Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Сря 17 Авг 2011, 19:20 #226

titi166768 написа:
аз ви казвам, че не съм имала до сега проблеми (да чукна на кухо - чук-чук) нито с надписите, нито със засяването и времето за узряване или за отглеждане, а и сега нямах проблем с бутоните Срамержлив Срамержлив Срамержлив

аз също - само козметични на два пъти ме изхвърли със срив в приставка ненам коя си- нито кеш съм чистила нито браузери сменям откакто играя . Камионче Камионче
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 18:57 #227

днес ми се падна краварник на ужаса от колелото, но не можах да го намеря никъде Намръщка

Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 19:02 #228

titi166768 написа:
днес ми се падна краварник на ужаса от колелото, но не можах да го намеря никъде Намръщка


Трябва да е в менюто с оборите бе,Тити... Учудване Учудване Учудване
Ако го няма там...темичка в официалния и ще чакаш некой властимащ да те отрази, и да ти реши проблема...Искрено ти пожелавам да е Звезди... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Нед 21 Авг 2011, 19:44 #229

titi166768 написа:
днес ми се падна краварник на ужаса от колелото, но не можах да го намеря никъде Намръщка


Този краварник не е ли производство? Търси го там. Ако не го намериш-както каза Кери
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 03:44 #230

дам, там го диря, но го няма Намръщка
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 09:26 #231

titi166768 написа:
дам, там го диря, но го няма Намръщка
а може ли да е било нещо друго, например гъсарник на ужаса?
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 10:08 #232

flame-4e написа:
titi166768 написа:
дам, там го диря, но го няма Намръщка
а може ли да е било нещо друго, например гъсарник на ужаса?

ами нямам нищо на ужаса при производствата, затова питах къде да го търся Усмивка
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 10:16 #233

titi166768 написа:
flame-4e написа:
titi166768 написа:
дам, там го диря, но го няма Намръщка
а може ли да е било нещо друго, например гъсарник на ужаса?

ами нямам нищо на ужаса при производствата, затова питах къде да го търся Усмивка
Я пак мини на обиколка да видиш, ама се оглеждай за гъсарника. Едно птиченце така ми каза. Трябва да е в менюто с обикновените обори.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 10:22 #234

flame-4e написа:
titi166768 написа:
flame-4e написа:
titi166768 написа:
дам, там го диря, но го няма Намръщка
а може ли да е било нещо друго, например гъсарник на ужаса?

ами нямам нищо на ужаса при производствата, затова питах къде да го търся Усмивка
Я пак мини на обиколка да видиш, ама се оглеждай за гъсарника. Едно птиченце така ми каза. Трябва да е в менюто с обикновените обори.

хихихи, твоето птиченце много познава Изплезване Изплезване Изплезване

гъсарник на ужаса било, а съм сигурна, че пишеше краварник на ужаса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

пък и не изглежда като производство, има нарисувано лилаво С Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 10:26 #235

titi166768 написа:
flame-4e написа:
titi166768 написа:
flame-4e написа:
titi166768 написа:
дам, там го диря, но го няма Намръщка
а може ли да е било нещо друго, например гъсарник на ужаса?

ами нямам нищо на ужаса при производствата, затова питах къде да го търся Усмивка
Я пак мини на обиколка да видиш, ама се оглеждай за гъсарника. Едно птиченце така ми каза. Трябва да е в менюто с обикновените обори.

хихихи, твоето птиченце много познава Изплезване Изплезване Изплезване

гъсарник на ужаса било, а съм сигурна, че пишеше краварник на ужаса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

пък и не изглежда като производство, има нарисувано лилаво С Учудване Учудване Учудване

Такива са леко по-тъмно зелени и единствено лилавото "С" ги отличава. Да ти е честито.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пон 22 Авг 2011, 10:35 #236

flame-4e написа:
titi166768 написа:
flame-4e написа:
titi166768 написа:
flame-4e написа:
titi166768 написа:
дам, там го диря, но го няма Намръщка
а може ли да е било нещо друго, например гъсарник на ужаса?

ами нямам нищо на ужаса при производствата, затова питах къде да го търся Усмивка
Я пак мини на обиколка да видиш, ама се оглеждай за гъсарника. Едно птиченце така ми каза. Трябва да е в менюто с обикновените обори.

хихихи, твоето птиченце много познава Изплезване Изплезване Изплезване

гъсарник на ужаса било, а съм сигурна, че пишеше краварник на ужаса Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

пък и не изглежда като производство, има нарисувано лилаво С Учудване Учудване Учудване

Такива са леко по-тъмно зелени и единствено лилавото "С" ги отличава. Да ти е честито.

да ти се връща Усмивка
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 25 Авг 2011, 14:05 #237

нещо ми стана двоен матрака Танцуване като пиша - нещо със скрола ли си направих - спира ми тока 2 пъти днес - от кво е не ми отбира кимберицата Танцуване Та, какво викаш?!

допълнение - Голяма работа Ха-ха-ха! бях постнала дълъг линк оттам- оправих се Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Съб 05 Ное 2011, 19:35 #238

Търся Баш-Фермера, имаме проблеми в чата
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Нед 06 Ное 2011, 19:55 #239

лета написа:
Търся Баш-Фермера, имаме проблеми в чата
ще погледна
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Станьо81
Орач
Орач
Станьо81


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 08:29 #240

ФармеманияБГ написа:
лета написа:
Търся Баш-Фермера, имаме проблеми в чата
ще погледна

Защо не може да се влезне в играта, само при мен ли е така???????????????????????
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 08:31 #241

Станьо81 написа:
ФармеманияБГ написа:
лета написа:
Търся Баш-Фермера, имаме проблеми в чата
ще погледна

Защо не може да се влезне в играта, само при мен ли е така???????????????????????

И при мен е така и при други. Дава грешка в логина. Но и в официалния форум не може да се влезе Ругаене Ругаене Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 08:32 #242

на мен също ми дава , че имам грешка и не ме допуска, също и във форума
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 08:34 #243

здравей, Валя!
уплаших се, че в моя телевизор е грешката или някой ми е сменил паролата Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 08:35 #244

лета написа:
здравей, Валя!
уплаших се, че в моя телевизор е грешката или някой ми е сменил паролата Рев Рев Рев

аз за друго се уплаших.. Кикотене ама май проблема е глобален
Върнете се в началото Go down
kristina_ok
Орач
Орач
kristina_ok


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 08:37 #245

Не мога да вляза в играта и от трите си ферми,изписва ми че въвеждам грешни данни а не е така!!!Моля за помощ!!!
Върнете се в началото Go down
-divane-
Орач
Орач
-divane-


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 09:08 #246

Здравейте

В момента имаме проблем с логването в играта - отнася се за всички игри на БигПойнт, форумът вече е достъпен.
Колегите работят по отстраняването на проблема и се надявам скоро всичко да е наред.
При повече информация ще пиша отново и тук!

Върнете се в началото Go down
-divane-
Орач
Орач
-divane-


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 10:58 #247

Играта вече е достъпна, ще има удължаване на евента до 14:15.
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 22:30 #248

-divane- написа:
Играта вече е достъпна, ще има удължаване на евента до 14:15.
малеййййййй, да вярвам ли, че си се разоръжила? гумата и картоните остави ли ги на входа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
-divane-
Орач
Орач
-divane-


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Чет 10 Ное 2011, 22:52 #249

Обещавам да се държиш прилично, да не спамя, да спазвам добрия тон и да чета преди да питам. Ако не е така ще се примиря с картон, ако продължавам съм съгласна да ми дадеш още няколко и накрая бан.....да се надяваме, че няма да е по IP Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13Пет 11 Ное 2011, 07:54 #250

-divane- написа:
Обещавам да се държиш прилично, да не спамя, да спазвам добрия тон и да чета преди да питам. Ако не е така ще се примиря с картон, ако продължавам съм съгласна да ми дадеш още няколко и накрая бан.....да се надяваме, че няма да е по IP Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

от поляците:
Здравейте отново, друга грешка се появи днес: - Сградите в промишлената зона са изчезнали. Това е единствената грешка на дисплея. Все още можете да се възползват от промишлената зона. Нашите разработчици работят върху премахването на тази грешка. FARMERAMA Вашият екип
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Проблемацийки :) - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 10 Mini_c13 #251

Върнете се в началото Go down
 

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-