Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 14:16 #301

давай бързо на игрите , че ще ме набият
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 14:17 #302

кой ще те набие???????? :91 :91 :91 :91
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 14:20 #303

мойте, утре ще ти кажа ... Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 14:22 #304

Готова съм Валееееееееееееееее, сега и Нати да беше тук да ви нацелувам и нагушкам Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Айде на биритеееееееее Гушкане Гушкане Гушкане Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 14:23 #305

niika123 написа:
Готова съм Валееееееееееееееее, сега и Нати да беше тук да ви нацелувам и нагушкам Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Айде на биритеееееееее Гушкане Гушкане Гушкане Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Браво успя, честито а сега аз изчезвам.. Давам ти сърцето си Букет
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 04:54 #306

Ния честита титла сега и трите сме бирени пияндета Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица Срамержлив
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 06:36 #307

Taisita написа:
Ния честита титла сега и трите сме бирени пияндета Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица Срамержлив

Добро утро Нати и много благодаря за вчера Гушкане
Само дето сега в неделя като замина на морето и докато се прибера, вие ще сте напред с по няколко титли Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 06:46 #308

niika123 написа:
Taisita написа:
Ния честита титла сега и трите сме бирени пияндета Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица Срамержлив

Добро утро Нати и много благодаря за вчера Гушкане
Само дето сега в неделя като замина на морето и докато се прибера, вие ще сте напред с по няколко титли Рев

Здравей, здравей Наздравица , я не се оплаквай, ти ще си печеш дъ-то на плажа а ние ше копаме тукаааа Рев Рев Рев
Обаче успя вчера ... ОК Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 06:58 #309

valja написа:
niika123 написа:
Taisita написа:
Ния честита титла сега и трите сме бирени пияндета Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица Срамержлив

Добро утро Нати и много благодаря за вчера Гушкане
Само дето сега в неделя като замина на морето и докато се прибера, вие ще сте напред с по няколко титли Рев

Здравей, здравей Наздравица , я не се оплаквай, ти ще си печеш дъ-то на плажа а ние ше копаме тукаааа Рев Рев Рев
Обаче успя вчера ... ОК Букет


Да миличка, с ваша помощ Давам ти сърцето си Ти нали ще ми наглеждаш фермичката? Моля , моля моля
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 07:06 #310

Еее нали вече ти обещах.. Усмивка Усмивка , що мислиш, пиша че ме оставяш да копам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях а ти хубаво да хванеш тен и да отпочинеш и заради мен Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 07:34 #311

valja написа:
Еее нали вече ти обещах.. Усмивка Усмивка , що мислиш, пиша че ме оставяш да копам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях а ти хубаво да хванеш тен и да отпочинеш и заради мен Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед


Благодаря ти, на теб разчитам... знаеш, че ти имам много долямо доверие щом ти давам единствената си фермичка Гушкане Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 07:39 #312

niika123 написа:
valja написа:
Еее нали вече ти обещах.. Усмивка Усмивка , що мислиш, пиша че ме оставяш да копам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях а ти хубаво да хванеш тен и да отпочинеш и заради мен Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед


Благодаря ти, на теб разчитам... знаеш, че ти имам много долямо доверие щом ти давам единствената си фермичка Гушкане Букет

пиши на лични да се разберем .. Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 08:07 #313

Браво Ния на моренце да се попечеш и за мен,момичета ще ми се освободи едно място за съсед,имам един почти на червено,та преди да се пусна в темата за съседите,да питам някоя от вас има ли местенце и иска ли ме за съсед Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 08:31 #314

Taisita написа:
Браво Ния на моренце да се попечеш и за мен,момичета ще ми се освободи едно място за съсед,имам един почти на червено,та преди да се пусна в темата за съседите,да питам някоя от вас има ли местенце и иска ли ме за съсед Давам ти сърцето си

За теб ще намеря едно местенце Букет как ти е ника, да ти пратя покана
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 08:35 #315

Вале,как да те не обича човек Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Както тук ника ми е Taisita Усмивка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 08:40 #316

Taisita написа:
Вале,как да те не обича човек Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Както тук ника ми е Taisita Усмивка

ей сега ще те поканя... Букет ама след тебе вече няма шанс за никой ... това ми е последния с паднало барометърче.. Заливане от смях Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 08:42 #317

айде честито съседство, ще си пийвате през оградката Наздравица Наздравица Наздравица
Аз малко пропуснах разговора, че се заприказвах с колегите и чаккк сега отварям темичката Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Отивам при Лети на гости в Равда, ама тя още не знае Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 08:47 #318

niika123 написа:
айде честито съседство, ще си пийвате през оградката Наздравица Наздравица Наздравица
Аз малко пропуснах разговора, че се заприказвах с колегите и чаккк сега отварям темичката Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Отивам при Лети на гости в Равда, ама тя още не знае Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Моето синче пък ще ходи в Бургас... ти в Равда ( да се почерпите с Лети) , а ние с Нати да копамееее - ужас, ама ше пием с нея бира през оградата... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 08:54 #319

valja написа:
niika123 написа:
айде честито съседство, ще си пийвате през оградката Наздравица Наздравица Наздравица
Аз малко пропуснах разговора, че се заприказвах с колегите и чаккк сега отварям темичката Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Отивам при Лети на гости в Равда, ама тя още не знае Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Моето синче пък ще ходи в Бургас... ти в Равда ( да се почерпите с Лети) , а ние с Нати да копамееее - ужас, ама ше пием с нея бира през оградата... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица


Тя Лети още не знае, ама ще и кажа сега през оградата Наздравица Къде ще ходи синчето, някъде на квартира заради морето или ?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 09:12 #320

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
айде честито съседство, ще си пийвате през оградката Наздравица Наздравица Наздравица
Аз малко пропуснах разговора, че се заприказвах с колегите и чаккк сега отварям темичката Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Отивам при Лети на гости в Равда, ама тя още не знае Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Моето синче пък ще ходи в Бургас... ти в Равда ( да се почерпите с Лети) , а ние с Нати да копамееее - ужас, ама ше пием с нея бира през оградата... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица


Тя Лети още не знае, ама ще и кажа сега през оградата Наздравица Къде ще ходи синчето, някъде на квартира заради морето или ?


сигурно на квартира, има приятели в бургас и приятелка Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ама още не сме се доразбрали.. а аз съм ей така Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 09:16 #321

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
айде честито съседство, ще си пийвате през оградката Наздравица Наздравица Наздравица
Аз малко пропуснах разговора, че се заприказвах с колегите и чаккк сега отварям темичката Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Отивам при Лети на гости в Равда, ама тя още не знае Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Моето синче пък ще ходи в Бургас... ти в Равда ( да се почерпите с Лети) , а ние с Нати да копамееее - ужас, ама ше пием с нея бира през оградата... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица


Тя Лети още не знае, ама ще и кажа сега през оградата Наздравица Къде ще ходи синчето, някъде на квартира заради морето или ?


сигурно на квартира, има приятели в бургас и приятелка Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ама още не сме се доразбрали.. а аз съм ей така Учудване Учудване Учудване



А ти няма ли да почиваш ... отивай с детенцето Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 09:32 #322

niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 написа:
айде честито съседство, ще си пийвате през оградката Наздравица Наздравица Наздравица
Аз малко пропуснах разговора, че се заприказвах с колегите и чаккк сега отварям темичката Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Отивам при Лети на гости в Равда, ама тя още не знае Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Моето синче пък ще ходи в Бургас... ти в Равда ( да се почерпите с Лети) , а ние с Нати да копамееее - ужас, ама ше пием с нея бира през оградата... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица


Тя Лети още не знае, ама ще и кажа сега през оградата Наздравица Къде ще ходи синчето, някъде на квартира заради морето или ?


сигурно на квартира, има приятели в бургас и приятелка Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ама още не сме се доразбрали.. а аз съм ей така Учудване Учудване Учудване



А ти няма ли да почиваш ... отивай с детенцето Сладолед Сладолед Сладолед

Рев Рев Рев Рев за мене няма почивкаааа Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 09:43 #323

Вили много се радвам че ми стана съседка,сега по комшийски вместо да копаме ще пием биричка Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 09:54 #324

айде на биричкатаааа Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица че в тая жега не може да се копа... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 10:03 #325

Никакво копане мързел и бира само,като няма море Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 13 Mini_c13 #326

Върнете се в началото Go down
 

нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Нова руна
» Нова визия на розите
» Нова визия на овцете
» Пълнолуние - нова селекция на врани

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-