Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексКалендарРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

прати ми подарък

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
roberti4ka
Тракторист
Тракторист

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:18 #51

хонда80 написа:
nemoga da te razbera, kakvo iska6 da kaje6 ?

ако създадеш акаунт само за да си пращаш подаръци то той ще е на 2 ниво и няма да имаш право да пращаш топки. ще трябва да го развиеш поне на 5 ниво за да имаш това право.
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:21 #52

roberti4ka написа:
хонда80 написа:
nemoga da te razbera, kakvo iska6 da kaje6 ?

ако създадеш акаунт само за да си пращаш подаръци то той ще е на 2 ниво и няма да имаш право да пращаш топки. ще трябва да го развиеш поне на 5 ниво за да имаш това право.
да де , ти нямаш ли 18 профила са подаръци?
новите цъкалки стават,пратих си ,само незнам колко ТО дават
Топките не могат да се пращат с лалогулдени от самото на4ало

Тракторист

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:24 #53

имам профили но някои са на 2 ниво. ще се справя със ситуацията - просто ми създават НЕУДОБСТВО! не ги е срам програмистите. Ядосване
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:25 #54

roberti4ka написа:
имам профили но някои са на 2 ниво. ще се справя със ситуацията - просто ми създават НЕУДОБСТВО! не ги е срам програмистите. Ядосване
е за инструменти нямаш ли от 8 ниво

Пазител на градината 6

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:28 #55

хонда80 написа:
roberti4ka написа:
е за инструменти нямаш ли от 8 ниво
Една хубава новина от мен Сладолед , инструментите са ги пуснали с лалогулдени само 4е иска 8 ниво Ядосване

Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:43 #56

къв ви е проблема за 5то ниво на новите акаунти.....18 ника ги правя за по малко то 2ч. с тия куести в читалището не на 5, а на 15 ще ги кача без проблем.

Пазител на градината 6
Пазител на градината 6

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:46 #57

БашФермер написа:
къв ви е проблема за 5то ниво на новите акаунти.....18 ника ги правя за по малко то 2ч. с тия куести в читалището не на 5, а на 15 ще ги кача без проблем.
Баш с новите цакалки кво ще правим , супер са далаверски ще прибираме зайците и пилетата май Голяма работа

Орач

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 12:47 #58

Иде ми да се изям от яд! Тръгнах да си развивам сателитчетата до 5 ниво, врътнах колелото на едното и ми се паднаха 120 000 мп Ругаене На основните ферми от месеци само вода, точки и тор!
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:10 #59

хонда80 написа:
БашФермер написа:
Баш с новите цакалки кво ще правим , супер са далаверски ще прибираме зайците и пилетата май Голяма работа
Гроб съм Гроб съм Гроб съм Гроб съм Гроб съм

Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:14 #60

Схвана ми се ръката да сея марули на 5 ферми едновременно за да ги докарам поне до 3 ниво, а оттам дано има зайци на пазара ще е лесно. Изплезване Изплезване Изплезване
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:17 #61

лета написа:
Схвана ми се ръката да сея марули на 5 ферми едновременно за да ги докарам поне до 3 ниво, а оттам дано има зайци на пазара ще е лесно. Изплезване Изплезване Изплезване

що сееш активирай първо комбайна и после сеялката.
lane99
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:21 #62

лета написа:

да не те отчайвам, ама зайците са от 4 ниво. сади овес и слънчоглед, пак ще се продаде на пазара, но ще си спестиш цъкането.
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:21 #63

в момента имам пари само за комбайна
освен в някой куест май емаше лг. за награда Брадясал Брадясал Брадясал ако е така ще се изям от яд защото почти приключих ОМГ! ОМГ! ОМГ!

п.п.нямам достъп до читалището Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:25 #64

лета написа:
със сено е по -лесно Сладолед имаш възможност и комбайна да аактивираш или сеялка и става по-бързо Голяма работа

Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:31 #65

хонда80 написа:
лета написа:
със сено е по -лесно Сладолед имаш възможност и комбайна да аактивираш или сеялка и става по-бързо Голяма работа

аз нарочно сея марули защото за 5мин. ми дава 1 то, а сеното за 25мин. 2.5 то и съм си активирала комбайна на всички. Докато отида до последната пак се връщам на първата и т.н. Изплезване Изплезване Изплезване
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:45 #66

лета написа:
хонда80 написа:
лета написа:

аз нарочно сея марули защото за 5мин. ми дава 1 то, а сеното за 25мин. 2.5 то и съм си активирала комбайна на всички. Докато отида до последната пак се връщам на първата и т.н. Изплезване Изплезване Изплезване
точно така Намигане и аз така правех, като се качиш на трето ниво и ти отвори пазара, продай марулите и купи малки количества от това което ти иска като поръчки в къщата, от тия то ще се качиш на 4то ниво....там е лесно отиваш в читалището и със зайци или овце минаваш Намигане

Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:49 #67

БашФермер написа:
лета написа:
хонда80 написа:
лета написа:

точно така Намигане и аз така правех, като се качиш на трето ниво и ти отвори пазара, продай марулите и купи малки количества от това което ти иска като поръчки в къщата, от тия то ще се качиш на 4то ниво....там е лесно отиваш в читалището и със зайци или овце минаваш Намигане
точно това се стремя да направя, но дано има зайци, че на моя пазар оттатък има само 5-6 предложения
tanianencheva
Орач
Орач

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 13:52 #68

аз също бих искал подарък топка Срамержлив panairi ми е ника
кикимора
Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 14:03 #69

AIDA_78 написа:
Иде ми да се изям от яд! Тръгнах да си развивам сателитчетата до 5 ниво, врътнах колелото на едното и ми се паднаха 120 000 мп На основните ферми от месеци само вода, точки и тор!

още колко работи ще ти се паднат,ще ти се напълнят с по 1-2 златни дървета,кенгуларници,пудели,мишки-търсачки,всичките хиксел дървета,цистерни за вода..моите сателити са пълни днес пак на един му се падна златно дърво,а вчера в друг имах и 100% повече продукция..ша има да се ядосваш...
кикимора
Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 14:06 #70

tanianencheva написа:
аз също бих искал подарък топка panairi ми е ника

вчера къде бяхте,във седем сателита ми изгоряха по 1-2 топки..колко виках тука и се молих да ми пратят сови..ама се обадиха само 3 човека..днес вече си ги изпратих навреме топките.. оставяйте си никовете,че ако утре ми се наложи и всички съседи са пълни да има къде да пращам..
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 14:06 #71

tanianencheva написа:
аз също бих искал подарък топка Срамержлив panairi ми е ника
ей сега ще ти пратя 10тина Намигане

Тракторист
Тракторист

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 14:18 #72

да ви кажа чесно то мързела е голямо нещо. не само че ме мързи да развия фермите на 5 ниво но и ме мързи да влизам всеки ден да си пращам инструменти затова са си с ниски нива.
tanianencheva
Орач
Орач

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 14:19 #73

ооо много благодаря Усмивка) Сладолед
кикимора
Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   Чет 30 Юни 2011, 16:11 #74

кой е визитка1,веднага да си признава,че гледачката ми е в отпуска,ошошках са с тия клонинги бре...само са стряскам кът видя совата... леле сетих са га за първи път получих сова за да ми кажат че ме добавят във бъдито..направо ма сбъркаха .. написали само една цифра 1 и толкоз аз още прясна фермерка,тъй са панирах че чак са изприщих от мислене и гадаене какво аджеба значи това 1 после такъв смях падна
jiji01091
Тракторист
Тракторист

Male

ПисанеЗаглавие: топки   Чет 30 Юни 2011, 16:16 #75

е да дойда и тука да помрънкам за малко топки Сладолед във фермата се пиша jiji0109
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък    #76

прати ми подарък

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Идеи-