Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексCalendarРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Хахо................

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
хахо
Агроном
Агроном

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Сря 06 Юли 2011, 20:46 #126

keriduen написа:
qnkars написа:
Боговете са непостоянни,Кери,а пък аз постоянно съм чалната,че чак ми иде да Няма ме. Няма ме. Няма ме. Няма ме.
Ама пък ни е весело....ай,наздраве! Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...

Наздраве Янче... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица то сички сме чалнати тука,затуй си уйдисваме на акъля.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Само не разбрах ша ма тества ли Господ още ил ша ма зима на работа... Танцуване Танцуване Танцуване

Сега започват 40 дневни тестове.. Намери си една пустиня и тичай там. и на 40-я ден чакай да ти звънна с указания коя планина да качиш и какво да намериш. Ама още не съм готов с новите заповеди, че имам да си дочитам Плейбоя.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Сря 06 Юли 2011, 20:50 #127

хахо написа:
keriduen написа:
qnkars написа:
Боговете са непостоянни,Кери,а пък аз постоянно съм чалната,че чак ми иде да Няма ме. Няма ме. Няма ме. Няма ме.

Наздраве Янче... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица то сички сме чалнати тука,затуй си уйдисваме на акъля.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Само не разбрах ша ма тества ли Господ още ил ша ма зима на работа... Танцуване Танцуване Танцуване

Сега започват 40 дневни тестове.. Намери си една пустиня и тичай там. и на 40-я ден чакай да ти звънна с указания коя планина да качиш и какво да намериш. Ама още не съм готов с новите заповеди, че имам да си дочитам Плейбоя.

Начи викаш да замятам брадата и да са стягам у кръста... Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм!
хахо
Агроном
Агроном

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Сря 06 Юли 2011, 20:51 #128

keriduen написа:
хахо написа:
keriduen написа:
qnkars написа:

Начи викаш да замятам брадата и да са стягам у кръста... Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм!

Стига с тая брада бре, ще станат 80 дни престой на пости
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Сря 06 Юли 2011, 20:58 #129

Добре де,значи да я бръсна,а... Сладолед Сладолед Сладолед
niika123
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Чет 07 Юли 2011, 06:33 #130

хахо написа:
Уффф, то за сефте чета какво е писано.. Та май не си от най притеснителните.. Тогава ти ще говориш, аз ще се шашкам.. Стаа ли? Че иначе трябва да караме по сценарии.. Здрастии, как са вашите? Времето как е? Какво яде преди 2 седмици за обяд.. ей такива неща...

Е то ако ще си говоря сама, няма смисъл да се дозапознаваме Учудване Учудване Учудване
кикимора
Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Нед 10 Юли 2011, 08:03 #131

Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! слушай,да си се прибираш у къщи ,че кът зема една сопа Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата :91 :91 :91
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Вто 12 Юли 2011, 21:13 #132

кикимора написа:
Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! слушай,да си се прибираш у къщи ,че кът зема една сопа Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Шамар зад врата Шамар зад врата Шамар зад врата :91 :91 :91

А той къде ходи, че не се прибира у къщи? На топло На топло На топло Сладолед Сладолед Сладолед
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................    #133

Хахо................

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-