Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексCalendarРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 13:22 #26

pepina_m72 написа:

обаче едан поправка-регнах се още преди няколко дни когато видях в онзи форум сайта.И не съжалявам за което.Благодаря ви отново

ааа аз съм заплеса,видях,че ти беше първото мнение и помислих,че сега се си регнала Смях Смях Смях

Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 13:24 #27

ildevaris написа:
Елфи написа:

Баша, докато вкарваше голове, изтърва клюката, най-цветущите постове вече са изтрити Ядосване Ядосване Ядосване

аз ги видях Кикотене Кикотене Кикотене
съжалявам не е нещо с което се гордея но си изпуснах нервите.позволих си да падна на чуждо ниво но няма да се повтаря
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 13:26 #28

pepina_m72 написа:
ildevaris написа:
Елфи написа:

Баша, докато вкарваше голове, изтърва клюката, най-цветущите постове вече са изтрити Ядосване Ядосване Ядосване

съжалявам не е нещо с което се гордея но си изпуснах нервите.позволих си да падна на чуждо ниво но няма да се повтаря

не го мисли,там си е за там.айде оставяме темата.Било каквото било ОК

обаждай се утре ако има нужда пак ще пращаме топки.

Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 13:38 #29

ildevaris написа:
pepina_m72 написа:
ildevaris написа:
Елфи написа:

не го мисли,там си е за там.айде оставяме темата.Било каквото било ОК

обаждай се утре ако има нужда пак ще пращаме топки.
ако не е нахално не бих отказала топчици.Садя все аспержи боровинки но едва събирам няколко спукани топчици.Сега трупам парички зада купя плодове поне единия ръкав да завърша
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 13:41 #30

pepina_m72 написа:

ако не е нахално не бих отказала топчици.Садя все аспержи боровинки но едва събирам няколко спукани топчици.Сега трупам парички зада купя плодове поне единия ръкав да завърша

сега се харчат много бързозреещите и бързо се трупат пенита от тях.обаче пък са за сметка на топките,защото нищо не дават.

Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 14:55 #31

Елфи написа:
ildevaris написа:
pepina_m72 написа:

сега се харчат много бързозреещите и бързо се трупат пенита от тях.обаче пък са за сметка на топките,защото нищо не дават.

От 2 реколти царевица събрах 6 топки. Направи ми впечатление, че и двата пъти излязоха от основното поле и поляната. От пустото - нищо.
Махнах дърветата, защото днес дадоха с около 15 топки по-малко.

пуска ама не е сигурно.аз пуснах от един куест комбайна и вчера няколко часа го ползвах за дребните култури до сеното.
1-2 пъти мернах топка ама после се оказа,че са изкочили 25 и не съм ги видяла като анимация.
пак дава,но не е много сигурно.А за дърветата не съм забелязала колко дават,че с комбайна ги брах и тях тази сутрин.

Тракторист
Тракторист

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 19:34 #32

като гледам тая тема се е превърнала нова за футбола но понеже е по-тиха ще пиша тук . Да знаете че и аз се нуждая от топки и се пиша jiji0109 във фермата и връщам жеста на този който иска да му го върна
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 19:35 #33

jiji01091 написа:
като гледам тая тема се е превърнала нова за футбола но понеже е по-тиха ще пиша тук . Да знаете че и аз се нуждая от топки и се пиша jiji0109 във фермата и връщам жеста на този който иска да му го върна

жижи утре имаш от мен няколко,но ще е следобед някъде.

Тракторист
Тракторист

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 19:40 #34

ildevaris написа:
jiji01091 написа:

много ти благодаря кажи ми как се пишеш че да ти пратя и на теб ако искаш Усмивка
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 19:45 #35

jiji01091 написа:
ildevaris написа:
jiji01091 написа:

много ти благодаря кажи ми как се пишеш че да ти пратя и на теб ако искаш Усмивка

няма нужда,нищо не ми пращай на мен Кикотене

Тракторист
Тракторист

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 19:51 #36

ildevaris написа:
jiji01091 написа:
ildevaris написа:
jiji01091 написа:

няма нужда,нищо не ми пращай на мен Кикотене

добре щом искаш да не ти пращам няма но ако се нуждаеш от топки само кажи
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 19:57 #37

вижте сега да ви светна Намигане щото като станем много маймунки ие много зор кой на кой пратил Намигане и аз ще ти пратя нп, обаче регваш няколко ника. не ти трябва да вдигаш ниво просто ги регваш. пращаш от тях по едно писмо на основната си ферма, добавяш се в бъдито и си пращаш сам топки всеки ден Намигане сори че говоря директно на теб, така се случи ама на всички ще свърши работа Намигане за топките не са нужни нива има ги още на 1ниво, нужен е само рег Усмивка

запаметяваш си ги и всеки ден си вкарваш автоголове Смях

Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:02 #38

БашФермер написа:
вижте сега да ви светна Намигане щото като станем много маймунки ие много зор кой на кой пратил Намигане и аз ще ти пратя нп, обаче регваш няколко ника. не ти трябва да вдигаш ниво просто ги регваш. пращаш от тях по едно писмо на основната си ферма, добавяш се в бъдито и си пращаш сам топки всеки ден Намигане сори че говоря директно на теб, така се случи ама на всички ще свърши работа Намигане за топките не са нужни нива има ги още на 1ниво, нужен е само рег Усмивка

А от една , или 2 пощи става ли? Не ми се занимава да правя други.
jiji01091
Тракторист
Тракторист

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:06 #39

БашФермер написа:

добре благодаря аз засега съм доставил 62 топки и имам три отделни рега откъдето си пращам мисля да си правя още за да взема ония катерички но все ме е мързел иначе сега искам само обора за лосове но трябва да мина през доста трудности за него затова мрънкам за топки

п.п. много ми хареса това с автоголовете даже знам къде ще го сложа Пъклен план Пъклен план
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:06 #40

роси ще ти го кажа такка, аз имам над 1000 рега на един мейл Смях колкото искаш можеш на един. аз направих така, регнах си един мейл в abv специално за такива никове и всички ги правя само с него Намигане така сами си подарявате, без да се притеснявате днес 3 ли ще ми пратят или 13. правиш 18 рега за 5 мин на един мейл. пускаш от всеки по едно писмо до твоята и дерзаеш Намигане

Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:08 #41

jiji01091 написа:
БашФермер написа:

добре благодаря аз засега съм доставил 62 топки и имам три отделни рега откъдето си пращам мисля да си правя още за да взема ония катерички но все ме е мързел иначе сега искам само обора за лосове но трябва да мина през доста трудности за него затова мрънкам за топки

п.п. много ми хареса това с автоголовете даже знам къде ще го сложа Пъклен план Пъклен план
жижи, направи си 18. ще ти отнеме 10 мин Намигане такка си гарантираш оставащите дни от евента сигурни 18 топки на ден Намигане пак сорка че към те обърнах ама щото да обесня, така всеки ще помогне на себе си и всеки ще е добре Намигане 18 топки на ден не са никак малко, а зависят само от вас Усмивка

Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:16 #42

моите помощни 18 са качени всичките на 8 ниво и на всеки един съсед съм писал писмо че не искам подаръци, завися само от себе си ако има евент си пращам като в момента топки, ако няма като са качени нна 8мо ниво там се отварят инструментите и всеки ден си имам 18 сандъка Намигане

качването и то става много бързо за 2-3ч качваш всичките наведнъж и това съм написал, но специално за топкитее ниво не иска на 1 са достъпни Намигане

Тракторист
Тракторист

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:17 #43

БашФермер написа:
jiji01091 написа:
БашФермер написа:

жижи, направи си 18. ще ти отнеме 10 мин Намигане такка си гарантираш оставащите дни от евента сигурни 18 топки на ден Намигане пак сорка че към те обърнах ама щото да обесня, така всеки ще помогне на себе си и всеки ще е добре Намигане 18 топки на ден не са никак малко, а зависят само от вас Усмивка

така и ще направя но не сега естествено пък и като приключи евента ще си печеля по 180 инструмента на ден което ще е супер защото най-после няма да имам все малко инструменти
rosi1963
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:34 #44

БашФермер написа:
роси ще ти го кажа такка, аз имам над 1000 рега на един мейл Смях колкото искаш можеш на един. аз направих така, регнах си един мейл в abv специално за такива никове и всички ги правя само с него Намигане така сами си подарявате, без да се притеснявате днес 3 ли ще ми пратят или 13. правиш 18 рега за 5 мин на един мейл. пускаш от всеки по едно писмо до твоята и дерзаеш Намигане

Само докато чакам за отговор и нацвъках 3 фермички , ще цвъкна още някоя и утре пак , Благодаря за съвета !!!!!
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:48 #45

няма проблем, слд евента ги качи на 8мо ниво ного бързо става в читталището с овце и заайци и после ще си имаш и сандъчета Намигане

Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 20:52 #46

БашФермер написа:
няма проблем, слд евента ги качи на 8мо ниво ного бързо става в читталището с овце и заайци и после ще си имаш и сандъчета Намигане

Само време да имам, сигурно в неделя , че и събота съм на рожден ден и все нямам време Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка
Блонди
Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 21:03 #47

rosi1963 написа:
БашФермер написа:

Само време да имам, сигурно в неделя , че и събота съм на рожден ден и все нямам време Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка

ако си решила обаче да взимаш и катериците, там ти трябва мейл за всеки нов ник
rosi1963
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Вто 28 Юни 2011, 21:16 #48

Блонди написа:
rosi1963 написа:
БашФермер написа:

ако си решила обаче да взимаш и катериците, там ти трябва мейл за всеки нов ник

Това го разбрах още като пуснаха опцията , обаче все не ми достига време, та не го направих,май и мързел има Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Благодаря за съвета Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка
lolita
Пазител на градината 4
Пазител на градината 4

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 07:36 #49

Ако на някой му трябват топчици да ми пише в играта на liusi85
http://farmemaniqbg.webnode.com/
pepina_m72
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 09:40 #50

Честит празник на всички именници и да почерпим))))
Ако на някой му се играе мач нека ми подаде къс пас-имам нужда от топчици
Благодаря ви
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата    #51

Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-