Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексCalendarРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Пет 15 Юли 2011, 17:22 #201

Искам да споделя нещо.
нали имам две ферми на които играя, та на основната на която съм 75 ниво и ми са отворени всички полета взе много бавно да обира продукцията особено на горската поляна където ми са всички производства и анимацията е пълна.
когато отида в другата която ми е 31 ниво там върви нормално даже и в горската поляна, но нямам производства и оборите ми са минимума(по един от всичко което мога да взема).
Та въпроса ми е сега когато въведат пекарната, фабриката за сладки и допълнителните полета няма ли още повече да почне да забива играта и да стане тежка както игрите във фейса?
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Пет 15 Юли 2011, 17:42 #202

Ами като го спомена , и при мен е така, на горската поляна е много бавно , а там са ми производствата.И наистина е като във фейса, и там е така бавно зареждането и обирането. Аз там съм на 75 ниво във Ситивил.
zornica_a
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Съб 16 Юли 2011, 08:51 #203

Изхвърли ме Ругаене Ругаене Ругаене
можете ли да си представите??? Ядосване Ядосване Ядосване Рев Рев Рев Рев Рев
Свърши ми водата в цистерната и трябваше да я напълня... Но не искаше, РЕФРЕШНАХ, И ЦЪК.... Рев Рев Рев пРОБЛЕМ ПРИ ЗАРЕЖДАНЕТО НА СТРАНИЦАТА Рев Рев Рев .
дава ми това...
Връзката беше прекъсната
Връзката със сървъра беше прекъсната по време на зареждане на страницата.

Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.
Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра.
Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет.

Какво да правя... А мъж ми ей сега ще се прибере и ще ме натири от компютъра Сладолед Сладолед Сладолед
pepina_m72
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Съб 16 Юли 2011, 09:11 #204

zornica_a написа:
Изхвърли ме Ругаене Ругаене Ругаене
можете ли да си представите??? Ядосване Ядосване Ядосване Рев Рев Рев Рев Рев
Свърши ми водата в цистерната и трябваше да я напълня... Но не искаше, РЕФРЕШНАХ, И ЦЪК.... Рев Рев Рев пРОБЛЕМ ПРИ ЗАРЕЖДАНЕТО НА СТРАНИЦАТА Рев Рев Рев .
дава ми това...
Връзката беше прекъсната
Връзката със сървъра беше прекъсната по време на зареждане на страницата.

Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.
Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра.
Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет.

Какво да правя... А мъж ми ей сега ще се прибере и ще ме натири от компютъра Сладолед Сладолед Сладолед
споко и моя ше ма натири за да сложа таратора и бирата на масата(((((((((((((изгорях с реколтите за днес Ядосване
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Съб 16 Юли 2011, 09:29 #205

играта се оправи, действайте бързо.. Букет
awoman
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: мими прави играта тежка   Съб 23 Юли 2011, 09:30 #206

Такааа ... дойде време за ескалиране на един стар проблем: мими прави играта свръх тежка. Пуснала съм тема в онзи форум, официалния, но там дали ще вземат мерки не знам. Приятели, ако имате същия проблем, моля ви да налазите форума заедно с писането тук. Ето линкче:
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=47910

Усмивка
awoman
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: тежката тор мими   Нед 24 Юли 2011, 07:34 #207

Пак пиша за тежката тор мими. В официалния форум ми затвориха темата. Обърнали били внимание на колегите, рече звездичка. Отворих нова тема, защото ми изчезнаха трима важни съседи. Едната ми писа, но ще драпам да взема руната и да си върна съседите. Някой имали проблема ТОР МИМИ ? Всички ли сте на плаж? Или на море? Рев
Ето новата тема :

http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=420215#post420215
awoman
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: трети пореден пост и банннн   Нед 24 Юли 2011, 09:10 #208

Айдееее отекох. Кака звезда ми затвори втората тема за тор мими и ме наби по главата с ОУП Заливане от смях Но не знае колко съм силна в ОУП и как мога аз да я напляскам с тях Изплезване
lucille_1412
Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Нед 24 Юли 2011, 19:48 #209

awoman написа:
Айдееее отекох. Кака звезда ми затвори втората тема за тор мими и ме наби по главата с ОУП Заливане от смях Но не знае колко съм силна в ОУП и как мога аз да я напляскам с тях Изплезване

Колкото и да им доказваш, че никъде в техния ОУП няма основание да ти затварят темата, ще е безполезно! И аз я водих доста време тази борба, и отварях непрекъснато нови теми, но те накрая просто престанаха да ми отговарят или ми отговаряха формално. Изглежда трябва да се пише директно на немския съпорт, но за тази цел ще трябва да си снимаш постовете, за да имаш доказателство (това, между другото, съвсем ясно е казано в правилата, добре са си вързали гащите)! Целта им е да ти писне и да престанеш да се занимаваш. То този сайт и форум станаха точно поради подобни истории.
awoman
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 26 Юли 2011, 21:11 #210

lucille_1412 написа:
awoman написа:

Колкото и да им доказваш, че никъде в техния ОУП няма основание да ти затварят темата, ще е безполезно! И аз я водих доста време тази борба, и отварях непрекъснато нови теми, но те накрая просто престанаха да ми отговарят или ми отговаряха формално. Изглежда трябва да се пише директно на немския съпорт, но за тази цел ще трябва да си снимаш постовете, за да имаш доказателство (това, между другото, съвсем ясно е казано в правилата, добре са си вързали гащите)! Целта им е да ти писне и да престанеш да се занимаваш. То този сайт и форум станаха точно поради подобни истории.
Лесно ще им развържа гащите с малолетните, дето нямат право да играят, а играят и други разни точки в слабините, но не ми се занимава Сладолед Ай наздравейте Наздраве! Сладолед
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 27 Юли 2011, 11:02 #211

аз им писах за всичките тези неща ама директно в темата на катя....същото, нищо по различно, макар че хляб яде точно тя от там, пак се появи звездичка и пак тя тегли локума да укротява народа и да се извинява. Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 27 Юли 2011, 19:05 #212

БашФермер написа:
аз им писах за всичките тези неща ама директно в темата на катя....същото, нищо по различно, макар че хляб яде точно тя от там, пак се появи звездичка и пак тя тегли локума да укротява народа и да се извинява. Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Предложих й на StarKate да ни се отчитат поне по колко пъти пишат на немците и какви отговори получават - нормално е да имаме право да знаем какво става, защото ако ни няма нас, няма да ги има и тях да се правят на велики. Получих много учтив отговор, че ще разгледат интересното ми предложение и ще пишат в официални. И чакам ... И ще има да си чакам!
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 27 Юли 2011, 19:16 #213

lucille_1412 написа:
БашФермер написа:

Предложих й на StarKate да ни се отчитат поне по колко пъти пишат на немците и какви отговори получават - нормално е да имаме право да знаем какво става, защото ако ни няма нас, няма да ги има и тях да се правят на велики. Получих много учтив отговор, че ще разгледат интересното ми предложение и ще пишат в официални. И чакам ... И ще има да си чакам!
то и на мен на съпорт много учтиво ми отговарят ама до там, отговора остава резултат нулев Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 27 Юли 2011, 19:51 #214

БашФермер написа:
lucille_1412 написа:
БашФермер написа:

то и на мен на съпорт много учтиво ми отговарят ама до там, отговора остава резултат нулев Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Може пък сега покрай гласуването за Best Conmmunity Support да ни се отвори парашута? Или е много оптимистично?
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 27 Юли 2011, 19:53 #215

че то нон стоп има гласуване за нещо. то къде има конкурс първи се нареждат

Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 27 Юли 2011, 20:07 #216

БашФермер написа:
че то нон стоп има гласуване за нещо. то къде има конкурс първи се нареждат

Да, ама тази година са номинирани само в тази категория! И то не особено заслужено, мен ако питаш!
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 16 Авг 2011, 10:29 #217

Появи се нов проблем във фермите, бутоните за достави в читалището и в новия евент за Шон не работят Учудване чакаме включване
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 16 Авг 2011, 10:32 #218

valja написа:
Появи се нов проблем във фермите, бутоните за достави в читалището и в новия евент за Шон не работят Учудване чакаме включване
даааа и при мен не работят Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване Учудване
Титито
Плантатор
Плантатор

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 16 Авг 2011, 11:07 #219

То в тия ферми нищо не работи вече, освен самочувствието им на вождове Намръщка

Хм, нещо много вожд, малко индианец Почистване
via1313
Орач
Орач

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 16 Авг 2011, 11:15 #220

Изплезване Бутоните се оправиха, ама .... Намръщка няма торти за предаване Ех, мечти ..... ейййй, не ми се угажда и на мене
Титито
Плантатор
Плантатор

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 16 Авг 2011, 11:31 #221

взех да се притеснявам вече, все не съм като хората Изплезване моите бутони не са се разваляли Срамержлив но пък и торти нямам за предаване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 16 Авг 2011, 11:45 #222

titi166768 написа:
взех да се притеснявам вече, все не съм като хората Изплезване моите бутони не са се разваляли Срамержлив но пък и торти нямам за предаване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

май нещо нищо не е в ред Учудване Учудване а и новите рецепти, дето уж щяха да пускат ги е хванало липсата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Титито
Плантатор
Плантатор

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Вто 16 Авг 2011, 11:49 #223

аз ви казвам, че не съм имала до сега проблеми (да чукна на кухо - чук-чук) нито с надписите, нито със засяването и времето за узряване или за отглеждане, а и сега нямах проблем с бутоните Срамержлив Срамержлив Срамержлив
zornica_a
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 17 Авг 2011, 07:07 #224

Тази сутрин имам ооооооооогромен проблем с подаръците .
Мога да изпращам само след рефреш по един и то след като ме изхвърли няколко пъти от акаунта.
Много се извинявам на Бътерфлай, Пепина и Димия, че не мога да им пратя сандъчета, но нямам нерви вече, а и ще пътувам днес и часовника тик-така.
.
Извинявайте, много съжалявам!!!
jimarata
Орач
Орач

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Сря 17 Авг 2011, 10:32 #225

Аз също не мога да изпращам подаръци.Тези ,на които искам да изпратя са все отрупани с подаръци.Ще чакам проблема да се оправи.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)    #226

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-