола ще докараме Ники Кънчев да задава въпросите Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

това може, след дълго убеждение на лс от твоя страна

то тебе ще те убедя,ама с Ники Кънчев ще видя зор Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ти я убеди, аз ще изровя въпросите, всичките ще са за 100 000 лева Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:44 #60

14.Имал ли си чувството,че си изпуснал някоя жена,а си е струвало да бъдеш с нея?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:45 #61

БашФермер написа:
ildevaris написа:
vantalina написа:
ildevaris написа:


ами като седнеш на стола ще докараме Ники Кънчев да задава въпросите Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

това може, след дълго убеждение на лс от твоя страна

то тебе ще те убедя,ама с Ники Кънчев ще видя зор Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ти я убеди, аз ще изровя въпросите, всичките ще са за 100 000 лева Смях

ама и за време ще отговаря -5 сек максимум Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:45 #62

ildevaris написа:
14.Имал ли си чувството,че си изпуснал някоя жена,а си е струвало да бъдеш с нея?
не съм го имал, имам го Амиии... Амиии...
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:46 #63

БашФермер написа:
ildevaris написа:
14.Имал ли си чувството,че си изпуснал някоя жена,а си е струвало да бъдеш с нея?
не съм го имал, имам го Амиии... Амиии...

15.А защо не правиш нищо по въпроса още? Ругаене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:47 #64

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
14.Имал ли си чувството,че си изпуснал някоя жена,а си е струвало да бъдеш с нея?
не съм го имал, имам го Амиии... Амиии...

15.А защо не правиш нищо по въпроса още? Ругаене
ся щи отговоря кратко, точно и ясно Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

щот съм прост Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:49 #65

ся само да не ме питаш що съм прост Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:51 #66

БашФермер написа:
ся само да не ме питаш що съм прост Смях

Що си прост? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:52 #67

съдба..... да не мислиш, че е лесно Плезене Плезене Плезене

до скоро тела ми звънеше така.....и като съм в магазин и ми звънне тела /припева/ знаеш ли колко такива като теб са ме питали ама и на тях не съм отговорил Намигане



Последната промяна е направена от БашФермер на Вто 21 Юни 2011, 22:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:55 #68

БашФермер написа:
съдба..... да не мислиш, че е лесно Плезене Плезене Плезене

знам,че не е.
ама и за това все те натискам.за други работи нямаш спиранка,за тебе си като става въпрос бягаш наобратно.....
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:55 #69

16.Плачеш ли?
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:57 #70

ildevaris написа:
16.Плачеш ли?
да, кога майка ме бие за някой салам Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 22:59 #71

БашФермер написа:
съдба..... да не мислиш, че е лесно Плезене Плезене Плезене

до скоро тела ми звънеше така.....и като съм в магазин и ми звънне тела /припева/ знаеш ли колко такива като теб са ме питали ама и на тях не съм отговорил Намигане


да ми я дадеш, да си поговоря с нея Гушкане Гушкане Гушкане

17. Първосигнално виждаш, спор няма по този въпрос! Но после как усещаш жената, какво искаш да усетиш и за каква жена ще се бориш?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:00 #72

БашФермер написа:
съдба..... да не мислиш, че е лесно Плезене Плезене Плезене

до скоро тела ми звънеше така.....и като съм в магазин и ми звънне тела /припева/ знаеш ли колко такива като теб са ме питали ама и на тях не съм отговорил Намигане


кво са те питали?
що си прост ли?
нещо не схванах тука...

17.Лесно ли се възбуждаш?Какво те възбужда?

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:03 #73

Валя давай да дублираме всичките въпроси,че тая вечер сме го хванали на откровения./под секрет да ти кажа-разнежил се е и каквото питаме ще отговаря,после може да си бие главата ама каквото е казал връщане назад няма/ Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:03 #74

17. Първосигнално виждаш, спор няма по този въпрос! Но после как усещаш жената, какво искаш да усетиш и за каква жена ще се бориш?

е вале, аз отговорих на този въпрос още миналото сядане.....в хумористичен вид - да мълчи, да търпи и деже салата......а локума и него го има назад

с две думи за търпелива, обичаща, борбена, интелигентна, с чувство за хумор, домакиня......абе не са ми малко претенциите, като на всеки мъж нормално. такава искам, а ще се боря за тази, която я иска сърцето ми. а аз съм на принципа, че дори и да сесъбужда до теб и да ти казва всеки ден обичам те, не спира да се бориш за нея......борбата е в това да я накараш да се чувства и тя всеки ден обичана и уважавана жена Намигане признайте си, че това нещо загуби ли се и ще дадете заден Намигане а една жена постоянно да го чувства това е не лека борба Кикотене Кикотене Кикотене


Последната промяна е направена от БашФермер на Вто 21 Юни 2011, 23:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:03 #75

ааааааааааа Ил, модерирай си номерчето, че тук още не мога Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-