Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексCalendarРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
rosi1963
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Нед 17 Юли 2011, 07:49 #126

И аз искам да благодаря от все сърце на всички които ми помогнаха с подаръците , с тяхна помощ стигнах на финала , нищо че не го завърших. Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 11:01 #127

Как получавам подарък от ник,който не ми е съсед и не е включен в бъдито ми? ...някаква скрита опция на играта?
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 14:12 #128

BUTTERFLAIS написа:
Как получавам подарък от ник,който не ми е съсед и не е включен в бъдито ми? ...някаква скрита опция на играта?

Не е нужно да е в твоето бъди, трябва само ти да си в неговото. Може само единия да добави, това не става автоматично и при другия.
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 15:06 #129

BUTTERFLAIS написа:
Както при мен, аз те имам в бъдито в една от моите сателитки, не помня коя лета? беше и когато не ми стигнат подаръците от основната ти пращам от помощната.
Всеки може да ти праща подаръци, достатъчно е да ти прати съобщение(не зависимо какво) и да те прибави в бъди-листа
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 16:23 #130

лета написа:

Както при мен, аз те имам в бъдито в една от моите сателитки, не помня коя лета? беше и когато не ми стигнат подаръците от основната ти пращам от помощната.
Всеки може да ти праща подаръци, достатъчно е да ти прати съобщение(не зависимо какво) и да те прибави в бъди-листа
.Лета,това го знам. Този ник не ми е писал писмо никога.За първи път го виждам.Може би има друг начин за добавяне в бъдито,който аз не знам или може да се изпраща подарък и без бъди-листа.Мислех и за дублиране на никове...
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 16:28 #131

може да ти е пращал покана за съседство, или/и да се е преименувал после
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 16:39 #132

flame-4e написа:
може да ти е пращал покана за съседство, или/и да се е преименувал после
Да прати ми покана по преден ден,но я отказах.Това значи ли,че съм в неговото бъди щото в моето не е.За преименуване и дума не може да става,пак казвам не е в моето бъди.Загадката е как ме е добавил в неговото.Гати,любопитната работа .Ама ме гложди да знам.
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 17:29 #133

flame-4e написа:

Не е нужно да е в твоето бъди, трябва само ти да си в неговото. Може само единия да добави, това не става автоматично и при другия.
Флеймче,имаш ли идея как съм попаднала в неговото бъди?
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 19:19 #134

BUTTERFLAIS написа:
flame-4e написа:

Флеймче,имаш ли идея как съм попаднала в неговото бъди?
При изпращане на поканата за съседство, автоматично влизаш в бъдито му, дори и да откажеш съседството.

Сори за моята покана, само пробвах, ако искаш не я приемай, ако искаш приеми, няма проблем.
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 19:25 #135

flame-4e написа:

При изпращане на поканата за съседство, автоматично влизаш в бъдито му, дори и да откажеш съседството.

Сори за моята покана, само пробвах, ако искаш не я приемай, ако искаш приеми, няма проблем.
Благодаря ти,че вдигна булото на загадката ми.Аз също пробвах,но незнайно защо не ми се получи .В момента нямам покана от теб.Днес отказах две покани може вече да съм те резнала,сори

Последната промяна е направена от BUTTERFLAIS на Нед 01 Апр 2012, 13:19; мнението е било променяно общо 2 пъти
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 19:28 #136

BUTTERFLAIS написа:
flame-4e написа:

Благодаря ти,че вдигна булото на загадката ми.Аз също пробвах,но незнайно защо не ми се получи .В момента нямам покана от теб.Днес отказах две покани може вече да съм те резнала,сори

Аз току що я пуснах, сигурно след рефреш ще я видиш. И да ме резнеш не е проблем, но не исках да пробвам с кой да е .
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 19:30 #137

flame-4e написа:

Аз току що я пуснах, сигурно след рефреш ще я видиш. И да ме резнеш не е проблем, но не исках да пробвам с кой да е .
Ааа,зех та .Какъв подарък предпочиташ да те питам още тук...аз съм на захар.
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 19:35 #138

BUTTERFLAIS написа:
flame-4e написа:

Ааа,зех та .Какъв подарък предпочиташ да те питам още тук...аз съм на захар.
Като няма евенти може и без подарък, иначе каквото се иска в евента. И да ме прескачаш не е проблем. Намигане
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 19:39 #139

flame-4e написа:

Като няма евенти може и без подарък, иначе каквото се иска в евента. И да ме прескачаш не е проблем.
Същото
rosi1963
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Съб 31 Мар 2012, 20:05 #140

Я честито, взех та Радке взех тъ Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане ОК ОК ОК
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата    #141

Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-