Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:20 #1

Здравейте,крайно време е и аз да се представя.Казвам се Наталия,на 30 години съм.Открих фармерама съвсем случайно както си ровех из нета я мернах и се регистрирах.Към днешна дата съм на 73 ниво във фрмата и 15 на острова.Форума е страхотен и тук искрено се забавлявам Усмивка


Последната промяна е направена от Taisita на Сря 29 Юни 2011, 11:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:26 #2

Taisita написа:
Здравейте,крайно време е и аз да се представя.Казвам се Наталия,на 30 години съм.Открих фармерама съвсем случайно както си ровех из нета я мернах и се регистрирах.Към днешна дата съм на 73 ниво във фрмата и 15 на острова.Форума е страхотен и тук искренно се забавлявам Усмивка
Здр, комши Намигане и аз така открих играта ровех за нещо из нета и точно там където имах работа една реклама не спря да мига супер изнервящо....направо ме вбесяваше и цъкнах на нея за да се скрие, е озовах се тук Смях
а за забавлението наистина се надявам да е така Намигане
от къде си ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 12:28 #3

Същата работа мига една дразнеща реклама,а ми беше писнало от такива все за весели ферми коя от коя по забавна била...и да я разкарам взех че се набутах в играта и измъкване няма ...

От Кърджали съм Усмивка
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 14:00 #4

Ооооо,привет....Нещо виждам,че и ти си запалена по френската култура и география...Май имаме общ интерес... Намигане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 15:46 #5

Харесвам много френските исторически романи.Александър Дюма,Виктор Юго - това са ми едни от любимите френски автори Срамержлив та падам си по френското Усмивка
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 17:05 #6

Taisita написа:
Харесвам много френските исторически романи.Александър Дюма,Виктор Юго - това са ми едни от любимите френски автори Срамержлив та падам си по френското Усмивка

И аз така,още в 4-ти клас се влюбих в езика и културата им,а по-късно завърших езикова гимназия с френски език...Всичко на френски ми звучи като поезия,дори да те наругаят пак ти се струва все едно ти се обясняват в любов... Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 14:11 #7

здрасти и от мен,пожелавам ти да се забавляваш много и много полезно инфо да намериш във форума.

а иначе и аз заради дразнеща реклама влязох,обаче устоях преди това около 3 месеца.Първия път като цъкнах на рекламата реших първо да разгледам форума преди да се регна.Влязох в испанския форум и първото нещо което отворих беше километричен пост със съвети за начинаещите,какво първо да сееш как да си разпределиш нещата по полетата,дали да си купуваш цистерни и т.н. много подробно беше обяснено и доста труд беше положил автора да го напише.Ама тогава четях и си мислех “бе тия луди ли са,то с хиляда работи трябва да се съобразяваш “,теглих им една майна и си излязох.И след 3 месеца пак от яд на една реклама се регнах,мислех да видя поне за какво става въпрос и да я зарежа.До сега още чакам да видя за какво става въпрос Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

кофтито е,че после така и не го открих пак поста.
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 15:42 #8

здрасти Букет ти поне си започнала да четеш някакво инфо,а аз се регнах в работно време и зацъках където ми падне като четях туториума между редовете Кикотене Е,някак успях да не си уморя животинките и растенията Срамержлив
Полезното инфо го намерих тук и съм ви много благодарна на всички Слънце
Прекрасен фен сайт ,страхотен форум всички сте много мили и отзивчиви Усмивка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 17:04 #9

Taisita написа:
здрасти Букет ти поне си започнала да четеш някакво инфо,а аз се регнах в работно време и зацъках където ми падне като четях туториума между редовете Кикотене Е,някак успях да не си уморя животинките и растенията Срамержлив
Полезното инфо го намерих тук и съм ви много благодарна на всички Слънце
Прекрасен фен сайт ,страхотен форум всички сте много мили и отзивчиви Усмивка

хахаха питай оттатък модовете дали сме мили и отзивчиви Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

те са на друго мнение Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 11:22 #10

Аз оттатък не пиша само чета че ако нещо не им хареса направо те пращат на гилотината.
А за отзивчивостта ви,откак съм в този форум получих и научих повече отколкото за почти година в другия форум.Нито помощ сте отказали,нито инфо или отговор на запитвания на потребители тук.За мен съм си направила изводи "какви сте " Бях ням свидетел какво беше отношението към вас докато признаят фен сайта...та явно личното им отношение на модовете оттатък влияе на така наречената им "работа".
И в заключение тук е много по - приятно за писане отколкото там,пък и как да устои човек да не поспами Наздравица Сладолед Голяма работа ...щом е позволено
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 11:25 #11

Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Камионче Камионче Камионче ей ква си значи, рушиш ни реномето. цяла година за кофти имидж работим BANNED Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 11:31 #12

Мога да се поправя колкото за пред хората да ви оплюя... Срамержлив Дявол
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 11:33 #13

Taisita написа:
Мога да се поправя колкото за пред хората да ви оплюя... Срамержлив Дявол
и аз искам лентичка в подписа.....ест да отброява друго и да не се с анимацийка, ама на тия неща не им разбирам Срамержлив
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 11:36 #14

Кажи какво искаш да има на лентичката и ще ти я направя Усмивка само ми дай дата от която да отброява и надписа пред датата т.е. вместо "копаме и сеем" какво да пише и ще ти я покажа тука Усмивка когато ти хареса лентичката ще ти пратя на лични кода да го копнеш в подписа си Сладолед

Да добавя няма нищо фермерско,много рових да си направя някаква плодово-зеленчукова лента ама такава нещо не намерих Намръщка
Върнете се в началото Go down
starlet
Агроном
Агроном
starlet

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:03 #15

Привет и от мен. Букет Букет Букет

Само на мен ли не са ми я предлагали фермата из нета
Биберон мен пък една приятелка ме зариби ... първоначално й се смеех като зацъка полетата ... Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:17 #16

Здравей Мажоретки на мене само половинката ми се смее и ми се чуди на мерака за копане и сеене,даже предлага да прекопам градинката пред къщата,ама аз мога само виртуални мотики да въртя и се правя на приятно разсеяна обвинявайки за това факта че съм блондинка Слънце
Върнете се в началото Go down
starlet
Агроном
Агроном
starlet

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:19 #17

Ми нека си се смеят, на нас нали си ни е добре Куку
Няма да се каляме и цапаме я, нали сме дами Изплезване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:26 #18

Направо сме си със синя кръв Голяма работа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:49 #19

Taisita написа:
Кажи какво искаш да има на лентичката и ще ти я направя Усмивка само ми дай дата от която да отброява и надписа пред датата т.е. вместо "копаме и сеем" какво да пише и ще ти я покажа тука Усмивка когато ти хареса лентичката ще ти пратя на лични кода да го копнеш в подписа си Сладолед

Да добавя няма нищо фермерско,много рових да си направя някаква плодово-зеленчукова лента ама такава нещо не намерих Намръщка
аз искам да пише родих се прост преди...... Смях
датата е 9.03.1983 Намигане
а за картинката ест някоя олигофрения Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:50 #20

Taisita написа:
Здравей Мажоретки на мене само половинката ми се смее и ми се чуди на мерака за копане и сеене,даже предлага да прекопам градинката пред къщата,ама аз мога само виртуални мотики да въртя и се правя на приятно разсеяна обвинявайки за това факта че съм блондинка Слънце

Аз отивам към брюнетките, ама и аз мотиката я въртя от офиса Усмивка . И по този случай, заповядайте Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:58 #21

БашФермер написа:
Taisita написа:
Кажи какво искаш да има на лентичката и ще ти я направя Усмивка само ми дай дата от която да отброява и надписа пред датата т.е. вместо "копаме и сеем" какво да пише и ще ти я покажа тука Усмивка когато ти хареса лентичката ще ти пратя на лични кода да го копнеш в подписа си Сладолед

Да добавя няма нищо фермерско,много рових да си направя някаква плодово-зеленчукова лента ама такава нещо не намерих Намръщка
аз искам да пише родих се прост преди...... Смях
датата е 9.03.1983 Намигане
а за картинката ест някоя олигофрения Смях

Да видим какво мога да направя по въпроса,лекинко ме затрудни с олигофренията тука трябва жокер че моето възприятие за нея едва ли е като твоето.Ще пусна няколко,варианта да видим ще харесаш ли нещо Сладолед
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:00 #22

AIDA_78 написа:
Taisita написа:
Здравей Мажоретки на мене само половинката ми се смее и ми се чуди на мерака за копане и сеене,даже предлага да прекопам градинката пред къщата,ама аз мога само виртуални мотики да въртя и се правя на приятно разсеяна обвинявайки за това факта че съм блондинка Слънце

Аз отивам към брюнетките, ама и аз мотиката я въртя от офиса Усмивка . И по този случай, заповядайте Наздраве!

Здравей и наздраве Наздраве! и аз копам в работно време ОК
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:04 #23

а такаааааааа, кръшкате от работа а ?!?!? я веднага посочете данните на офисите ви, да си поговорим с шефчетата Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:09 #24

БашФермер написа:
а такаааааааа, кръшкате от работа а ?!?!? я веднага посочете данните на офисите ви, да си поговорим с шефчетата Плезене Плезене Плезене
Амиии... А, неее, ние просто съчетаваме полезното с приятното Усмивка
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:10 #25

Таисита - Taisita 288191

Таисита - Taisita 288192

Таисита - Taisita 288196

Нещо подобно?Повечето варианти са анимирани,но ще изнамеря нещо има много сайтове,просто ще отнеме време Усмивка

А за копането в работно време...не с лошото Бъркане в носа


Последната промяна е направена от Taisita на Сря 29 Юни 2011, 13:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Таисита - Taisita Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-