Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 12 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 12 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 05 Яну 2012, 15:13 #276

има ли проблем с фен форума? Учудване Учудване Учудване

излизат ми едни квадрати(не мога да обясня ) там където има надписи на самия форум има празни квадрати, не зависимо къде съм влязла
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 05 Яну 2012, 15:32 #277

лета написа:
има ли проблем с фен форума? Учудване Учудване Учудване

излизат ми едни квадрати(не мога да обясня ) там където има надписи на самия форум има празни квадрати, не зависимо къде съм влязла

и на мен ми излизат такива квадратчета, едно цяло мнение от празни квадратчета, но след малко са цитирали същото това мнение и се вижда нормално. това ми се получава в официалния форум Звънче Звънче
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 05 Яну 2012, 16:55 #278

annaag1 написа:
лета написа:
има ли проблем с фен форума? Учудване Учудване Учудване

излизат ми едни квадрати(не мога да обясня ) там където има надписи на самия форум има празни квадрати, не зависимо къде съм влязла

и на мен ми излизат такива квадратчета, едно цяло мнение от празни квадратчета, но след малко са цитирали същото това мнение и се вижда нормално. това ми се получава в официалния форум Звънче Звънче

Много е неприятно, но не знам защо се получава така, за да се оправи. Мисля, че при форматирането с някой шрифт, но може и да греша.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:38 #279

Кери има проблемче и запитване...Защо първите ми постове във форума се вижда подписа ми,а в тези от днес и вчера примерно не?...Или аз нещо недовиждам Учудване
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:43 #280

keriduen написа:
Кери има проблемче и запитване...Защо първите ми постове във форума се вижда подписа ми,а в тези от днес и вчера примерно не?...Или аз нещо недовиждам Учудване

Като пускаш публикация долу в менюто виж настройката дали е такава, че да се публикува с подписа. Моят също не се показваше.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 16:49 #281

todorsh написа:


Като пускаш публикация долу в менюто виж настройката дали е такава, че да се публикува с подписа. Моят също не се показваше.

Гледам пръкна се,може да е било временно явление... Усмивка
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 17:03 #282

keriduen написа:
todorsh написа:


Като пускаш публикация долу в менюто виж настройката дали е такава, че да се публикува с подписа. Моят също не се показваше.

Гледам пръкна се,може да е било временно явление... Усмивка

Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 17:10 #283

todorsh написа:


Изплезване

Хм... Лакомница
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 19:13 #284

От два-три дни когато опитвам да вляза в играта ми се появява следното съобщение http://www.prikachi.com/images/298/4257298n.png,много е досадно...Запаметила съм си паролите в браузъра за улеснение,а сега ме кара да ги пиша на ръка,че инак не ще да ме пуска... Намръщка
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 19:15 #285

keriduen написа:
От два-три дни когато опитвам да вляза в играта ми се появява следното съобщение http://www.prikachi.com/images/298/4257298n.png,много е досадно...Запаметила съм си паролите в браузъра за улеснение,а сега ме кара да ги пиша на ръка,че инак не ще да ме пуска... Намръщка

И при мен по някой път така. Щракам втори път на запаметения ник и става...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 19:18 #286

todorsh написа:


И при мен по някой път така. Щракам втори път на запаметения ник и става...

При мен не,само писане на ръка помага...А това са да не казвам колко ферми вече,трябва да си извадя големия тефтер,да записвам пароли,че не мога да ги запомня всички... Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 20:37 #287

keriduen написа:
todorsh написа:


И при мен по някой път така. Щракам втори път на запаметения ник и става...

При мен не,само писане на ръка помага...А това са да не казвам колко ферми вече,трябва да си извадя големия тефтер,да записвам пароли,че не мога да ги запомня всички... Тц-тц!
keri, влез в настройките на браузъра където са запаметени паролите. изтрий от там ника ти. после го въведи на ново и го запамети пак. ще спре да ти показва съобщението.
ако няколко пъти го имаш запаметен ника в настройките трий всичките. за да остане само това, което ще въведеш.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13Чет 12 Яну 2012, 20:43 #288

БашФермер написа:
keri, влез в настройките на браузъра където са запаметени паролите. изтрий от там ника ти. после го въведи на ново и го запамети пак. ще спре да ти показва съобщението.
ако няколко пъти го имаш запаметен ника в настройките трий всичките. за да остане само това, което ще въведеш.

Отивам на секундата... ОК
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Проблемацийки :) - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 12 Mini_c13 #289

Върнете се в началото Go down
 

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 12 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-