Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:04 #76

След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:09 #77

Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:11 #78

БашФермер написа:
Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата
вече много съм послушен Изплезване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:12 #79

хонда80 написа:
БашФермер написа:
Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата
вече много съм послушен Изплезване
хахахахахаха да да знаем..... Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед иди го разправяй другаде това Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 00:30 #80

хонда80 написа:
След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях

браво бе,ама че съсед Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 11:02 #81

ildevaris написа:
хонда80 написа:
След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях

браво бе,ама че съсед Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аз нещо подобно гледах преди време , ама не посмях да пробвам , ако ме усетят да не ми иде фермичката, че си я къткам вече година .А свалих една друга програмка за игра във фейса , ама не се задейства , като поразпитах , тя била за XP, пък аз съм със 7.Та гледам че има доста за Зингата , ама само с гледане останах, не смея да се пробвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 11:12 #82

rosi1963 написа:
ildevaris написа:
хонда80 написа:
След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях

браво бе,ама че съсед Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аз нещо подобно гледах преди време , ама не посмях да пробвам , ако ме усетят да не ми иде фермичката, че си я къткам вече година .А свалих една друга програмка за игра във фейса , ама не се задейства , като поразпитах , тя била за XP, пък аз съм със 7.Та гледам че има доста за Зингата , ама само с гледане останах, не смея да се пробвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

то и аз съм от страхливите и си чакам 5-те минутки на марулките Смях Смях Смях Смях Смях Смях


то хубаво ще ти баннат фермата,обаче преди няколко седмици попаднах на статия за няколко човека,които са хакнали Habbo,източили са сума ти пари и са крали мебели от акаунтите и сега ги чака съд.
та копам си и бегам от хакове,че не знаеш кога и какво ще им щукне на шефовете,пък като се знам какъв съм хакер ще ме хванат на втората секунда Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 11:18 #83

ildevaris написа:
rosi1963 написа:
ildevaris написа:
хонда80 написа:
След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях

браво бе,ама че съсед Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аз нещо подобно гледах преди време , ама не посмях да пробвам , ако ме усетят да не ми иде фермичката, че си я къткам вече година .А свалих една друга програмка за игра във фейса , ама не се задейства , като поразпитах , тя била за XP, пък аз съм със 7.Та гледам че има доста за Зингата , ама само с гледане останах, не смея да се пробвам Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

то и аз съм от страхливите и си чакам 5-те минутки на марулките Смях Смях Смях Смях Смях Смях


то хубаво ще ти баннат фермата,обаче преди няколко седмици попаднах на статия за няколко човека,които са хакнали Habbo,източили са сума ти пари и са крали мебели от акаунтите и сега ги чака съд.
та копам си и бегам от хакове,че не знаеш кога и какво ще им щукне на шефовете,пък като се знам какъв съм хакер ще ме хванат на втората секунда Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Абе да имах време да се ровя , да чета и да пробвам , все щях да се престраша , обаче като знам че съм боса и Марко Тотев отгоре ,ще ме усетят .Та така , по -мила ми е градинката и градчето , ама и любопитството ме гложде Хилене Хилене Хилене Хилене
Върнете се в началото Go down
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 14:35 #84

Малее ОМГ! Къде сте вий, къде съм аз??? Знаех, че съм обула цървулите и съм тръгнала към града, ама толкова боса не знаех, че съм! Хилене Какви работи имало само! Ама и аз съм си пъзлива, не бих се пробвала- затова и без кръст останах от копане.
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:31 #85

AIDA_78 написа:
Малее ОМГ! Къде сте вий, къде съм аз??? Знаех, че съм обула цървулите и съм тръгнала към града, ама толкова боса не знаех, че съм! Хилене Какви работи имало само! Ама и аз съм си пъзлива, не бих се пробвала- затова и без кръст останах от копане.
Всички сме боси , на 99%,то все има какво да се види и научи,а ние тука сме все детска градина ,все питаме Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 22:20 #86

rosi1963 написа:
AIDA_78 написа:
Малее ОМГ! Къде сте вий, къде съм аз??? Знаех, че съм обула цървулите и съм тръгнала към града, ама толкова боса не знаех, че съм! Хилене Какви работи имало само! Ама и аз съм си пъзлива, не бих се пробвала- затова и без кръст останах от копане.
Всички сме боси , на 99%,то все има какво да се види и научи,а ние тука сме все детска градина ,все питаме Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Ми то с питане става,Роси,никой не се е родил научен...Тва му е хубавото на тоя форум,че можеш да си питаш за всичко,без страх и все ще има кой да ти отговори и упъти... ОК
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 05:30 #87

keriduen написа:
rosi1963 написа:
AIDA_78 написа:
Малее ОМГ! Къде сте вий, къде съм аз??? Знаех, че съм обула цървулите и съм тръгнала към града, ама толкова боса не знаех, че съм! Хилене Какви работи имало само! Ама и аз съм си пъзлива, не бих се пробвала- затова и без кръст останах от копане.
Всички сме боси , на 99%,то все има какво да се види и научи,а ние тука сме все детска градина ,все питаме Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Ми то с питане става,Роси,никой не се е родил научен...Тва му е хубавото на тоя форум,че можеш да си питаш за всичко,без страх и все ще има кой да ти отговори и упъти... ОК
Aми то и аз това казвам , и затова съм все в тоя форум,щото оттатък има елементи дето много дразнят Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 09:34 #88

хонда80 написа:
След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях
Моторетке,ще ме светнеш ли как става номера?Няма да го правя на любимата ми ферма,ами на някоя новичка само заради експеримента.От малка съм любознателна, на млади години отнасях по някой тупаник,ама главата ми не увря Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 13:11 #89

.Lina72. написа:
хонда80 написа:
След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях
Моторетке,ще ме светнеш ли как става номера?Няма да го правя на любимата ми ферма,ами на някоя новичка само заради експеримента.От малка съм любознателна, на млади години отнасях по някой тупаник,ама главата ми не увря Бъркане в носа
М

След като ме хванаха ,вече не сработва.Мога да ти кажа , обръща часовете в минути,минутите в секунди, обираш всичко станало и ти дава точките опит , но след рефреш се връщаш в начална позиция.
Сега работя по друг проект като се получи и не ме бамнат ще ви светна Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 13:59 #90

хонда80 написа:
.Lina72. написа:
хонда80 написа:
След изпълнението ми ме наказаха с доживотен бан Рев .Тук си бях виновен Заливане от смях
Моторетке,ще ме светнеш ли как става номера?Няма да го правя на любимата ми ферма,ами на някоя новичка само заради експеримента.От малка съм любознателна, на млади години отнасях по някой тупаник,ама главата ми не увря Бъркане в носа
М

След като ме хванаха ,вече не сработва.Мога да ти кажа , обръща часовете в минути,минутите в секунди, обираш всичко станало и ти дава точките опит , но след рефреш се връщаш в начална позиция.
Сега работя по друг проект като се получи и не ме бамнат ще ви светна Подсвиркване
Значи нещо като моят комбайн- на всяко поленце дава екстра 4 точки и на далавера голяма са марулите.Дава ти точките,брояла съм ги и поленца и марулки, докато дойде рефреша.
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 18:03 #91

е а аз сега видях: защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 900648124 защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 900648124 защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 900648124 защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 900648124
37-точки защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 1170487347
13 -картона защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 4078615717 защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 4078615717 защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 4078615717 защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 4078615717
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 12:48 #92

Само аз и Зи ли забелязваме,че Свети Хлипане Миксо Нани-на Нервата Ядосване и Банодържец BAN? е посинял ? Брадясал Да не е имало разжалване? Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 12:55 #93

crusader написа:
Само аз и Зи ли забелязваме,че Свети Хлипане Миксо Нани-на Нервата Ядосване и Банодържец BAN? е посинял ? Брадясал Да не е имало разжалване? Който не слуша...

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Много титли му накичи Крус и то все хубави... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аз вече не влизам оттатъка...Но,ако е така както казваш,значи има поне малко справедливост...
Обаче доста ще да го е заболяло...Колкото по-високо летиш,толкоз по-боли като ти резнат крилата... ОК
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 13:23 #94

keriduen написа:


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Много титли му накичи Крус и то все хубави... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аз вече не влизам оттатъка...Но,ако е така както казваш,значи има поне малко справедливост...
Обаче доста ще да го е заболяло...Колкото по-високо летиш,толкоз по-боли като ти резнат крилата... ОК

Не знам,в темата му двама вече го попитаха, а той доста посърнало отговаря.Друг път е,като петле пред огледало.Хубаво би било,ако някой е разбрал,че качествата на това момче стигат -да гони самолетчето си по сайтовете,но не и да работи с хора,но се съмнявам....
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 13:40 #95

Абе, не знам. Титлата му е пак Team Leader. Да не би сам да си беше сложил зеленичко, и сега някой да го е вкарал в правия път?! А самочувствието му беше такъв надут балон, че и едно малко боцване стига! Кикот Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 14:06 #96

lucille_1412 написа:
Абе, не знам. Титлата му е пак Team Leader. Да не би сам да си беше сложил зеленичко, и сега някой да го е вкарал в правия път?! А самочувствието му беше такъв надут балон, че и едно малко боцване стига! Кикот Кикот Кикот Кикот

Ей,да ми дадат на мен,такава игличка съм му приготвила.... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 14:08 #97

crusader написа:
keriduen написа:


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Много титли му накичи Крус и то все хубави... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аз вече не влизам оттатъка...Но,ако е така както казваш,значи има поне малко справедливост...
Обаче доста ще да го е заболяло...Колкото по-високо летиш,толкоз по-боли като ти резнат крилата... ОК

Не знам,в темата му двама вече го попитаха, а той доста посърнало отговаря.Друг път е,като петле пред огледало.Хубаво би било,ако някой е разбрал,че качествата на това момче стигат -да гони самолетчето си по сайтовете,но не и да работи с хора,но се съмнявам....

Тоя някой май отдавна е като кон с капаци...За всеки е очевидно,че въпросното човече си използва правата за избиване на копмлекси...
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 19:56 #98

crusader написа:
Само аз и Зи ли забелязваме,че Свети Хлипане Миксо Нани-на Нервата Ядосване и Банодържец BAN? е посинял ? Брадясал Да не е имало разжалване? Който не слуша...

преди седмица в една тема бяха двама-син и зелен - Кой като мен... Айляк раздвоен е
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 20:07 #99

nitzi написа:
crusader написа:
Само аз и Зи ли забелязваме,че Свети Хлипане Миксо Нани-на Нервата Ядосване и Банодържец BAN? е посинял ? Брадясал Да не е имало разжалване? Който не слуша...

преди седмица в една тема бяха двама-син и зелен - Кой като мен... Айляк раздвоен е

Ами той си мени цвета от злоба и безсилие...Син от яд,зелен от завист... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13Съб 03 Сеп 2011, 15:29 #100

айде мен ме баннаха само че живо ме интересува гейовете родеон и румен дали са баннати или въпроса е лично с мен.Сега и аз ше пропиша стихчета ама и за даскалов и за звездички и за анита и за диванета .Да му се не види и толерантността към определени хора и нетърпимостта към други Наздравица

vBulletin съобщение
You have been banned for the following reason:
Обида на играч, език в форума

Date the ban will be lifted: 04.09.2011, 15:00
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: защо ми дадоха бан,картон...   защо ми дадоха бан,картон... - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

защо ми дадоха бан,картон...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-