Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нахална до безобразие - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нахална до безобразие - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 нахална до безобразие

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:57 #51

qnkars написа:
keriduen написа:
Ника-мика,тука нещо се клатеше ,та ида да проверя какво... Танцуване Танцуване Танцуване
Хахаха,не е на кравата футболист вимето,Кери! Смях Смях Смях Смях

Знаех си аз...Пак вършите разни работи зад гърба ми... Биберон Биберон Биберон Биберон Биберон

Нема я Мамс,да въ наглява и сте се разпищолили тука... Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:58 #52

хахо написа:
naki4ka написа:
хахо написа:
аз затова си водя записки.. Нищо, че на сутринта трудно си ги разчитам. Ама сега правим дисекция на Накичка... Та... защо ника ти е Накичка?

че какво му е на ника?

Не бре, супер си е, ама ми беше интересно как си го измислила.

ми то за това не се иска много акъл. единия близнак се казва Атанас и от там накичка.
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:59 #53

keriduen написа:
qnkars написа:
keriduen написа:
Ника-мика,тука нещо се клатеше ,та ида да проверя какво... Танцуване Танцуване Танцуване
Хахаха,не е на кравата футболист вимето,Кери! Смях Смях Смях Смях

Знаех си аз...Пак вършите разни работи зад гърба ми... Биберон Биберон Биберон Биберон Биберон

Нема я Мамс,да въ наглява и сте се разпищолили тука... Та, какво викаш?!

кво разпищолване бе Кери, сега му се е накривил калпака и е решел под лупа да ме гледа Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:00 #54

naki4ka написа:
хахо написа:
naki4ka написа:
хахо написа:
аз затова си водя записки.. Нищо, че на сутринта трудно си ги разчитам. Ама сега правим дисекция на Накичка... Та... защо ника ти е Накичка?

че какво му е на ника?

Не бре, супер си е, ама ми беше интересно как си го измислила.

ми то за това не се иска много акъл. единия близнак се казва Атанас и от там накичка.

E другия близнак не е ли прецакан? Да не те даде в старчески дом после заради тая работа?
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:02 #55

Само да не дойде бати Наско2005,че това да не е последното дето вижда... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:03 #56

хахо написа:
naki4ka написа:
хахо написа:
naki4ka написа:
хахо написа:
аз затова си водя записки.. Нищо, че на сутринта трудно си ги разчитам. Ама сега правим дисекция на Накичка... Та... защо ника ти е Накичка?

че какво му е на ника?

Не бре, супер си е, ама ми беше интересно как си го измислила.

ми то за това не се иска много акъл. единия близнак се казва Атанас и от там накичка.

E другия близнак не е ли прецакан? Да не те даде в старчески дом после заради тая работа?

Смях Смях Смях Смях като остарея ще му мисля. пък и не виждам нищо лошо в старческите домове. по-добре там от колкото на дърти години воденичен камък на врата на децата.
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:07 #57

naki4ka написа:


Смях Смях Смях Смях като остарея ще му мисля. пък и не виждам нищо лошо в старческите домове. по-добре там от колкото на дърти години воденичен камък на врата на децата.



Ами проблема се решава, като припишеш фермата на втория близнак, барабар с комбайна и 10 години сеялка
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:10 #58

хахо написа:
naki4ka написа:


Смях Смях Смях Смях като остарея ще му мисля. пък и не виждам нищо лошо в старческите домове. по-добре там от колкото на дърти години воденичен камък на врата на децата.


Ами проблема се решава, като припишеш фермата на втория близнак, барабар с комбайна и 10 години сеялка

ще имат да вземат. дорде съм жива на никой нищо не приписвам, като се гътна да делят както си искат.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:29 #59

Та до къде стигнахме със сватосването Връткане
За жилище не се притеснявай ще има и за внуците Биберон Биберон Биберон
Но го търсим работен, да може да чисти да пере и да готви Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:30 #60

naki4ka написа:
хахо написа:
naki4ka написа:


Смях Смях Смях Смях като остарея ще му мисля. пък и не виждам нищо лошо в старческите домове. по-добре там от колкото на дърти години воденичен камък на врата на децата.


Ами проблема се решава, като припишеш фермата на втория близнак, барабар с комбайна и 10 години сеялка

ще имат да вземат. дорде съм жива на никой нищо не приписвам, като се гътна да делят както си искат.

Блазе ти.. Аз казах един път на комшийката от горе, че съм й приписал фермата ако се гътна, и сега само се пазя от падащи саксии като тръгвам за работа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:31 #61

наки, аз имам много сериозен въпрос към теб ---- къде е мъжа ти ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:34 #62

лета написа:
Та до къде стигнахме със сватосването Връткане
За жилище не се притеснявай ще има и за внуците Биберон Биберон Биберон
Но го търсим работен, да може да чисти да пере и да готви Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Лета моите щерки не са лъжица за всяка уста,не защото са много важни а защото са овни с характер...ако успее някой да ги опитоми ще му са добър спътник вживота но не успее ли...здраво ще бъде намушкан. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:34 #63

БашФермер написа:
наки, аз имам много сериозен въпрос към теб ---- къде е мъжа ти ?

Що я караш да лъже? Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:44 #64

zizita1982 написа:
лета написа:
Та до къде стигнахме със сватосването Връткане
За жилище не се притеснявай ще има и за внуците Биберон Биберон Биберон
Но го търсим работен, да може да чисти да пере и да готви Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Лета моите щерки не са лъжица за всяка уста,не защото са много важни а защото са овни с характер...ако успее някой да ги опитоми ще му са добър спътник вживота но не успее ли...здраво ще бъде намушкан. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Зизи, Накичка ме на смота за твоите дъщери. Така, сега там не пипам. Усмивка
Сега се мъча да шътна дъщерята Намигане Намигане Намигане ама нещо мълчи Гроб съм Гроб съм Гроб съм
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:55 #65

лета написа:
zizita1982 написа:
лета написа:
Та до къде стигнахме със сватосването Връткане
За жилище не се притеснявай ще има и за внуците Биберон Биберон Биберон
Но го търсим работен, да може да чисти да пере и да готви Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Лета моите щерки не са лъжица за всяка уста,не защото са много важни а защото са овни с характер...ако успее някой да ги опитоми ще му са добър спътник вживота но не успее ли...здраво ще бъде намушкан. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Зизи, Накичка ме на смота за твоите дъщери. Така, сега там не пипам. Усмивка
Сега се мъча да шътна дъщерята Намигане Намигане Намигане ама нещо мълчи Гроб съм Гроб съм Гроб съм

е ти с тия изисквания... пране, чистене, готвене.. Ти се радвай ако е някой, който може да пусне фурна, прахосмук и пералня.. Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:57 #66

хахо написа:
БашФермер написа:
наки, аз имам много сериозен въпрос към теб ---- къде е мъжа ти ?

Що я караш да лъже? Смях Смях Смях

то по-добре да не казва,че го търси за пукница.пък като се запият двамата иди ги чакай Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:59 #67

ildevaris написа:
хахо написа:
БашФермер написа:
наки, аз имам много сериозен въпрос към теб ---- къде е мъжа ти ?

Що я караш да лъже? Смях Смях Смях

то по-добре да не казва,че го търси за пукница.пък като се запият двамата иди ги чакай Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Тримата, пиле, тримата... Аз за 40 мин съм на адреса Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:00 #68

Айде стана мазало... Наздравица
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:04 #69

keriduen написа:
Айде стана мазало... Наздравица

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Не е още, само 23ч е... След 00 се брои. До тогава сме културки
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:06 #70

хахо написа:
лета написа:
zizita1982 написа:
лета написа:
Та до къде стигнахме със сватосването Връткане
За жилище не се притеснявай ще има и за внуците Биберон Биберон Биберон
Но го търсим работен, да може да чисти да пере и да готви Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Лета моите щерки не са лъжица за всяка уста,не защото са много важни а защото са овни с характер...ако успее някой да ги опитоми ще му са добър спътник вживота но не успее ли...здраво ще бъде намушкан. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Зизи, Накичка ме на смота за твоите дъщери. Така, сега там не пипам. Усмивка
Сега се мъча да шътна дъщерята Намигане Намигане Намигане ама нещо мълчи Гроб съм Гроб съм Гроб съм

е ти с тия изисквания... пране, чистене, готвене.. Ти се радвай ако е някой, който може да пусне фурна, прахосмук и пералня.. Смях Смях Смях
Кътам си я дъщерята. Искам добре да се грижат за нея за да не я мисля после Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:11 #71

лета написа:

Кътам си я дъщерята. Искам добре да се грижат за нея за да не я мисля после Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...

Дай да я припишем на племенника, знае как да пуска пералня, а е само на 5... Простирането му е проблема Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:17 #72

хахо написа:
лета написа:

Кътам си я дъщерята. Искам добре да се грижат за нея за да не я мисля после Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...

Дай да я припишем на племенника, знае как да пуска пералня, а е само на 5... Простирането му е проблема Смях Смях Смях
няма проблем ще го научим, само трябва да го изчакаме да стане на 18г. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях , че да си нямаме проблем със закона На топло На топло
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:19 #73

лета написа:
хахо написа:
лета написа:

Кътам си я дъщерята. Искам добре да се грижат за нея за да не я мисля после Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...

Дай да я припишем на племенника, знае как да пуска пералня, а е само на 5... Простирането му е проблема Смях Смях Смях
няма проблем ще го научим, само трябва да го изчакаме да стане на 18г. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях , че да си нямаме проблем със закона На топло На топло

То и за простирането ли си имало възраст бре? Не го знаех
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:20 #74

хахо написа:
ildevaris написа:
хахо написа:
БашФермер написа:
наки, аз имам много сериозен въпрос към теб ---- къде е мъжа ти ?

Що я караш да лъже? Смях Смях Смях

то по-добре да не казва,че го търси за пукница.пък като се запият двамата иди ги чакай Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Тримата, пиле, тримата... Аз за 40 мин съм на адреса Смях Смях Смях
Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 20:25 #75

хахо написа:
лета написа:
хахо написа:
лета написа:

Кътам си я дъщерята. Искам добре да се грижат за нея за да не я мисля после Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...

Дай да я припишем на племенника, знае как да пуска пералня, а е само на 5... Простирането му е проблема Смях Смях Смях
няма проблем ще го научим, само трябва да го изчакаме да стане на 18г. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях , че да си нямаме проблем със закона На топло На топло

То и за простирането ли си имало възраст бре? Не го знаех

За всяко нещо си има възраст Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване най-вече за простирането Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




нахална до безобразие - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нахална до безобразие   нахална до безобразие - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

нахална до безобразие

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-