Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


викторина с големи награди :D - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


викторина с големи награди :D - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 викторина с големи награди :D

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 15:34 #26

.Lina72. написа:
Къде го бързият влак с 56км в час? С бебешката количка на баир барабар с децата вътре ще пристигнем по-бързо Благодарско!

Линче,личи ти,че от много време не си в България...То за тука тва си е направо космическа скорост,бе... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 16:58 #27

keriduen написа:
.Lina72. написа:
Къде го бързият влак с 56км в час? С бебешката количка на баир барабар с децата вътре ще пристигнем по-бързо Благодарско!

Линче,личи ти,че от много време не си в България...То за тука тва си е направо космическа скорост,бе... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

то за това ли миналата година брат ми каза,че хваща влака да ми дойде на гости и още не е пристигнал Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 17:04 #28

Спрете с спама бре...ще се чудим къде ни е въпроса после...не че незнаем печелившия...,като знаем какъв нож има но все пак и аз се боря за наградки.... Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
та отговора ми е и
3те дедо попе. Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
nasko2005
Орач
Орач
nasko2005


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 19:10 #29

ildevaris написа:
keriduen написа:
.Lina72. написа:
Къде го бързият влак с 56км в час? С бебешката количка на баир барабар с децата вътре ще пристигнем по-бързо Благодарско!

Линче,личи ти,че от много време не си в България...То за тука тва си е направо космическа скорост,бе... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

то за това ли миналата година брат ми каза,че хваща влака да ми дойде на гости и още не е пристигнал Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

брат Ви е добре и Ви поздравява. просто влака се движи с леко закъснение. ще пристигне на 9 септември за празника Учудване Учудване Учудване .
моля да ни извините за причиненото неудобство. благодарим Ви, че избрахте услугите на БДЖ Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях .
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 20:49 #30

викторина с големи награди :D - Page 2 851642533 викторина с големи награди :D - Page 2 851642533 като гледам с кви абсурди се сблъскваме всеки ден,на 100% е сигурно че отговора за втора награда е номер 3 викторина с големи награди :D - Page 2 364988687 викторина с големи награди :D - Page 2 364988687 викторина с големи награди :D - Page 2 364988687 давай бозата,че има да я сънувам пак тая вечер,пък родата ша тури сабалям по една ибаница за допълнение викторина с големи награди :D - Page 2 364988687 викторина с големи награди :D - Page 2 364988687 викторина с големи награди :D - Page 2 364988687 викторина с големи награди :D - Page 2 364988687
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:25 #31

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:41 #32

ildevaris написа:
naki4ka написа:
Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене и така само да информирам, че май аз ще обера наградите Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях щото както е казал създателя на темата - родата е с предимство Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа!

мамче не се притеснявай на теб ще си ти дам бозата Смях Смях Смях Смях Смях Смях

то зависи участниците колко пари имат да си купят местата Кикотене

давам 200000 бадема и 5 мамула за първа награда...

а да я видя родата сега Изплезване
за моя мамул ясно, но държа да знам кои са другите четири Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 18:09 #33

БашФермер написа:
ildevaris написа:
naki4ka написа:
Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене и така само да информирам, че май аз ще обера наградите Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях щото както е казал създателя на темата - родата е с предимство Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа!

мамче не се притеснявай на теб ще си ти дам бозата Смях Смях Смях Смях Смях Смях

то зависи участниците колко пари имат да си купят местата Кикотене

давам 200000 бадема и 5 мамула за първа награда...

а да я видя родата сега Изплезване
за моя мамул ясно, но държа да знам кои са другите четири Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец Ловец


Учудване е ся стана лошо ....

ми единия на Хондата...другите няма да ти кажа ...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 18:11 #34

повече забрави да се държа мило с теб. ще ухажвам някоя друга Серенада Серенада Серенада Серенада
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 18:23 #35

БашФермер написа:
повече забрави да се държа мило с теб. ще ухажвам някоя друга Серенада Серенада Серенада Серенада

тия да ги нямаме Ругаене Ругаене Ругаене

и на тебе и на нея ще ви оскубя космите,всичките Ядосване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 20:29 #36

nasko2005 написа:
от името на комитета моля за извинение за закъснението за първия въпрос
Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване, ала от РПУ-то се бяха усъмнили в нашата почтенност, но накрая ни пуснаха без да ни бият

та да се върнем към викторината:

въпрос № 1

бърз Влак "А" тръгва в 9.02 часа - направление от София за Пловдив. Влакът се движи с 56 км. в час.
пътнически Влак "Б" тръгва в 9.14 часа - направление от Пловдив за София. Влакът се движи с 47 км. в час.
Въпрос : На колко години е машиниста на бързия влак?
Отговори :
1. по-мъничък е от Лили Иванова
2. набор е на бат Бойко
3. влакът се движи без машинист, свалили го , че бил без билет

желаем късмет на всички участници.

Да се пробвам и аз със викторината Голяма работа Голяма работа Голяма работа Нищо, че всичко вече е разпределено мужду роднини и връскари Куку Куку Куку
за мен е отговор 2. Нали сега бат Бойко е кумира на българите и всички се оприличават на него значи и машиниста е като бат Бойко това първо. Изплезване Изплезване
Второ щом фигурира във викторината нямаме право да избираме друг отговор
Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 22:01 #37

Верният отговор е 3. Хилене Хилене Хилене наградата печели този който кара влака Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:34 #38

Награди останаха ли? Що ли ми се струва че Накичка ще обере всички?! Като не може да го убеди с думи,ще дойде с тежката артилерия Внимавай в картинкат
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:36 #39

.Lina72. написа:
Награди останаха ли? Що ли ми се струва че Накичка ще обере всички?! Като не може да го убеди с думи,ще дойде с тежката артилерия Внимавай в картинкат
Лина то е ясно още от началото че Наки ще ги обере всичките...
знаеш ли какъв нож има... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 12:51 #40

викторина с големи награди :D - Page 2 3210050320 викторина с големи награди :D - Page 2 3210050320 Ади бе НАСКО,ко стана с тая боза бре,то аз че я обичам вкисната,ама тя твоята награда съвсем са прокисна и стана за фъргане бре.... викторина с големи награди :D - Page 2 1282569240 викторина с големи награди :D - Page 2 1282569240 викторина с големи награди :D - Page 2 1282569240
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 09:29 #41

Zi написа:
.Lina72. написа:
Награди останаха ли? Що ли ми се струва че Накичка ще обере всички?! Като не може да го убеди с думи,ще дойде с тежката артилерия Внимавай в картинкат
Лина то е ясно още от началото че Наки ще ги обере всичките...
знаеш ли какъв нож има... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Знам аз, тя нож, ятаган какво ли няма?! Ама с толкова мъже в къщи как ще въведе ред иначе. Накичка да не я мислим, тя е оправна, ама до наградите как да се доберем ние Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 09:31 #42

.Lina72. написа:
Zi написа:
.Lina72. написа:
Награди останаха ли? Що ли ми се струва че Накичка ще обере всички?! Като не може да го убеди с думи,ще дойде с тежката артилерия Внимавай в картинкат
Лина то е ясно още от началото че Наки ще ги обере всичките...
знаеш ли какъв нож има... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Знам аз, тя нож, ятаган какво ли няма?! Ама с толкова мъже в къщи как ще въведе ред иначе. Накичка да не я мислим, тя е оправна, ама до наградите как да се доберем ние Главоблъскане

ще се подмазваме на Накичка Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 09:59 #43

Тука подушвам заговор Гушкане Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Накичка Милото ми! Милото ми! Милото ми! скъпа Букет Букет Букет кажи някоя хубава дума и за мен в къщи Намигане Намигане Намигане а аз ще ти направя най- хубавата Точене и ще почерпя мъжете с :216:
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 10:06 #44

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Zi написа:
.Lina72. написа:
Награди останаха ли? Що ли ми се струва че Накичка ще обере всички?! Като не може да го убеди с думи,ще дойде с тежката артилерия Внимавай в картинкат
Лина то е ясно още от началото че Наки ще ги обере всичките...
знаеш ли какъв нож има... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Знам аз, тя нож, ятаган какво ли няма?! Ама с толкова мъже в къщи как ще въведе ред иначе. Накичка да не я мислим, тя е оправна, ама до наградите как да се доберем ние Главоблъскане

ще се подмазваме на Накичка Кикотене Кикотене Кикотене
Никакво подмазване Шамар зад врата Ще я напием с вкиснала боза Доообре съм!и докато тя е в Насаме Ще вземем това което смятаме, че ни се полага т.е. ВСИЧКО и после с работната кола отлитаме Фиууу...
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 10:43 #45

.Lina72. написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Zi написа:
.Lina72. написа:
Награди останаха ли? Що ли ми се струва че Накичка ще обере всички?! Като не може да го убеди с думи,ще дойде с тежката артилерия Внимавай в картинкат
Лина то е ясно още от началото че Наки ще ги обере всичките...
знаеш ли какъв нож има... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Знам аз, тя нож, ятаган какво ли няма?! Ама с толкова мъже в къщи как ще въведе ред иначе. Накичка да не я мислим, тя е оправна, ама до наградите как да се доберем ние Главоблъскане

ще се подмазваме на Накичка Кикотене Кикотене Кикотене
Никакво подмазване Шамар зад врата Ще я напием с вкиснала боза Доообре съм!и докато тя е в Насаме Ще вземем това което смятаме, че ни се полага т.е. ВСИЧКО и после с работната кола отлитаме Фиууу...

хахаха плана е супер ама отлитането май ще заеме най-много време Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 11:43 #46

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
ildevaris написа:
.Lina72. написа:
Zi написа:
.Lina72. написа:
Награди останаха ли? Що ли ми се струва че Накичка ще обере всички?! Като не може да го убеди с думи,ще дойде с тежката артилерия Внимавай в картинкат
Лина то е ясно още от началото че Наки ще ги обере всичките...
знаеш ли какъв нож има... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Знам аз, тя нож, ятаган какво ли няма?! Ама с толкова мъже в къщи как ще въведе ред иначе. Накичка да не я мислим, тя е оправна, ама до наградите как да се доберем ние Главоблъскане

ще се подмазваме на Накичка Кикотене Кикотене Кикотене
Никакво подмазване Шамар зад врата Ще я напием с вкиснала боза Доообре съм!и докато тя е в Насаме Ще вземем това което смятаме, че ни се полага т.е. ВСИЧКО и после с работната кола отлитаме Фиууу...

хахаха плана е супер ама отлитането май ще заеме най-много време Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях


дайте да се разберем, аз боза не пия - подарих я на мамчето Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
нокторезачката вече е дадена на Зиз, тъй че остава 3 награда - не, че я помня ква е, ама ако ще ме вкарвате в Насаме Насаме Насаме Насаме измислете нещо по-сериозно Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

а и ако разчитате на москвето да отпрашите с него само да ви кажа, че освен че съм му скрила, акумулатора съм прерязала и спирачките Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

и още нещо да знаете - дебна ви в засада да знам кво ми кроите и да съм подготвена - подмазване не приемам само подкупи крупни Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
nasko2005
Орач
Орач
nasko2005


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 12:04 #47

моля участниците да ни извинят, но пропуснахме да споменем, че участието във викторината е платено Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план

моля всеки участник да преведе по банков път на следния IBAN : KRAJBI PRODAJBI OOD 166 по 17 логогулдена. Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

и за да не сме голословни предварително изпращаме на участника Кикимора/кума на член на комисията/ голямата награда, а именно :
викторина с големи награди :D - Page 2 Boza-Bomax-1.5L-Packing
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 13:18 #48

е ги диии(по македонски) Уааа! Уааа! Уааа!
то не стига, че е с връзки ами и корупция има Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 13:28 #49

лета написа:
е ги диии(по македонски) Уааа! Уааа! Уааа!
то не стига, че е с връзки ами и корупция има Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

тихо да не вдигне таксата Кикотене
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13Чет 30 Юни 2011, 14:04 #50

ildevaris написа:
лета написа:
е ги диии(по македонски) Уааа! Уааа! Уааа!
то не стига, че е с връзки ами и корупция има Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

тихо да не вдигне таксата Кикотене
Ами ще вдига, като знаеш за кого е женен милият жив да го оплачеш. Сигурно трябва да и плаща всеки ден иначе бой, бой, бой докато му посинеят гащите Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




викторина с големи награди :D - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: викторина с големи награди :D   викторина с големи награди :D - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

викторина с големи награди :D

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Дискусия - Викторина
» Награди от отминали събития 2012
» Награди от отминали събития 2013
» Награди от отминали събития 2011/2010
» Викторина

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-