Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 8 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Таисита - Taisita - Page 8 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 09:56 #176

A инфото на ушенце? Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 09:57 #177

маншон, полуобувка и мъхеста брада, пипи дългото чорапче, патиланско царство и всички от този род а дисни канала ми е за преспиване ако не го гледам сънувам кошмари Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 09:59 #178

Пипи дългото чорапче е класика,пак бих я прочела,както и Патиланско царство Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 10:00 #179

Taisita написа:
Цените са... меко казано ужас...Много ми е трудно да се удържам да купувам само по книга на месец,а другото ми хоби е шиенето на гоблени и там наливам парички...добре че моя мъж е разбран Сладолед Сладолед Сладолед
Аз в читанка чета поредицата на Реймънд Фийст,просто защото Бард нямат допечатка на заглавията все още.Не мога да намеря книгите в книжарниците.

и аз шия гоблени, ама тук от известно време... нещо не ми остава време
а книги как да си купя, като аз я чета за два-три дни ... все едно за 3 дни да изхарча 20 лева Учудване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 10:07 #180

Вале и аз така чета то не е четене ,а изяждане на книгите.Вчера взех от библиотеката 2 книги за Хари Потър,едната я прочетох,втората е преполовена и ще ходя пак до библиотеката за останалите. Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Какви гоблени шиеш?Аз не си падам по иконите и съм фен на ХАЕД.Даже съм започнала едно от техните дракончета Усмивка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 10:19 #181

Taisita написа:
Вале и аз така чета то не е четене ,а изяждане на книгите.Вчера взех от библиотеката 2 книги за Хари Потър,едната я прочетох,втората е преполовена и ще ходя пак до библиотеката за останалите. Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Какви гоблени шиеш?Аз не си падам по иконите и съм фен на ХАЕД.Даже съм започнала едно от техните дракончета Усмивка

И аз не харесвам икони, шия само пейзажи.. Срамержлив предимно на вилер
а хари потър изчетох всички книги ОК пак на компа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 10:23 #182

чакай да се заредиме и с малко настроение

Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 10:47 #183

А аз си ги взех всички от библиотеката преди малко.Натоварих се като магаре, но ще имам какво да чета поне седмица Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 10:52 #184

Не мога да разбера, какво всички са му хвърлили мерака на този Потър, аз не знам дали ще мога да го оценя Бъркане в носа А колкото за четенето на книги на компа, ми е абсурдно, аз не си ли я помириша, да си отгърна страниците ..... не ми е кеф. Така да стоя и да чета избождайки си очите не го разбирам. По цял ден бачкам на комп, но не мога да чета понеже шефовете стоят с/у мен, и се иска от мен да бъда активен търговец. А вечер като се прибера, след цял ден... искам да си легна с книгата Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 10:57 #185

И аз мислех че няма да ми хареса Хари Потър,затова вчера взех само 2 книги от поредицата...но взе че ми хареса.
За четенето на компа какво да ти кажа,не ми е приятно никак обожавам истинските книги,както каза ти да ти замирише на книга,но някои заглавия като не мога да ги намеря на пазара или в библиотеката...чета на компа.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 11:03 #186

Taisita написа:
И аз мислех че няма да ми хареса Хари Потър,затова вчера взех само 2 книги от поредицата...но взе че ми хареса.
За четенето на компа какво да ти кажа,не ми е приятно никак обожавам истинските книги,както каза ти да ти замирише на книга,но някои заглавия като не мога да ги намеря на пазара или в библиотеката...чета на компа.


Имам чувство, че повече от 2 страници на компа няма да мога да прочета. Особено книгата ако е по-обемиста. Това за книгите в библиотеката е супер, трябва да как стоят нещата с регистрирането и взимането, въпреки , че с толкова животни в нас, трудно опазвам такива ценни предмети. Ако харесваш разкази си намери "Междуетажие" , много са яки разказите , но книгата трудно се намира, затова пробвай в читанка. Те са и къси Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 11:19 #187

niika123 написа:
Taisita написа:
И аз мислех че няма да ми хареса Хари Потър,затова вчера взех само 2 книги от поредицата...но взе че ми хареса.
За четенето на компа какво да ти кажа,не ми е приятно никак обожавам истинските книги,както каза ти да ти замирише на книга,но някои заглавия като не мога да ги намеря на пазара или в библиотеката...чета на компа.


Имам чувство, че повече от 2 страници на компа няма да мога да прочета. Особено книгата ако е по-обемиста. Това за книгите в библиотеката е супер, трябва да как стоят нещата с регистрирането и взимането, въпреки , че с толкова животни в нас, трудно опазвам такива ценни предмети. Ако харесваш разкази си намери "Междуетажие" , много са яки разказите , но книгата трудно се намира, затова пробвай в читанка. Те са и къси Сладолед

на мен любимия жанр е криминале.. много обичам да си блъскам ума, за да схвана кой е убиеца преди края, в повечето случай е радкост.. Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 11:36 #188

Значи харесваш Агата Кристи,изчела съм всичко нейно което съм докопала... колкото и да си напъвам сивите клетки не мога като Поаро да разкрия убиеца Няма пък!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 11:42 #189

valja написа:
niika123 написа:
Taisita написа:
И аз мислех че няма да ми хареса Хари Потър,затова вчера взех само 2 книги от поредицата...но взе че ми хареса.
За четенето на компа какво да ти кажа,не ми е приятно никак обожавам истинските книги,както каза ти да ти замирише на книга,но някои заглавия като не мога да ги намеря на пазара или в библиотеката...чета на компа.


Имам чувство, че повече от 2 страници на компа няма да мога да прочета. Особено книгата ако е по-обемиста. Това за книгите в библиотеката е супер, трябва да как стоят нещата с регистрирането и взимането, въпреки , че с толкова животни в нас, трудно опазвам такива ценни предмети. Ако харесваш разкази си намери "Междуетажие" , много са яки разказите , но книгата трудно се намира, затова пробвай в читанка. Те са и къси Сладолед

на мен любимия жанр е криминале.. много обичам да си блъскам ума, за да схвана кой е убиеца преди края, в повечето случай е радкост.. Заливане от смях Заливане от смях


Мила такива романи не чета, но например на Дийн Кунц книгите имат такъв елемент на трепет какво се случва и кой е убиеца Кикотене Затова може да си вземеш някоя негова книжка, много влияят на психиката обаче, да го имаш в предвид Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 13:54 #190

Taisita написа:
Значи харесваш Агата Кристи,изчела съм всичко нейно което съм докопала... колкото и да си напъвам сивите клетки не мога като Поаро да разкрия убиеца Няма пък!

мисля си че почти всичко нейно съм изчела, също и Артър Конан-Дойл и още мноооого, ама по принцип много не помня имена.. Кикотене Кикотене
харесвам и фентъзи, малко фантастика, дори романтични, просто зависи от това дали ще ме грабне още от начало книгата... Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 13:55 #191

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
Taisita написа:
И аз мислех че няма да ми хареса Хари Потър,затова вчера взех само 2 книги от поредицата...но взе че ми хареса.
За четенето на компа какво да ти кажа,не ми е приятно никак обожавам истинските книги,както каза ти да ти замирише на книга,но някои заглавия като не мога да ги намеря на пазара или в библиотеката...чета на компа.


Имам чувство, че повече от 2 страници на компа няма да мога да прочета. Особено книгата ако е по-обемиста. Това за книгите в библиотеката е супер, трябва да как стоят нещата с регистрирането и взимането, въпреки , че с толкова животни в нас, трудно опазвам такива ценни предмети. Ако харесваш разкази си намери "Междуетажие" , много са яки разказите , но книгата трудно се намира, затова пробвай в читанка. Те са и къси Сладолед



на мен любимия жанр е криминале.. много обичам да си блъскам ума, за да схвана кой е убиеца преди края, в повечето случай е радкост.. Заливане от смях Заливане от смях


Мила такива романи не чета, но например на Дийн Кунц книгите имат такъв елемент на трепет какво се случва и кой е убиеца Кикотене Затова може да си вземеш някоя негова книжка, много влияят на психиката обаче, да го имаш в предвид Заливане от смях

мисля че съм чела някои негови книги, до които съм се докопала Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 14:19 #192

искаш ли да ти кажа някой романчета за убий време, но хитри - "Триумф на червилата", "Да преследваш пръстен с диамант", "Опашка от съпрузи", "Сайонара", "Мръсни номера преди закуска", и други, които не се сещам сега на прима виста Срамержлив
Ако се кефиш има много забавни книжки Букет
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 14:22 #193

тук вече и за книшки ли си говорим Кикотене Кикотене Кикотене аз много харесвам Дан Браун,Матю Райли имат страхотен начин на писане, толкова увлекателен че като започнеш да четеш не можеш да оставиш книгата и за две секунди Насаме Насаме Насаме
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 14:24 #194

niika123 написа:
искаш ли да ти кажа някой романчета за убий време, но хитри - "Триумф на червилата", "Да преследваш пръстен с диамант", "Опашка от съпрузи", "Сайонара", "Мръсни номера преди закуска", и други, които не се сещам сега на прима виста Срамержлив
Ако се кефиш има много забавни книжки Букет

Ами всичко, което може да се намери на компа, че нямам време дори до библиотека да отида, каквото се сетиш пиши, аз ще си го търся в онлайн библиотеките Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 14:26 #195

ste4kin написа:
тук вече и за книшки ли си говорим Кикотене Кикотене Кикотене аз много харесвам Дан Браун,Матю Райли имат страхотен начин на писане, толкова увлекателен че като започнеш да четеш не можеш да оставиш книгата и за две секунди Насаме Насаме Насаме


На Дан Браун само Шейстото клеймо ми хареса, нито една друга не ми харесва негова Срамержлив Може да не ги разбирам хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 14:36 #196

niika123 написа:
ste4kin написа:
тук вече и за книшки ли си говорим Кикотене Кикотене Кикотене аз много харесвам Дан Браун,Матю Райли имат страхотен начин на писане, толкова увлекателен че като започнеш да четеш не можеш да оставиш книгата и за две секунди Насаме Насаме Насаме


На Дан Браун само Шейстото клеймо ми хареса, нито една друга не ми харесва негова Срамержлив Може да не ги разбирам хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
пробвай някоя на Матю Райли...пише приключенски трилъри Усмивка
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 16:31 #197

На мен ми харесват и 4 книги на Дан Браун,никак не са лоши Усмивка
Днес какви сме умнички нищим книги Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 17:10 #198

Taisita написа:
На мен ми харесват и 4 книги на Дан Браун,никак не са лоши Усмивка
Днес какви сме умнички нищим книги Кикотене Кикотене Кикотене

и на мен ми харесват книгите на Дан Браун, ама май само 3 съм прочела..
и днес ни е ударила читателската муза .. Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 17:38 #199

valja написа:
Taisita написа:
На мен ми харесват и 4 книги на Дан Браун,никак не са лоши Усмивка
Днес какви сме умнички нищим книги Кикотене Кикотене Кикотене

и на мен ми харесват книгите на Дан Браун, ама май само 3 съм прочела..
и днес ни е ударила читателската муза .. Кикотене Кикотене Кикотене
а гобленчетата къде ги оставихме Шиене Шиене Шиене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 04:51 #200

И ти ли шиеш гоблени? Уааа!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Таисита - Taisita - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таисита - Taisita   Таисита - Taisita - Page 8 Mini_c13 #201

Върнете се в началото Go down
 

Таисита - Taisita

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-