Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Admin
Шефът
Шефът
Admin

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пет 17 Юни 2011, 14:44 #1

Критики приемаме всякакви Изплезване
Върнете се в началото Go down
https://farmemaniq.bulgarianforum.net
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 12:19 #2

няма да правя критики. искам да попитам къде трябва да натисна за да не ми излиза всеки пост в бг. пощата, че нещо много бързо ми се пълни Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:36 #3

лета написа:
няма да правя критики. искам да попитам къде трябва да натисна за да не ми излиза всеки пост в бг. пощата, че нещо много бързо ми се пълни Та, какво викаш?!
лета, ти слд регистрация минаа ли през темата важно най- горе ?!?!? там има една отметка, трябва да е задължително на НЕ, за да нямаш проблеми с мейла Намигане Амиии...
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:42 #4

то било лесно, но който не гледа анимацията до края така ще е Насаме
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:43 #5

лета написа:
то било лесно, но който не гледа анимацията до края така ще е Насаме
важното е че се оправи :Намигане:
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 17:16 #6

Всичко е чудесно , разглеждам и не мога да му се нарадвам на анимациите , абе на всичко ('Букет').Само да попитам /не е забележка/ защо на мен ми зарежда бавно ,то очите ми станаха на въртящи се кръгчета
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 17:26 #7

rosi1963 написа:
Всичко е чудесно , разглеждам и не мога да му се нарадвам на анимациите , абе на всичко ('Букет').Само да попитам /не е забележка/ защо на мен ми зарежда бавно ,то очите ми станаха на въртящи се кръгчета
не знам роси , при мен поне всичко се отваря на момента Намръщка: да не е от нета, до сега никой не е казал, че му е бавно... ще питам другите като се появят и ще стане ясно.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 17:46 #8

Абе не съм в БГ , дали затова !? И със сайта е така, аз мн трудно отварям И VBOX, то е чакане ..... Питай Лина като се появи , тя влиза от другаде , мисля от Германия май, или някой друг . При мен си е мъъъъка , ама не се отказвам , май тука седя повече и от фермата Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 18:06 #9

rosi1963 написа:
Абе не съм в БГ , дали затова !? И със сайта е така, аз мн трудно отварям И VBOX, то е чакане ..... Питай Лина като се появи , тя влиза от другаде , мисля от Германия май, или някой друг . При мен си е мъъъъка , ама не се отказвам , май тука седя повече и от фермата Кикотене
ще й драсна едно писамце на ични ще разбереш ОК
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 08:02 #10

rosi1963 написа:
Абе не съм в БГ , дали затова !? И със сайта е така, аз мн трудно отварям И VBOX, то е чакане ..... Питай Лина като се появи , тя влиза от другаде , мисля от Германия май, или някой друг . При мен си е мъъъъка , ама не се отказвам , май тука седя повече и от фермата Кикотене

VBOX-a и при мен няма зареждане,понякога чакам за 1 песен по половин час, а преди това още половин час за да ми се отвори изобщо сайта. Но тука нямам никакви проблеми засега.
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 13:55 #11

.Lina72. написа:
rosi1963 написа:
Абе не съм в БГ , дали затова !? И със сайта е така, аз мн трудно отварям И VBOX, то е чакане ..... Питай Лина като се появи , тя влиза от другаде , мисля от Германия май, или някой друг . При мен си е мъъъъка , ама не се отказвам , май тука седя повече и от фермата Кикотене

VBOX-a и при мен няма зареждане,понякога чакам за 1 песен по половин час, а преди това още половин час за да ми се отвори изобщо сайта. Но тука нямам никакви проблеми засега.

VBOX-a има проблеми и при Ил
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:39 #12

Благодаря , че писахте , проблема е в моя тАлАвизор Срамержлив
Тия от Телекома Ругаене пускат по малко, нищо че е кабелен , интернета е бавен , има там един сайт ,speedtest, та влизах и проверих , няма да казвам колко , ама се чудя как въобще мога да влезна някъде. Учудване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:56 #13

rosi1963 написа:
Благодаря , че писахте , проблема е в моя тАлАвизор Срамержлив
Тия от Телекома Ругаене пускат по малко, нищо че е кабелен , интернета е бавен , има там един сайт ,speedtest, та влизах и проверих , няма да казвам колко , ама се чудя как въобще мога да влезна някъде. Учудване
кофти......наа мен като мие бавен нета много се ядоссвам Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване скоро ми се наложи извън града да ползвам мобилен......мъка, мъка, мъкааааааааа Учудване Учудване Учудване Учудване за някои можеше и да е дообре ама аз съм свикнал оя да лети и ...... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 16:59 #14

Проблемацийки :) Klz1308588817s
Гледай и цъкай, то затова очите ми са на сини кръгчета, а вчера беше наполовина на това .
И не мога да ида да вдигна скандал , щото не е на мое име . Ядосване Ядосване Ядосване
Това за 19 евро на месец Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:05 #15

rosi1963 написа:
Проблемацийки :) Klz1308588817s
Гледай и цъкай, то затова очите ми са на сини кръгчета, а вчера беше наполовина на това .
И не мога да ида да вдигна скандал , щото не е на мое име . Ядосване Ядосване Ядосване
Това за 19 евро на месец Ядосване Ядосване Ядосване

моляяяяяяяяяяя Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване аз за 36 кинта на месец ако знаеш къв нет имам....филм около 1-2гб свалям за не повече от минута
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:18 #16


моляяяяяяяяяяя Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване аз за 36 кинта на месец ако знаеш къв нет имам....филм около 1-2гб свалям за не повече от минута

То в бг и аз за 32 лв и два ТВ с цифрова и бърз нет имам , ама тука е така , тука стиснати като кокоши г... Аз като мина 2mbs викам ураааа.
То докато прочета , докато пиша и минал половин час Ругаене Ругаене Ругаене
И това е по-доброто, че има и по-зле от мен , тези с кяветите /мибилен/ те пък са жив зян горките,като чатиме във ФБ , става голяма бъркотия , кой какво и кога , и на кого писал Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:27 #17

за тия 36 и верно има и цифрова на два ТВ, на един има HD канали, жичен и безжичен нет, че и бонус домашен телефон с 5000 безплатни минути в мрежата им и 150 към други оператори Смях Смях D: D: далаверка
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 14:49 #18

Преди да съм написал във форума на играта искам да попитам тук.Вчера имаше бъг и като се отиде на картата бобъра беше изял някои букви и нищо не се разбираше.Да не говорим че бяха леко бледи.А преди 1 час открих че е изчезнала възможността за производство на храна за елени и лосове.Това с храната само при мен ли е или при всички?Не че имам, от който и да е от двата обора но все пак леко е странно.А не намерих никаква информация в официалния форум свързана с това.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 14:55 #19

raziel86 написа:
Преди да съм написал във форума на играта искам да попитам тук.Вчера имаше бъг и като се отиде на картата бобъра беше изял някои букви и нищо не се разбираше.Да не говорим че бяха леко бледи.А преди 1 час открих че е изчезнала възможността за производство на храна за елени и лосове.Това с храната само при мен ли е или при всички?Не че имам, от който и да е от двата обора но все пак леко е странно.А не намерих никаква информация в официалния форум свързана с това.
при мен всичко е наред с храната Учудване Учудване Учудване само те ли ти липсват ?!?!?!?!

а колкото до картата махнаха надписите за сега из цяло защото превода беше на ниво
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:06 #20

БашФермер написа:
raziel86 написа:
Преди да съм написал във форума на играта искам да попитам тук.Вчера имаше бъг и като се отиде на картата бобъра беше изял някои букви и нищо не се разбираше.Да не говорим че бяха леко бледи.А преди 1 час открих че е изчезнала възможността за производство на храна за елени и лосове.Това с храната само при мен ли е или при всички?Не че имам, от който и да е от двата обора но все пак леко е странно.А не намерих никаква информация в официалния форум свързана с това.
при мен всичко е наред с храната Учудване Учудване Учудване само те ли ти липсват ?!?!?!?!

а колкото до картата махнаха надписите за сега из цяло защото превода беше на ниво
И аз забелязах, че в мелницата ми е изчезнало мелянето на храна за лосове, елени и кенгура
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:10 #21

и при мен всичко е наред с храната, а и картата ми е си е с надписи
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:12 #22

Дойдоха си. Усмивка Скъсах се да рифрешвам и едва сега са тук.И този за кенгура ми го нямаше.Тия докато пуснат сега и куеста за футбола и докато пооправят дребните нередности със селекцията на пилета ще позачестят бъговете.В отдела на форума на играта за проблеми и бъгове ври.От загуба на продукция,звезди и т.н. ужас. Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:15 #23

lane99 написа:
и при мен всичко е наред с храната, а и картата ми е си е с надписи

И при мен картата си ми е наред, но в мелницата ми е изчезнала възможноста за меляне на тази храна. Аз нямам такива обори, дали и това е някакво нововъведение, ако нямаш такъв обор да не можеш да меляш такава храна. за да я продаваш?
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:16 #24

valja написа:
lane99 написа:
и при мен всичко е наред с храната, а и картата ми е си е с надписи

И при мен картата си ми е наред, но в мелницата ми е изчезнала възможноста за меляне на тази храна. Аз нямам такива обори, дали и това е някакво нововъведение, ако нямаш такъв обор да не можеш да меляш такава храна. за да я продаваш?

и аз нямам обори за лосове и елени, но в мелницата мога да меля храна за тях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:16 #25

valja написа:
lane99 написа:
и при мен всичко е наред с храната, а и картата ми е си е с надписи

И при мен картата си ми е наред, но в мелницата ми е изчезнала възможноста за меляне на тази храна. Аз нямам такива обори, дали и това е някакво нововъведение, ако нямаш такъв обор да не можеш да меляш такава храна. за да я продаваш?
Валя, аз също нямам, но са си на място храните. Явно правят нещо и е по етапно, от сървър на сървър.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Проблемацийки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 12Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-