Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 06:24 #201

Maxtor написа:
аз от 2 дни съм баннат до 18-ти Учудване Учудване Учудване !ЕЛИЯ! е ненормална. Тя е най-ужасния модератор който познавам след МиКСо...

Къде си баннат и защо?
Уааа! А това за Елия дето го пишеш Внимавай в картинкат ме издразни - сигурен ли си че е тя ,и че не си дал реално основание ? Канибал Ммм...
Върнете се в началото Go down
tanianencheva
Орач
Орач
tanianencheva


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 10:27 #202

Мисля че Maxtor е Херо002 от другия форум, и вероятно е баннат защото при размените каза че няма повече лицензи, ама след като му пратиха от другата страна, предварително се извинявам ако тези двама акаунта не са на един и същ човек, ама мисля че не греша.
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 13:16 #203

Да, аз съм hero002...
Върнете се в началото Go down
tanianencheva
Орач
Орач
tanianencheva


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 19:16 #204

Maxtor написа:
Да, аз съм hero002...
Не мисля че тогава има защо да се възмущаваш че си с бан или пък да определяш така Елия
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 19:55 #205

не обичам сините,но не вярвам ЕЛИЯ ,ДА ГО Е БАНОСАЛА ЗА ТОВА !!!!! просто не е нормално ,всеки сам решава дали да се довери ,и тя не би тръгнала ,предполагам .......причината е друга,нека си е каже тои
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 20:19 #206

гошенцееее,ти няма ли да се изкажеш а???ех ,че срамежливо си ,еиииииии Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:09 #207

rucan1 написа:
гошенцееее,ти няма ли да се изкажеш а???ех ,че срамежливо си ,еиииииии Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
за кое бе, любов? то на мен за всичко ми дават банове и за поправки на правописни грешки, кво има да коментирам Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:24 #208

БашФермер написа:
за кое бе, любов? то на мен за всичко ми дават банове и за поправки на правописни грешки, кво има да коментирам Смях

А за 5 усмихнати човечета... Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:26 #209

keriduen написа:
БашФермер написа:
за кое бе, любов? то на мен за всичко ми дават банове и за поправки на правописни грешки, кво има да коментирам Смях

А за 5 усмихнати човечета... Бъркане в носа
аз теб те видях тогава и го писах в темата на диването, че е направо повече от гавра твоето. той не е чел наред е карал Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:33 #210

БашФермер написа:
аз теб те видях тогава и го писах в темата на диването, че е направо повече от гавра твоето. той не е чел наред е карал Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Видях,да...Обаче мене много ме хвана яд за фермата,щото там вече наистина прекали...То много хора изгоряхме тогава,верно беше тръгнал наред по постовете и на всеки се разписа и той...Ама и след него Катето яко мете наред и тя,другите ми 2 ника тя ги отнесе + още една ферма... Тц-тц!
Защитница и закрилница му се пада нещо напоследък,преди бършеше след другите той,сега тя бърше след него... Намръщка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:36 #211

спрях да им се ядосвам и да ги плюя вече щото ти го псуваш, то се мисли, че му се радваш. трябва много да ме изкарат от кожата ми та да наредя някои, то да беше..... да го набиеш, ми то акъл
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:38 #212

БашФермер написа:
спрях да им се ядосвам и да ги плюя вече щото ти го псуваш, то се мисли, че му се радваш. трябва много да ме изкарат от кожата ми та да наредя някои, то да беше..... да го набиеш, ми то акъл
със засилка ли беше Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:39 #213

малко му е...... за ония ми идат други неща на акъла ама трябва да сложа много голяма червена точка Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:40 #214

БашФермер написа:
за кое бе, любов? то на мен за всичко ми дават банове и за поправки на правописни грешки, кво има да коментирам Смях
ее така е ,като се праиш на даскал ,пред ,БОГА Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:41 #215

къв съм прост...намерил съм аз кой да поправям. бленОвам се пише, къде съм тръгнал да му слагам У
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:47 #216

БашФермер написа:
къв съм прост...намерил съм аз кой да поправям. бленОвам се пише, къде съм тръгнал да му слагам У

Слагам "У"... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Накой да ми тури на мене червената точка,ама на акъла,щото заминаааааааааааааа.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:48 #217

БашФермер написа:
къв съм прост...намерил съм аз кой да поправям. бленОвам се пише, къде съм тръгнал да му слагам У
е така е .ОВЕН А НЕ УВЕН , ИЛИ ....... .Й Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:50 #218

keriduen написа:

Слагам "У"... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Накой да ми тури на мене червената точка,ама на акъла,щото заминаааааааааааааа.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

дерзай Намигане

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 2633800e
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:50 #219

БашФермер написа:
малко му е...... за ония ми идат други неща на акъла ама трябва да сложа много голяма червена точка Плезене Плезене Плезене
ЛЮБОВ,аз знам ква точка им слагаш ,не казваи сега ,че и от тука ше ни баноса я тошко ,я флеим ,я лолитка ,я гошето
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:50 #220

БашФермер написа:


дерзай Намигане

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 2633800e
да пускам ли музиката ,и кери на пилона Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 21:59 #221

rucan1 написа:
БашФермер написа:


дерзай Намигане

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 2633800e
да пускам ли музиката ,и кери на пилона Смях Смях Смях
е кво чакаш още?!?!?! отивай за музиката, аз ще доnеса по някоя пура и уиски, а тя да иде да си сложи по изрязано бельо Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:02 #222

БашФермер написа:
е кво чакаш още?!?!?! отивай за музиката, аз ще доnеса по някоя пура и уиски, а тя да иде да си сложи по изрязано бельо Смях

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ей те тва никогаш нема да стане,аз по ви виждам двамцата на пилона,а аз с пуричка и водка да ви гледам сеирчето...Поне нема да ми е за сефте... Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:03 #223

БашФермер написа:
е кво чакаш още?!?!?! отивай за музиката, аз ще доnеса по някоя пура и уиски, а тя да иде да си сложи по изрязано бельо Смях
Е как да иде да спи човек при тая оферта

аиде ,кери ти си Заливане от смях Заливане от смях сипваи ,баш
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:08 #224

rucan1 написа:

Е как да иде да спи човек при тая оферта

аиде ,кери ти си Заливане от смях Заливане от смях сипваи ,баш

Тоя пъ,кво ми се прайш бе... Плезене Плезене Плезене Де да можех, щях да го направя наистина,само за кефа да ти видя опулената физиономия и как тичаш да ме покриеш с нещо,че да не би някой да види повече отколкото трябва.... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13Нед 15 Яну 2012, 22:09 #225

keriduen написа:


Тоя пъ,кво ми се прайш бе... Плезене Плезене Плезене Де да можех, щях да го направя наистина,само за кефа да ти видя опулената физиономия и как тичаш да ме покриеш с нещо,че да не би някой да види повече отколкото трябва.... Кикотене Кикотене Кикотене
бааааа е те тука се обърка,аз си имам пура и уиски ,за кво ми е одеяло ,объркала си се ,аа и гошето до мене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 9 Mini_c13 #226

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-