Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексCalendarРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Помощ за фермата

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
pepina_m72
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 10:29 #51

страхотни сте приятели благодаря ви
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 11:01 #52

pepina_m72 написа:
lane99 написа:
pepina_m72 написа:

Страшно благодаря защото единственото което мога да направя е само топки да събирам....Другото е бездънна яма в която вложих цялото си имущество

и аз мога да ти пратя топчици. кажи за ника
Много ви благодаря на всички.Ника е същия засега защото очаквам всеки момент да ме баннат защото съм се заяла с една фръцла с високо самочувствие
Нали си много умна възпитана гражданко, каква помощ търсиш? Фръцлата с високото самочувствие си ти, никъде не съм се надувала, дадох ти съвет като стар играч, а ти тръгна с обидите,ама толкова ти е акъла.Важното е, че самочувствие имаш-друго не ти трябва!
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 11:25 #53

БашФермер написа:
няма проблем, слд евента ги качи на 8мо ниво ного бързо става в читталището с овце и заайци и после ще си имаш и сандъчета Намигане
Благодаря Баш, вече си имам 20 ферми, катерици, магнолия и по 18 подаръка на ден ... Наздравица Наздравица Ама станах и аз крупен фермер-земеделец Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 11:29 #54

valja написа:
БашФермер написа:
няма проблем, слд евента ги качи на 8мо ниво ного бързо става в читталището с овце и заайци и после ще си имаш и сандъчета Намигане
Благодаря Баш, вече си имам 20 ферми, катерици, магнолия и по 18 подаръка на ден ... Наздравица Наздравица Ама станах и аз крупен фермер-земеделец Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
е ти вече няма какво да ги движиш, само подаръци ще пращаш. ей за това им говорих вместо на всеки евент да се чудят кой ще им прати и кой не, да си зависят от себе си. за нас не е проблема да напълнил 15-20 човека, но винаги съм бил на мнението, че по добрият вариант е аз сам да си я върша тази работа за себе си Намигане браво валя ОК ОК ОК Букет Букет

Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 11:38 #55

БашФермер написа:
valja написа:
БашФермер написа:
е ти вече няма какво да ги движиш, само подаръци ще пращаш. ей за това им говорих вместо на всеки евент да се чудят кой ще им прати и кой не, да си зависят от себе си. за нас не е проблема да напълнил 15-20 човека, но винаги съм бил на мнението, че по добрият вариант е аз сам да си я върша тази работа за себе си Намигане браво валя ОК ОК ОК Букет Букет
Аз отдавна се бях сетила заради тези катеричоци, ама все ме домързяваше.. Ама сега заради тези топки за един ден качих 10 ферми на 8-мо ниво, другите заради съндъците ще ги качвам по-късно .. айде да почерпя по-така.. :216: :213: :216:
pepina_m72
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 11:46 #56

.Lina72. написа:
pepina_m72 написа:
lane99 написа:
pepina_m72 написа:

Страшно благодаря защото единственото което мога да направя е само топки да събирам....Другото е бездънна яма в която вложих цялото си имущество

Много ви благодаря на всички.Ника е същия засега защото очаквам всеки момент да ме баннат защото съм се заяла с една фръцла с високо самочувствие
Нали си много умна възпитана гражданко, каква помощ търсиш? Фръцлата с високото самочувствие си ти, никъде не съм се надувала, дадох ти съвет като стар играч, а ти тръгна с обидите,ама толкова ти е акъла.Важното е, че самочувствие имаш-друго не ти трябва!
Не ти прави чест да се заяждаш още...Моля те прави се че не ме виждаш както аз съм те игнорирала.Усмихнат ден
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:22 #57

Ще ви помоля и двете да приключите със спора до тук.

Казахте си и двете каквото имаше и при желание може да продължите на лични.
И моля да не се прехвърля спор от другия форум и тук.

Наистина ви моля....
И двете ви уважавам като играчи и съфорумци и ще се надявам ако не сте на едно мнение една към друга да го разясните на лични.

Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:25 #58

ildevaris написа:

Наистина ви моля....
И двете ви уважавам като играчи и съфорумци и ще се надявам ако не сте на едно мнение една към друга да го разясните на лични.

Прав си не заслужавате да четете всичко това.извинявам се и игнорирам
.Lina72.
Агроном
Агроном

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:27 #59

pepina_m72 написа:
.Lina72. написа:
pepina_m72 написа:
lane99 написа:
pepina_m72 написа:

Не ти прави чест да се заяждаш още...Моля те прави се че не ме виждаш както аз съм те игнорирала.Усмихнат ден
Чета ти този пост, чета ти и предният(оставям вчерашните) и започнах да те разбирам.Не ти е лесно Намигане
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:32 #60

аз си нямам и на идея кво става, не съм ви чел, но пепина за лина мога да ти кажа едно...да, малко е рязка, но не е злобна и лоша. в началото и аз я понастъпах, защото реших че е даже повече от фръцла, но първото впечатление ме излъга. не знам какво ти е написала, но наистина е играч от който може да се научи много, ама как го е казала това е отделен въпрос Кикотене Кикотене айде стига сте се карали.....като не съм в час не мога и да ви се скарам, щото кой кво рекъл, кой кво казал далеч съм от вчерашния ви разговор Тц-тц! Тц-тц!

Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:36 #61

.Lina72. написа:
pepina_m72 написа:
.Lina72. написа:
pepina_m72 написа:
lane99 написа:
pepina_m72 написа:

Чета ти този пост, чета ти и предният(оставям вчерашните) и започнах да те разбирам.Не ти е лесно Намигане

ildevaris написа:

Наистина ви моля....

????????

Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:39 #62

айде стига, както казва баба ми "квот било - било да мине без дело"
стига вече, исках да има място на което да си помагаме и сме в час с инфото като останалите нации, не да се драчим..... даже острилка е тук /ник няма да казвам/ , дума не съм й казал на криво и няма да й кажа, не защото гледам да има възможно най- много хора, а защото исках точно това да си помагаме и да се информираме Намигане
лина, моля те зарежи. нали твоята игра е добре, който иска да се вслуша ще научи нещо, който не иска си е негова работа. всеки сам си решава как да я играе играта.

Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:43 #63

искам да попитам и двете напълно приятелски....

разрешавате ли да изтрием тези мнения и да направим крачка напред?

не искам да взимам страна и да налагам на никой нищо.

ако сте съгласни и двете трием мненията и всичко се забравя,а на лични какво ще си пишете е друга работа Усмивка

Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:46 #64

ildevaris написа:
искам да попитам и двете напълно приятелски....

разрешавате ли да изтрием тези мнения и да направим крачка напред?

не искам да взимам страна и да налагам на никой нищо.

ако сте съгласни и двете трием мненията и всичко се забравя,а на лични какво ще си пишете е друга работа Усмивка

Аз не искам безсмислени спорове още повече че не ни отива на годините...Това е моето мнение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:47 #65

чакайте сега да ви кажа за топките Сладолед Сладолед Сладолед

не знам дали е случайност или факт, обаче вчера изкарах зоопарка, целия куест /все го отбягвах до сега, ама заради звездичките/, та..... бях сложил 80 обора и ми даде повече топки от колкото примерно от 80 полета с рози. от дърветата дава много слабо, розите тук-таме. понякога добре, понякога зле...ама оборие ме учудиха на 2 обора - топка Учудване Учудване

Агроном
Агроном

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:51 #66

БашФермер написа:

не знам дали е случайност или факт, обаче вчера изкарах зоопарка, целия куест /все го отбягвах до сега, ама заради звездичките/, та..... бях сложил 80 обора и ми даде повече топки от колкото примерно от 80 полета с рози. от дърветата дава много слабо, розите тук-таме. понякога добре, понякога зле...ама оборие ме учудиха на 2 обора - топка Учудване Учудване

махнах повечето дървета още вчера, грам полза няма от тях, оставих си бадемите...от розите не е кой знае какво, но артишока дава през поле топка вече втори ден, оборите и производствата и те
pepina_m72
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:52 #67

БашФермер написа:

Ще ти кажа-иди пусни тото....Досега от нито един обор не ми е дало понгпонг топче даже камо ли топка...Бързо към тотопункта
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:54 #68

БашФермер написа:

и аз мислех да ги изкарам оборите,засега от всичките производства изкача топка.От оборите не знам,че имам само за прилепи и сев.елени на полето.
ама и без това тия дни ще вадя всичко дето ми седи в цветето по полетата та ще видим....

Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 12:59 #69

Моите обори и дървета са на поляната и там ми пуска най-слабо, макар че като сбор ТО е в пъти повече от другите полета. Пусна ми топка на слива, но не и на фурма и имам един портокал ХХЛ - 105 точки - нямааа топка. За животните - от кокошки и зайци въобще не се надявам, но гъските -2бр. и овцете се отчитат. Риби + Японски шаран седят за красота, но поне се трупат ако реша да ги пусна в ръкава, но ме яд на тях и ги продавам Ядосване Ядосване Ядосване
pepina_m72
Тракторист
Тракторист

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 13:02 #70

zornica_a написа:
Моите обори и дървета са на поляната и там ми пуска най-слабо, макар че като сбор ТО е в пъти повече от другите полета. Пусна ми топка на слива, но не и на фурма и имам един портокал ХХЛ - 105 точки - нямааа топка. За животните - от кокошки и зайци въобще не се надявам, но гъските -2бр. и овцете се отчитат. Риби + Японски шаран седят за красота, но поне се трупат ако реша да ги пусна в ръкава, но ме яд на тях и ги продавам Ядосване Ядосване Ядосване
Зори тия японските шарани може ли да ги пусна в ръкава че трудно се продават
.Lina72.
Агроном
Агроном

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 13:14 #71

ildevaris написа:
БашФермер написа:

и аз мислех да ги изкарам оборите,засега от всичките производства изкача топка.От оборите не знам,че имам само за прилепи и сев.елени на полето.
ама и без това тия дни ще вадя всичко дето ми седи в цветето по полетата та ще видим....
На мен днес от 1 обор с бобри ми даде 2 топки(толкова изскочиха,а колко са били наистина-не знам). На една ферма с ягоди взех към 15 топки и сега иде време за розите на друга ферма-ще бъдат по-малко.А кестените(3) с Мимито от 5 обирания да имам 2 топки.Във всяко едно поле имам 28-29% за повече инструменти(без гората) и нищо.На мен специално най-много ми пуска от артишок на фермата 77 ниво, на другите не ги помня,но дърветата изобщо не си струват,държа ги с надеждата програмистите да променят нещо.Прави ми впечатление,че при производствата досега на 100% (т.е. във всичките ми ферми) пуска топка само Уроците по езда.Имам 12-13 производства(от яйца до краве мляко) и не ми пусна днес нито 1 топка.Иначе с четвъртото поле пада все нещо екстра.Да е жив и здрав артишока,може да докарам куеста до средни позиции.
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 13:16 #72

за колко време ставаше тоя артишок да не ровя таблици

Орач
Орач

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 13:21 #73

А моите наблюдения са следните. Тази сутрин махнах всички дървета и обори от пустото поле (оставих само производствата), насадих рози на тяхно място и днес съм с 30 топки повече от вчера. Ако и утре успея пак да събера 100 топки, направо забравям за всякакви овошки и пернати, грухтящи и цвърцящи до края на евента.
.Lina72.
Агроном
Агроном

ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за фермата   Сря 29 Юни 2011, 13:27 #74

БашФермер написа:
за колко време ставаше тоя артишок да не ровя таблици
17 часа и 45 мин, но слагам вода естествено и тор още 10%
pepina_m72
Тракторист
Тракторист