Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:43 #276

хахо написа:
мамса не беше ли Мушмула? Ей ся ще я строявам
тя е
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:45 #277

Малиииии,чета и рева...гледам снимки и ревааааа....Искам и аз толкова пари да имам... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Не съм имала толкова ,от както бях на 5-то ниво.... Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:46 #278

Zi написа:
хахо написа:
мамса не беше ли Мушмула? Ей ся ще я строявам
тя е

хехе, аз утре няма да се вясвам тука.. тя нали отиде да си ляга...
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:47 #279

keriduen написа:
Малиииии,чета и рева...гледам снимки и ревааааа....Искам и аз толкова пари да имам... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Не съм имала толкова ,от както бях на 5-то ниво.... Рев Рев Рев Рев

Душа, имам един акаунт, на третото завъртане на колелото му се паднаха 120000 бимберици. Та сега мисля да си го къткам, късмелииски е....
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:47 #280

Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
как я насмете...не ми се мисли утре как ще те навика...ми може да е забравила жената да изключи компа бре...що и се караш пред хората.
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кери какво има бе?Какви пари?Къде ги видя?
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:51 #281

Zi написа:
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
как я насмете...не ми се мисли утре как ще те навика...ми може да е забравила жената да изключи компа бре...що и се караш пред хората.

Аз все се надявам да не го види, че лоша работа... Май ще минавам в Дарк Орбит

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:55 #282

хахо написа:
Zi написа:
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
как я насмете...не ми се мисли утре как ще те навика...ми може да е забравила жената да изключи компа бре...що и се караш пред хората.

Аз все се надявам да не го види, че лоша работа... Май ще минавам в Дарк Орбит

минавай минавай...тя и там ще те намери а пък за отцепничество
съм сигурна че пред всички ще те линчува и бичува... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
не се и опитвай да бягаш
Ядосване
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 21:57 #283

Винаги съм знаел, че мога да се облегна на нежното ти рамо за подкрепа и добра дума...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:01 #284

Zi написа:
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
как я насмете...не ми се мисли утре как ще те навика...ми може да е забравила жената да изключи компа бре...що и се караш пред хората.
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кери какво има бе?Какви пари?Къде ги видя?

Е,как къде...На една от картинките дето ги беше качил...И после да казвали хоратаче той нямал пари...Ма паралия си е момчето...Чак се замислих дали да не се разведа и да му предложа брак,че тоя моя само ме кара да работя пък пари не съм видяла за последните 3 дена... Няма пък!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:02 #285

хахо написа:
Винаги съм знаел, че мога да се облегна на нежното ти рамо за подкрепа и добра дума...
Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване
само ако си го заслужил...а в случая не си,искаш да ни лишиш от божественото си присъствие а това не мисля да допускам....а и като избягаш на чие рамо ще се облягаш? Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:04 #286

keriduen написа:


Е,как къде...На една от картинките дето ги беше качил...И после да казвали хоратаче той нямал пари...Ма паралия си е момчето...Чак се замислих дали да не се разведа и да му предложа брак,че тоя моя само ме кара да работя пък пари не съм видяла за последните 3 дена... Няма пък!

Кой т'ва? Зимай го веднага!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:06 #287

хахо написа:
keriduen написа:


Е,как къде...На една от картинките дето ги беше качил...И после да казвали хоратаче той нямал пари...Ма паралия си е момчето...Чак се замислих дали да не се разведа и да му предложа брак,че тоя моя само ме кара да работя пък пари не съм видяла за последните 3 дена... Няма пък!

Кой т'ва? Зимай го веднага!

Ми как кой?Зайо-Байо естествено...Само имам едно притеснение...С тоя ник...Кой зна по кво прилича на зайче,та така се е кръстил... Срамержлив Ако е по тва дето се сещам го не ща... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:09 #288

keriduen написа:


Ми как кой?Зайо-Байо естествено...Само имам едно притеснение...С тоя ник...Кой зна по кво прилича на зайче,та така се е кръстил... Срамержлив Ако е по тва дето се сещам го не ща... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Айде ся претенции... Нали е имотен бре... Е няма угодия, честно. Засрами се в ъгъла веднага!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:11 #289

хахо написа:
keriduen написа:


Ми как кой?Зайо-Байо естествено...Само имам едно притеснение...С тоя ник...Кой зна по кво прилича на зайче,та така се е кръстил... Срамержлив Ако е по тва дето се сещам го не ща... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Айде ся претенции... Нали е имотен бре... Е няма угодия, честно. Засрами се в ъгъла веднага!

Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:13 #290

keriduen написа:
хахо написа:
keriduen написа:


Е,как къде...На една от картинките дето ги беше качил...И после да казвали хоратаче той нямал пари...Ма паралия си е момчето...Чак се замислих дали да не се разведа и да му предложа брак,че тоя моя само ме кара да работя пък пари не съм видяла за последните 3 дена... Няма пък!

Кой т'ва? Зимай го веднага!

Ми как кой?Зайо-Байо естествено...Само имам едно притеснение...С тоя ник...Кой зна по кво прилича на зайче,та така се е кръстил... Срамержлив Ако е по тва дето се сещам го не ща... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях пак ми напълни главата с неподходящи мисли.спри се жено,,,сама съм и още няколко дни ще съм сама. Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:19 #291

Zi написа:
keriduen написа:
хахо написа:
keriduen написа:


Е,как къде...На една от картинките дето ги беше качил...И после да казвали хоратаче той нямал пари...Ма паралия си е момчето...Чак се замислих дали да не се разведа и да му предложа брак,че тоя моя само ме кара да работя пък пари не съм видяла за последните 3 дена... Няма пък!

Кой т'ва? Зимай го веднага!

Ми как кой?Зайо-Байо естествено...Само имам едно притеснение...С тоя ник...Кой зна по кво прилича на зайче,та така се е кръстил... Срамержлив Ако е по тва дето се сещам го не ща... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях пак ми напълни главата с неподходящи мисли.спри се жено,,,сама съм и още няколко дни ще съм сама. Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Сорка Зи,мойта простотия спирачки нема... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Обаче й се приспа яко и ше ходи да ниня... Спане

Всевишний,с ваше позволение... Нани-на

Лекинка милички... Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:23 #292

keriduen написа:


Всевишний,с ваше позволение... Нани-на


Лекинка милички... Гушкане Гушкане Гушкане

Лека, и да сънуваш там каквото сънуват Керудиените...
И аз се изнизвам, че ми пренасочиха лудите да ми звънят на мене...
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:25 #293

Лека нощ и от мен че работа ме чака.
Сладки сънища кери Гушкане
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:26 #294

Тамперто лека и на теб Гушкане
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 22:31 #295

Zi написа:
Тамперто лека и на теб Гушкане

Кой е тамперто бре????? Ааааа, пак за друг си мислиш...
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 06:40 #296

хахо написа:
Zi написа:
Тамперто лека и на теб Гушкане

Кой е тамперто бре????? Ааааа, пак за друг си мислиш...
не мисля бре...такива сложни неща не ми се отдават.... Кикотене
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 15:22 #297

Абе да ви питам по колко ЛГ ще си приготвите за новите обори "майстор строител" ?
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 15:26 #298

])ido0 написа:
Абе да ви питам по колко ЛГ ще си приготвите за новите обори "майстор строител" ?
в основната ферма нямам ЛГ, дадох ги за супер храна, а и за сега нямам намерение да купувам ще се ослушам и ако наистина има интересни неща ще пусна едно СМС за поне едно оборче
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 17:50 #299

])ido0 написа:
Абе да ви питам по колко ЛГ ще си приготвите за новите обори "майстор строител" ?

аз лг за новите обори няма да давам.След 2-3 дена пазара ще се напълни с оферти с новите животни и ще си ги купя с мп . Кикотене
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13Пет 01 Юли 2011, 18:05 #300

Ами аз пуснах 1 смс-че, готин ми изглежда обора с катериците. Дано да имам късмета да ми се падне Амиии...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 12 Mini_c13 #301

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 12 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-