Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ   ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ Mini_c13Чет 03 Май 2012, 20:22 #1

За съжаление пак ужасен превод през 2-3 езика и чичко Гугъл - направих, каквото мога!

Green Seven - първи етап

1. Прасенцето Лола иска да се чувства добре тази седмица. Ще му трябват сочни плодове и зеленчуци от нашите полета. Ще ядем заедно вкусната салата???.

2. След празненство една разходка из природата ще ни дойде добре. Лола иска да вземе малка закуска за гладните. Какво ще кажете за една филия със сладко и сливи?

3. Какъв ден! Лола се търкаля в калта и се забавлява много. Вашият най-добър приятел е Трикси, но, за съжаление, се върти??? малко трудно. Лола предпочита да изпрати колет с пресни плодове. Можете ли да помогнете?

4. Трикси няма да е щастлив! Лола се потруди много да направи колета, заслужавате награда! Започнете да правите букет от красиви цветя. Те със сигурност ще се зарадват!

5. Животът е прекрасен! Като прасенце във фермата ...... Какво ще кажете да поканим съседните животни на празненство? Заедно ще ни е още по-весело!

6. Един прекрасен ден е към своя край. Лола и нейните гости пият с удоволствие прясно изстискан портокалов сок. Можете ли да им доставите портокали?

Втори етап

1> Аз съм Паоло, председател на фермерското Веганско сдружение. Днес ще помоля вас и вашите питомци да приготвите вкусна веганска храна. Първото блюдо ще е вкусна зеленчукова супа. Липсват ми само няколко съставки.

2> Като гарнитура на основното ястие ще направя салата с орехи и кестени. Можете ли да ми помогнете с кестените? Хммм, това е много специална салата!

3. Прекрасно, яденето е много вкусно! Но някои от нашите животни не понасят орехи. Знаете ли какво? Ще ги лекуваме с вкусна салата!

4. Като малка междинна закуска предпочитам соево мляко със сметана и пресни плодове. Моля да ми доставите пресни плодове, ще се получи наистина една поема!

5. Станах луд! Никога не съм имал добър помощник! Моля, помогнете ми с основното ястие. Ще приготвя домати, пълнени с гъби. Ще ми трябват и допълнителни съставки!

6. Наистина вкусно! След толкова много ядене десертът ще е парче диня и чай от копър. Това е идеалният завършек, за да ни е по-леко на стомаха. Моля, доставете копър от вашата ферма. Нашите гости ще са доволни.
Върнете се в началото Go down
 

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Зелените седмици във Фармерама
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - НОВО!!!
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Официална и неофициална информация-