Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Какво ядох/ям/ще ям?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:15 #176

как ме мързи да готвя, пък и не знам какво, и е горещо Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:17 #177

аз обичам да готвя,но време нямам затова все нещо набързо правя,добре че и мъжа ми умее да готви,та ме отменя понякога Усмивка
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 09:23 #178

аз не обичам да готвя, не ми се отдава. И моя мъж готви ама сега го няма за това не си давам много зор а дребния е много капризен и ми е трудно да го измисля Объркване Объркване Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:19 #179

Ние ядохме същото като вчерашното. Довечера съм на гости при маминка, а тя е приготвила баница и сигурно нещо месно+салата Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:36 #180

лета написа:
Ние ядохме същото като вчерашното. Довечера съм на гости при маминка, а тя е приготвила баница и сигурно нещо месно+салата Изплезване Изплезване Изплезване

Ех,на маминка манджичките... Сърцетуп Сърцетуп Сърцетуп
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 10:08 #181

на обяд пържени тиквички с кисело мляко Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 10:18 #182

Taisita написа:
на обяд пържени тиквички с кисело мляко Наздравица

ммммм, аз още нищо..
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 10:38 #183

В тая жега как нищо? Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 11:15 #184

Taisita написа:
В тая жега как нищо? Срамержлив

3 кафета, едно сокче и многоооо вода ОК
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 11:21 #185

Водичката е много важна в тая жега,аз и на айряна наблягам Срамержлив
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 16:03 #186

кафе, кренвирш с кашкавал,???????????????????????????????????????
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 16:05 #187

аз сега ще си направа таратор и бъркани яйца.. за десерт Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 16:06 #188

Като ви слушам,мене вече ме е срам да пиша в тая тема,че много ще се повтарям... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 16:09 #189

keriduen написа:
Като ви слушам,мене вече ме е срам да пиша в тая тема,че много ще се повтарям... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
ами ти скоро ще се затриеш Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 16:10 #190

annaag1 написа:
keriduen написа:
Като ви слушам,мене вече ме е срам да пиша в тая тема,че много ще се повтарям... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
ами ти скоро ще се затриеш Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

Ми май на там вървят нещата...Ма като съм толкова саката домакиня,пада ми се... Объркване Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 16:36 #191

keriduen написа:
annaag1 написа:
keriduen написа:
Като ви слушам,мене вече ме е срам да пиша в тая тема,че много ще се повтарям... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
ами ти скоро ще се затриеш Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

Ми май на там вървят нещата...Ма като съм толкова саката домакиня,пада ми се... Объркване Объркване Объркване

Кери сакати домакини няма.. може да те мързи или да не умееш да готвиш, ама саката .... Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 16:39 #192

keriduen написа:
annaag1 написа:
keriduen написа:
Като ви слушам,мене вече ме е срам да пиша в тая тема,че много ще се повтарям... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
ами ти скоро ще се затриеш Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

Ми май на там вървят нещата...Ма като съм толкова саката домакиня,пада ми се... Объркване Объркване Объркване

ееее не така де не си се опитала, и аз не съм блестяща в кухнята ама завартулям по някой бъркоч Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 17:23 #193

annaag1 написа:
keriduen написа:
annaag1 написа:
keriduen написа:
Като ви слушам,мене вече ме е срам да пиша в тая тема,че много ще се повтарям... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
ами ти скоро ще се затриеш Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

Ми май на там вървят нещата...Ма като съм толкова саката домакиня,пада ми се... Объркване Объркване Объркване

ееее не така де не си се опитала, и аз не съм блестяща в кухнята ама завартулям по някой бъркоч Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

И аз завартулам Ани...Печена леща на котлон-изхвърля се барабар с тенджерата...Сос на топчета-веднага в мивката...Прегорели пържоли на фурна-стават за оръжие за самоотбрана... Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 17:34 #194

Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! пак ще ходя да сменям памперса
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пет 15 Юли 2011, 18:47 #195

annaag1 написа:
Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! пак ще ходя да сменям памперса

Е,стига де,само ми се смейте тука...Аз съм си жива за ореваване... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 10:57 #196

На обяд печено пиле с грах Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 12:02 #197

Taisita написа:
На обяд печено пиле с грах Сладолед

ееее не честно такааааа Рев Рев
аз една принцеска и една вафла, а за вечеря пълнени чушки с кайма и ориз
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 13:50 #198

за вечеря китайско ако не ми мине котка път - оризови спагети с три вида месо и свинско с пържени картофи Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Вто 19 Юли 2011, 12:57 #199

Днес на обяд бюрек от тиквички (таквоз чудо не бях яла,пък излезе вкусно) Усмивка
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 09:58 #200

що спряхте да ядете бре хора Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 8 Mini_c13 #201

Върнете се в началото Go down
 

Какво ядох/ям/ще ям?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» КАКВО ЛИ ЩЕ Е ТОВА?
» Кога, какво ще получа
» какво доживях хахахахаха
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-