Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Наглеждане на ферма. Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Наглеждане на ферма. Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Наглеждане на ферма.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 16:17 #1

Здравейте фермериУсмивка. Искам да помоля някой ако му се занимава през това лято до към началото на Септември месец, може да ми гледка фермата. Надявам се да бъде някой сериозен човек, и да не ме излъже и да ми прави бели из фермата, доста време съм и отделил, а също така и малко реални пари съм влагал. След 2 Юли няма да мога да влизам във фермата, и ми трябва някой опитен играч който може да стигне колкото се може по далеч на световното, а след това ако му се занимава с пазара да направи МП, и да направи цялата ферма със дървета. Аз малко съм се занимавал със пазара, щото не ги знам как се правят далаверите Срамержлив . Така ако има някой който би ми помогнал в това, нека ми пише едно ЛС в играта. Играч Diiдo0
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 16:21 #2

])ido0 написа:
Здравейте фермериУсмивка. Искам да помоля някой ако му се занимава през това лято до към началото на Септември месец, може да ми гледка фермата. Надявам се да бъде някой сериозен човек, и да не ме излъже и да ми прави бели из фермата, доста време съм и отделил, а също така и малко реални пари съм влагал. След 2 Юли няма да мога да влизам във фермата, и ми трябва някой опитен играч който може да стигне колкото се може по далеч на световното, а след това ако му се занимава с пазара да направи МП, и да направи цялата ферма със дървета. Аз малко съм се занимавал със пазара, щото не ги знам как се правят далаверите Срамержлив . Така ако има някой който би ми помогнал в това, нека ми пише едно ЛС в играта. Играч Diiдo0
щом си влагал пари, в момента вървят оферти по 2-3 евро, някои от които включват премиум за месец. активирай си един такъв пакет и си сложи във всички полета сама дървета. така няма да те има месец, а дърветата сами ще се берат Намигане като влезеш после точките опит от тях ще се начислят автоматично, а и месец ако не влизаш във фермата ще ти дадат и бонус от биг поинт още един месец премиум Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 16:24 #3

БашФермер написа:
])ido0 написа:
Здравейте фермериУсмивка. Искам да помоля някой ако му се занимава през това лято до към началото на Септември месец, може да ми гледка фермата. Надявам се да бъде някой сериозен човек, и да не ме излъже и да ми прави бели из фермата, доста време съм и отделил, а също така и малко реални пари съм влагал. След 2 Юли няма да мога да влизам във фермата, и ми трябва някой опитен играч който може да стигне колкото се може по далеч на световното, а след това ако му се занимава с пазара да направи МП, и да направи цялата ферма със дървета. Аз малко съм се занимавал със пазара, щото не ги знам как се правят далаверите Срамержлив . Така ако има някой който би ми помогнал в това, нека ми пише едно ЛС в играта. Играч Diiдo0
щом си влагал пари, в момента вървят оферти по 2-3 евро, някои от които включват премиум за месец. активирай си един такъв пакет и си сложи във всички полета сама дървета. така няма да те има месец, а дърветата сами ще се берат Намигане като влезеш после точките опит от тях ще се начислят автоматично, а и месец ако не влизаш във фермата ще ти дадат и бонус от биг поинт още един месец премиум Намигане
Нее аз съм влагал пари само със СМС-и. На 17 години съм, и все още нямам банкови сметки и такива работи Хилене А и все пак искам световното да завърша донякъде.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 16:26 #4

кофти, иначе това е най доброто решение.....хем няма никой да ти пипа фермата, хем точките опит ще си вървят, хем после и бонус ще ти дадат
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 16:56 #5

На твое място бих изтрила коментара.По-добре да загубиш малко че не си влизал известно време отколкото някой да ти я опропасти.Нямаш гаранция какъв човек стои зад 1 ник.Аз лично бих я рискувала само на двама души,които мисля че познавам(без визуално),но така с обява - на никой!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:16 #6

.Lina72. написа:
На твое място бих изтрила коментара.По-добре да загубиш малко че не си влизал известно време отколкото някой да ти я опропасти.Нямаш гаранция какъв човек стои зад 1 ник.Аз лично бих я рискувала само на двама души,които мисля че познавам(без визуално),но така с обява - на никой!

ОК

и аз съм на същото мнение...
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:27 #7

Aми аз няма да влизам малко повече от 2 месеца, а ми се иска да завърша куеста за световното. Бих се доверил на някой от форума като БашФермера Хонда и още 1-2ма, защото не ми изглеждат като хора който ще ти направят лошо Усмивка
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:30 #8

])ido0 написа:
Aми аз няма да влизам малко повече от 2 месеца, а ми се иска да завърша куеста за световното. Бих се доверил на някой от форума като БашФермера Хонда и още 1-2ма, защото не ми изглеждат като хора който ще ти направят лошо Усмивка

така си е но има и хора които искат да навредят затова не трябва да им даваш фермата си въпреки че аз даже ти изпратих съобщение да се грижа за фермата ти и да знаеш аз не ти желая лошо изобщо на никой не желая но иначе е вярно че не трябва да се доверяваш
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:31 #9

])ido0 написа:
Aми аз няма да влизам малко повече от 2 месеца, а ми се иска да завърша куеста за световното. Бих се доверил на някой от форума като БашФермера Хонда и още 1-2ма, защото не ми изглеждат като хора който ще ти направят лошо Усмивка

хахахахахаха особено Хондата с хаковете нищо лошо няма да ти направи,даже ще си в плюс Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:32 #10

])ido0 написа:
Aми аз няма да влизам малко повече от 2 месеца, а ми се иска да завърша куеста за световното. Бих се доверил на някой от форума като БашФермера Хонда и още 1-2ма, защото не ми изглеждат като хора който ще ти направят лошо Усмивка
ако беше друг сезона бих я взел на драго сърце, нямаше да ми е за сефте да гледам чужда ферма, обаче е лято и аз скоро ще пътувам и няма да имам грам време. колко да сложа нещо за 17-18ч да разсте и до там. аз не знам дали моя ще завърша, такъв е сезона всеки изчезва на някъде Биберон Биберон
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:32 #11

ildevaris написа:
])ido0 написа:
Aми аз няма да влизам малко повече от 2 месеца, а ми се иска да завърша куеста за световното. Бих се доверил на някой от форума като БашФермера Хонда и още 1-2ма, защото не ми изглеждат като хора който ще ти направят лошо Усмивка

хахахахахаха особено Хондата с хаковете нищо лошо няма да ти направи,даже ще си в плюс Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
таа па, хондата ги гледа по хубаво и от мен Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 06:42 #12

[/quote]ако беше друг сезона бих я взел на драго сърце, нямаше да ми е за сефте да гледам чужда ферма, обаче е лято и аз скоро ще пътувам и няма да имам грам време. колко да сложа нещо за 17-18ч да разсте и до там. аз не знам дали моя ще завърша, такъв е сезона всеки изчезва на някъде Биберон Биберон [/quote]

Забрави арката, Баш, да не разсърдиш жената? Суперско Не даваш указания за арката във време на замразяване на акаунта Лакомница
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 12:38 #13

awoman написа:
ако беше друг сезона бих я взел на драго сърце, нямаше да ми е за сефте да гледам чужда ферма, обаче е лято и аз скоро ще пътувам и няма да имам грам време. колко да сложа нещо за 17-18ч да разсте и до там. аз не знам дали моя ще завърша, такъв е сезона всеки изчезва на някъде Биберон Биберон [/quote]

Забрави арката, Баш, да не разсърдиш жената? Суперско Не даваш указания за арката във време на замразяване на акаунта Лакомница [/quote]

указанията са следните Голяма работа При високо ниво след 73 ще загубиш съседите си след 2 месеца почивка и арката също Усмивка
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Вто 05 Юли 2011, 15:15 #14

аз мога да наглеждам ферми, ако някой много държи. нямам никакви лоши намерения, защото знам какво е човек да влага труд в нещо. Усмивка
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 16:01 #15

roberti4ka написа:
аз мога да наглеждам ферми, ако някой много държи. нямам никакви лоши намерения, защото знам какво е човек да влага труд в нещо. Усмивка


и аз бих гледал ферми без никакъв проблем и имам желание и аз съм на линия ако трябвам на някой ОК Усмивка Игра
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 18:43 #16

за моженето и аз го мога, но физическото време все не ми стига. Някой да има в излишък? Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 22:03 #17

awoman написа:
за моженето и аз го мога, но физическото време все не ми стига. Някой да има в излишък? Давам ти сърцето си


оооо аз имам мноого време свободно лошото е че няма кандидати които да искат да им гледам фермата
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Наглеждане на ферма. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наглеждане на ферма.   Наглеждане на ферма. Mini_c13 #18

Върнете се в началото Go down
 

Наглеждане на ферма.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» "замразена" ферма

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-