Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Empty
ПисанеЗаглавие: ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА   ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Mini_c13Вто 08 Май 2012, 21:19 #1

Това се търкаля по форумите, но колко е вярно ... Ако се разпространи много, сигурно ще го променят


22500 лайка
1500 копър
1200 гъби
1500 домати
1000 марули
1000 картофи
875 дини (или краставици)
800 метличина
850 царевица
920 слънчоглед

600 гербери
120 кестени

60 орехи

1000 чили (или чушки
)
1000 бромелия
40 праскови

40 златни листа

40 гинко

90 прасета

45 коне

10 трюфели


На който му е писнало от простотиите на БП, да погледне в



http://company.zynga.com/games/


Има доста онлайн игри за всеки вкус - аз си харесах Castleville и играя вече 3-4 дни, засега е добре.


Последната промяна е направена от lucille_1412 на Сря 09 Май 2012, 04:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА   ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Mini_c13Вто 08 Май 2012, 21:30 #2

Наистина е интересна тази игра, но е много тежка , а бъгонете и край нямат. Такива като мен със по-стари компютри направо е не възможно да я играят. 15 мин. ми отнемаше за да вляза само и още толкова за да направя някаква манипулация.
Търся нещо подобно и леко като фармерама, да не е от фейса,
Точно след 19-то ниво ми почнаха проблемите, до тогава що годе беше добре, колкото повече замъци правих и колкото повече земи отварях, толкова по ми за циклеше
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА   ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Mini_c13Вто 08 Май 2012, 21:34 #3

лета написа:
Наистина е интересна тази игра, но е много тежка , а бъгонете и край нямат. Такива като мен със по-стари компютри направо е не възможно да я играят. 15 мин. ми отнемаше за да вляза само и още толкова за да направя някаква манипулация.
Търся нещо подобно и леко като фармерама, да не е от фейса,

И мен ме дразнят бъговете, но се надявам да я оправят - все пак все още е бета. Ще търся, когато имам време , и нещо друго, абсолютно ми писна от лакомията на БП и от това, че изобщо не им е ясно как да я развиват нататък играта. Това започна, след като си смениха директора по рекламата - старае се човекът, и може би разбира от пари, но не и от игри!

Там има и нещо фермерско, ще го погледна и него, да видим.
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА   ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Mini_c13Сря 16 Май 2012, 16:44 #4

Аз вече взех всичко в магазина само като хакнах в общия барометър розите, гинкото и крушите.Сега ми остава да събера само кислорода така че минавам на дългорастящи.
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА   ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Mini_c13Сря 23 Май 2012, 10:27 #5

lucille_1412 написа:
На който му е писнало от простотиите на БП, да погледне в
[/b][/u]


http://company.zynga.com/games/


Има доста онлайн игри за всеки вкус - аз си харесах Castleville и играя вече 3-4 дни, засега е добре.

И аз я играя тази игра. Може би вече месец. Определено и при нея има неща, които ме дразнят, но пък е интересна. Нещо ново и различно... Усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА   ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА Mini_c13 #6

Върнете се в началото Go down
 

ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП
» Втори етап от рождения ден на Фармерама
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ
» Зелените седмици във Фармерама
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - НОВО!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Официална и неофициална информация-