Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


какво доживях хахахахаха - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


какво доживях хахахахаха - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 какво доживях хахахахаха

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 17:42 #51

Вижте и фен сайта на братята


http://korot-irina2010.ucoz.ru/

Втората новина!!! Баш, ставаш известен! ОК


Последната промяна е направена от crusader на Чет 23 Юни 2011, 17:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 17:43 #52

crusader написа:
Вижте и фен сайта на братята


http://korot-irina2010.ucoz.ru/

Втората новина!!!
видях я крус преди малко и ще направя една специална секция с всички линкове, с които разполагам за фен сайтове.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 17:50 #53

БашФермер написа:
crusader написа:
Вижте и фен сайта на братята


http://korot-irina2010.ucoz.ru/

Втората новина!!!
видях я крус преди малко и ще направя една специална секция с всички линкове, с които разполагам за фен сайтове.

Да но там пише: Първият фен сайт на българските играчи..." Първият!!! Дори има коментар от играч,че е възхитен от представянето на селекцията за кокошки
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 17:51 #54

crusader написа:
БашФермер написа:
crusader написа:
Вижте и фен сайта на братята


http://korot-irina2010.ucoz.ru/

Втората новина!!!
видях я крус преди малко и ще направя една специална секция с всички линкове, с които разполагам за фен сайтове.

Да но там пише:" Първият фен сайт на българските играчи..." Първият!!! Дори има коментар от играч,че е възхитен от представянето на селекцията за кокошки
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 17:57 #55

готово сложих и аз линковете, дори и този на даскалов
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 18:29 #56

БашФермер написа:
готово сложих и аз линковете, дори и този на даскалов

дай с по едно тире и на какъв език са
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 19:08 #57

оттатък темата стана много посещаема от модове и админи. даскалов даже прописа, че прави опити и да е саркастичен за пост на хондата
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 19:45 #58

lane99 написа:
оттатък темата стана много посещаема от модове и админи. даскалов даже прописа, че прави опити и да е саркастичен за пост на хондата

Аз също го следя и този нестле много ми прилича на Миксо /фанта банбуча/ и двамата рекламират продукти
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 19:48 #59

до одеве всички модове и админи хич и не влизаха в темите за фен сайта и разсадника, а сега изведнъж голям интерес. а онзи нестле който ще да е. като не му стиска да пише от собствения си ник - негов си проблем
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:25 #60

lane99 написа:
до одеве всички модове и админи хич и не влизаха в темите за фен сайта и разсадника, а сега изведнъж голям интерес. а онзи нестле който ще да е. като не му стиска да пише от собствения си ник - негов си проблем
от далече си личи коя е дамата под прикритие няма да коментирам никове, но ме издразни това "кол и въже" и затова се махнах щото пак ще стане грозно. като се обръща към мен ще обижда мен, кво намесват други хора.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:43 #61

кой каквото иска да говори, Елфи. за мен е важно като искам да науча нещо и после да го изкоментирам да мога, другото което ми е важно да мога да обменям опит с другите играчи. тактики, съвети, леки бъгчета...... неща които ще ми подпомогнат играта и развитието. неща, в които не виждам нищо лошо. аз може играта да я познавам на 95% но има едни 5, в които винаги мога да науча нещо ново Намигане а ти също си от тези, които много добре знаят какво гонят в играта Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:50 #62

Ама в темата и червеничко се появи - StarKate в целия си блясък. Да видим какво ще измисли сега!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:56 #63

наказания Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:58 #64

БашФермер написа:
rucan1 написа:
любов моя ,каде си ?? Мляска Мляска честито за всичко досега, Хлъц! Хлъц! Хлъц! Доообре съм! Доообре съм! Доообре съм!
и аз та обичам Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:25 #65

Елфи написа:
Баш, леките бъгчета се споделят само на лични, защото първо - ползването им е забранено, второ- длъжни сме веднага да уведомим и трето , като ги прочете всеки , ще вземат да ги оправят Усмивка
да ама има и моменти бъгове, като онзи с яйцата по великден....за тях няма време за лични защото който превари той завари, казваш и бягаш да се възползваш
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
stods
Орач
Орач
stods

Female

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 06:59 #66

Сърдечни поздрави на всички, които създадоха този сайт!!! Стискам ръцете на всички приятели, които извоюваха привилегията да сме известни!!! Сигурна сум, че първият фен сайт на БГ ще набира бързо популярност и ще станем много ...и се надявам този позитивизъм, който е във форума да се запази и за напред. честито на всички !!!!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:10 #67

stods написа:
Сърдечни поздрави на всички, които създадоха този сайт!!! Стискам ръцете на всички приятели, които извоюваха привилегията да сме известни!!! Сигурна сум, че първият фен сайт на БГ ще набира бързо популярност и ще станем много ...и се надявам този позитивизъм, който е във форума да се запази и за напред. честито на всички !!!!

за настроението тук зависи от нас. Да видим какво ще ни донесе свободата Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 06:52 #68

БашФермер написа:
пакета информация го има в поста й, просто един зип с десетина картини, нищо повече, но аз наистина се чуудя как даскала до вчера наказваше за неофициално инфо, а вече ще го дава Учудване Учудване Учудване Учудване надявам се да се случи, е те тогава да видим как ще забранят на някой такова инфо след като излиза от тяхния екип Намигане
Там е работата Баш че той не дава неофициално инфо във форума на Фармерама, а в собственият си сайт.
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 07:53 #69

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
пакета информация го има в поста й, просто един зип с десетина картини, нищо повече, но аз наистина се чуудя как даскала до вчера наказваше за неофициално инфо, а вече ще го дава Учудване Учудване Учудване Учудване надявам се да се случи, е те тогава да видим как ще забранят на някой такова инфо след като излиза от тяхния екип Намигане
Там е работата Баш че той не дава неофициално инфо във форума на Фармерама, а в собственият си сайт.
Да де, Линче,ама у наше село на това му се вика лицемерие! Ще видиш ти!
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 08:38 #70

qnkars написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
пакета информация го има в поста й, просто един зип с десетина картини, нищо повече, но аз наистина се чуудя как даскала до вчера наказваше за неофициално инфо, а вече ще го дава Учудване Учудване Учудване Учудване надявам се да се случи, е те тогава да видим как ще забранят на някой такова инфо след като излиза от тяхния екип Намигане
Там е работата Баш че той не дава неофициално инфо във форума на Фармерама, а в собственият си сайт.
Да де, Линче,ама у наше село на това му се вика лицемерие! Ще видиш ти!

Не е съвсем така, никой не може да ви забрани да давате неофициално инфо извън официалният форум(и никой не се е опитвал).А и в интерес на истината аз в неговият сайт не видях неофициално инфо(ако има -не съм го видяла).Сайта му е по-скоро наръчник за начинаещи.Лицемерие щеше да бъде той да дава неофициално инфо във форума на Фармерама, а на другите да не дава.Правил го е докато беше от другата страна на барикадата.В собственият си сайт какво ще пише е работа единствено на него.Когато си дете и правиш бели, нормално е да те накажат.Когато обаче пораснеш и децата ти правят бели ще ги оставиш ли да си правят каквото си искат или и ти ще ги накажеш?!По твоята логика излиза че ще ги оставиш да си веят байрака, за да не излезе лицемерие.Не защитавам никой,но мисля че малко обективност няма да навреди.Друг е въпроса дали правилата във форума на Фармерама са правилни,но не мисля че те зависят от Даскалов.
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 09:49 #71

аз си мисля,че сайта на Даскалов се появи точно сега за да се направи конкуренция на Баша и с цел да се разделят играчите на два лагера.Не ми влиза в главата как е бил подготвен още април месец и не е нито показван нито се е споменавало,че съществува такъв сайт.Нали е бил направен за да е в полза на играчите?Къде е била ползата от април до сега?Или може би играчите не го заслуаваха ?
И докато Баша го направи за да е в помощ на всички появяването на сайта на Даскалов сега ,прилича единствено на опит за удар под кръста,ако е целял да помага щеше да се изкара наяве още през април,не в края на юни и при положение,че от тогава не е пипано нищо.
Иронията в случая е,че Даскалов смята,че това е някакъв конфликт между Баша и него и борба за власт,докато всъщност цялата борба в официалният форум беше заради отношението на модератора спрямо останалите и заради презрението му към същите.На мен още веднъж ми показа презрението си към всички нас с появата на сайта му точно сега,след като можеше да е полезен на много още от април.Другата цел е и за да си помислят хората,че след като модератор от официалния форум прави фен сайт то ще слага информация от кухнята,което е пълна заблуда.Затова е и подписан на всяка страница.Няма да се спомене естествено за това,дори ще се отрича,но вратичката е оставена да въздейства върху психиката ,а на всички ни е известно каква е специалността на Даскалов и аз лично се съмнявам,че той няма да се възползва от знанията си след като е лично убеден,че се води някаква войнаНамигане
Това,че сайта е направен добре не го оспорвам,нито съществуването му.И други сайтове ще се появят и пак е добре дошло за всички нас.Това не е борба за надмощие след която да остане само един.Борихме се да признаят,че и в България може да има фенсайтове,които да се разпространяват свободно в официалния форум.А това кой къде ще влиза и кой сайт ще му бъде най-удобен и лесен за ползване го решава всеки за себе си.
в случая коментирам действията на Даскалов,които никак не одобрявам.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 10:50 #72

Ами не знам причината защо сайта му излезе на показ точно сега,но ми се струва че когато го е правил е било с цел да зарадва играчите, но беше разпнат, изгорен, сдъвкан и изплют Канибал от много от играчите и вероятно се беше отказал.А какво го е накарало сега да го покаже- не мога да коментирам,след като изобщо не го познавам.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 11:38 #73

Отдавна наблюдавам споровете,който се водят по темата Даскалов...И през цялото време съм имала чувството,че този човек гледа на нас като на някакъв вид психологически експеримент,все едно сме опитни мишлета и непрекъснато пуска някакви примамки ,с които да предизвика реакция от наша страна...После стриктно записва резултатите и нищо чудно да се появим като публикация в някое научно издание...
Каквито и цели да има въпросната личност, не мисля,че трябва да улесняваме постигането им,занимавайки се непрекъснато с него,така не си правим услуга...Важното е ,че тука се прави нещо много добро,без задни мисли,без желание за облага,просто защото така е правилно,и защото беше крайно време да се направи...Целта ни тук е да си помагаме,а не да лъскаме самочувствието на човек,който само това чака,но ни най-малко не го заслужава...
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 10:01 #74

lane99 написа:
БашФермер написа:
готово сложих и аз линковете, дори и този на даскалов

дай с по едно тире и на какъв език са

Спане Танцуване къде да ги намеря Ха-ха-ха!
и е добре ,че всеки по своему е действал за смешната забрана на чуждите линкове в официалният форум на играта. Важен е резултатът. Кой като мен... Сънливка Серенада
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 19:41 #75

nitzi написа:
lane99 написа:
БашФермер написа:
готово сложих и аз линковете, дори и този на даскалов

дай с по едно тире и на какъв език са

Спане Танцуване къде да ги намеря Ха-ха-ха!
и е добре ,че всеки по своему е действал за смешната забрана на чуждите линкове в официалният форум на играта. Важен е резултатът. Кой като мен... Сънливка Серенада
http://farmemaniqbg.webnode.com/fjen-sajtovje/
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




какво доживях хахахахаха - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво доживях хахахахаха   какво доживях хахахахаха - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

какво доживях хахахахаха

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение
» Какво ядох/ям/ще ям?
» Кога, какво ще получа
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-