Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 05:42 #501

annaag1 написа:
тук нещо не се видях из похвалените, и после либоф ше ми викаш Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

Учудване Учудване Учудване Учудване
Тя от притеснение бре... Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 05:43 #502

Ани честита коронка Наздравица

Ния затрупана си с подаръци,пратих ти колкото можах Мляска
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 05:54 #503

Taisita написа:
Ани честита коронка Наздравица

Ния затрупана си с подаръци,пратих ти колкото можах Мляска

аз съм по-ранобудна Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 05:57 #504

Ти си ме преварила значи Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:15 #505

Taisita написа:
Ти си ме преварила значи Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

аз, че ти кой друг мислиш да е Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:20 #506

valja написа:
Taisita написа:
Ти си ме преварила значи Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

аз, че ти кой друг мислиш да е Плезене Плезене Плезене

Знам ли кой Учудване Учудване Учудване Плетене Плетене Плетене Плезла Плезла Плезла
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:29 #507

Тъкмо си мислех, че Ния се е успинкала днес, а то тя качвала ниво Букет
Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:39 #508

Днес е раннобудна и ниво вдига и току виж и обор за мляко е построила Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:42 #509

Сладките ми приятелки благодаря много за подаръците и добро утро Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Събрах почти всичко за млякото, само 22 дъски остават Наздравица Много съм доволна Бъркане в носа
При вас как върви мармалада? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:44 #510

не питай прекарах се с мармалада от ябълки,изядох го и сега имам бонус при обирането на дръвчетата с ябълки...а аз мислех че съм направила мармалад от ревен,затова го хапнах мармалада рано рано Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:47 #511

Taisita написа:
не питай прекарах се с мармалада от ябълки,изядох го и сега имам бонус при обирането на дръвчетата с ябълки...а аз мислех че съм направила мармалад от ревен,затова го хапнах мармалада рано рано Рев Рев Рев Рев Рев

и аз така вчера направих, така че не си само ти... а бях си обрала и ябълките..
ама после успях да си купя от пазара и си качих точките и хапнах Голяма работа

п.п. повече от 2 на ден е трудно да се свари, без да си купиш захар Рев
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:53 #512

valja написа:
Taisita написа:
не питай прекарах се с мармалада от ябълки,изядох го и сега имам бонус при обирането на дръвчетата с ябълки...а аз мислех че съм направила мармалад от ревен,затова го хапнах мармалада рано рано Рев Рев Рев Рев Рев

и аз така вчера направих, така че не си само ти... а бях си обрала и ябълките..
ама после успях да си купя от пазара и си качих точките и хапнах Голяма работа

п.п. повече от 2 на ден е трудно да се свари, без да си купиш захар Рев


Поне си хапвате, а аз миналата събирам яйца Ядосване
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 06:56 #513

Вале миличка успокой ме че аз като една блонди рано рано оплесках хапването на сладкото,но щом не съм само аз... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 07:13 #514

Taisita написа:
Вале миличка успокой ме че аз като една блонди рано рано оплесках хапването на сладкото,но щом не съм само аз... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

не си Ех, мечти ох, Ния слънце, пробай поне мляко, ако може да си купиш от пазара Гушкане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 07:20 #515

Момичета само ние сме на линия във форума Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Наздраве!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 07:20 #516

valja написа:
Taisita написа:
Вале миличка успокой ме че аз като една блонди рано рано оплесках хапването на сладкото,но щом не съм само аз... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

не си Ех, мечти ох, Ния слънце, пробай поне мляко, ако може да си купиш от пазара Гушкане


Вале Миличка, няма нито мляко, нито яйца, нито каквото ми трябва Няма пък!
Но съм го преживяла това вече, ще стане просто по-бавно.
Сега събирам звездички Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 07:26 #517

niika123 написа:
valja написа:
Taisita написа:
Вале миличка успокой ме че аз като една блонди рано рано оплесках хапването на сладкото,но щом не съм само аз... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

не си Ех, мечти ох, Ния слънце, пробай поне мляко, ако може да си купиш от пазара Гушкане


Вале Миличка, няма нито мляко, нито яйца, нито каквото ми трябва Няма пък!
Но съм го преживяла това вече, ще стане просто по-бавно.
Сега събирам звездички Гушкане Гушкане Гушкане

може пък да е за добро Ех, мечти само да не се ядосваш Гушкане Гушкане

и понеже сме си само ние у форума... Наздраве! Наздраве!

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 3118399U

да се почерпим от сърце Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 07:27 #518

ох колко е вкусно, а как ми къркори стомахчето Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 07:36 #519

niika123 написа:
ох колко е вкусно, а как ми къркори стомахчето Рев Рев

ти защо още не си закусвала аааааа

и гледайте да не излапате всичките бонбонки... да остане и за Анчето...
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 07:48 #520

Mерси за бонбонките Вале,а как обичам сладко Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си


Вале,колко точки си събрала като чирак на мармалади?Моите са само 140 Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 08:56 #521

Taisita написа:
Mерси за бонбонките Вале,а как обичам сладко Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си


Вале,колко точки си събрала като чирак на мармалади?Моите са само 140 Рев

току що ги направих 200, ама аз вчера успях да си купя малко мармалад и вкарах 5 за точки, другите ги хапнах Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 08:58 #522

Издебнала си мармалад на пазара? Учудване Учудване Учудване Отивам и аз Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 09:09 #523

Милички, купих си ферма за пауни, ще имам ли нужда от него въобще или само ще заема място? Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 09:12 #524

От обора за пауни събираш пауни за поръчките,може да ги предаваш и за купата за животни Усмивка

Вале на моя пазар няма нищо,ни мармалад ни хляб....голяма криза ни е налегнала Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 09:13 #525

Taisita написа:
Издебнала си мармалад на пазара? Учудване Учудване Учудване Отивам и аз Сладолед Сладолед Сладолед

вчера имаше голямо движение на пазара... аз бая попазарувах.. щом от 120х останах с 20х , накупих, колкото можах мармаладчета, хлебчета, даже ананас и грозде, ама днес е мъртвило... всичко зачезна Учудване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 21 Mini_c13 #526

Върнете се в началото Go down
 

нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 21 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Нова руна
» Нова визия на розите
» Нова визия на овцете
» Пълнолуние - нова селекция на врани

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-