Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Горещия стол Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Горещия стол Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Горещия стол

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:55 #1

ДОБРЕ ДОШЛИ НА ГОРЕЩИЯ СТОЛ !!!
Правилата на играта са следните:Аз като автор каня първия човек който да отговори,когато отговори на въпросите,той кани следващия.
Въпросите от 16 до 22 не са задължителни.На тях може да отговаряте избирателно или да ги пропуснете.
Приятна игра!!!

1Искаш ли да кажеш как се казваш?
2Каква личност си?
3Какво те радва,а какво натъжава?
4За теб важи ли максимата; „целта оправдава средствата”?Защо?
5Имаш ли комплекси?
6Готов ли си да убиеш човек по дадена причина?
7Съжаляваш повече за изречените или за неизречените думи?
8Кое е най-отвратителното нещо което си правил?
9 Можеш ли да приемеш различията в другите дори да са в разрез с принципите ти?
10 Спазваш ли определени морални норми които налага обществото или спазваш само и единствено собствените си принципи?
11Страхуваш ли се от самотата?Защо?
12.Спечелил/а си милиони от лотария-първо за какво ще похарчиш част от парите?
13В какво вярваш?
14Какво е за теб играта Фармерама?
15Харесва ли ти този сайт?Опиши го!
16Какво е за теб секса?
17Изневерявал(а) ли си?
18Секс за един ден-обичаш или отричаш?
19Имаш ли табута в секса?
20Пъшкаш или викаш по време на секс?
21Най-необичайното място на което си го правил?
22Коя е най-ерогенната ти зона?


Последната промяна е направена от zizita1982 на Чет 23 Юни 2011, 22:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:57 #2

Цитат :
Правилата на играта са следните:Аз като автор каня първия човек който да отговори,когато отговори на въпросите,той кани следващия.
ех че си ми едно пате Смях Смях Смях Смях Смях Смях ся поканата ли пишеш Смях по пощата ли ще му я пращаш на избраника
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:57 #3

На горещия стол ще поканя:
Баш Фермер
Баш заповядай ти да си първия който ще се повърти на стола Кикот
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:59 #4

БашФермер написа:
Цитат :
Правилата на играта са следните:Аз като автор каня първия човек който да отговори,когато отговори на въпросите,той кани следващия.
ех че си ми едно пате Смях Смях Смях Смях Смях Смях ся поканата ли пишеш Смях по пощата ли ще му я пращаш на избраника
Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив айде казвай какво да пиша...
ми пате съм.... Кикот
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 22:02 #5

значи, сам си го натресох Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 22:04 #6

БашФермер написа:
значи, сам си го натресох Сладолед Сладолед Сладолед
ааа с тоя сладолед няма да се разберем....
тук не се яде,ще ми изцапаш стола. Кикот
ти си го избра. Изплезване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 22:22 #7


1. Не!
2. Пряма.
3. Може да ме натъжи само нещо свързано със семейството ми. Иначе ме ядосва много лицемерието. Радват ме много неща. Всичко хубаво ме радва и сутрин като ми се усмихнете за добро утро пак ме радва.
4. Ех, много сложен въпрос. Зависи какви са средствата и каква е целта, то има цели и цели. В някой важи, в други не. За нещо да трябва да си рискувам семейството или приятелите - няма как да се случи, ама я питай някой кандидат президент, примерно Намигане
5. Да и тук си ги избивам Кикотене Кикотене Кикотене Не, нямам.
6. Единствено ако пак застрашава семейството ми и работата е на живот или смърт - той или някой близък.
7. Когато имам какво да кажа не мога да мълча. А кажа ли нещо твърдо стоя зад думите си, значи за неизказаните Намигане
8. Предавал съм приятел Намръщка
9. Е пак много разтеглив въпрос. Всеки има право на мнение, дори да не ми харесва на мен, но ако лично не засяга трудно правя компромиси със себе си.
10. И да, и не. някой норми са абсурдни. Иначе си плащам данъците, де Сладолед
11. Е кой не се страхува от нея, никой не иска да остарее сам и да умре като куче.
12. Първото е, че ще почерпя. Голям купон ще се заформи, после ще му мисля Намигане
13. В Бог и в себе си.
14. Първо беше забава, после стана ежедневие, а сега вече навик Амиии...
15. Този въпрос ще го пропусна Няма пък!
16. Ми....зависи с кого. Понякога е просто секс, понякога е много повече. Човешки нужки Плезене
17. Не съм. Няма смисъл от такива неща, то стигне ли се до такава фаза по хубаво удряй чертата. С една дума...чертожник Сладолед
18. Все ми е тая. Ден, два, пет..... какво се случи.
19. Не.
20. И драскам Кикотене
21. То като те напъне от вътре не пита, всичките стават обичайни Изплезване
22. Е сега....инфо от кухнята няма да издаваме Подсвиркване

Зизи, понеже ти ме нагласи пръв...та да ти върна жеста Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 02:24 #8

1Не искам. Изплезване
2Странна според себе си.Другите какво мислят,питайте тях.
3Радват ме много неща,най-вече децата ми.Натъжава ме злобата, лицемерието...подмолните хора...с една дума злото.
4За мен не важи,случвало се е да я използвам в ситуация но като цяло не ми е по вкуса.
5 Не съм ровила в съзнанието си да ги търся.Но щом не са се проявили ги нямам.
6 Заради семейството си да!
7 И за двете.Зависи от ситуацията.
8 Незнам
9 Не винаги но се е случвало.
10 Гледам да отстоявам принципите си в повечето случаи но все пак и с нормите се съобразявам.
11 да
12 Е,то е ясно че първо ще почерпя!
13 В себе си и в бога.
14 Забавление!
15 Сайта ми харесва много.Интересен и информативен.С една дума :полезен!
16 Обичам го Кикот
17 не
18 Нито отричам-нито обичам.Според времето и мястото!
19 Не
20 И двете Кикотене
21 Едно подземие!
22 Едно местенце което няма как да обясня! Кикотене
След мен на горещия стол ще седне мъжът на фермата ми Кикотене
Ще поканя Smokcheto Кикотене
Върнете се в началото Go down
Smokcheto
Орач
Орач
Smokcheto


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 06:55 #9

1. Красимир Усмивка
2. Сложна някой ме разбират други не държа на това което казвам и очаквам и другите да са такива ама не са...
3. От много неща се радвам ... немога да се сетя от какво се натъжавам може би когато има проблеми в семейството.
4. За мене важи максимата да следвам това което искам да постигна.
5. Знам ли Срамержлив може и да имам ако броим това, че съм много взискателен.
6. Ако е застрашен живота на мене или на семейството ми съм готов.
7. И за едното съжалявам и за другото зависи от последствията понякога е по добре да замълчиш, а друг път да си го кажеш.
8. Веднъж накарах едно момче да скочи с колелото си от една каскада за картинка от дъвка турбо (тези с колите) и той си счупи ръката.
9. Аммм зависи... по скоро не.
10. Някои трябва да се спазват...
11. О да. Не бих пожелал да съм сам и да си седя като чук според мене е отвратително.
12. Когато ги спечеля обещавам да ви почерпя, а не се знае може и плевните ви да напълня Подсвиркване
13. Най вече в себе си, а може би и донякъде в господ.
14. Забавление в последно време имам много свободно време и така си го запълвам.
15. Да харесва ми. Както каза една моя позната много е шарен Смях
16. Нещо хубаво което може да ми се случи. Харесва ми Изплезване
17. Не.
18. Немога да кажа че обичам, но ако се стигне дотам няма и да отричам Бъркане в носа
19. Нямам.
20. Бих почоплил и малко слънчоглед Смях
21. Много са тези места Смях Като се почне от едно подземие на едно училище и после се мине през стаята на прислужниците в училището (имаше легло Пъклен план ) и много са .....
22. Знам ли трябва да питате жената тя се занимава с тези неща Кикотене

А аз пък мисля да поканя и друг от ОПГ-енцетата та да поканя ildevaris
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 09:40 #10

аз тази вечер по-късничко ще мина да отговоря,че сега нямам много време Намръщка

и за да не ме чака мен темата докато отговоря каня .Lina72.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 11:41 #11

ildevaris написа:
аз тази вечер по-късничко ще мина да отговоря,че сега нямам много време Намръщка

и за да не ме чака мен темата докато отговоря каня .Lina72.
и на мен тя ми е много интересна ама е избягалаа Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:31 #12

1.Dwayne Johnson
2.Ще отговоря като Баша- пряма и непокиз (до голяма степен), с което често будя лоши чувства в хората
3.Обичам да се смея и всичко мога да обърна на майтап,дори и нещата които погледнати директно могат да ме натъжат
4.Не, зодия лъв съм- не искам да се отвратя от себе си
5. Имам, кой няма?!
6.Сигурно не- забелвам очите като видя кръв, но ако реша може да се пробвам да удуша Усмивка
7.Изречените
8.Те са толкова много,че не знам кое е най-най
9.Не,не допускам такива хора до мен
10.Моите-включват тези на обществото плюс още десетки.
11.Не- харесвам компанията си и никога не скучая,дори и без компютър винаги намирам какво да правя с което да си прекарам приятно.
12. Да си купя буркани, за да сложа останалите вътре Ха-ха-ха! майтап си правя.Не знам, а и да мисля че бих направила едно,като дойдат ще мисля по друг начин
13.Не вярвам- надявам се!На по-млади години щях да кажа че вярвам на себе си,ама с възрастта се поумнява (уж)
14.Нещо като мания да стигна до последното ниво
15.Естествено че ми харесва, иначе нямаше да се заседявам толкова много
16.Този въпрос мога да го обсъдя само с мъжът ми
17.Не
18. Цял ден секс- не благодаря!
19.Да
20.Чопля семки или бродирам- що за въпрос е това?! Откакто имам деца правя само гримаси
21.В кутия за обувки Амиии... Няма необичайни места
22.Без отговор

Нищо шокиращо,само дето се надявахте Слушай шефа!


Последната промяна е направена от .Lina72. на Сря 29 Юни 2011, 11:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:40 #13

хахахахаха имем си един плетач тук, сега се пръкна и такава дето бродира Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ама посочи някой след теб Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:44 #14

БашФермер написа:
хахахахаха имем си един плетач тук, сега се пръкна и такава дето бродира Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ама посочи някой след теб Намигане
Де да знам за кой ще ви е интересно?!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 13:14 #15

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
хахахахаха имем си един плетач тук, сега се пръкна и такава дето бродира Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ама посочи някой след теб Намигане
Де да знам за кой ще ви е интересно?!
на мен честно казано ще ми е адски интересно да видя отговорите на крус поне първите, които засягат него, а не чаршафите му Сладолед Сладолед Сладолед той си знае, че съм му фен Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 13:24 #16

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
БашФермер написа:
хахахахаха имем си един плетач тук, сега се пръкна и такава дето бродира Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ама посочи някой след теб Намигане
Де да знам за кой ще ви е интересно?!
на мен честно казано ще ми е адски интересно да видя отговорите на крус поне първите, които засягат него, а не чаршафите му Сладолед Сладолед Сладолед той си знае, че съм му фен Намигане

Айде Крус да е, и на мен ми е интересно за него.Много е убедителен, може да те убеди че си негър докато се гледаш в огледалото.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 12:03 #17

Алоууу, Крус що се криеш Алооо! ?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 12:07 #18

извинявам се за забавянето...

1.То повечето знаят вече...
2.ай тука може да се отплесна 2 дена да пиша Изплезване хахаха шегувам се,ами нормална предполагам.Старая се да не проявявам предразсъдъци по какъвто и да е въпрос,не че винаги ми се удава,но се старая.Уважавам индивидуалността на всеки и по никакъв начин не искам да променям възгледите му макар,че доста си мислят обратното,защото като не съм на същото мнение споря и излагам моите възгледи.Но не го правя с цел да карам някого да мисли като мен.Иначе като цяло не се смятам за нещо по-различно от който и да е на тоя свят.
3.Е тука запецнах.Всичко,което ми носи положителни емоции и усмивки ме радва,ама точно определено нещо,което само то да ме радва няма.Натъжават ме пак така хиляди неща,зависи.Може и едно есенно листо да ме натъжи ако е улучило момента Намигане
4.Тц.Цел,която трябва да се постигне на всяка цена за мен не си заслужава.
После трябва да живея всеки ден с това,че съм измамила някой за да ми е по-добре на мен.Ми не мога с лека ръка да махна на нещата и да гледам само за себе си.
5.Имах преди.Оказа се,че всичко е било в главата ми и аз така съм се виждала в очите на другите,пък на тях не им е и минавало през главата. Смях Луда работа.Сега ако конкретно ме питаш за нещо може и да имам.Не знам.
6.То като ти се задейства инстинкта за самосъхранение всичките локуми дето ще ги ратегна как не бих наранила друго човешко същество ще отидат по дяволите. Смях Умишлено не бих.Ама ако се случи ще пратя картичка от затвора дали съм била готова или ме е изненадал момента Смях Смях Смях Смях Смях
7.За изречените.То неизречените са малко Смях Съжалявам,че съм казала нещо,което е трябвало да премълча.За такова нещо съжалявам.
8.В смисъл?Което за мен е било отвратително или за мен и останалите в същото време?За мен-скоро ми се наложи да се сблъскам с 300 кв.м. с кучешки лайна и умрели плъхове.А другото-много добра приятелка ми се разсърди,охладня изведнъж-не разбрах причината защото не си направих труда да питам дори какво има.И на мен ми е отвратително,че не говорих и не попитах и на нея,а щяхме да се разберем.Съзнателната загуба на страхотен човек ми е отвратителна.
9.Ами аз май отговорих на това още във втория въпрос.Приемам ги,дори да са ми неприятни.Повече ценя индивидуалността отколкото шаблоните.Но не приемам хора,които от чиста злоба и без да изложат мотивите си говорят с цел да наранят.
10.Ами те моралните норми ти си ги налагаш и ги следваш.Обществото какво ще ми наложи-да уважавам срещуположния и т.н. ли?
Ако не съм си преценила аз самата,че така трябва да е и е правилно,обществото нищо не може да ми наложи.
11.Не се страхувам,даже сама се дистанцирам от време на време за да й се порадвам.
Ами защото се чувствам завършена и сама да съм,вътрешния ми покой и удовлетворение не зависят само от хората наоколо.И говоря от личен опит,живях известно време сама без приятели,роднини,познати,половинка и не се уплаших.Но и не смятам да зарежа всичко,харесвам хората.
Леле какъв егоист излязох тука Смях Смях Смях Смях
12.За лг Смях Смях Смях Смях Смях Смях
13.Не ми се отговаря с клишета,но не ми се разтягат и локуми.Вярвам във вярата....например...
14.преди всичко забавление,а напоследък е и символ на приятелството и приятелите Намигане
15.хахахах супер е.
16.........
17.не съм.бях обяснявала в другата игра защо...обяснението е тук някъде във форума.
18.Като съм без половинка и за един ден,ама специално да търся това не си го слагам в списъка.Както дойде.
19.Да,това да ме бият,да ми пускат ток по някои части или да ми забиват метални предмети по време на секс е табу.ааа и онова другото със екскрементите също.
20.и двете,на смени ги карам -5 мин едното,5 мин. другото,по часовникСмях Смях Смях Смях Смях
21.и на тоя въпрос отговора е във форума, в другата игра Намигане
22.като ме привлича някой всичките зони са ерогенни Намигане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 12:08 #19

.Lina72. написа:
Алоууу, Крус що се криеш Алооо! ?

прати му на лични де поканата,може да не влиза тук
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 12:14 #20

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Алоууу, Крус що се криеш Алооо! ?

прати му на лични де поканата,може да не влиза тук
ok
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Вто 28 Юни 2011, 16:27 #21

.Lina72. написа:

ok

Не искам да стопирам играта….

1……..
2.Почти нормален.
3.Красотата,злобата.
4.Никога!
5.Всеки има.Въпреки,че комплекси е понятие от химията.Аз им казвам-"демони".
6.Този въпрос е по-добре да го няма./извинявай Зизи/
7.За неизречените/много са/
8.Излъгах най-близкия си човек,че има шанс да живее.
9.Опитвам се,много хора казват ,че го правя добре…
10.Да, спазвам.
11.Не!Смятам,че това е част от пътя към съвършенството на една личност,но и никога не трябва да е-постоянно състояние.
12.За хората,които обичам.
13.Във вчера,днес,утре….
14….в памет на Алекс.
15.Да.Прекрасно място за почти….нормални!
16.Красива музика ,композирана от двама.
17.Да./по принуда/
18.Това е разпиляване на красиви ноти.Е, всеки е свирил фалшиво,поне един път….
19.Разбира се.
20.Трябва да питам.
21.Старинна крепост и музика /от телефон/
22.Който много знае,бързо остарява…


Който пожелае….
Знам,че има много нови хора в сайта.Давам им възможност да се включат в играта! Ако пък са много срамежливи,давам право на Лина за следващото предизвикателство, от мое име !

Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 11:06 #22

Пак ли аз да кажа?! Ще си помисля Слушай шефа! и до половин час ще пиша Изнервена
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:29 #23

Нека да е Моторетката
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:35 #24

.Lina72. написа:
Нека да е Моторетката

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 21:17 #25

Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Горещия стол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещия стол   Горещия стол Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Горещия стол

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-